Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
5. únor 2011

@misa.patrik tobě taky držim palečky, at vše dobře dopadne 🙂

pecicka
5. únor 2011

@juvik hodně odpočívej a bude to dobrý, uvidíš🙂

juvik
5. únor 2011

Holky, moc, moc děkuji 😵

@pecicka přeju ať máš drobka co nejdřív u sebe 😉

escadka
5. únor 2011

@11112 @juvik @jitulik24 moc vám děkuju za přáníčko, Jitulinko, tak to je teda stydlínka, že ses to dozvěděla až teprve teď 🙂, a jak si to poznala, že to bude holka, nějaké skryté vysílání? Marťulko, bolesti bylo opravdu dosti, ale je tam uvnitř zamčená na 1000 západů a nesmí ven, ať se má miminko co nejlépe a tobě moc držím palečky, aby to vyšlo, já moc těm zkratkovým výrazům nerozumím, tak nevím, co to je FSH, ale jak jsem již psala a i všechny ostatní holky, to je pro Machače o to větší výzva, aby vyhrál zároveň s tebou a jak říkám, když vidí odhodlání na tobě, jde do toho na 200 %. A tobě Juvinečko strááááášně moc gratuluju a taky věřím, že to spolu dotáhneme až do finále a užijem si letního sluníčka s velkýma pupíčkama 😉, muselo to být určitě nádherný, když jste nikde nebyli a najednou si zjistila, že si těhulka, to musel být užasný pocit, jak si na to přišla, že nepřišla mrška?
@misa.patrik miši, a jakým způsobem si teď pojedeš pro miminko, nečetla jsem tak daleko zpátky, když máš zastavenou ovulaci, tak nebudeš mít žádné folíčky? Pořád v tom nějak plavu... Každopádně přeji ti ji co nejukázkovější 🙂

juvik
6. únor 2011

@escadka no byl to šok...megašok..ale nádherný 😵 Přiznám se, že doteď někdy přemýšlím, jestli se mi to nezdá.
Mrcha nedošla, ale já jsem tomu nevěnovala pozornost, protože občas se zpozdila....tak dny šly, ale když už to byl skoro týden, tak mi to nedalo.Našla jsem doma ještě jeden starý testík...ještě jsem ho dělala večer, tak jsem si říkala, že je jasné jak to dopadne....položila ho na pračku a šla do kuchyně....no a když jsem se vrátila, tak to se mnou málem šlehlo 😀 Manžel mě pak našel jak sedím s očima červenýma jak angorák a s pohledem tzv. do blba 😅 Jinak jsem teda neměla žádné příznaky....jen šílenou únavu a nachlazení, kterého jsem se nemohla zbavit. 🙂

escadka
6. únor 2011

@juvik to je fakt nádherný, usmívám se tu do monitoru, až mi hrkly slzy do očí, moc moc ti to přeju, chodíš ke svýmu doktorovi nebo si byla za Machačem? A to, co jste plánovali, jste zrušili nebo jste to nechali otevřené a čekáte 😉?

jitulik24
6. únor 2011

@escadka Mimi mělo vždycky nožičky u sebe a tentokrát je mělo trochu od sebe a pindíka tam doktor neviděl. Na 100% to jisté není. U prvního těhu jsem také od začátku byla přesvědčená, že čekáme holčičku a bylo to tak. Nějaký vnitřní pocit😀
@juvik Tak jsem si přečetla, jak jsi na to těhu přišla a normálně mám slzy na krajíčku. Je to fakt zázrak 😵

aneta1199
6. únor 2011

@juvik
@escadka

Taky jsem teď dočetla a pobrečela si s vámi...
Holky stráště moc vám držím palce !!!

misa.patrik
6. únor 2011

@escadka no ja prave vubec nevim jak to je když Ti zastaví ovulaci 15.2. jdu na ultrazvuk a pak nevim ky se bude konat trasfer,ptala jsem se tu holek ale nikdo nenapsal tak nevim 🙂

11112
6. únor 2011

@escadka Ahojky a taky děkuji za povzbuzení.FSH je myslím laicky hodnota toho jak produkují vajíčka,normální je do 10 a čím vyšší tím to vypadá že už vajíčka neprodukují a můžu dopadnouttak že budu muset mít darovaná.Nebyla bych ale ani první a nebo poslední jen finančně je to dost nákladné 🙂

