Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
17. bře 2010

držím pěstičky juvik, ať aspoň ten jeden je velký bojovník.

stephanie
17. bře 2010

...já si zas dávám svou dávku červeného vínečka, ještě počkám, co napíše sukub, na jakém to hradě teda byla 😀 a vrhnu se na úkoly...
sukub, nebeč, my za tebou přijedem....já jsem jednou byla v Losinách se známýma na kole...už nikdy víc 😝 , máte to tam sam kopec...

andinka22
17. bře 2010

Juvi na zítřek moc držím pěstičky, ať je to ten pravej bojovníček. 🙂

stephanie
17. bře 2010

juvi, taky držím pěstičky 😉

asmeena
17. bře 2010

No myslím, že název hradu se dnes nedozvíme. Teda aspoň já, protože jdu koukat na telku a věnovat se manžílkovi. Dobrou noc.

asmeena
17. bře 2010

Ještě vám musím napsat dobrou srandu. Kamarádka byla teď 14 dní v pracovní neschopnosti s průduškama a od včerejška už je v práci a dnes jí přišla kontrola a nechala jí za dveřmi lístek, že porušuje léčebný režim. Tak mi kamarádka psala, že to už je vrchol, když už 2 dny chodí do práce a maká přesčasy.

sukubka
17. bře 2010

asmen já sem kousek od losin,tak bys musela určitě napsat.andi ty jsi odkud?

daisy14
17. bře 2010

Juvi, držím pěsti na zítřek! A to musíme vydržet až do pátku, než se něco dozvíme, hrůza 🙂
Sukub, já myslím že jste byli v Hradci nad Moravicí, ten zámek je na kopci. Jenom jestli to nebyla nějaká zřícenina, to pak nevím, kde jste byli. 🙂
A Adélka je mooooooc hezká, se nedivím, že se tu o ni tak perete 😀

andinka22
17. bře 2010

Sukubko IP

andinka22
17. bře 2010

No nic jdu něco dělat, ještě musím vytisknout faktury. ☹

sukubka
17. bře 2010

tak holky psala magmazel je to ten zámek hradec nad moravicí 😉

kvakuska
17. bře 2010

Tak jsem si holky prohlídla, jak to bude po zítřku na koníkovi vypadat 😎 ... z nás, co nemáme fotku, udělají krásné holčičky 😀 ... ale jinak já jsem stará konzerva a nemám ráda změny ... uvidíme jak to nakonec bude všechno fungovat 😕

krejculka
17. bře 2010

tak jsme vykoupaní,ještě vykoupu naše maly,chlupaty dítě(pesánka 🙂 )a zaplujeme do hajan.Tak dobrou noc.
Juvi,taky držím pěsti!

daisy14
17. bře 2010

Sukub, já ti dám prdel před Opavou, v Hradci nad Moravicí je krásně a je to město! Tytyty! 😵

daisy14
17. bře 2010

Jdu do hajan 🙂 A v pátek se budu těšit na dobré zprávy od Juvik. Dobrou

sukubka
17. bře 2010

daisy ale to je tak vulgární můj manža 😉
kvakus kde sis to prohlídla?

sukubka
17. bře 2010

já koukám na galerii dětí co mají na stránkách v reprofitu ☹ jsou krásný 🙂

stephanie
17. bře 2010

no sukub já myslela, že jste byli v Hradci, to už je kousíček ode mě...a manžovi vyřiď, že už jsem viděla teda větší prdele 😀 😉

sukubka
17. bře 2010

on říká prdele všemu,i tomu kde bydlíme,je to prostě můj manža.

sukubka
17. bře 2010

kam jste zmizeli?

andinka22
17. bře 2010

Sukubko já teď vyřizuji objednávky z e-shopu. 🙂

andinka22
17. bře 2010

Za chvilku půjdu dát spršku a koukat na Top star.

sukubka
17. bře 2010

andi ty nějak podnikáš?taky budu koukat na top star,ale napřed na novu na dva a půl chlapa 😀

andinka22
17. bře 2010

Sukubko IP. 🙂

britka
17. bře 2010

Teda holky vy jste toho dnes naklabosily.Adélka je krásná holčička.Hele holky kdyby byla na starší tak bych si ji zamluvila pro vnuka 😀 😀 Moni jestli bude zítra pěkně jdeš na procházku?Šla bych se s tebou a Vojtíškem projít bez britky ta je divoch 😀 hyperaktiv.Jak tak koukám kolik je tu nových holek tak vás vítám.

sukubka
17. bře 2010

ahoj brit no dneska jsme nějaký psací 😀

andinka22
17. bře 2010

Sukubko máš to v IP.

stephanie
17. bře 2010

...holky já se loučím, jdu taky koukat na top star a pak musím ještě něco dopsat do té školy 😖
ježiš vy jste dneska samé IP....a já se zas nic nedovím...andi, ty jsi taky nějaká FBI, ne? 😀

tak pá a dobrou a zítra se mějte hezky, to bude v pátek popsaných stránek 😀

kvakuska
17. bře 2010

Stephi máš IP 😀

andinka22
17. bře 2010

Step nee FBI nejsem. Neboj. 😀