Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
3. zář 2010

@jitulik24 ty jsi naředila každou tu dávku zvlášť tím roztokem? 😨

misa.patrik
3. zář 2010

Ahoj holky chci se zeptat čekám na MS a mam začít stimulovat ale jsem trošku nachlazená nevadí to?? 😒 😒

jitulik24
3. zář 2010

@kvakuska Jo každou zvlášť. Pokud jsem to udělala špatně, tak je to už stejně jedno. Miši pokud to není nic hrozného, tak to nevadí. Než půjdeš na odběr vajíček, tak už určitě budeš zdravá.

misa.patrik
3. zář 2010

@jitulik24 Doufam ze nic zatim teda me lechta na patre a vypada to ze budu mit rymu ☹

kvakuska
3. zář 2010

@jitulik24 no ne že by jsi to udělala špatně, ale já myslela, že už jsi někdy stimulovala injekcema, že víš, že na rozředění dvou a více dávek jednoho léku stačí použít jen jeden roztok ... chudino jsi toho do sebe musela naprat tolik, se nedivím že tě to ke konci už bolelo 😖

misa.patrik
3. zář 2010

@kvakuska to maš pravdu bobek Jitul,ja ted budu fajne rozpichana 😅 mam puregon a jeste dopichavat 1 ampuli bravelle to budu mit zas modre brucho 😀

jitulik24
3. zář 2010

@kvakuska to jsem nevěděla, protože jsem vždy dopíchávala jen jednu dávku. Zase tak hrozné to nebylo, injekce morfia jsou daleko víc bolestivé.

jitulik24
3. zář 2010

@misa.patrik ale za ten výsledek to stojí ne 😉 ? Miši já mám taky teď slabou rýmu a vůbec to neřeším 😉 . Přeji brzké uzdravení

misa.patrik
3. zář 2010

@jitulik24 stoji stoji
klidne bych pichala i konske davky kdyby to pomohlo 😀 😀 😀

jej
3. zář 2010

Míšo, pokud to cítíš jen jako malé nachlazení, tak by to vadit nemělo...já jsem takto loni v zimě dvakrát celou "akci" odložila, ale to jsme byla fakt nemocná a nemohla jsme se více jak měsíc nějakého chabrusu zbavit (proto ty dva měsíce po sobě odložené pokusy a dr. Koudelka v Brně mi ten odklad schválil). Ale nakonec jak se to vyplatilo! 🙂 TAkže pokud decentní rýma, šla bych do toho, pokud bych cítila takovou tu chřipkovou únavu těla, slabost nebo zánětlivou rýmu (nechci tu popisovat, co já tehdy vysmrkávala, děs, pardon), odložola bych.

Anet, ty stránky jsou: www.jedo.pl A ten jak jsem ti vybrala pro chlapečka 🙂 je ve special edition, stříbrnomodrý...já tam uvažuju o béžovém anebo z normální edice "fyn" o zeleném...furt nevím....

jej
3. zář 2010

Jo, Anet! A více diskuzí k "jedu" je na stránkách emimino, když najedeš přes diskuze na výbavu-kočárky, pak je lepší do vyhledávače zadat "jedo" a vyjede tam toho docela dost....

jej
6. zář 2010

No holky!
Kde všchny jste? TAdy je tak mrtvo! To všechny děláte?

misa.patrik
6. zář 2010

@jej Ahojky no taky koukam 🙂 ja zatim nic MS nikde ale nachlazeni nastesti ustupuje takze stimulovat asi budu... ale kazdopadne budu Machacovi volat tak se ho na to zeptam.. 🙂 co Jitulik? 🙂

jej
6. zář 2010

Míšo, hlavně, že nachlazení ustupuje! To je důležité. Já tehdy v zimě, jak jsem dvakrát musela stimulku odložit, jsme fakt měla nějakého šíleného bacila, kterého jsem nejprve léčila klasicky jemně, nakonec musela nastoupit slabá a pak silná antibiotika (a to se jejich užívání jinak bráním). ale nešlo jinak, drchala jsmje se z toho více jak měsíc, ble.

Dlouho tu nenapsala Juvi? jak se daří?

A co Asmen a Sukubka? Holky,co děláte? Máte už výbavičku? Asmen asi jo...já vůbec, ale vůbec nic...asi bych měla začít...

jitulik24
6. zář 2010

@misa.patrik kdepak se ti ta mrcha toulá? Jsme ráda, že nachlazení ustupuji 😉 , nemůžu se dočkat, až tě připíši ke stimulantkám 😵 . Já jsme teprve 3 den po IUI, takže nějaké bolesti v podbřišku a prsou přisuzuji hormonům a snažím se na to nemyslet. Příští týden už to bude horší, to už budou nervy pracovat naplno 😕. Už to tu chce nové těhulky 😉

rencav
6. zář 2010

ahoj holky.
Držím palce jitulik tak tentokrát to snad dobře dopadne. Miso to je dobře že už je ti lépe, stonat po et je fakt hrůza.
Jinak já už nějakou tu výbavičku mám, ale to bude tím že mám mnoho po kubíkovi. Je třeba ještě něco dokoupit, ale to už jsou jenom takové maličkosti ( kosmetika, zavinovačka...). Jo a ještě kočárek.

