Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
20. kvě 2010

Ahoj holky, jdu jen pozdravit a popřát Peci hodně štěstíčka.
Právě mi doprala pračka, tak jdu pověsit prádlo a dát prát další várku. Dnes jsem se rozhodla, že nebudu vysedávat u počítače a něco konečně doma udělám. Tak pá, ale nebojte, zase nakouknu. 😀 😝

jej
20. kvě 2010

Teda Amen!
To letí! Ty už jsi v 17.týdnu! Před chvílí jsi tam měla 8., 9. ... To je paráda...já jsem jen šíleně napnutá, než přečkám aspoň ten 12., do té doby se bojím...jak jsi to přečkala ? 🙂

Ostatní zdravím!

kvakuska
20. kvě 2010

Holky zase mi tu uniká nějaká OPU a možná i něco jiného, nejsem si jistá, tak jasně že držím palce moc moc moc, až tak moc, že mi skoro odumírají, nevím co budu držet, až mi ty odumřelé palce odpadnou 😨

micinka22
20. kvě 2010

Peci hodně štěstí 😵 😵 😵 😵
Veru já jsem taky dnes akční 😀 😀 ale zase nijak hrotit to nebudu udelam oběd a asi se pujdu natáhnout 😀 😀 😀 odpolka snad nebude prset tak pojedem s hafinama trochu pocvičit...

asmeena
20. kvě 2010

jej: do 7 tt jsem byla nervózní jestli bude srdíčko, pak do 12tt nervózní jestli bude na kontrole taky vše o.k. a teď před kontrolou v 16tt opět nervozita. Myslím, že to tak bude pořád. 😉 Ale vždy jsem nervózní akorát den před kontrolo

asmeena
20. kvě 2010

Míšo se tady chlámu - jsem akční - udělám oběd a jdu se natáhnout. 😀 😀 Já teď přišla z města - chtěla jsem si v zahradnictví co máme u baráku koupit kytičky a oni to tam ludry zrušily. Normálně prázdné skleníky. Tak jsem šla do drogérie a koupila si aspoň řasenku a v knihkupectví našemu miminku knížku o krtečkovi. 😀

micinka22
20. kvě 2010

Veru jako to mělo být že už udělám jen oběd..jinak jsem uklidila celje barák a došli mi poštou kytky tak sem zasadila dva truhliky muškátů..a už se mi nic moc nechce no..včera sem 6 hodin šila tepláčky pro děti 😀 😀 😀 😀
Jee řasenku bych taky chtěla novou..ale smolím..koupila sem si teď dvoje povlečení(akce 1plus 1) 😀 😀 😀 tak mám z utrácením utrum...

a nervozní v těhu a pak celej život bude člověk pořád...prostě jsou to naši miláčci malincí.-))

asmeena
20. kvě 2010

Míšo, to máš super, že ti přišly kytičky, já jsem narazila akorát na ty prázdné skleníky. 😀 Ale zítra jedu k našim na týden do Jeseníku, tak už jsem domluvená s mamkou, že si vezmu prázdné truhlíky a koupím kytky u nich a rovnou si to na zahrádce zasadím do jejich krásné hlíny.

sukubka
20. kvě 2010

ahoj holky,
peci držím na dnešek pěstičky pak nám napiš!
juvi u nás neprší,právě naopak je docela teplo a lezlo sluníčko!jen at je hezky!!!!ale hlásí bouřku!
jej to je jasný že se pořád budeme bát,ale on ten čas letí neboj nenadáš se a budeš taky 17týden ale strach jak píše asmenka bude pořád!!!!

juvik
20. kvě 2010

Sukub, tak to závidím....u nás je zataženo, mlhavo a každou chvíli drobně poprchává ...tady jak se to na ty Beskydy zavěsí, tak to je konec 😒

asmeena
20. kvě 2010

Taky mi volala mamka, že dala sušit ven prádlo, že v Jeseníku vylezlo sluníčko, tak mi to přišlo jako naschvál, protože já byla zrovna venku a začalo mrholit. Doma vyprané dvě pračky prádla a nemám to ani kam dát uschnout.

juvik
20. kvě 2010

Asmee, no mě se prádlo vrší....už mám plné koše...ale není to kde sušit, tak furt čekám, že vyleze slunko a zapínám pračku...a ono nic. 😠

asmeena
20. kvě 2010

juvik: já už musela dnes vyprat, protože to přetékalo taky přes prádelňák a já teď budu týden v Jeseníku, tak aby to tady manžela nestrašilo.

