Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ellaaee
19. dub 2010

Katapola, jsem jak spráskaný pes. Řek že na UTZ nic nevidím jen vodu v břiše, že mě přestimulovali atd, což nechápu jak mě z tak nizke davky mohli přestimulovat. Pak ještě říká, no to s váma muselo zamávat taková dávka hormonu, že? No se mnou to nic neudělalo, bylo to v pohodě. No paradní den.

micinka22
19. dub 2010

ahoj holky..to je paráda že HCG vám krásně roste🙂) to bude pupíků 🙂)

Ellaaee ..divnej gyndr..:/ asi bych se na něho vykašlala..má být rád že se povedlo..asi má z Repromedy provize za těhule://

jinak já šla sekat trávu a za 5 minut slejvák ..tak nic..už je to přerostlý hrůůůza děs 😠

ferdice
19. dub 2010

Ellaaee to je ale divny pristup od tveho gyndare. muze pochybovat o ucinnosti minimalek, ale nemuze preci rict ze jsou spatne. to te asi moc nepovzbudil co. ale tvoje hodnota hcg je podle mne moc pekna.
Anet to je super ze ti hcg tak krasne stoupa.
Tady je to ted nabito tak pozitivni energii, ze verim ze i ty tehu bacily se na nas ostatni musi prenest 🙂
Mejte se hezky ahojki

asmeena
19. dub 2010

ellaaee: nenechej se rozhodit, tak brzy nemůže být stejně na ultrazvuku vidět. A jestli máš 13 dní po ET tak nádherné HCG, tak to tam brouček určitě bude.

asmeena
19. dub 2010

mici: jenom nám ten déšť neposílej do Ostravy, potřebuju na balkóně dosušit deku. 🙂

juvik
19. dub 2010

Ella, nezlob se, ale ten dr. je opravdu nějaký divný a mám pocit, že o umělém toho asi moc neví...takhle tě stresovat 😠
Při hodnotě 706 j. toho na ult moc opravdu neuvidí...až kolem 1000 j. a to musí mít dobrý ultrazvuk. Tak za dva dny by už ale mělo být něco vidět. A že tě přestimulovali...u minimálky? 😕 Já bych se na jeho řeči vyprdla....potřebuješ hlavně klid 😉 Kdy jedeš za Machačem?

micinka22
19. dub 2010

no asi fakt neví co je to minimálka 😅 😅 😅 😅 😅

ellaaee
19. dub 2010

Juvik, on spolupracuje s repromedou, je přímo jakési jeho odštěpné centrum. Zítra se objednám. Chodím sice k Dr. Štelclovi, ale říkal že mužu klidne do olmiku a mám to blíže. jestě se mě ptal co mi dali na udržení. Řekla jsem že utrogestan .....zase špatně ☹

janysek70
19. dub 2010

Holčinky omlouvám se za vpád, ale hledám, jak Lucka - Sukubka a věřím, že je to v oukeji 😵 😵 😵 Loupežnice jedna, přijď nám alespoň telegraficky písnout, až budeš mít po 1. UTZ, těším se, jak pojedeš se mnou v pendolínu 😵

Ellaaee, já jsem našla krásně silné // 35. DC, šla jsem se k dokymu objednat a on mi hned vzal, na UTZ nebylo ještě nic vidět a hodnota HCG byla již přes 2000j, hlídal mi ohledně jednoho vejcovodu, aby nešlo o mimoděložní a 3 dni poté už byl vidět gestační váček a za 2 týdny už i srdíčko, tak hlavu vzhůru 😉

micinka22
19. dub 2010

Ellaaee vubec to neřeš ty kecy...vše je jak má být a on at si trhne nohou .-) Hlavu vzhůru a buď ráda za těhotenství .-))

Veru tak u nás opět slunečno..akorát tráva už má smůlu :/// Včera jsme byly od rána do večera venku a jsme celá rodinka pěkně přismahlí 😝

juvik
19. dub 2010

Ella, tak to se nedivím, že tě cpe do Repromedy 😝 . ...ale stejně, je to tvoje věc, kam chodíš. Já zapomněla, že chodíš ke Štelclovi...stejně Machač tam tento týden a příští od středy stejně v Olmíku není...asi budeš muset stejně do Brna.
A co ti podle něj měli dát, když ne utroš ? 😕
Já s takovou neuklidím...furt tu dřepím 😅

stephanie
19. dub 2010

ahoj holky

elae, to máš fakt divného doktora...jakoby žárlil na Reprofit 😉
Hlavně se nenechej rozhodit...Já mám taky magora doktora, když jsem šla k němu, že krvácím, tak mi řekl, že čekal, že s tím příjdu a že se nedá nic dělat, jen čekat...Ani slůvkem mě neuklidnil a poslal s brekem domů...
To se tady holky fakt nějak rozmnožuje v poslední době!!! To je dobře, asi je to fakt tím jarem...

