Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
1. dub 2010

juvi to nevím myslím že když já jsem na 13:13 a ona už na 11:30 že se mineme!no uvidím večír dáme určitě vědět!já dojedu domů až kolem 19h 😒

juvik
1. dub 2010

Sukub a tyjedeš vlakem nebo autem? No je to cestování do Brna na dlouho, ale tohle bude veselá cesta, jedeš pro mimísky 😉 Budu večer čekat na zprávy 🙂

sukubka
1. dub 2010

juvi jedu vlakem 😉 ale naštěstí nikde nepřestupuju tak je to ok!
pak dám hnedka vědět 🙂

juvik
1. dub 2010

Jo holky, ještě jsem se chtěla zeptat...fakt už si v poslední době připadám jak exot 🙄 ....mrcha mi po vysazení utroše nepřišla dřív, ale v termínu...to by bylo jedno...ale je nějaká divná....první den přišla v plné parádě....včera taková normál...a dneska už jen trochu špiním 😕 Normálně ji mám 5-6 dní a teď 2? Mám si dělat starosti nebo je to normální? Většinou jsem totiž po stimulaci měla silnější...ale to býval ET. Omlouvám se, že to tu rozebírám, ale jsem z toho paf, co zas to moje tělo vymýšlí 🤐

kvakuska
1. dub 2010

sukub jo jo, už je sluníčko 🙂

pecicka
1. dub 2010

ahoj hoky, mpřeji vám krásný den, tady na \Olomoucku opravdu nic moc 😒

kvakuska
1. dub 2010

jo, jsem zapoměla napsat, že já tu sice mám sluníčko, ale už nejsem v Olomouci 😀 ... ale jsem ve směru na Brno, tak pro holky co jedou na ET - KET do Brna je to snad dobrá zpráva 😎

asmeena
1. dub 2010

Ahoj holky, moc jsem vás nedočítala a tak nevím co jste přesně rozebíraly, jenom jsem přečetla příspěvek od sukub, že jí říkal Machač, že embryjkům je lépe u nás a myslím, že na tom něco bude. Protože vždy jak jsem měla prodlouženou kultivaci, tak z toho nic nebylo, ale teď jsem je měla zavedené po 48 hodinách a aspoń jedno se chytlo. Tak u mně je to asi pravda, že se jim v břísku líbí víc. 😉

ester32
1. dub 2010

ahoj holky,ráda bych se mezi Vás pridala sice jsem z Brna,ale taky chodím do RF a ted tam budu mít uz 4 minimálku a dohromady 6 pokus(((( a práve jsem se Vás chtela zeptat ty co jste tam otehotnely kolikátý den jste mely ET me vzdy nechávají PK a teda jednou jsem mela hatchující blastocysty,ale potom u tech zbylých 3 se jim nezdály dost dobrý na mrazení.Proto by me i zajímalo kolikátý den a v jakém stádiu Vám embr. mrazili???ted jsem práve doktorovi ríkala,ze bych nechtela PK max do 3 dne tak se smál,ze teda jak budu chtít,ale zase bych si nerada neco prosazovala kdyby to byla hloupist)))))

vsem co dnes jeli na ET a KEt drzím pesti a snazilkám i tehulkám taky)))

pecicka
1. dub 2010

holky tady je taky pěkně mrtvo, že? 😖

asmeena
1. dub 2010

peci: a divíš se? Venku je krásně (teda aspoň v Jeseníku), takže já se chystám do města a pak se asi usadím na zahradě. 😉

pecicka
1. dub 2010

asmenko-tady bylo hnusně, ale ted vysvitlo sluníčko, tak se taky půjdu projít, at nekysnu doma 🙂

micinka22
1. dub 2010

ahoj vespolek.-)) tak vidím ,že jsou další pokusy ..tak držím palce!!! at se mimina konecne chytnou!!! je Jaro tož sakra musí ne?????????????????????????
joo u nas bylo pred pulhodinkou skarede a ted už taky svítí🙂)) ted jsme se s malým najedli..malá odmítla a pojedem makat na cvičák 😎

teddyna
1. dub 2010

kurnik,mi dva dny trvalo než jsem nýs našla!admini ty názvy furt mění!pěkně debilní ta nová verze.
za chvíli se jedem fotit,tak jsem zvědavá jakto klapne.jestli to Vojtík neprořve.to by mě mrzelo.at ty fotky nějak vypadaji. a nebo druha varianta-že se se nezblije v autě a jeho prďácký dres ráze´m nebude prďácký
a coco:kdože dnes ET?

aneta1199
1. dub 2010

Já hlasím, že u mě zatím dobrý !!! Obě embryjka se vyvíjí, jsou pěkná a dnes měly 5b a 4b. Takže zítra v poledne budou u mě 😀

asmeena
1. dub 2010

anet: tak to jsou dobré zprávičky, tak teď už jen aby se jim u tebe líbilo. Tak na zítra držím pěsti.

juvik
1. dub 2010

Anet, super, to jsou moc krásná 😵 Na zítra hodně štěstí 🙂
Sukubka ještě cestuje domů, tak se ozve později. Ale co Stephi? Jak jste dopadli???

andinka22
1. dub 2010

Hezký večer holky,
všechny Vás moc zdravím, chvíli tady nejsem a tady se hezky povídalo. Vše jsem nestihla dočíst.

