Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
29. čer 2010

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit a pořát krásné sluníčkové dny.
Daří se mi dobře, ale jako klasicky nestíhám ...koňa už vůbec ne.
Ale myslím na vás a držím palušky 😉

jitulik24
29. čer 2010

Ferdi a kolik jsi měla folíků a znalých vajíček. Snad to bude v tu sobotu stačit. Dnes jsem 11DC.

escadka
29. čer 2010

Ahojte holky 🙂. Jitulko, jak píšou všechny holky, nic se neboj, všechno bude jak má být, určitě dozrají a budou z nich krásný embryjka 🙂. Na mě nefungovalo nic, měla jsem tam vždycky kolem 40 vajíček a ani jeden nechtěl nikdy dozrát, tak naposledy, když jsem se před Machačem rozbrečela, tak mi dal pera s gonalem, ale úplně nejnižší možnou dávku, která prý na nikoho vůbec nepůsobí, ale že mě by to mohlo nakopnout. No a nakonec z toho bylo 23 odebraných nejlepších vajíček, hyperstymulák a dvojčátka v bříšku 🙂, takže určitě také udělali a udělají vše, aby se to povedlo a právě teď v sobě nosíš hotové poklady 🙂.

escadka
29. čer 2010

Vidím, že to automatické počítání týdnů nefunguje, včera jsem byla na kontrole, tak mi řekl pan doktor konečně termín, 16. února, a když jsem to zadala do profilu, vypočítalo to 7 tt, přitom začínám 12. Jinak mimísci se maj k světu, jako vždy spadl kámen ze srdce, je to fakt vždycky hrozný, než se tam konečně podívá ultrazvukem a vy vidíte, jak tam kopou nožičkama ručičkama 🙂. Fotečku za chvilečku přidám, ale už bohužel nešli vyfotit zaráz, mají každý 4,5 cm, každý byl natočený jinak, tak mi to vzal na 2x 🙂, s manžou jsme se smáli, že ten jeden vypadá jak mimozemšťánek 🙂.

daisy14
29. čer 2010

Jituš, to bude OK, teď jsem Ti psala ke Sluníčkům 🙂
Holky koukám, že kopíruje postupku jako divé a každá měníte svoje tt, takže jsem se rozhodla a doufám, že Vám to nebude vadit 🙂 , že místo týdnů napíšu rovnou termíny porodu. Týdny si můžeme přečíst vždycky u jména, takže myslím, že by to nevadilo. Jo a když budete mít před nějakou důležitou kontrolou ( třeba genetiku apod.) tak to sem napište, ať se můžem těšit taky 🙂

daisy14
29. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET) KO začátkem července
KRYSTOFKA – od 2. července bude stimulovat

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010.
RENCAV - těhotná po 3IVF, 1 mimi TP leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 16.únor 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - Ko UTZ jedno mimi – TP únor 2011, nyní 8tt, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
29. čer 2010

Tak co Vy na to? Když tak to zase uvedu do původního stavu, ale myslím, že je to takhle taky dobrý 😵

jitulik24
29. čer 2010

Escadko, jééé ty jsi mi dodala lepší náladu a důvod věřit, že tam ta vajíčka budou 😵 . Já mám jen dvě dávky gonalu, ale můžu říct, že mi po té první dávce není dobře. Fostimon byl v pohodě.
Dívala jsem se na tvé fotečky dvojčátek 😵 😵 a tiše závidím 🙂 . Taky jsem měla takového mimozemšťánka 😀 . Je to úžasné, když vidíš, jak se mají miminka čile k světu 😉 , jen tak dál 🙂 .

sukubka
29. čer 2010

ahoj Jitul co blbneš?máš 6 folíků jiné holky mají 3a jsou štastné já měla kolem 5vždy a byla jsem ráda!!!Jinak jsem koukala do papírů a měla jsem 11den folíky 11mm takže ty jsi na tom úplně normálně!!!!!Já měla OPU 1čden a vše bylo ok!!!!neboj dobře to dopadne!!!!

já mám na zítra děsný nervy jedu si pro ty kompletní výsledky a mám děsně s toho ultrazvuku strach!!!!

sukubka
29. čer 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET) KO začátkem července
KRYSTOFKA – od 2. července bude stimulovat

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky (2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010.
RENCAV - těhotná po 3IVF, 1 mimi TP leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 16.únor 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - Ko UTZ jedno mimi – TP únor 2011, nyní 8tt, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

Dnes v 19:55 • snaží se • Odpověz

jitulik24
29. čer 2010

OPU 1čden Sukub, co to je za slovo? Jinak ti držím na zítřek palce a věřím, že bude vše naprosto v pořádku a miminko se bude mít čile k světu 😉 Mě vyděsilo, že jsou tak malí i doktorka říkala, že rostou pomaleji.

ferdice
29. čer 2010

jitulik uz to asi neni aktualni, vsak holky ti vysvetlily, ze jsi v norme, ale mela jsem 18 odebranych a 10 se jich oplodnilo. ale jak rikam nemela jsem minimalku. myslim ze u minimalky bych si s 6 foliky vyskala.
sukub na zitra drzim palce a at se mimis pekne ukaze 🙂
holky byla jsem ted s kamaradkou na chvili venku, ma 2 male holcicky a zjistila jsem ze i jen tlacit prazdny kocar je pro mne zazitek 😀 uplne ji zavidim, ale samozrejme v dobrem. takove dve male treperendy.

