Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
7. dub 2010

Andi, jj vůbec jsme poprvé nevěděli do čeho jdeme, neměli jsme moc info, až pak jsem taky začala hledat a číst...dr. sice vždycky říkají, nečtěte moc na netu...ale není to ve všem pravda....protože názory ostatních taky hodně napoví. Taky mě mrzí, že jsme o Reprofitu nevěděli dřív....na Ferťas jsem četla nejdřív pozitivní ohlasy,ale pak se to tam celé nějak po..... a šli jsme.
Je to mé třetí centrum, takže můžu srovnávat...a je to 100 a 1. Jen ty roky nikdo nevrátí. 😒

Tak jo, loučím se....pokud přežiju, podám hlášení 😀

andinka22
7. dub 2010

Sukubko já také nikdy žádné mražáčky neměla, já jsem ráda, když mám aspoň dvě embryjka na ET.
Takže buď v klidu a pořád nestresuj. 🙂

andinka22
7. dub 2010

Juvi to jo, je to jak píšeš 100 a 1.
Také se loučím, jdu něco konečně dělat. 🙂

stephanie
7. dub 2010

jj sukub, já šla rovnou k Machačovi, nohy mě tam táhly 😀
...už jsem to tady jednou psala, skončila bych jinak taky ve Fertimedu, chodí tam kámoška a chodí k dr. Jarošovi, tak jsem šla na první pohovor k němu...Už jsem byla objednaná na vyšetření a v tom mi psala jedna kámoška o Machačovi, že spousta jejich kamarádek u něho otěhotnělo, tak jsem Jaroše zrušila a jela do Reprofitu...Jak tak čtu ty vaše příspěvky, tak jsem fakt šťastná, že tam nechodím...
A sukub jak píše Kvakus, nemysli na to, proč nemáš zamraženo...máš krásné embryjka v bříšku, tak se teď soustřeď na ně... 😵

stephanie
7. dub 2010

...no jo kvakus, zítra to bude týden...to letí...já mám dneska úterý 😨
kdyby byla alespoň u toho umělého záruka, že když už nám to embryjko vloží, tak jsem těhule...to čekání, strach a přemýšlení nad tím , mě strašně ubíjí

sophiejane
7. dub 2010

ahoj steph, te tady vidím, jsi to ty, vid? nová foto🙂

sophiejane
7. dub 2010

steph tak já nakonec krásný pozitivní testy, včera na prvním uzv a tam téměř nic...znova mi brali krev, asi nevyvíjející se těhu, nebo mimoděložní, dnes tam volám, jak hcg...ale zkusila jsem dnes opět test a už je krásný, úplně ukázkový, já se asi picnu, vypadá to, že hcg stoupá, ale měla bych být už 7.týden a to už by bylo i srdíčko...tak se ted bojím aby to nebylo mimoděl....a jak ty jsi ted na tom??

stephanie
7. dub 2010

...jé ahoj, pisnu ti do IP 😵

sukubka
7. dub 2010

andi mé je to také 3centrum a jsem tady nejvíc spokojená opravdu!Machač je prostě naše zlatíčko!
taky musím něco dělat,vysát a trochu pouklízet je to tu jak kdyby tu buchla bomba!

asmeena
7. dub 2010

Holky nedělejte mi to, než stihnu po ránu něco udělat a pak zasednu ke koníkovi, tak vy toho máte už teda napsaného, že nestíhám dočítat.

asmeena
7. dub 2010

sukub: co ty chceš uklízet? Ty se hoď do klidu a nožky hore, ono ti to neuteče.

asmeena
7. dub 2010

juvik: držím pěstičky, ať tě ta znamínka moc nebolí. Taky už se několik let chystám, ale nějak se nemůžu odhodlat, možná potom po porodu, kdyby zbyla trošku času, tak zajdu 😀 😀

katapola
7. dub 2010

Zuzi, buď v klidu, je tam prý rezerva. Minulý měsíc jsme měli dorazit na punkci v 9hod, kvůli nehodě na dálnici jsme přijeli v 10, na sál mě vzali v 11 a nevadilo to.

katapola
7. dub 2010

do prčic, já tady někomu odpovídám a to byl asi starý příspěvek, akorát nechápu proč se mi zobrazil na poslední stránce.

teddyna
7. dub 2010

tak Vojta byl dneska hotový plaváček.celou dobu se smál,užíval si to.až ke konci toho měl plné kecky a kňoural.ale dneska byla nejlepší lekce z těch 6ti,co jsme zatím měli.plavací teta říkala,že ty děti si zvyknou většinou do těch 10ti lekcí a pak je to v pohodě.akorát pořád kroutil pusou a vypadal jak by žmoulal hašlerku 😀
katy,to mi taky dělá,že odpovídám a příspěvek je kdesik v pejru.jo a taky mě dneska kůň hapruje.furt to nejede.
juvi,taky jsem byla odhodlaná jít na znamínka,ale v těhu mi to doktorka nechtěla udělat a teď na to nemám čas.to bych musela ukecat nějaký nohy,aby šly vozit.
sukub:u nás je výbuch bomby pořád-hlavně na sušáku.dneska se už pere třetí pračka.dvě visí venku a jedna půjde dovnitř,ať je tu vlhký vzduch.no a další pračku mám sesbíranou suchou - čili když to tak sesumíruju,tak bude opět hromadný žehlenííííí-blééé
včera jsem utrácela,donesla jsem si nové gatě,trička a aby se neřeklo,tak manželovi košili.jak jsem dlouho nikde nebyla,tak mě překvapily ceny.no,budu muset začít zase chodit po obchodech 😀 .kdo se přidáááá? 😉

