Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
3. čer 2010

Sukubko bude to dobre uvidis, drzim palecky.
Jitulik staci jeden kvalitni folik a mimis je na svete. nestahuj kalhoty kdyz mrcha je jeste daleko.
Daisy to mas krasne 5 oplodnenych z minimalky
Steph gratulujiiiiii, ted napni sily jinym smerem
Miso bude lip, ted kdyz uz zase vis ze pujdes do boje
Peci citis na sobe neco?
Ja jsem zacala rano trosku spinit a behem dne uz docela dost ☹ na to ze jsem 7. den od ET se mi to zda na menzes brzo, ale uz jsem vygooglila ze to tak nekdo miva 😒 snazim se myslet pozitivne, ze treba to bude jeste dobre, uvidime pristi tyden.

sukubka
3. čer 2010

holky psali by jste Machačovi?

daisy14
3. čer 2010

Ahoj holky, tak zítra si frčíme pro bobíšky, zatím je jich stále pět 🙂

Steph, gratuluji k ukončení semestru! a prázdniny začínají, viď 😀
Sukub, držím palce, aby to dobře dopadlo, jsou to nervy, tak se drž.
Ferdi, to špinění nemusí nic znamenat, mysli pozitivně a snad bude líp, držím palce!
Jituš, to jsi teda měla nervozni den, teď už s tím nic nenaděláš, musíš počkat a někdy jeden folík stačí, neboj ona si k němu nějaká mrška spermie cestu najde 🙂

misa.patrik
3. čer 2010

Sukub ja bych mu urco napsala proc ne vsak na tom neni nic spatneho 😉 myslim na Tebe
Ferdi spineni nemusi nic znamenat pokud nekrvacis... miminko se zahryzava dela si tam pelisek 🙂

ferdice
3. čer 2010

Sukub ja myslim, ze s tim Machacem je to dobry napad, napis mu mejlika. Urcite ti neco poradi.
Diky holky, kdyby mne uz druhy den nebolela hlava jak pred MS, bylo by to lepsi.

jej
3. čer 2010

Sukub, sama jsem uz ted nervózní z tohoto vyšetření (čeká měpříští týden), ale nepanikař. Tyto výsedky často vyjdou špatně a pak je ve o.k Určo ti to i řekli....myslím na tebe. Jen mě překvauje, že na tu amnio jdeš tak brzy. Já jsem měla za to, že ta se dělá později....ale oni určitě vědí, co dělají.

Daisy, krásná úrodička!

Asmen, do toho termínu porodu musím zadat datum úplně na den? To já nevím a vymýšlet si nechci....já chtěla napsat jen prosinec 2010 a to mi nechce doolit....

sukubka
3. čer 2010

holky já mám v papíru napsáno že jdu na odběr choriových klků to je asi něco trochu jiného než plodovka že?

micinka22
3. čer 2010

Sukubko a kolik ti vyšlo šíjové projasnění?? já měla NT 4mm...a šla hned na odběr choriovych klku...neni to žadnej odvaz..ale trva to chvilinku..je to odběr vzorku z placenty ..jehlou přes břicho...výsledky na Downa a dalsi dva mas do 3 dnu..me volali hned na druhy den..a kompletni kariotyp do 3 tydnu...
držím palce ..bude vše ok uvidis...

ladus77
3. čer 2010

Ahoj holky, dekuju za info ohledne IUI, mozna me to ceka, zitra jdeme na prvni konzultaci k Machacovi. 2 tisice je teda ale palka, 330 ve FN je v pohode, a to jde jit do FN a ne do Brna? Asi to maji s fakultkou domluvene, to je super. Tak diky moc, mozna jeste casem budu mit par dalsich priblblych 😀 dotazu, ja jsem totiz vzdycky v ordinaci nejak mimo...budu si muset udelat tahak 😀 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
3. čer 2010

Sukubko,to je mi líto,ale neboj vše bude dobré,vždyť jsi si toho mimíska vybojovala.Posílám pohlazení tobě i bříšku a myslím na vás.

micinka22
3. čer 2010

a vysledek je stejny jako u plodovky..jen ty klky se muzou delat prave dříve...a tim tehu pripadne brzy ukoncit..

sukubka
3. čer 2010

mici šíjové projasnění 3,10 a ještě krev jakýsi PAPP-A 0,330MoM je to ěsný mě vyšla i ta krev právě to MoM nějak divně!Je to nahovno"takže se mám na co těšit jo?myslíš že tam semnou bude moct být manža?

