Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
12. dub 2010

ahojte holciny,
Capenko to je nadhera, taky se tesim ze neco vice napises.
Sukubko, Anetko potichu gratuluji a drzim palce, at carecka sili. ja uz bych to nevydrzela a bezela bych na krev.
Miso.Patrik ja taky spise jen nakukuji a pisu malicko, ale tady je vzdycky dobra atmosfera a pohodka. dodava to sil.

pecicka
12. dub 2010

sukubko zdravím, jo celkem to zvládám, hlavně, at to k něčemu je 🙂 a jak se cítíš ty?

sukubka
12. dub 2010

peci no cítím se netěhotně,fakt nijak úplně stejně jako minule!

misa.patrik
12. dub 2010

Ahojky jojo to mas pravdu ferdice 🙂
Peci v kolik jdes v patek na ten UTZ??

pecicka
12. dub 2010

sukubko, tak to jsem moc zvědavá a držím všechno co mám 🙂

pecicka
12. dub 2010

ahoj misi.patrik- jdu na 11hod, ty jdeš taky\?
😉

stephanie
12. dub 2010

ahoj holky,

capenko, máš můj obdiv, přeji hodně štěstíčka s dětičkama, život nabere úplně jiné obrátky 😵
všem co mají opu, utz atd. přeji hodně štěstíčka
dneska byla na OPU i renca, ne? říkala, že přespí v Brně...
mi už je dneska líp, už se s tím pomalu vyrovnávám a hurá do dalšího boje...

kvakuska
12. dub 2010

capenko tím co jsi napsala jsi mě úplně zaskočila, až mi vhrkly slzy do očí 😠 ... máte můj obdiv 🙂 ... pokud se ti bude chtít, budu ráda když se trochu rozepíšeš, jak dlouho jste čekali, jak to bere rodina a okolí a jak to všechno zvládáš ... moc ti držím palce jak ke sžívání se s dětičkama tak k ET 😵

misa.patrik
12. dub 2010

Jojo Peci ja jdu na 11.30 🙂 jdu si pro leky

katapola
12. dub 2010

Ahoj holky. Tak mám u sebe dvě bublinky. V pátek odebrány opět 2 vajíčka po clostylu, tentokrát obě oplodněny a dnes ráno byly 6buněčné a už se dělily dál. Transfer dělala Vitoušková, byla moc příjemná, dělala si srandu, že to tentokrát děláme všechhno po dvou, takže to budou dvojčátka🙂 Zašli jsme si pak kousek od reprofitu do restaurace, bylo to tam moc pěkné. A teď nastává to čekání.

daisy14
12. dub 2010

Ahoj Katapol, to je krásné, všechno dvojitě 🙂 Tak doufám, že se jim u Tebe bude líbit, hezky je opatruj!

juvik
12. dub 2010

Kat, tak to mám fakt radost 😵 ...já se bála, že je něco špatně, když se neozýváš. Tak se opatruj 🙂

juvik
12. dub 2010

My jsme se vrátili z města...utratili jsme peněz a v podstatě nic nekoupili 😝 Chtěla jsem si ještě pořídit nějaké jarní botky, ale nic jsem nevybrala....já a kupování botů, to je děs 🙄

katapola
12. dub 2010

Juvi, no my měli tentokrát opravdu velký strach. Ani do toho volání se nám moc nechtělo. Teď nezbývá než doufat, že se zavrtají a už nepustí na 9 měsíců🙂

juvik
12. dub 2010

Kat, to věřím....já mám z toho taky vždycky hrůzu a než volám, tak se klepu jak ratlík 😒
Bereš jenom utroš nebo máš i jiné léky?

katapola
12. dub 2010

dostala jsem tentokrát i estrimax, protože jsem měla v pátek nízkou sliznici. Jinak beru ještě prednison a z lékárny mám femibion.

juvik
12. dub 2010

Kat, a ten prednison ti napsali v Reprofitu nebo jak to dopadlo? Femibion zobu taky 😉

katapola
12. dub 2010

prednison mám už z minula.