Jinak Sukubce,Anet a Step hodně štěstíčka.

Katapolko tak to budu mít spolubojovnici, tak to jsem moc ráda, jinak já se teď taky moc bojím, aby to nedopadlo špatně, ale zároveň se hrozně těším. No jak píše Juvik musíme doufat, že to jednou vyjde nám všem.

sukubka
1. dub 2010

ahoj holky tak mám u sebe 2bobky 8buněční kvalita 1 a pak 6buněčné kvalita2se nám kultivuju,ale já nikdy mrazáčky neměla tak pochybuju že ted budou!
Nakonec mi Et dělal Štelcl,Machač tam zase poletoval a pak asi někam odjel,takže slib nedodržel!Ale Štelcl byl super,ikdyž jak sem viděla že měl ruku v orteze tak sem se malem vyvrátila.
Holky at vám step sama napíše nechci to řešit za ni.Ale myslím ET chuděrka neměla ☹

aneta1199
1. dub 2010

Sukub, super, tak to jedno 3buněčný nakonec poskočilo a dohnalo to první. A co ti na ně říkali? Chválili je?
Steph - škoda 😔 Budeš muset bojovat ještě jednou, ale to už klapne !!!

aneta1199
1. dub 2010

Sukub, už to vidím, že píšeš kvalitu 1 !!!!

aneta1199
1. dub 2010

A ještě bych se chtěla zeptat všech, jak roste sliznice po Estrimaxu.... Já totiž poprvé měla nízkou sliznici, v neděli na poslední kontrole byla 6 mm, asi mi ji Closthyl fakt snížil. Macháč říkal, že po OPU ji musíme stimulovat, ale Estrimax budu brát v podstatě jen 3 dny. Tak ještě přemýšlím, co budou zítra dělat když zjistí, že je ještě nízká. Minimum je 8 mm? Sukub, kontrolovali tě ještě před transferem?

juvik
1. dub 2010

Sukub, dva osmibuněčné...tak to je skvělé...tak ať se krásně zavrtají 😵
Takže Stephi jela zbytečně? To mě moc mrzí ☹ ...myslela jsem na ni 😔

juvik
1. dub 2010

Sukub, Štelcl má ruku v ortéze? Mě zas když dělal posledně ET tak byl příšerně nachlazený a kuckal jak tuberák 😅 ....taky jsem z toho byla tehdy odvázaná. Ale je vidět, že i s ortézou to zvládl 😉 A Machač...víš jak...poletuje jak holubička a nestíhá...klasika 🙂

stephanie
1. dub 2010

ahoj hoooolky!!!

ne, vše je ok, mám taky dva bobky v bříške!!! ET mi teda dělal Machač,měl zas fofry, jako vždy, ale jsem ráda, že si mezitím udělal chvilku na mě...
Tak drže holky palečky!!!

stephanie
1. dub 2010

Anet, neboj, sliznice doroste...já to taky tak měla u prvvního ET...myslím, že to bude v poho, brala jsem to tak jen od OPU do ET a dorostla 😵
Přeji hodně štěstí!!!! 😉

juvik
1. dub 2010

Stephi, ufffff ...to jsem ráda, že to byla jen dezinformace 🙂 ....já se bála, že embryjka nepřežila.
Tak je hezky opatruj 😵 A ještě vám nějaké nanučky zbyly nebo to byly poslední?

stephanie
1. dub 2010

juvi, nanučky 😀 ...jo, ještě jich máme 5...sukubka si asi myslela, že nepřežily, protože ráno jsem ji psala sms, že embryjka sice rozmražená nejsou, ale že tam přesto už jedem...pak měla vybitý mobil, takže už si asi nepřečetla, co jsem ji psala pak...
holky, kde nám zmizly fotečky???

juvik
1. dub 2010

Holky, kam nám všem zmizly fotečky? Nebo vy je vidíte? 😕 Koukala jsem i do svého nastavení a fotka zmizela 😅

juvik
1. dub 2010

Aha, takže chyba není jen na mém přijímači 😀
Teda, ještě 5 nanučků 😀 ...to bude celá školka eskymáčků 😵