Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

mimco
24. lis 2010

Díky Micinko,
já jsem z toho dost mimi, zítra se objednáme a uvidíme.
Kéž by to šlo s manželovými, ale bohužel. Musíme zkusit dárce a pak se uvidí.
Je super, že máte 2 dětičky. A ono je jedno jestli proběhlo nějaké dárcovství, důležité je, kdo je vychovává a miluje je.
Manžel o tom ještě před rokem nechtěl ani slyšet. Musela jsem ho nechat a hlavně netlačit.

sukubka
24. lis 2010

@asmeena teda ty sji dobrá že jsi jela ještě domů já být prvorodíčka strachy bych se doma zbláznila.jsi odvážná!
a manžu jsi měla u porodu?

@aneta1199 já taky sem pro epidurál!kdy máš další kontorlu?jak chodíš často?

aneta1199
24. lis 2010

@sukubka teď už 1x týdně, ale jen na ozvy a UTZ. Minule mě konečně neprohlížel zespod (otvírání), to bylo žúžo.

ladus77
24. lis 2010

@jitulik24 gratuluju ke zdravemu miminku, je to parada co? Cloveku se ulevi, ale jen na chvilku, zname se co? 🙂
Jo a minuly tyden jsem na kontrole taky dostala ten boxik v vecickama 🙂 tak to bylo prijemne. Jinak zacinam citit pohyby, zatim ne moc pravidelne, ale je to tam!

sukubka
24. lis 2010

@aneta1199 já ještě na ozvách nebyla půjdu tedka v pátek poprvé!teda mě ale prohlíží pořád! 😒 to by právě tedka měl aby věděl jestli se neotvíráš!kolik máš v těhu průkajdě napsáno CS? je to napsáno třeba CS 2atd

ladus77
24. lis 2010

@abig ja byla v laznich, uz jsem to tu psala, uuuplne nejvic informaci najdes na foru Frantiskovy lazne, zkus tam kouknout, myslim ze o laznich uvazovala i Katapola a jeste nekdo, ale fakt si nevzpomenu. Bylo to tam naprosto super, rozhodne ne fuj, fuj, ale mnam, mnam 🙂
Jo a schvaleni me osobne trvalo asi 14dni, ale muze to byt i mnohem delsi.
No, precti si to, popremyslej a uvidis. Je tam fakt hodne holek, kterym to pomohlo! 🙂

asmeena
24. lis 2010

@sukubka manžela jsem měla u porodu a hodně mi tam pomáhal, celou dobu mě držel za ruku a pak při samotném vytlačování malé mi zvedal hlavu k hrudníku - bych to sama nedala.
A to, že jsem odvážná, to není tak horké. Máme fakultní nemocnici od baráku tři zastávky a autem to jsou 3 minuty. A neboj se, že by si nepoznala, že začínáš rodit. Měla jsem z toho jako prvorodička strach, jestli poznám kontrakce a neboj, to určitě poznáš a taky poznáš kdy už je ta pravá chvíle zajet do porodnice. Určitě to taky zvládneš na jedničku.
Jsem byla dokonce na pokoji s holčinou, která odrodila na ambulanci - jí nestihli natočit ani monitor a vypsat papíry - protože jela na poslední chvíli a prý tak rodila i svého prvního syna (teď se jí narodil druhý) a doktor jí řekl, že pokud bude rodit ještě potřetí, tak buď ať přijede dřív nebo ať si její manžel udělá porodní kurz 😀 😀

asmeena
24. lis 2010

@aneta1199 to jsem byla otevřená na sedm, dostala jsem klistýrek a pak už to šlo rychle. Malá se narodila v 8:22. Prý na prvorodičku to šlo hodně dobře. 😉

sukubka
24. lis 2010

@asmeena taky manžu chci u porodu taky si myslím že mi to hodně pomůže po psichycké stránce!Ale závidím že už máš malou doma,pořád na ni koukáš co?dali ti ji hnedka jak jsi porodila?
Já se právě bojím abych ten začátek porodu poznala a švagrová se vždycky směje že to poznám 😉

britka
25. lis 2010

@asmeena jak jsi psala o svém manželovi a depce tak jsem se zasmála nebo to není nic nového chlapům všechno trvá my jsme pohotovější je to fakt my chceme vše hned a oni mají čas.To znám 😀 a moc dobře nemusím chodit daleko.

abig
25. lis 2010

@ladus77 Ahoj. Díky, podívám se na to. Jsem to předtím asi špatně napsala, tím fůj fůj, jsem nemyslela lázně, ale to, co mi "asi je", že mě někdo dobrovolně "posílá" do lázní. Jinak já to beru všemi deseti a doufám, že to výjde.