sukubka
7. dub 2010

Asmenko takový to drobné uklízení wc a vany mi nevadí!Dělám vše opatrně
asmenko a jak ti je?máš nevolnosti nebo něco?Teda děsně ten čas letí fakt!

Teddy vojtík je úžasnej opravdu moc krásný miminko!S takového malého Vajtíka takový kluk jak buk!

juvik
7. dub 2010

Ahojky,

jsem zpět...a přežila jsem 😀 Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekala....jak psala Peci, ten opich není moc příjemný, ale to je chvilka a pak už nic necítíte, jen tahání, jak to šije. Tak jsem zaštupovaná jak ponožky, ze zad a břicha mi budou 2 týdny čouhat šňůrečky 😀...pak mi stehy vyndají.
Jsem ráda, že jsem se odhodlala, odkládala jsem to už víc jak 2 roky a příští měsíc chceme těhulkovat 😵 ...tak bych to zas akorát odsunula.

Teddy, a budou nové fotečky? 🙂

rencav
7. dub 2010

Máme OPU v pondělí v 9:30.

andinka22
7. dub 2010

Juvi tak vidíš, žes to přežila, no a další měsíc se chystáš jak píšeš těhulkovat, tak by ses na to stejně vykašlala a celé by se to oddálilo, apoň to máš za sebou. 🙂

misa.patrik
7. dub 2010

Ahojte holky 🙂 pristi patek uz jedu pro protokol a hormony jupiii to to leti 😀 😀 😀 uz se moc tesim i na ty injekce magorka ze me ze?? :D
Preji vsem at se zadari to co je treba 🙂

juvik
7. dub 2010

Miso, ahoj...nejsi magor...my tě naprosto chápem...tak to máme všechny, co toužíme po mimi 😀 ...hlavně, že se bude něco dít 😉

Andi, jj já bych to byla schopna odsouvat do nekonečna....

sukubka
7. dub 2010

juvi já budu muset někdy zajít taky k tomu doktorovi at mě znovu ty znaménka prohlídne a nechat si ty špatné dát pryč,ale děsím se toho 😒 jsi dobrá žes to zmákla!

misa patrik neboj nejsi magor to každá sme natěšená až se začne něco dít je to u nás normální!!!!

teddyna
7. dub 2010

juvi,fotka plaváčka bude.ale jsem sama,manžel se kdesik"firemně radí v hospodě", a malej povstalec má řvací večer.tak jestli ho zpacifikuju v rozumným čase,vložím ještě dnes.jinak zítra

teddyna
7. dub 2010

no a právě Vojtík poblil sedačku.už to ani extra nečistím.jak přejde blujací období,tak si oddychnu já i pračka 😝 .ale kdy to období přejde-čert ví ☹

juvik
7. dub 2010

Teddy, jasně, až budeš mít čas 😉 Je mi jasné, že honíš každou volnou minutu....

Sukub, neboj, taky to zmákneš....ale teď ne, protože budeš těhule 😉

sukubka
7. dub 2010

teddy pračka je tvůj nejvěčí kamarád že?
Juvi no snad máš pravdu 😉

teddyna
7. dub 2010

sukub:pračka a žehlička jsou největší kamošky
juvi:manžel dorazil statečně ve 20 hod,tak jsem zcela vyšťavená předala syna a manžel už tady hodinu nosí.VOjtí kňourá,tak nevím,jestli ho bolí bříško nebo co je.už jsme cvičili,mazali bříško...ale od toho to asi nebude.prostě chce řvat,tak řve.áách jo ☹ mám hrůzu z noci-jestli to bude jak na dnešek,kdy střídavě blil a jedl a spal a v 6 už byl vyspaný a mával rukama. takže u mě platí,že ženská vydrží jak kůň!a když už má opravdu držku v blatě,tak se přesto zvedne,oklepe se a jde dál ☹

sukubka
8. dub 2010

pěkné ráno holky 😉
teddy vidím že to máš opravdu náročné.Mě by hrozně zneklidnovalo kdyby mimi plakalo a já nevěděla proč,vím může brečet jen tak ale víš jaké jsme já bych se děsně bála.Asi budu jednou hrozná!ale jsi super máma.Co dneska v noci Vojtík?bylo to lepší?

pecicka
8. dub 2010

taky přeji krásné ráno všem 🙂

pecicka
8. dub 2010

u mě je to o ničem, chytl mě močák, tak jsem z toho na nervy, ach jo, zrovna, když čekám ms a mám začít píchat ☹