juvik
12. dub 2010

Já jsem se na něj taky dr. ptala, ale netvářil se...no uvidíme. My se rozhodujem teď jestli to zkusit ještě s clostilem nebo ty injekce....já bych i ty injekce zkusila, ale manža nechce...dneska jsme se o tom bavili...trochu se i chytli...sama nevím, ale pokud bych šla do injekcí, musela bych pro mě příští týden jet...clostil mám doma. Furt nad tím přemýšlím a bádám....je fakt, že i po clostilu jsem měla dost vajec....porvé i 7...ale nezralé...kdyby líp spočítal a posunul OPU? Proč je to jen tak složité 🙄

katapola
12. dub 2010

a tys ještě klasické ivf neměla? jen minimálky?

juvik
12. dub 2010

Kat, měla...už 4...takže hrazené pokusy v háji 😒

katapola
12. dub 2010

jj, už jsem si to našla v přehledu na předchozí stránce. No těžko radit, co doporučuje Machač? Ale pokud míváš tolika vajíček i po samotném clostylu, možná je zbytečné shánět injekce a dopovat se hormonama.

juvik
12. dub 2010

proto manžel moc nechce, abych do sebe zase rvala kvanta hormonů...s clostilem je to šetnější. Jenže Machač by chtěl dělat PK...a na to musí být více embryí.

juvik
12. dub 2010

No on nám řekl, ať se rozhodnem....buď ještě clostil nebo ty injekce, aby bylo víc vajec, víc embryí a viděl, jak se dělí. Jenže je fakt, že já jsem u klasických ivf měla vajec hodně, ale embrya zbyla většinou stejně 2....takže je to prašť jak uhoď.

britka
12. dub 2010

Ahojki holky vy toho vždy tolik napíšete než to všechno přečtu tak zas musím jít něco dělat a mě se taaak nechce co s tím uděláme?Chtělo by to prsten od Arabely a měly bysme vše po čem toužíme a moc přejeme, kdyby to bylo tak jednoduché co?

juvik
12. dub 2010

Brit, no jo, život holt tak jednoduchý není 🙂

katapola
12. dub 2010

No 7 vajuch je hodně, někdo to nemá ani po injekcích. A kdyby posunul OPU a byly všechny zralý a oplodnily se, tak by mohl dělat PK tak jako tak.

juvik
12. dub 2010

Kat, pokud zůstanem u clostilu, tak budu chtít před OPU raději 2 kontroly....teď jsem byla vždy jen jednou...a pak sám říkal, že to je třeba ještě brzo a nespočítá to optimálně....Sukub a Anet teď taky co vím byly ještě před OPU na jedné kontrole. On počítá cca že ten folikul naroste o 2 mm denně, ale může se to lišit.
Hezky se opatruj, odpočívej....já jdu ještě uklidit, protože za chvilku se má objevit návštěva...pa 😉

katapola
12. dub 2010

Jo, to je myslím rozumné ty dvě kontroly. To ve Fertimedu dělali normálně. Já u Machače byla taky vždy jen na jedné kontrole.
Taky mi přijde kamarádka, ale jsem docela unavená, ráno jsem vstávala brzo do práce.

martin72
12. dub 2010

Dnes jsme byli z Renčou v Brně.Když jsem tady někdy četl srovnání s Fertimedem a hlavně přístup,tak to není 100 a jedna,ale milion a jedna.Renča byla objednaná na 9:30,ale vzali nás o půl hoďky dříve.Všechny sestřičky usměvavé,cokoliv bychom potřebovali,jako by se stalo a Machač ten jen čišel humorem.Byl jsem z Renčou na pokoji,koukal jak blázen,protože to nebyl ani jak pokoj v soukromé klinice,ale jako v hotelu.Vzali Renču na odběr,já tam čekal cca 10 minut,pak ji přivedli a musela jse po narkoze trochu prospat.Pak jsem šel na řadu já.Ne jako ve ferťasu-obyčejný záchod na který každý klepe. Velký,klid a nikdo mě nestresoval.Pak jsem přišel na pokoj a čekali na Machače,který nám zdělil,že vše proběhlo dobře, máme 8 folíků a zavádění přijde na řadu buď ve čtvrtek,nebo v sobotu.Takže držte palce,ať to vyjde 🙂