Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
21. dub 2010

já si to čtu a teda píšu jak retard 😀

misa.patrik
21. dub 2010

Holky 🙂 muzu si dat tedy vinko?? 🙂 a prosim co se bude dit s mym telem po tech injekcich Bravelle?? prosim 🙂 hrem hrozna ze? 😀

kvakuska
21. dub 2010

míšo no dá se předpokládat, že ti budou růst vajíčka ve vaječnících 😀 ... po několika dnech píchání můžeš začít cítit trochu pnutí v oblasti vaječníků, potom třeba i trošku bolest, každej to vnímá jinak, ale je to normální 🙂 ... vezmi si to tak, že folík roste až do velikosti asi 2cm, představ si kuličku 2cm v růměru, no a teď ti jich v každém vaječníku poroste třeba 5, tak pokud budeš něco cítit, bude to úplně normální ... ale třeba neucítíš nic, je to fakt individuální 😉

juvik
21. dub 2010

Kvakus mě předběhla...chtěla jsem Miso napsat to samé...ale je to fakt individuální...někdo se cítí i unavený, podrážděný....je to přece jen hormonální koktejl nebo nálož nebo něco v tom smyslu 😀
A vínko si podle mě dát můžeš....ale nevyzunkni toho moc 🙂

juvik
21. dub 2010

Jo a mě vždycky celkem dost bolely prsa...a to pak i po transferu

sukubka
21. dub 2010

misko jak píši holky mě teda vaječníky bolely 2dny před OPU jsem si už myslela že mi musí ty vajíčka prasknout jak mě to tlačilo,ale naštěstí to bylo ok!
A vínko bych si dala,i po transferu doporučují vínko ale né litr 😀

misa.patrik
21. dub 2010

Diky holky 🙂

juvik
21. dub 2010

Miso, ještě jsem si vzpomněla, že jsem se cítila před odběrem celkem nafouklá a trpěla nadýmáním....chudák manža 😀
Ale neděs se....nemusí to tak být....někdo to zvládá v pohodě, někdo hůř, nemá cenu se bát dopředu 😉

Já se pro dnešek loučím...přeju všem dobrou noc 🙂

misa.patrik
21. dub 2010

juvi to me porad nadyma 😀 takze manza je zvykly 😀 😀 😀

misa.patrik
21. dub 2010

Jdu spat...dobrou holky 🙂

misa.patrik
22. dub 2010

Dobre ranko...posledni jsem odesla a prvni jsem tady 😀 no maniak konikovy 😀 😀 😀 tak druhou injekci jsem zvladla a dnes to bude asi bez modrinky 🙂

asmeena
22. dub 2010

Dobré ráno holky, no vidíš Misi - jsem říkala, že budeš profík v píchání injekcí. 😉

misa.patrik
22. dub 2010

Diky Asmi 😀 ale Ty ruce jak se mi trepou 😀 😀 😀 jeste ted

asmeena
22. dub 2010

Jo to znám, a pak to přemýšlení jestli jsem to dobře naředila, jestli jsem si píchla správné množství jednotek, jestli jsem to píchla do správného místa. 😀

sukubka
22. dub 2010

pěkné ránko holky,
Misa tyk vidíš jak ti to jde,ta první injekce je nejhorší,ted už to bude dobrý 😉
holky já byla na tom ultrazvuku tak mimís je ok má 2mm a byl vidět už i žloutkový váček.Ted už aby to bylo dobrý u Machače v úterý a 6.ř mám dojít ke svému gyn pro těhu průkajdu,tak snad to bude ok 🙂

asmeena
22. dub 2010

sukub: tak gratuluji.

misa.patrik
22. dub 2010

Ty jo Sukub supeeeer 🙂

stephanie
22. dub 2010

Dobré ranko holky

sukub, no super!!! 😵 😵 😵 to jsi rychle zpátky...

sukubka
22. dub 2010

Step jsem rychlo,taky jsem vyjížděla z domu o hodku dřív aby mě co nejdřív na té endokrynologii vzala a já mohla letět na gyndu!

katapola
22. dub 2010

Sukub, tak to gratuluju, to jsou výborné zprávy.

micinka22
22. dub 2010

Sukub gratulka..a kdy si hodíš tt do profilu?.-) at jsme v Obraze 😵 😵 😵

ellaaee
22. dub 2010

sukub a máš už i srdíčko?
Asmenko děkuji za přání

juvik
22. dub 2010

Dobré ránko všem 🙂

Sukub, moc gratuluju, to je krása 😵
Ella, nakoukla jsem do Reprofit Brno, super zprávy, drž se 😉
Miso, vidíš, jsi šikula 🙂

stephanie
22. dub 2010

elae, tak co ty, jak to dopadlo?
sukub, tak co, už dobrý?

pecicka
22. dub 2010

ahoj holky, všechny vás zdravím 🙂
sukubce gratuluji
elli tobě všechno to nej, at se ti splní všechná přání 🙂

sukubka
22. dub 2010

elae nemáme srdíčko na to je prý brzy,budu ráda jestli už bude v úterý u Štěpána 😉
ale jinak moc děkuju holky 😉
Step jojo dobrý,už jo 😉

stephanie
22. dub 2010

elae, tak už jsem nedočkavě koukala na to Brno - to je super zpráva, moc gratuluji a přeji hodně štěstíčka...Ti doktoři jsou magoři, jen tě vystrašil...

sukubka
22. dub 2010

mici hodím si to tam až po srdíčku,přeci jen se bojím 😕

stephanie
22. dub 2010

sukub, se dívám, co píšeš , že dobrý...já jsem chtěla napsat místo sukub JUVI.. nevím proč, ale není to poprvé, co jsem si popletla vaše jména.... 😀
ale mohlo to pasovat i na tebe, to je fakt 🙂

juvik
22. dub 2010

Stephi, tak jestli myslíš mě, tak dobrý 😀 Už mám i chuť na jídlo, takže to je dobré znamení 🙂