Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
14. bře 2010

no koonečně,čerti! tak jak mobilem nežiju a věčně je někde...tak si ho dneska přivážu na krk at mám hned info a můžu ho tu dát.
mám dneska práce až nad hlavu,ale s tím malým povstalcem toho moc neudělám. a nejsou tady žádný nohy,co by ho vzaly ven ☹ .napřed každej plnou hubu keců a jak došlo na lámání chleba tak prd!

stephanie
14. bře 2010

sukub - halooo!!! 😉

sukubka
14. bře 2010

pěkné ráno,teda certi to je paráda tak mimčo jde 100% na svět,tak hlavně dej po někom vědět!

step já ještě netestovala se bojím,nechám to na odpo a pak hned písnu ju?

pecicka
14. bře 2010

sukubko, tak jak jsi na tom? doufám, že aspon ty máš pozitivní zpravičky 🙂

stephanie
14. bře 2010

sukub, tak držím pěstičky a myslím, že se určitě nemusíš bát...měla sis test udělat právě ráno, to by šlo líp vidět... 😉 ..
tak to bude dneska pěkně napínavé 😵

sukubka
14. bře 2010

step já jdu 10x za noc na wc takže raní moč je stejně planá 😀 dneska vracím notebook ale k večíru půjdu k tchýni tak kolem 18h tak dám jned vědět ju.no jestli to bude stejný duch je to v háji

stephanie
14. bře 2010

sukub, co jsem ti říkala!!! musíš věřit!!! z ničeho by se tam duch neobjevil...neboj 🙂
bůh ví, co ta certi...

sukubka
14. bře 2010

sem taky zvědavá na certinu budu celý den bez notase na trní pak ale hned nakouknu.

micinka22
14. bře 2010

na to fakt kašlu se mi neobjevují příspěvky:///
Sukub až daš vice duchu pod sebe tak uvidíš že sílily .-)

asmeena
14. bře 2010

certi: tak konečně, držím pěstičky, ať máš rychlý porod a moc se netrápíš a konečně budeš mít mimiško u sebe. To jsem zvědavá jestli vyjde Míšina předpověď, že to bude holčička 😉

katapola
14. bře 2010

Jé, Certi rodí. Tak ať jde všechno hladce tak, jak má🙂

asmeena
14. bře 2010

katap: to se ještě neví jestli rodí, ale doufáme, že teď už to tak konečně je.

britka
14. bře 2010

Certi taky se přidávám k holkám a hlavně se drž,možná už jsi teď mamina jak píšu. 🙂

juvik
14. bře 2010

Certi, držím palečky, ať máš ten váš poklad co nejdřív u sebe 😵 😵 😵

My jedeme k našim na oslavu, tak nakouknu až večer 🙂

teddyna
14. bře 2010

holky,tak furt nic.žádná zpráva a volat jí nebudu. může se to táhnout několik hodin.kéž by to měla tak rychlé,jak jsem to měla já.

kvakuska
14. bře 2010

čerti a né že se odpoledne objevíš tady na diskuzi s tím, že to byl planej poplach 😀 😀 ... já dnes asi budu muset udělat k obědu chleba s tvarůžkama, bo jsem ani vařit nezačala, každou chvíli nakukuju zda je něco nového 😎

certina
14. bře 2010

holky moje zlaté....mám jen chviličku mezi bolestma....jsme zpátky doma....sotva jsme dorazili do porodnice bolesti začly být nepravidelné....natočili ozvy a dr. udělal jen vyšetření bez ULZ.....a prý vše při starém......jen nechápu z čeho jsou tak silné bolesti a proč jsou pravidelné.............teď jsem byla ve sprše a vůbec to nepomáhá.....seděla jsem tam půl hodiny a byly sice ve sprše slabší, ale byly a jsou zase sotva jsme sedli do auta a jeli dom, tak pravidelné co 4 minuty........takže ani moc nejsem schopná vám tady moc psát....jen čtu a mezitím to tady vydýchávám......já ten porod nedám ☹ jestli to tak půjde do večera dál, tak tam jedu znova a vynutím si něco od bolesti a už tam asi zůstanu...dr. se mě ptal, jestli chci jet ještě dom...tak jsem řekla, že jo když se mnou nic nebudou dělat..bolesti si můžu odtrpět i doma a né aby se tam na mě na pokoji ženské otáčely jak tam hekám.......................nespím od 2 hodin v noci a co 4 minuty bolesti - hrůza jsem už teď z toho unavená jak hrom...........................nemám chuť jíst, pít prostě hnus.................