juvik
20. kvě 2010

Asmee, takže zase na týden opouštíš Ostravu, jo? A vždycky to hlásíš u dr., že jedeš pryč nebo už na to kašleš?

asmeena
20. kvě 2010

Hlásím to poctivě, zatím vycházky dodržuji

juvik
20. kvě 2010

Já bych asi taky měla strach to porušovat.....švagrová když byla těhule, tak na to vyloženě kašlala a chodila všude a kdykoli, ale já bych asi byla furt v nervech, že kontrola dorazí

misa.patrik
20. kvě 2010

Ahoj holky chci se zeptat kdy muzu znova na IVF??nemyslim minimalku

misa.patrik
20. kvě 2010

Jak jsi dopadla PECI??
a kde mame Stepi a Jitulik?? teda pokud jsem neprehlidla...nemam docteno ☹

juvik
20. kvě 2010

Miso, na klasicke ivf tak za 3 měsíce, tělo a vaječníky si musí po stimulaci odpočinout

rencav
20. kvě 2010

Né jenom to co píše juvik ale ani dřív jak za 3 měsíce ti pojištovan další IVF neschválí. Takže nezbývá něž čerpat síly do dalšího boje.

misa.patrik
20. kvě 2010

jasne to mi nevadi 🙂 ja jsem myslela ze pul roku 🙂

pecicka
20. kvě 2010

ahoj holky, tak z 5folíku nakonec jen 2vajíčka, ale já jsem i za ně vděčná, tak snad to všechno klapne 🙂

misa.patrik
20. kvě 2010

To je super 🙂 tak ted budu mackat palce at mas miminka co nejdrive v brisku 🙂

asmeena
20. kvě 2010

peci: tak aspoň něco, hlavní je kvalita a ta tam určitě bude. Musí to už teď vyjít. Posílám spoustu těhubacilůůůůůůůů xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 😉

pecicka
20. kvě 2010

děkuji holky🙂

juvik
20. kvě 2010

Pecicko,....i 2 vajíčka jsou super......přeju ať jsou z nich zítra 2 krásná embryjka 😵

pavca3388
20. kvě 2010

Ahojky holky

Tak více, jak po roce a půl snažení mě doktor poslal taky k Machačovi do Olomouce. Pomohl už některé z vás k miminku? Řeší neplodnost u ženy i jinak než IVF? Kolik vůbec IVF u něj stojí??

teddyna
20. kvě 2010

pavca-machač je kouzelník-stačí si pročítat diskuze.
peci-dobrá úroda!šak nepotřebuješ Klapzubovu jedenáctku,ne?
Vojtík zbodnul kaši,zapije to mlíčkem a odpadne-doufáámm. ráda bych se najedla,vidím už dvojmo 😖
těhule,jak se cítíte?
a kde nám lítá Zuzu a čerti?teda o čerti vím,ale o Zuzce ani vidu ani slechu.
jak je u vás?tady nepršíííííííííííííííííííííí a doufám,že už nebudéééééé

pavca3388
20. kvě 2010

teddyna nj jenže tady je 495 stránek 😀 😀 No zkusím aspoň něco si přečíst 😉

jej
20. kvě 2010

Pavco, buď ráda, že tě tvůj dr. poslal rovnou do Reprofitu a k MAchačovi! Jsou tam úžasní a šikovní. My mnohé jsme ztratily mnoho a mnoho let a peněz po jiných centrech (já osobně téměř po pěti letech snažení, z toho více jak 3.5 roku a 3 neúspěšné pokusy ve dvou jiných centrech a 15O 000 Kč- ano, vidíš dobře, máme v tom sto padesát tisíc), než jsme se většinou samy dopídily Reprofitu a Machače. A tady mě jeden pokus (minimálka teda, ne klasické IVF) přišel na 17 000 všeho všudy, zatímco dříve jeden pokus 35 OOO plus další výdaje (ket atd.)

Asmen, tobě dá dr. "opušťák" na týden? Mně říkal dr., že může na 3 dny...ty jo, máš dobrého doktora, i s tou délkou vycházek...ta zavřenost mě štve...ale vím, že jsou holky na tom ještě hůř...

Peci, dvě vajucha jsou pěkné a naprosto dostačující!