Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
13. bře 2010

já už taky koukala....to jste tam měli teda pěknou úrodičku....no chudák ta ženská, co rodila toho puclíka... 😝

stephanie
13. bře 2010

jitulik já teda na to ještě nekoukala, ale myslím, že si musíš názor udělat nejdřív sama... 😉

stephanie
13. bře 2010

jitulik, vždycky se najdou takové, kterým nesedne a které nebudou spokojené...to máš tak jak tobě je někdo sympatický a někomu jinému vůbec...já myslím, že my všechny jsme tady s ním opravdu spokojené a mluvíme ze zkušeností...já bych se něčím takovým nezabývala, nejdřív bych počkala, jaký dojem na mě udělá...je fakt, že někdy tam je frmol, ale to svědčí o jeho oblibě...kdyby zela čekárna prázdnotou, také by to o něčem vypovídalo...

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

já si taky myslím,že je nejlepší udělat si na něj vlastní názor

jitulik24
13. bře 2010

Trochu mě to zarazilo, ale máš pravdu. Také nedám na svého gynekologa dopustit a některé ženy na něj nadávají. Uvidíme v pondělí, ale už teď mám nervy. Obzvlášť když jsem viděla jeho fotku, pěkný mužský, to se budu stydět 😅

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

jitu,mně to už ani nepřijde,taky si brzy zvykneš 🙂 a nebudeš se stydět

jitulik24
13. bře 2010

Vždy když jdu do něčeho nového tak stresuji a jakmile s tím člověkem začnu komunikovat, tak to ze mě spadne 😀

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

taky to tak mám a to vždy

stephanie
13. bře 2010

jitulik, být tebou, tak se těším, máš na co 😉
uvidíš, že na tebe udělá veliký dojem, je to fakt sympaťák a ke všemu šikovný 😵 😉
neboj, on začne s tebou komunikovat jako první a hned to z tebe spadne, až zas řekne nějakou svou srandičku 😵

jitulik24
13. bře 2010

Ve Ferťasu už jsem byla zvyklá. Doufám, že nezpůsobím nějaký trapas 😀

jitulik24
13. bře 2010

Holky já mám žaludek až v krku a to je teprve sobota, co budu dělat v pondělí 😀 😀 😀

sukubka
13. bře 2010

step taky že jsem to dneska nakonec nevydržela,ale duch pořád stejnej.jdu vás dočíst 😉

juvik
13. bře 2010

Tak nakonec tu návštěva byla, zrovna odjeli. Dvojčata řádila jak černá ruka 😀 ...jsou to potvůrky mazané 😵

Jitulik, neboj, Machač je opravdu moc příjemný. Jak holky psaly, je třeba si udělat vlastní názor. Jasně, že se určitě najde někdo, kdo nebyl spokojený...prostě tak to v životě je...věem lidem se nezavděčíš. 😉

stephanie
13. bře 2010

jitulik neboj, on tě určitě povzbudí...dej pak vědět v pondělí, jaký na tebe udělal dojem...

juvik
13. bře 2010

Sukubko, kolik těch testů máš nakoupených? Přiznej se? 😀

stephanie
13. bře 2010

sukub, tak super, že je duch, zítra už budou krásné //, uvidíš!!! 😵

sukubka
13. bře 2010

stephanie ale je pořád stejnej.to mě znervoznuje!

juvi mám jen už jeden mamatest a pak reprofitáckej.dneska jsem ale testla jiným než mamatestem protože sem chtěla vidět jestli bude duch i najím typu testu 😉

certina
13. bře 2010

sukub- to je snad dobře, že je tam duch......neboj.....bude sílit a sílit....! 😅
Jitul - tak Ty jdeš v pondělí k Machačovi jo??Na kolik hodin?Však sama uvidíš jaký na Tebe udělá dojem a pak nám dej vědět....ale já myslím, že se není čeho bát - jakmile s Tebou začně mluvit....bude všechno jinak!!! 😀 No však uvidíš sama........
juvi - tak to sis užila, co?? s dvojčátky...to musí být suprovní.....jéééé - trocha závidím.... 😉

certina
13. bře 2010

no vidíš sukub - a byl tam!!!!!!!!!to je hlavní , ne????

stephanie
13. bře 2010

sukub, tak hlavně, že je se něco děje, neboj, ted to bude sílit...z pregnylu to stopro už není!!! takže kliíííííd 😵
máš nějaké lepší fotečky? ale už z těch rozmázlých šlo krásně vidět //

jel tvůj manža na ten koncert Ramsteinů? Moje mamka tam jela, tak jsem zvědavá, jestli ji tam neušlapou...

juvik
13. bře 2010

Certi, jj jsou super 😵 ...všichni jsme z nich celé poprdění 😀 Teď jim budou 2 roky, tak to je takové super období, začínají mluvit... rozumí, co po nich chceš... Je to sice záhul, je uhlídat a švagrová má co dělat, ale stojí to za to. Dneska se vzájemně pusinkovali...no okusovali je lepší slovo 😀

juvik
13. bře 2010

Sukub, tak to už nemáš velkou zásobu 😉 Ale neboj, čárečka bude sílit 😵

certina
13. bře 2010

tak to je o zábavu postaráno.....to mému synovci byly 2 roky teď taky....tak si to dovedu živě představit - a ještě k tomu 2kusy 😀 😀 😀

sukubka
13. bře 2010

juvi měla jsm zásobu 3xmamatest po dvou,ale došly 😀
no znervoznuje mě že to nesílí kurna 😝

stephanie,nene jela jen švagrová s přítelem,my s manžou lístky prodali,putovali do ostravy ale né k asmence 😀

juvik
13. bře 2010

to jo, dvojitá dávka energie 😀 .... manžel jim z legrace začal říkat "komando" 😀

juvik
13. bře 2010

Sukub, dej tomu čas 😉
Já nevím, jestli budu testíky kupovat..asi ne, protože by mě to furt svádělo 😅 Doma ale nějaké mám, jedny mamatesty a jeden z Reprofitu.

stephanie
13. bře 2010

sukub, uvidíš zase ráno a v pondělí si zajdeš na krev...

jitulik24
13. bře 2010

Máme tam být na půl druhou

sukubka
13. bře 2010

juvi si piš že by tě to svádělo 😀 ale stejně budeš testit jak drak 😀

stephanie nene nemám lepší foto,zítra ikdyby byl zase duch to vyfotím ju?a pokud bude jen duch raní mě.ale 100%jdu v pondělí na krev

stephanie
13. bře 2010

juvik, já jsem si taky říkala, že nebudu testovat dřív, ale stejně jsem nevydržela...v člověku to pořád hlodá...ale jsou to nervy, co...