certina
14. bře 2010

holky díky moc že na mě myslíte...........jsem z toho fakt úplně mimo...takhle jsem si ten konec těhu nepředstavovala a co teprv samotný porod.................. 😖

teddyna
14. bře 2010

ježíš,čerti - upaluj zpět.lepší je to odrpět tam než jet zpět.nemáš to zrovna za rohem,at neporodíš kdesik po cestě. no,být tebou,určitě bych domů nejela.může se to rozjet nečekaně.
spočívej,dýchej,drž se - nic jiného nemůžu poradit!! a hlavně choď- gravitace působí dobře!! jak budeš cítit tlaky na konečník,nečekejte a prchej směr Poruba!! hodně štěstí

zuzka72
14. bře 2010

Čertinko-holka zlatá, raději zůstaň v porodce, je to jistější. Neboj už se to blíží ke konci. Moc na tebe myslím a držím pěstičky. 🙂

kvakuska
14. bře 2010

čerti mě z tebe asi šlahne 😅 ... no dělej holka co můžeš, je těžké ti něco konkrétního poradit ... choď, houpej se na balonu, vlez si do teplé vany, prostě snaž se trochu si ulevit, hele a teď jsem si vzpoměla, stimulace bradavek prý také působí jako vypuzovadlo ... ale raději doma moc neriskuj, máte sice štěstí že je neděle a proto i slabší provoz, ale stejně, jistota je jistota ... drž se! ... myslím na tebe 😵

stephanie
14. bře 2010

certi , tak jsem se šla zas kouknout, jestli nepíše teddy, jestli jsi už porodila a ty jsi zase doma??? 😨 😨 😨
certi, drž se, myslíme na tebe.. taky si myslím, že jsi měla už zůstat v porodnici, když máš bolesti. Stejně budeš doma z toho nervozní, si myslím...Nejsem doktor, ale myslím, že už to je fakt těsně před porodem...
Být tebou, tak po obědě uplauju zpátky - sicher je sicher, tam budeš pod kontrolou... 😵
Jinak ti přeji hodně štěstíčka a síly, ať už to máš rychle za sebou!!! 😵 😵 😵

asmeena
14. bře 2010

certi: moc na tebe myslím, hlavně ať už to přijde co nejdřív a ty chudáku moc netrpíš.

certina
14. bře 2010

holky tak se zase hlásím - žádná změna bolesti stále........cca za hoďku tam frčíme znova....bude tam mít službu jeden známý porodník, už o mě ví......tak uvidíme.....když já to tam nedávám v té porodnici - už i tady doma bulím jak stepní koza....jsem hold sračka....tak já už psát víc nebudu.....až se něco nového bude dít - dám Monči vědět.....................tak pááá holky - Vy se tady taky držte a množte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestli mi nedaj něco od bolesti, tak se zkusím domluvit na vyvolání.........papa

asmeena
14. bře 2010

teddy: jak to má certi daleko do FN?

britka
14. bře 2010

Certi já si v duchu myslela že se zas ozveš jsi nezmar.Už zůstaň v nemocici dají ti kapačky a do večera bude miminko na světě.Já si myslím že tě trápit už nebudou už se trápíš od noci.Tak ti přejí vše nej a drž se. 🙂

stephanie
14. bře 2010

certi tfuj tfuj tfuj...dneska už budeš mít prcka v náručí, uvidíš 😉 ...říká se, že děti narozené v neděli jsou děti štěstěny...

asmeen, prosím poraď...já začala už teď špinit, myslím, že do večera začnu už trošku krvácet, zítra už bude určitě mrška se vším všudy..nevím ale, kdy mám tedy začít brát ten estrimax, jestli už dneska večer, nebo až zítra....

asmeena
14. bře 2010

až když budeš opravdu krvácet a minimálně 6 hodin (nebo 8 hodin) to mi tak říkal Machač, že musíš alespoň několik hodin krvácet, aby se to dalo počítat jako 1.DC
A Štěpánovi jsi nepsala email?

stephanie
14. bře 2010

asmeen díky...ne nepsala jsem mu...mám mu napsat?...takže počkám, až budu krvácet a od té doby začít brát...tak kdybych už ráno krvácela, tak si mám vzít první tabletu odpoledne?

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

Certi tak hodně štěstíčka a ať napodruhé vyjde 🙂