Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
1. dub 2010

Sukub, zas v tom budem mít chvíli guláš, kdo je kdo 😀 Já čučím i na tu svoji, kdo že to je 😀 Mě to bylo jedno, že nevidím něčí obličej...
A ta sliznice se přece nemohla zmenšit...zvlášť když jíš ty léky....no je to čudné 😕

sukubka
1. dub 2010

však právě já sem z toho celá zmatená a i v minulé zprávě jak byl ET minulý měsíc mám napsáno sliznice 8mm ale zdá se mi že při ET mi tenkrát Machač říkal taky jiné číslo,no nevím asi v tom mám bud já nebo oni zmatky!
Aneta na zítra držím pěstičky na kolik jedeš?kolik mají buněk?

sukubka
1. dub 2010

holky tak sa loučím pá zítra 🙂

juvik
1. dub 2010

Taky se loučím...manžel odjel na noční a já jdu taky do pelíšku...dobrou 😵

aneta1199
1. dub 2010

Sukub, pisu z mobilu, takze sorry za diakritiku. Ja mam stale dve embryjka, 5 a 4 bunky, prej hezky. Taky mam troch strach z te sliznice...

jaanulka
1. dub 2010

Ahojte holky..tak jsem si pročítala diskuzi na těchto stránkách a vážně se nestačím divit..nejvíce mě dorazilo, že ve Fertimedu dávají takové koňské dávky léků...teď to můžu potvrdit ji já...už mám opravdu strach aby mi z těch všech injekcí a prášků něco nebylo. Už jsem se rozhodla přejdeme do Reprofitu, snad nám pomůžou. Všem přeji hodně štěstí

sukubka
2. dub 2010

pěkné ráno holky,
jaanulka máš pravdu já měla hrozně konské dávky až mi pak ve FN olomouc kam sem pak přešla řekli že sou trefení že to přehání.Bylo mi z těch léků i pořád divně,točila se mi hlava a tak celkově!

anet tak držím na dnešek pěstičky na kolik jedeš?

misa.patrik
2. dub 2010

Dobre ranko holky,
hrozne rada si to tu procitam zacinam byt trosku v obraze co se se mnou bude dit :D musim jit nakoupit synator by si dal bramborove knedliky plnene uzenym a zeli :D ale vubec se mi nechce leje tam jak z cebra sakra :(

juvik
2. dub 2010

Dobré ráno,

tak u nás lilo...a asi před hodinkou se to změnilo ve sníh ....už je bílo ...bléééé 😠 A to bylo včera tak krásně 😵 Holt je to aprílové počasí a doufám, že to ztaje....

pecicka
2. dub 2010

ahoj holky, přeji hezké ráno i když je venku takový hnus ☹

andinka22
2. dub 2010

Hezké ránko holky,
venku je pěkně hnusně, u nás taky pěkně lilo.
Já jdu dnes ke švýci na kafíčko, tak už se těším.
Hezký den. 🙂

stephanie
2. dub 2010

Dobré poledne holky,
tomu, co je venku, se ani věřit nechce 😖 . Nevím, jak u vás, ale u nás sněží 😠

Koukám, že jste se taky pěkně rozjely s těma fotkama 😅 ...juvi, už si umím alespoň trošku udělat představu, jak vypadáš 😉
Já dneska budu lenošit...
Hezký den

Certi, jak se máš? Se ani neukážeš!!!

asmeena
2. dub 2010

Dobré ráno, dnes se mi zdál sen, že do rána nasněžilo a probudím se a můj sen se splnil - ach jo. Přitom jsme se včera na zahradě opalovali

juvik
2. dub 2010

Asmee, ty máš věštecké sny 🙂 ....ale taky se ti mohlo zdát o sluníčku a ne o sněhu 🙄 😀

Stephi, no jo, už nejsem ta inkognito "sportovkyně" 😀 (jak si psala) ...přece jen trochu vidět tam jsem 😅

asmeena
2. dub 2010

juvik: no jo, když sny ale neovlivním. Bohužel.

teddyna
2. dub 2010

dobré ráno všem.tady u nás je hnůůůs hnusovatý venku - déšť se sněhem.
tak jsem se dala do pečení mazanců,už mám dva v troubě a další dva čekají na solárko.mám nový recept bez kynutí,tak jsem zvědavá,jaké to bude.
asmen,to se ti nemůže zdát,že hsou vedra?? sníh si nech na příští rok,jo??
mluvila jsem s čerti,má problém s počítačem.napíše,jak bude mít PC spravený.jinak se má dobře,už kočárkují-tak jsou aspoň na luftu.

asmeena
2. dub 2010

teddy: tak čerti pozdravuj.