jitulik24
25. lis 2010

@ladus77 děkuji 🙂 Přesně, úleva to je, ale na jak dlouho? Je to milá pozornost ten boxík. Taky jsi tam měla kojeneckou lahvičku? Já ti říkala, že mimi ucítíš co nevidět 😉 😵 , jak já se na to těším 😵. Budu si muset ještě pár týdnů počkat, ale pak to bude stát za to. Jak se jinak cítíš?

britka
25. lis 2010

@jitulik24 podívala jsem se na tvůj album teda ty už máš tolik obleček na miminko a jsou krásné musím uznat. 😉

jitulik24
25. lis 2010

@britka To jsou oblečky, co jsme měli nachystané pro první mimi. Jen pár kousků je kupované na tohle mimi. Doma mám už postýlku, přebalovací pult a plno dalších věcí. Tak snad už to konečně využijeme.

britka
25. lis 2010

@jitulik24 už ti to vyjde uvidíš,ale máš je pěkné věřím,že mi to příští rok vyjde a taky budu oblečky kupovat.Já už měla místo na postýlku a nakonec tam přistál parní vysavač tak jsem dopadla a pořád na to místo koukám v ložnici.

jitulik24
25. lis 2010

@britka Já věřím, že se miminka příští rok dočkáš a tu postýlku budeš co nevidět pro miminko chystat. Je potřeba se nevzdávat a věřit. Já po 6 IUI a 2 minimálkách už nevěřila, že otěhotním a taky jsem to Machačovi řekla. Ten mi řekl, že když se vzdám tak mimi nebude. A najednou hned ten měsíc jsem otěhotněla.

ladus77
25. lis 2010

@jitulik24 jojo lahvicka tam byla, potesilo me to, to vis 🙂
Citim se jinak dobre, musim zatukat!!!, ani jsem zatim moc nepribrala, necela 2 kg, ale o Vanocich to dozenu, cha, cha...
Zatim nic ani moc nanakupuju, spis obhlizim, i kocarky a tak. V lednu budou slevy 🙂
A co ty, tobe ale zle az tak moc nebylo ne? Chteli jste vedet pohlavi, kdyby to bylo videt? My se nechavame prekvapit, je nam to fakt jedno 🙂 Ale vsichni desne vyzvidaji!!!

jitulik24
25. lis 2010

@ladus77 Mě nebylo zle vůbec. Já mám na sobě kilo a půl. Kočárek už máme vybraný dlouho, ale kupovat ho budeme až budu alespoň ve 30tt. Včera jsme koupili Pampersky a vlhčené ubrousky. Plno věcí mám koupených z prvního těhu, tak máme náskok. Pohlaví jsme chtěli vědět. Ráda bych nakupovala buď šatičky nebo košile a frajerské jeany🙂. Neutrálního oblečení mám hodně.

sukubka
25. lis 2010

ahoj holky vidím že je tu aspon trošičku veselo.Je fajn že se to tu těhulí!Držím pěstičky aby ste to konečně dotáhli do zdárného konce!Ono to uteče opravdu šíleně!

britka
25. lis 2010

@jitulik24 já se nevzdávám a postýlka ta je na půdě není tak daleko 😀 vlastně přímo nad ložnicí.Křesílko na krmení taky.Po chvilkách pletu papučky už jsem zvládla i miminkovský šálek co se Tedy líbil pro Vojtíška.
@sukubka ono život utíká a moc rychle ☹

jitulik24
26. lis 2010

@sukubka Děkuji. Ty už to máš za pár. Už abych byla také tak daleko jako ty.
@britka Tak to jsi šikulka. Mě se moc líbí ty háčkované čepičky, teď je to velký hit. Jen já jsem antitalent na takové věci, tak je budu muset kupovat.

britka
26. lis 2010

@jitulik24 Mě to baví když se mi daří.Zítra budu dělat rukavičky.

daisy14
26. lis 2010

Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala, ale u mě je furt něco ☹ Stejně jako Jitulik jsem byla na pohotovosti, v sobotu večer ze mě měli radost, ale co. Celý den mi bylo divně, bolel mě podbřišek, tlak děsně nízký, tak jsme jeli. Naštěstí všechno v pořádku, mimčo i já, vypadalo to na nějaké zažívací obtíže. Ale stejně jsem si pak skočila ke svému dr., a heleme, teď si přeléčuju zánět močáku. 😝 . No samé radosti, ale dneska už je líp, hlavně že mimi kope.
Jo vypadá to, že naše mimčo bude noční pták, nejvíc řádí v 8večer a pak kolem 11 v noci 😉.

