Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
16. dub 2010

abi moc děkuju! A opravdu držím pěstičky aby se příště mimís už nepustil!A pak dej hlavně vědět jo?

sukubka
16. dub 2010

kat já nešpinila,neměla sem těhu hlen jak někdo pše prostě nic akorád mě začalo 8-9den bolet děsně břicho ale úplně přesně jak na mrchu tak sem si myslela že dorazí!!!

katapola
16. dub 2010

Sukub, no vida, třeba je projevem zahnizďování i ta rýma a zvýšená teplota🙂)) Jdu v tvých šlépějích. Teda doufám. Prosím tě, můžeš trocha zakašlat na monitor a poslat mi pár těhubacilů?🙂

abig
16. dub 2010

Moc vám děkuji.
Přeji hodně štěstí a splněné sny.
Uričitě se vám ozvu.

sukubka
16. dub 2010

katapola úplně jsem si poprsaka monitor pfuj pfuj pfuj!!!!Kat neboj bude to dobrý,popravdě ta nervy vůbec nezávidím je to hrůza fakt!!!!

katapola
16. dub 2010

No je to nervák, však jsme se tu včera skoro všechny shodly, že jsme podrážděnější a nervoznější obecně než dřív.
A dík, můj monitor se úplně orosil 😀

stephanie
16. dub 2010

ahoj holky,

abig, je mi to líto, úplně vím, jak ti je... ☹ Mi dával Machač taky velké naděje, měla jsem přesně jak ty - 2 expandované blastocysty jedničkové kvality - o to víc je pak člověk zklamaný, když to nevýjde.
Ale pokud máš mražáčky, tak tě může utěšovat fakt, že příští měsíc to můžete zkusit znovu. Alespoň já se tím utěšuji. Teď je jen třeba se zas, pokud možno co nejrychleji, hodit nějak do klidu 😉

Přeji hodně štěstí

juvik
16. dub 2010

Ahoj holky,
vykukuje sluníčko, tak mám hned lepší náladu 🙂
Co holky, kam jste se včera prokopaly? 😀

Abig, to je mi líto....je to psycho, když už člověk má tu naději, že to klaplo a pak nic ☹ To bylo pro mě horší než když jsem našla bílý test 😒

Všem, co mají dnes kontroly, přeju hodně štěstí 🙂

pecicka
16. dub 2010

ahoj holky, tak jsem dorazila od Macháče, nakonec jsou k odběru jen dvě, ale tak nějak jsem s tím počítala, jinak sliznice připravena a v pondělí jedeme na 9hod do Brna. Tak snad se to pohne a všechno dobře dopadne 🙂

juvik
16. dub 2010

Peci, držím palušky, aby z těch dvou vajuch byli ti praví bojovníčci 😵

pecicka
16. dub 2010

juvíku-děkuji 🙂

asmeena
16. dub 2010

peci: aspoň něco, jak mi říkal Machač nejde o kvantitu, ale o kvalitu.

zuzka72
16. dub 2010

Tak mě konečně po třech dnech zprovoznili net-prej zateklo do té antény na střeše, tak tam dnes lítali s fénem a už je to Ok. Řeknu vám, hroznej život bez netu. 😀
Pokud jste mi někdo dávali nějakou otázku a já neodpověděla, zeptejte se znovu 😝 , dočítat to teda nebudu.

asmeena
16. dub 2010

Ahoj Zuzi: tak s fénama na střeše? To bych chtěla vidět 😀

sukubka
16. dub 2010

peci přesně tak 2kvalitní jsou úplně optimální!ikdyž vím že člověk je nervozní,ale neboj bude to ok!!!
jiank já 12den po Et měla 172HCG dneska 15den 565 tak snad je to ok!!!!Anet držím pěsti a stejně si myslím že čekáš dvojčátka 😀

asmeena
16. dub 2010

sukub: tak to by mohlo být jedno miminko, ale hlavní je, že ti HCG stoupá a na ultrazvuku brzy uvidíš svou bublinku.