micinka22
3. čer 2010

Sukub to bud v klidu...to je NT trochu zvyšené...u mě našli jen na srdíčku jednu jakoby šlachu navíc..ale je to béžné a malinkaté..ale i to to muže ovlinit...jdeš do fakultky?? nebo k Polákovi?? může u toho být i manžel..po zakroku musís sedet asi pul hodinky..bricho boli asi jako u MS...ale prejde to..a pak poleháváš....v podstate to nic neni..ale človek ma strach...ale šla bych na to znovu,za zdrave dite to urcite stoji

sukubka
3. čer 2010

mici mě ale vyšla i blbě ta krev a to se tomu primářovi vůbec nelíbylo jdu do FN právě zase za tím primářem jak byl dneska tady !Děsně se bojím hlavně toho výsledku vyšlo mi daun 1:16 to je teda síla úlně mě to zděsilo

micinka22
3. čer 2010

Sukub já měla 1:18...a to mi ani krev nedělali..řekli že když je NT vyšší tak to bude vidět i v krvi...no ja byla taky mimo z toho :(( Downa ti reknou brzo po odběru a ostatní výsledky vychází ve většině už OK

b.e.r.u.s.k.a
3. čer 2010

sukub a kdy jdeš na to vyšetření?

sukubka
3. čer 2010

mici dík za uklidnění jsi hodná.
jdu na to zítra holky na 8:30h

b.e.r.u.s.k.a
3. čer 2010

tak tfuj tfuj,budeme na tebe myslet a držet co se dá,potom písni a věřím,že budou dobré zpávičky.Už na to nemysli a běž hezky odpočívat,ať máš na zítra dost sil.

stephanie
3. čer 2010

sukubenko, od toho tady ta diskuze je, ať se můžem jedna druhou podpořit a navíc je fajn, pokud má některá z nás ty zkušenosti, že nám je může předat dál a uklidnit nás
budem na tebe myslet a věřit!!! že to dobře dopadne....Posíláme hodně síly

sukubka
3. čer 2010

holky děkuju to je opravdu tady smůly pořád něco ☹

micinka22
3. čer 2010

Sukub nesmutni...bude to dobry uvidíš...oni hodně plaší se mi zdá...chcou prostě jistotu že je dite OK..a vy určitě taky žejo..samo že to mužeš i odmitnout..prece jen je riziko potratu:(((
zitra tfuj tfuj tfuj...

ladus77
3. čer 2010

Ahoj Sukubko, taky drzim pesti at to dobre dopadne, moc si to zaslouzis!!! Ja sem moc nechodim, ale brzo asi se k vam pripojim, jestli muzu? Tak tfuj, tfuj pro stesti!!!!!!!!!!!!!

sukubka
3. čer 2010

ladus jasně že můžeš budeme rády!
mici já to neodmítnu at mám jistotu.Tak na mě myslete holky!

smilers
3. čer 2010

sukub, zitra budu drzet vsechny palce i s nasema holkama 🙂

sukubka
3. čer 2010

smil děkuju moc

smilers
3. čer 2010

sukub 😵 dopadne to dobre

sukubka
3. čer 2010

smil já se tomu snažím věřit ale kolkrát jsem věřila že IVF výjde a měla jsem tolik nezdaru,já nevím holky já se snažím věřit ale jestli to dopadne zle tak už fakt nevím proč!

jej
3. čer 2010

Sukub, já vím, že se to lehce píše a hůře dělá (už vidím sebe, úplně to samo), ale stejně: fakt zatím nepanikař, znám několik holek, které to takto vystreslo a pak vše o.k.!

Jo, ještě k Jitul: hlavně přemluv manžu na IVF. Nemělo by mu to de facto vadit, pro něj je to stejná jediná procedura: odevzdat sperma. Hormony do sebe budeš valit ty, tak snad to pochopí. A po pravdě: hleděla bych k budoucnosti vstřícně: mám dojem (z okolí, co jsem za 5 let snahy vypozorovala), že právě pokud je problém na straně chlapa (a není úplně úplně tragický) a žena je o.k., tak IVF se často daří rychle! Mám dojem (a z vlastní zkušenosti potvrzuju), že těch nekonečných pokusů je tehdy, je-li problém na straně ženy....tak hlavu vzhůru!

pecicka
4. čer 2010

ahoj holky, přeji vám krásné slunečné ranko 🙂 po dlouhé době tady zase svítí sluníčko, tak je hned lepší nálada 🙂
ferdi, cítím se těhotně, ale znáš to, nevím co je opravdu z toho a co z hormonu, kterýma se cpeme, ms ale zatím nikde a špinění díky bohu taky ne, tak věřím, že ted to prostě vyjde, už by to tady chtělo obrátit tu náladi, dlouho už se tady nikomu nědaří ☹

ferdice
4. čer 2010

ahojki, u nas tedy slunicko nesviti, ale nechcije, tak je to taky fajn.
Sukubko myslime na vas, dnes uz jsou ty pristroje takove citlive, ze urcite vidi i to co neni.
Peci, ja myslim ze je to fajn citit se tehotne, ze to povzbudi. obdivuji tvoji pevnou vuli. Tak doufam, ze tu naladu obratis a ja te budu nasledovat 😀 a pak dalsi a dalsi a dalsi z nas ....
Jitul taky bych to videla jako Jej, pro tveho muzicka to neni zadny rozdil IVF a IUI. Urcite by to pochopil, jen se s tim musi srovnat. A taky mam v okoli prave ty pary, kde je problem na strane chlapa a IVF jim pomohlo raz dva.