Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
16. kvě 2010

ahoj holky,
tak vidím, že chmury nevlásnou jen venku, ale i tady ☹

Stephi, Kvakus má pravdu....na zadek nabacat 🤐 ....já vím, že je to těžké, ale opravdu je brzo a může to dopadnout dobře.
Moje sestřenice byla těhotná po ivf 2x a ani jednou neměla pozitivní testy ....a já když jsem po 3,pokusu otěhotněla, tak jsem měla jen ducha, 15.den po ET a v krvi už jsem měla 380j,....jsem kukala jak puk 😕
Asi jsem tě neuklidnila....ale snaž se být v klidu ...myslím na tebe 😵

Jinak to počasí je fakt psycho,,,,po obědě zalezem do pelíšku a jdem chrupčit 😎
Všechny zdravím 😉

stephanie
16. kvě 2010

tak že dcerunku zdravíme a přejem hodně štěstí a palečky držím oběma

misa.patrik
16. kvě 2010

Tak holky pro me uz palce nemackejte...
sla jsem na zachod a krev... ☹ udelala jsem TT a je negativni... 😢 jak mam ted postupovat??

stephanie
16. kvě 2010

juvi, díky 😉 ...nějak to dopadne, buď dobře, nebo špatně...nic jiného...hlavně že jsme zdravé

juvik
16. kvě 2010

Peci, tak ať to zmákne a ty máš klidné nervy 😉
Miso, jsem si říkala, že bydlíš kousek od Olzy, že ....snad se jim ty předpovědi nepotvrdí...ale leje teda furt 😒

stephanie
16. kvě 2010

míšo tak to si děláš srandu!!!!!!!!!!
no do prdele už dneska!!!
tak se mi teď chce brečet i za tebe, opravdu!!!!
co to je za hnusná neděle!!! já si byla úplně jistá, že ti to výjde, fakt!!!!!

juvik
16. kvě 2010

Misi, ☹

misa.patrik
16. kvě 2010

taky jsem si byla holky jista... ☹ no nic jdu si zapalit a uklidnit nervy at me Pata nevidi plakat...

pecicka
16. kvě 2010

misi-to snad ne ☹ no asi bych zavolala Macháčovi

misa.patrik
16. kvě 2010

no to ted asi nejsem schopna ☹ asi zavolam zitra ...

juvik
16. kvě 2010

Misi, testovat jsi měla oficiálně zítra, že? Tak zajdi zítra na krev, do nemocnice nebo ke svému dr. ...do té doby léky nevysazuj.
A pak uvidíš.....ale je mi z toho taky smutno ☹

stephanie
16. kvě 2010

míšo, fakt mi je to líto
oni nám v Reprofitu říkají, jak tomu máme věřit a pozitivně myslet, já tomu taky strašně věřila, ale o to pak je to zklamání větší...
člověk už neví, jak se má chovat , co si má myslet...
musíme bojovat dál

pecicka
16. kvě 2010

holky-to je tak nespravedlivé, ach jo ☹

stephanie
16. kvě 2010

míšo, být tebou, tak napíšu machačovi maila, on ti večer odpoví, jak máš dál postupovat

juvik
16. kvě 2010

Peci, je....spousta věcí v životě je nespravedlivých...ale nesmíme se tomu poddat 😔

misa.patrik
16. kvě 2010

holky poslete mi prosim maila na Machače?

juvik
16. kvě 2010
stephanie
16. kvě 2010

poslala jsem ti to do IP

stephanie
16. kvě 2010

juvi byla rychlejší

juvik
16. kvě 2010

no akorát se mi to nějak divně zobrazilo 😕

jdem obědvat, tak pa holky a držte se, myslím na vás 😉

sukubka
16. kvě 2010

miso mě je to tak líto,já jen nakoukla a dočítám se toto je mi s toho hrozně smutno ☹ holky já vám tak držela pěsti!!!!!!
Co se to kurna děje že?je úplně jasné že se ti nechce volat já bych to taky nedokázala!!!!!!Misi drž se holka,já nevím co na to napsat,na to se nedá napsat nic ☹

Step ty jsi trdlo že si to nechtěla ani napsat aby sme si neřekli že si střeštěná,to si teda nemyslím ani náhodou!
Víš já si vždycky taky říkala že vydržím s testováním až do 12dne,ale člověk je po ET tak nervozní s toho čekání každý den trvá jak 5dní táhne se jak smrad a když už je aspon 8den tak skoro každá testne protože se i tady dočte že někomu to test ukázal a pak se nervujeme!!!!Já ale opravdu myslím že když tam včera ty // byli tak by tak rychle nezmyzeli,je to i pro mě teda záhada pořád na tebe myslím Step opravdu!!!!!Tak moc bych si přála aby ti to vyšlo.Vím jaké to jsou nervy a ta představa že člověk bude podstupovat vše znovu nás úplně položí na kolena!!!!!Posílám ti taky energii a Step držím ti opravdu moc pěstičky!!!!!!!§

misa.patrik
16. kvě 2010

tak je to machac@reprofit.cz ??

misa.patrik
16. kvě 2010

proc se to tak divne zobrazuje

stephanie
16. kvě 2010

sukub děkuji 🙂 ...až se trošku vzpamatuju, tak ti pisnu, ju?

stephanie
16. kvě 2010

míšo,já ti to poslala do IP

stephanie
16. kvě 2010
misa.patrik
16. kvě 2010

no prave tam nemam nic 😀

stephanie
16. kvě 2010

aha...tak to nechápu, ted jsem ti to napsala, ale jakmile jsem to odeslala, tak se z toho udělal takový nesmysl...ale v té IP bys to měla mít správně, jinak bude mít určitě maila na i na stránkách Reprofitu

stephanie
16. kvě 2010

ted jsem ti to tam posalal znovu

sukubka
16. kvě 2010

Step určitě napiš!!!!!!
Holky držte se!!!!