juvik
2. dub 2010

Teddy, já se na mazance chystám zítra...budu dělat ale klasické. Jaký máš ten recept bez kynutí?
Dneska jsem si akorát spařila a nychystala mandličky. A peču chlebík - takový hokus pokus 😅 - se sýrem a uzeným

zuzka72
2. dub 2010

Ach jo to je hnusny počasí, razíme na šoping. 🙂

teddyna
2. dub 2010

zuzi,kam jdete šopovat?ono to dneska bude vo držku v těch nákupních centrech-všichni budou křečkovat zásoby.velikonoce nesnáším,takže krom těch mazanců nepraktikujem nic,.nemám ani výzdobu velikonoční.
juvik:to mám nějaký nový recept.dva jsem už vyndala z trouby.jak to nakrojím a zkusím a bude-li to za něco stát,samozřejmě hodím recept

juvik
2. dub 2010

Teddy, ok...chceme jen vyzkoušenou kvalitu 🙂

Zuzi, taky si myslím, že dnes bude šoping hotová sebevražda 😝 ....někdo nakupuje jak na půl roku 😅 ...my to neřešíme...stejně jdem v neděli k našim a v pondělí nás pozval na oběd tchán...tak peču jen ten chebík a zítra mazance. Ale tak ty zas máš barák plný hladových chlapů ...takže zásoby je třeba 😀

jaanulka
2. dub 2010

Ahojte holky...Sukubka no mě už je z toho taky pěkně zle...doktorka mi řekla, že mám ještě týden využívat ty léky na dělohu, ale já už jsem to přestala brát, proč taky když to tam tak zkazili a nic z toho nebude. Chtěla jsem se zeptat..musím jít ještě do Fertimedu?Nebo stačí když půjdu do Reprofitu a ve Fertimedu už se neukážu...jak to chodí s tím když chci odejít?Už se mi tam totiž vůbec nechce. Po tom co jsem si přečetla, tak mám váženě obavy o své zdraví...u nás je taky škaredě, ale neprší.

asmeena
2. dub 2010

jaanul: tak já jsem například ve Fertimedu nedala nic vědět a objednala se do Reprofitu a pak už jsem Fertimed neřešila.

jaanulka
2. dub 2010

Tak já to taky tak udělám...doufám, že po mě už Fertimed nebude chtít žádné peníze.

asmeena
2. dub 2010

po mně nic nechtěli

teddyna
2. dub 2010

juvik:to je mňamkááá !jsem nevydržela a už jsem nakrojila.tudíš kdo chcete,pište,pečte:
mazanec:
0,5kg hladké mouky
150g Hery
150 g krystalového cukru¨
1 dcl mléka
2 lžíce rumu¨
1 vanil.cukr
2 prášky do pečiva
2 vejce
1 tvaroh
hrozinky,mandle
jak se udělají bochánky,tak se potřou rozpuštěným máslem a pak s nima šup do solárka.
vše se splácá dohromady,udělá bochánek (dělala jsem z jedné dávky dva,je toho dost) a peče se asi hodinu na 180st.
pekla jsem na velkém plechu do trouby na pečícím papíře. potírala jsem je máslem i jak jsem je vyndala z trouby.
jo a do druhé várky jsem dala ještě citronovou kúru a kandované ovoce a je to lepší než jen s těma hrozinkama.ale záleží na chuti.
tak ať se dílo podaří

sukubka
2. dub 2010

janulka já s Fertimedu odcházela do FN a ti chtěli at si tam zajdu pro zprávu co semnou dělali atd. ale jak sem pak šla s fakultky do reprofitu tak si to Machač vše vyžádal takže jak píšeš asmenka se tam už ukázat nemusíš!!!
holky zase pečete teda 😀

andinka22
2. dub 2010

Juvi ten tvůj chlebík bude určo mňamka, tak pak přihoď receptík, taky bych ho zkusila.
Na mazance se chystám taky zítra.
Manža má zítra narozky, tak jdu něco upéct a nachystat nějaký dobrůtky. Už jsem udělala plněný hermelín k vínku.

Jinak Vám všem přeji krásný víkend a krásné Velikonoce.

teddyna
2. dub 2010

juvi a jak se dělá chlebík se slaninou??nahoď recepis

aneta1199
2. dub 2010

Hlásím se zpět z Brna.

To byl dneska den - na dálnici ulítl od auta před náma kamínek a máme malou dírku v předním skle. V Brně nám podělaní měšťáci dali pokutu 500,- a vrchol byl, že to 15 minut zapisoval do systému a do RF jsme přijeli o 5 minut později. Prostě městská, co neumí ani psát...
Jinak embrya měla ráno, 8 a 6 buněk, když mi je ukazovali v TV, tak už byla zase poporostlá a ty buňky začínaly splývat do sebe, takže OK. Ale ta moje slavná sliznice měla 6,4 mm, což je prý hraniční, ale nemám to řešit, prostě když to má vyjít, tak to vyjde.
Sukub a Steph - jak se máte, nějaké těhotenské změny ??? 😀