@sukubka Tobě už se to pomalu blíží, kéž bych i já vydržela tak dlouho!
@jitulik24 já su taky antitalent na pletení 🙂 všimla jsem si, že se chystáš na pečení, já letos nepeču nic, dostanem od babiček 😵

Povánočním snažilkám budu držet všechny palce co mám!!

britka
26. lis 2010

holky za to já už mám hafo papučku napletených zítra si koupím vlnu a najedu na rukavičky a čepičky 😉

jitulik24
26. lis 2010

@daisy14 Ahoj Dáši, to jsem ráda, že to nebylo nic vážného. Lepší letět k lékaři třikrát zbytečně než jednou pozdě. Já jsem dnes napekla dva druhy cukroví a příští týden budu péct další, celkem toho bude asi 8 druhů. Moje mamka nepeče ta cukroví koupí a babičky nemám, takže když chceme poctivé domácí cukroví, tak jsou k tomu potřeba moje ručičky. Manžel mi dnes pomáhal, hlavně uždibovat těsto v tom je dobrý🙂.
@britka Ono není špatné se něčím zabavit a navíc je to pro dobrou věc, tak to ti schvaluji🙂. Alespoň budeš mít nachystané věcičky na svoje mimi.

misa.patrik
26. lis 2010

Ahoj holciny,
tak jsem dnes mela konzultaci u Macháče,a byl vydešen že nic ☹
Tak mi řekl že si myslí že mé tělo se nesnáší dobře s hormonama,protože prý v mém věku a při dávce 275j bych měla mít minimálně 20 vajíček a ne s bidou 7
Tak mi navrhl KET v prirozenem cyklu,ale asi bude až v lednu,protože MS mi vychází na 5.12. a pokud bych mela mít transfer 22.12 musela by MS přijít 4.12. o čemž silně pochybuju... 😒

jej
26. lis 2010

Ahoj holky! Tak já zase po týdnu u internetu, konečně!!!

Asmen!!!!! Vééélká gratulace, jsi borec! Zvládla jsi to krásně! Mě taky přepadají strachy, zda to poznám a tak...navíc muž v tom listopadu v Praze, to je na prd...ale jsi teda šikula! Co malá? JAká je? No nádherná, jasan, že se ptám! 🙂

Anet, ty jsi rozhodlá pro epidurál? Há furt nevím...spíš si zatím myslím, že ne...ale uvidíme....dle situace...

Sukub a jak ty?

Já už mám pro jistotu do porodnice sbaleno,a le tak ještě dva týdny bych chtěla vydržet..hlavně, aby tu už byl mužík můj....začínám být ale už lehce nervózní a taky značně nepohyblivá...tak od tohoto, tedy 37.t. se mi už chodí aj na krátké pidiprocházky nic moc...břuško už táhne dolů...

Jinak mě točí KTG (srdíčko mimoška) co týden od 35.týdne, příští týden, tedy ve 38.už jdu na kontrolu do porodnice.

Abig: lázně ano ano ano a stokrát ano! (už někde dřív jsme to psala). Teda mluvím za Frantky, jiné nevím....jeden z nejlepších měsíců v životě, totální relax psychický ai fyzický..paráda paráda paráda...měla jsme teda štěstí na super a úžasné holky, byly jsme skvělá parta. K těhu mi sice přímo nepomohly, ale stálo to za to (otěhotněla jsme až více jak rok po návratu díky Reprofitu a MAchačovi než kuliva lázním), ale jeď!!!!

Jitul, co máte za kočárek vyhlídlý?

Jinak všechy zdravím, nestíhám po týdnu ještě dočíst.....

jitulik24
26. lis 2010

@misa.patrik Miši to je tedy pech, ale třeba opravdu mrcha přijde dřív, držím moc moc palce!
@jej Máme vybraný Jané slalom pro.

jej
26. lis 2010

Jitul, jané je pěkný kočárek!

Míšo, no to by byl krásný dáreček v břušku! Moc tu přeju, aby to klaplo!!!!

sukubka
26. lis 2010

@jej já byla dneska na kontrole a na porod zdaleka nevypadám,tak na jednu stranu jsem ráda že se mimískovi u mě líbí a bude vypasenoučkej,ale na druhou stranu bych chtěla být na vánoce doma.Ale to už je detajl,hlavně at je vše ok! a jak jsi na tom ty?co tobě říkají co se týče porodu?už máš strach jako já?

@daisy14 neboj ještě budeš bobka prosit aby šel na svět 😉 jinak mě malej kolem toho 25-30 týdne řádil taky nejvíc v bříšku v noci a říkala jsem si jestli to tak bude i jak se narodí že se teda s manžou fakt nevyspíme a tedka se úplně sklidnil a ty pohyby jsou u mín,je to asi tím že tam už nemá tolik místa,ale zase když kopne je to teda někdy pěkná bolest 😀

@jitulik24 koukala jsem na ten kočárek je moc pěkný.takový typy se mi líbí já mám koupenou tříkolku a už ted se těším až vyrazím.