Myslíte, že je normální, že jsem krvácela jen jeden den? V středu jsem přestala brát utroš a estrimax, v pátek jsem měla šílené bolesti v břiše - takové neobvyklé - a krvácela jen v sobotu, včera už jen trošku špinila..tak nevím, jestli to je normální, ještě se mi to nikdy nestalo...

A nevíte, jak to chodí, když mi výjde kontrolní UTZ na sobotu a Machač tu není? 😖 😨

Asmeen, tak to bude zítra krásná fotečka 😵

Mici u vás prší? 😨 😨 😨

sukubka
19. dub 2010

elae proč jsou jako minimálky špatné?já jsem byla na ultrazvuku 15den a jen se domníval že tam něco vidí a dneska jsem byla na kontrole 18den a říkal že tam asi vidí žloutkový váček že je ale ještě děsně brzy!Já měla 15den po Et 565 ty jsi 13den a hcg máš nádherné!!!za chvíli si budu volat kolik je HCG dneska tak snad to bude ok!To ty máš oproti mě veliké HCG tak to bude ok neboj!!!

Step s tím krvácením vůbec neporadím!A ohledně té kontroly tak bych určitě napsala Machačovi on ti nejlíp poradí kdy jindy dojít!!!

kvakuska
19. dub 2010

stephi já na tvém místě bych si možná udělala pro jistotu kontrolní testík ... jeden nikdy neví 😕

stephanie
19. dub 2010

kvakus, myslíš???
já myslím, že neeeeeeeee 😕

juvik
19. dub 2010

Stephi, no je to nějaké divné s tou tvojí MS 😕 A byla jsi na krev nebo sis jen dělala doma testy? Taky mě napadlo to co Kvakuš.

juvik
19. dub 2010

Sukub, tak co dnešní HCG? Jak dopadlo?

stephanie
19. dub 2010

juvi, já na krvni nebyla...
já jsem měla na reprofitáckém testu malého douška 13. den, ale na mamatestu nic, tak jsem to pak neřešila...
ale MS byla celkem silná, takže ... ☹

juvik
19. dub 2010

Stephi, silná ale jeden den jak píšeš...nevím no těžko říct. Já jsem taky teď měla slabou a krátkou MS, ale to jsem neměla ET, takže asi proto, sliznice tak nenarostla.

stephanie
19. dub 2010

ono je ta MS podle sliznice? no já ji musela mít už dost vysokou...
no vy jste mě zaskočily holky...
no prubnu to, ale nevím nevím!!!

juvik
19. dub 2010

Stephi, já nevím...to je moje úvaha...jinak totiž taky nevím proč jsem měla tak divnou mrchu.
No pokud jsi nebyla na krvi, tak je všechno možné....jak moc bych ti to přála 😵 ...ale vím, že naděje je asi hodně malá.

ellaaee
19. dub 2010

Sukubko, tohle mi tvrdil, ale proč to nevím. Myslím že byl naštvaný že jsem nebyla v repromede.
Stephanie, zkus testnout

sukubka
19. dub 2010

Step určitě ještě testni,pak dej hned vědět!
elea kašli na něj,hlavně si tím nenechej pokazit náladu,raduj se a nestresuj se!
dnešní HCG 1455 jsem 18den po Et.hlavně že oproti pátku to bylo 565 vyrostlo 😉

pecicka
19. dub 2010

ahoj holky, tak už jsem doma dávno, jen jsem byla marná, tak jdu napsat aspon ted, zprávy nic moc, nakonec bylo jen jedno, takže stejný scénař jako dvakrát předtím ☹ ovšem dneska na rozdíl od předchozích dvou pokusů mě to opravdu vzalo, řvala jsem celou cestu z Brna, ale to vám tady nemusím psát, to si myslím, že všechny moc dobře znáte a tak se modlím, aby se oplodnilo a bylo to pravé........

ellaaee
19. dub 2010

Sukubko, tak to ti nádherně roste 🙂 🙂

sukubka
19. dub 2010

pecinko,jak už holky psali i jedno vajíčko stačí na mimi bude to silák uvidíš!Ikdyž chápu ty nervy,je jasný že pokud má člověk víc vajíček je klidnější,ale neboj bude to dobré!!!budu na tebe moc myslet,zítra si budeš po 13h volat že?transfer si myslím že ti udělají ve středu teda dělají to tak pokud je jedno vajíčko!
elae moc děkuju neboj ty to budeš mít taky tak a vidíš mám tak vysoké HCG a doktor na ultrazvuku se jen domníval že něco vidí že prý vidět jde dobře tak 20den po ET!

pecicka
19. dub 2010

sukubko- jo,jo jestli bude všechno v pořádku, et bude ve středu......

sukubka
19. dub 2010

peci neboj bude to v pořádku!!!!ale vím jak moc veliké máš nervy!drž se! a na zítra jen a jen dobré zprávy!

pecicka
19. dub 2010

dám vědět, budu věřit uspšnému konci 🙂

sukubka
19. dub 2010

pecinko ono to jinak ani nejde,je to hrozný čím vším musíme procházet pořád nějaký nervy!