juvik
16. dub 2010

Sukubko, myslím, že HCG ti stoupá ukázkově 😉 ....už se nemůžeš dočkat na ultrazvuk, co? 🙂

sukubka
16. dub 2010

rikal mi ze vidi asi jednu bublinu ale ze je na ultrazvuk opravdu brzy to spiš v ten čtvrtek by něco mohlo jít vidět,no nemůžu se dočkat to je jasný 😀

sukubka
16. dub 2010

já sem ted psala kámošce smsku bez háčku tak vidím že sem tak psala i předtím na půl tu větu mi hrabe 😀

pecicka
16. dub 2010

holky děkuji za podporu 🙂 jste zlatíčka 🙂

sukubka
16. dub 2010

peci od toho tu jsme 😉

pecicka
16. dub 2010

a je to super, poprvé jsem to vůbec nevěděla, že něco takového je a tak jsem na to byla sama a je to nesrovnatelné, ted jsem v pohodě a je to fajn 🙂

andinka22
16. dub 2010

Hezký večer holky,
Katapolko tak se hlavně brzy uzdrav a ať nám brzy hlásíš // na testíku.
Abig to je mi opravdu moc líto, ale je fajn, že máš zmrzlíky, uvidíš, že příště to vyjde.
Sukubko gratuluji ke krásnému hcg.
Peci to nevadí, že jsou dvě, hlavně aby to byly velcí bojovníčci a to určitě budou.
Juvi tak bojovat zároveň spolu nebudeme, mě se to o měsíc posune. To tělíčko si fakt dělá co chce. Zatím teda jen od včera špiním, tak jsem zvědavá, co z toho bude.
Renato držím pěstičky, zavedli ti krásná embryjka, tak ať se hezky zahryznou a už nepustí.
Všem co mají nějaké kontroly přeji hodně štěstíčka, a také hodně štěstíčka blížícím se testovatelkám.
Hezký večer všem.

sukubka
16. dub 2010

andi to mě mrzí že se ti to o měsíc posune to je fakt na pytel jak je to naše tělo zblblé!!!

andinka22
16. dub 2010

Sukubko to jo, ale na druhou stranu si aspoň odpočine od veškerých Clostíků, Tamoxifenů, Pregnylů. Asi už toho moje tělo mělo dost, no není se čemu divit. Takže to tak beru.

sukubka
16. dub 2010

andi to je pravda,ty hormony jsou pro tělo pěkný záhul a pokud se dá pauza tělo to určitě pak ocení 😉

juvik
17. dub 2010

Krásné slunečné ránko 🙂

Andi, to je škoda ☹ ...ale je to pravda, tělo si asi fakt potřebuje odpočinout a dát se do pohody....my jsme taky te´d měsíc měli pauzu a asi to je dobře. Neboj, my ti budem držet palce i potom 😵

Dneska jdu zkoušet péct ty tvarohové mazance, co tu dávala Teddy...tak snad to nezmastím a bude se to dát jíst 😀

juvik
17. dub 2010

Jo a co Misa vcera? Jela pro injekce a na kontrolu....

misa.patrik
17. dub 2010

Dobre ranko holky 🙂 ja jsem se tu vcera uz nedostala ...
Tak jsem byla na kontrole vse je tak jak ma byt rikal 😉 MS pry nebude silna ze nemam vysokou sliznici,no a vyfasovala jsem nakonec Bravelle... Zitra ma dorazit MS ale buh vi nekdy se opozdi,zvlast kdyz ji cekam 😀 ale pokud by to tak bylo je naplanovany odber priblizne 29.-30. 4. uz to ficiii 🙂

Jinak pak mam napsany Utrogestan,Prednison,Estrofem k cemu je Utros vim ale to ostatni??poradite mi nekdo??

juvik
17. dub 2010

Miso, super, ze je vše nachystané 🙂
Estrofem je na podporu sliznice a Prednison by měl lidově řečeno trochu oslabit imunitní rekaci organismu, aby embryjko líp přijal. Ale divím se, že ti ho předepsal...mě totiž říkal, že ho spíš nedávají.

Letím....už peču, tak ať to nespálím 😅