ferdice
6. zář 2010

@jitulik24 drzim palecky, at je to IUI to prave.
@misa.patrik brzo vyzdrav at muzes v klidku stimulovat. a byla jsi na tom imunu, jak jsi planovala?
holky tehulky, bavily jste se o kocarku Jedo, nevim jestli jich je vic druhu, ale kamaradka ten kocarek ma a je s nim moc spokojena ma uz skoro rocni holcicku. uz z nej udelali sportacek. jako hluboky byl pry super velky, jako sportacek ma trosku nizsi strisku, maji fakt velke detatko 🙂 ale spokojeni jsou moc.
jinak u nas nic noveho, asi na podzim dame KET, mame jeste jednoho zmrzlicka. ale jestli se nepletu Britko, tak tobe se ted blizi KET ze jo? drzim palce at to vyjde jak ma.
zdravim vsechny ostatni. ahojki

jej
6. zář 2010

Ferdi! Tak díka za další kladný ohlas na "jeda"! 🙂 Mrazáčka bych rozhodně jela vybrat! Už jsem asi zapomněla, proč musíš čekat na podzim? Já bych jela co nejrychleji "do boje". Ale určitě máš důvod. Už teď ti přeju, ať se zadaří!

Reni, kočárek jakože budete teprv řešit, nebo už máte? Já už jsem zase zmatená...vy čekáte chlapečka?

Všechny ostatní holky zdraví a kéž by přibyly další těhulkyyy! (Jituliku! a nejen Jitul)

misa.patrik
6. zář 2010

@jitulik24 Ahoj Jituli no nevim kde se ta mrcha toula ale dnes jsem si dala svaracek a jeste to pojistim mazlinkovanim vecer snad si to rozmysli a dojde 😀 😀 je fajn ze uz mam po IUI ted uz to vyjde a ja jdu za Tebou 🙂 😉 😉
@ferdice no je dobre ze to nebylo vazne jen silnejsi nachlazeni ale nastesti bez teplot 😝 na tom IMUNU jsme nakonec nebyli jeste jsem tedy dala na Machace le kdyby to ted nevyslo (coz verim ze vyjde) 😀 tak si ho necham udelat 🙂 jinak podzim je za dvermi tak za chvili bude dalsi tehulinka 🙂

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

@misa.patrik a nemůžeš už být těhotná,když se mrška nechce ukázat 😀

misa.patrik
6. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a no keeez by to slo ale bohuzel nejde ...nemam ani jeden vejcovod vis 🙂

jitulik24
7. zář 2010

@rencav děkuji 🙂
@ferdice také děkuji 🙂 . Podzim je za dveřmi, tak budu moc moc držet palečky, aby sněhuláček byl ten pravý bojovníček 😉
@jej máš pravdu, už to tu potřebuje nějak nové těhulky a nejlépe všechny, co jsou snažilkami nebo stimulantkami 😵
@misa.patrik když se tak snažíš tu mrchu přivolat, tak to určitě brzy dorazí 😉 . Jo jo, jen pojď pěkně za mnou 😵

sukubka
7. zář 2010

ahoj holky je tu nějak mrtvo,co všechny děláte? a co je tu nového?

misa.patrik
7. zář 2010

@jitulik24 Tak je tu mrcha jedna 😀 zabraly me tajne zbrane od zitra stimuluji a v utrery jdu na UTZ 🙂 juchuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀

jitulik24
7. zář 2010

@misa.patrik jupííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je super!!!

misa.patrik
7. zář 2010

@jitulik24 ptala jsem se Machace jestli muzu i kdyz jsem nachlazena a on rekl ze to nevadi 🙂 😉

jitulik24
7. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní, KET?

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt, od 24.8 clostík, IUI 3.9. 3 folíci, držíme palce!!!
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, stimulace od 16.8, KET asi 9.9, držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. Od 8.9 stimulace na IVF. KO 14.9. držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – další kontrola 14.9.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
7. zář 2010

@misa.patrik Já si také myslím, že by slabé nachlazení nemělo vadit. 😉 Nevadí, že jsem ti to tam trochu upravila 😅 ? Kdyby se ti to nelíbilo, tak mi to napiš a já to přepíši 😉

misa.patrik
7. zář 2010

@jitulik24 Nevadi Jitulinko to vis ze ne ... a priste uz jdem do tehulek jasan?? 😀 😀

jitulik24
7. zář 2010

@misa.patrik NO TO JE JASNÉÉÉÉÉÉÉ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!! V květnu a červnu bude baby boom 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