sukubka
29. čer 2010

jituli mělo tam být 14den opu!
vím že se děsně bojíš ale je to opravdu v pořádku!já se ti ani nedivím že máš strach člověka ty neúspěchy položí a pak ho rozhodí a rozpláče sebemenší problém,ale toto je opravdu v pořádku já měla folíky taky 11mm a koukej bobek je v bříšku a snad zdravej!!!!
Víš někdo by trahl ruky za 2folíky na miminálku a kdyby jsich měl 6tak by slavil a ty pláčeš,ale chápu to taky by mě vyděsilo kdby doktorka řekla že pomaleji rostou já se taky vždy chytala každého slovíčka co mi Machač řekl a cestou domů jsem si to 1000x omýlala co mi vlastně říkal ale velikostně jsou opravu ok uvidíš vše bude dobré!!!!!

holky tak zítra vám písnu,taky mám nervy ale musíme prostě pořád věřit!!!!

sukubka
29. čer 2010

jitul a máš ještě kontorlu před OPU?

jitulik24
29. čer 2010

Sukub, kontrolu před OPU nemám. Děkuji nejen tobě ale i všem holkám za maximální dodání optimismu. Právě jsem četla manželovi jak mě povzbuzujete a i na něm byla vidět úleva. PŘEJI VŠEM DOBROU NOC A JEŠTĚ JEDNOU VŠEM MOC DĚKUJI!!!

sukubka
29. čer 2010

jitul nemáš zač proto tady jsme!!!Kdy jedeš na OPU?

Já jdu taky spát at sem na zítra ok!pak napšu

jitulik24
30. čer 2010

Ahoj holky, všem přeji krásný den, pro mě bohužel pracovní. SUKUB moc moc na tebe budu myslet a držet ti palce. Na OPU jdu v sobotu.

stephanie
30. čer 2010

Dobré ráno holky,

všechny zdravím a přeji hezký den 😵

Sukubenko - tfuj tfuj tfuj!!!

kvakuska
30. čer 2010

@sukubka sukubenko držím palce moc moc moc 🙂

Všem tady přeji pěkný den 😎

smilers
30. čer 2010

sukub taky drzim palce 🙂

pavca3388
30. čer 2010

Ahojík holky

Tak stehy už mám venku... teda byla to hrůza...:D Jako by stříhal do živého.. brrr... 😀 Za 14 dní jdu na kontrolu a tento měsíc to na ovu vůbec nevypadá... tak jsem z toho smutná snad další měsíc se už moje tělíčko umoudří. Jinak na vaječnících mě to docela pořád bolí... :( ☹ Byla jste některá na drillingu a jak dlouho vás bolely po tom vaječníky?? Jinak jizvy taky pořád štípou ale je to kapet už lepší.. 😉 Ségra už má cvrčka jmenuje se Tadeáš, tak tu hlídám jejího provorozenýho syna..tož tu mám docela rušno. Tak zatím... 🙂)

sukubka
30. čer 2010

ahoj holky tak zbytek výslekdů dopadl ok,jsem moc ráda i na UZ to vypadá prý vše jak má.Za 5týdnů kontorola a velký ultrazvuk to budu nějak 21týden!
Moc děkuji že jste na mě mysleli jste hodné!

pavca tak to se ulevilo jak jsou stehy venku,mě to vytahování taky vadilo,ale tedka už bude jen a jen líp!

jitulik24
30. čer 2010

Sukub, to je SKVĚLÉ!!!

juvik
30. čer 2010

Ahoj holky,
Sukubko, paráda.....gratuluju !!! 😵

asmeena
30. čer 2010

sukub: super, jen tak dál.

pecicka
30. čer 2010

ahoj holčiny🙂
sukubko-paráda🙂je to super 🙂

asmeena
30. čer 2010

peci: a co ty? Jak se cítíš, nemáš blujavé období? Mě to naštěstí minulo.

daisy14
30. čer 2010

Sukub, gratuluju k výborným výsledkům! super zpráva!
Ahoj holky ostatní, jak se vlastně máte, Peci se tu vždycky jen tak mihne a nic ☹
Já už se nemůžu dočkat pátku a prvního UTZ, budu nervózní jak sáňky v létě 😀

pecicka
30. čer 2010

ASMENKO-sem tam jenom žáha a štávy docela často, ale jinak to jde a teda prsa bolí jak hrom....
Daisy-když já tady vždycky nakouknu a tady mrtvo ☹ neboj, už je skoro pátek a uvidíš to, co si přeješ aq jedeš sem do Olomouce? ☹

daisy14
30. čer 2010

Jojo, jedu do Olomouce, máme tam být na 13hod., tak budu dopoledne v práci jak na trní 🙂 Ale říkám si, když se mi teď mění chutě a večer mi už nechutná vůbec nic, tak že je vlastně všechno jak má být.