11112
6. únor 2011

@juvik Ahojky musím se přidat je to moc hezký a gratuluji. 😉 😉

escadka
6. únor 2011

@misa.patrik Miši, tak nevím, jestli máte tedy nějaká embryjka zamražená. No ale myslím, že to bude mít podobný průběh jako při přirozeném cyklu a že maximálně do týdne pojedeš na transfér. A máš slíbenou nějakou injekci, něco jako já měla třeba pregnyl?
@11112 tak alespoň že o tom víš, že tu zvýšenou hodnotu máš, že se s tím počítá a darované vajíčko, vím, že je to hodně na psychiku a chvíli trvá, než se s tím člověk srovná, ale ono je nakonec jedno, čí co je, hlavně že bude miminko v bříšku 🙂. A nesehnala by sis dárkyni? To je myslím levnější... Nemám teda vůbec představu, kolik to stojí, ale kdybys měla třeba ségru, tak by mohly, kdyby na to došlo, což třeba vůbec nemusí 😉, vzít její, a bylo by to jako tvoje 🙂
@aneta1199 anetko, ještě jsem ti nepřála k tomu krásnému broučínkovi 🙂, Štepánek je po našem skvělém doktůrkovi 🙂?

misa.patrik
6. únor 2011

@escadka ano mam 2 embrya zamrazena 6 den kultivace. Nene nic mi pichat nebudou kdyz nemam ovulaci 🙂 nevim jak to bude ale taky si myslim ze do tydne od UTZ si pro prcky pojedu 🙂

asmeena
6. únor 2011

@juvik jenom tak jsem po dlouhé době nakoukla a co vidím? Moc gratuluji a drž se i broučkem v bříšku. 😵 😵

@pecicka už tě štve, jak se každý ptá jestli jsi stále 2v1? Mě to strašně štvalo. Ale už to máš za pár a prďolka bude s vámi. Přeji ti, aby byl porod šup, šup. Nějak vás nedočítám tak ani nevím jestli budeš rodit normálně nebo císařem, ale snad si neměla žádné problémy a bude to přirozeně rychlovka, však už to máš třikrát natrénováno 😉

pecicka
6. únor 2011

@asmeena ahojky, jo,jo, tak nějak, člověk bojuje sám se sebou a ty řeči a sms už tě pak fakt štvou.......ale nedá se nic dělat, nusím to ustát a snad se brzy dočkám🙂a co tvoje princeznička, už taky musí být veliká,že?to není možný, že už je to 2měsíce......letí to jako blázen

sukubka
6. únor 2011

ahoj holky,po dlouhé době nakukuju!
pecicka vidím že to máš už taky za pár,to uběhlo co?tak at je to rychlí porod a užívíš si toho mrnouska jako my!

@juvik moc gratuluju je to ta nejhesčí zprávička co jsem tu četla a samozdřejmě i ta že je těhotná i @escadka to jsem moc ráda moc vám to holky přeju!!!!

escadka
6. únor 2011

@sukubka děkuju Magdulko 🙂, promiň, že už jsem pak nepsala, ale musela jsem celýho koníka utnout... Jak se daří, co školička? Neinspirovala jsem tě a nenaběhneš na Štěpána 😉? Byla si na nějakých vyšetřeních?
@misa.patrik Miško, to mi je jasný, že jsem plantala 🙂, už jsem zapomněla na všechny ty možné způsoby, jak se dá docílit stejného cíle 🙂, byla jsem na tom taky a myslím, že do týdne jsme jeli na transfér a ty jdeš na ten ultrazvuk kdy?

misa.patrik
6. únor 2011

@escadka no 15.2. ted mi končí MS a beru estrimax a divigel na tu sliznici 🙂

escadka
6. únor 2011

Určitě to bude ta nejlepší peřinka, co si jen drobečci můžou přát a pěkně se pod ní zahrabuškají 🙂, embryjko jsem teď měla taky 6ti denní, bylo už i bez té ochranné vrstvy, jak moc se mu chtělo na svět, o to víc říkal Machač, že je šance, že se tam hned zachumlá a bylo to tak, takže i ty určo budeš mít štěstíško 🙂

11112
6. únor 2011

@escadka ahoj zatím nad tím nepřemýšlím,pořád doufám,že to nebude potřeba.Sestru už bohužel nemám,ale bylo by to skvělý,,,...aspon bych na ni měla památku,umřela bohužel na rakovinu bylo ji 24ale tím jsem tě nechtěla zatěžovat.Tak se zatím měj a dej o sobě vědět jak se tobě a malinkému v bříšku daří 😉

escadka
6. únor 2011

@11112 jej, tak to mě moc mrzí, promiň, že jsem to tak hloupě vzpomenula, nenapadlo mě to ☹. Určitě to vyjde, neboj 🙂. V úterý jedu na kontrolu k Machačovi a odběry na genetiku, tak jestli bude vše v pořádku, určo pisnu, to je hrozný vždycky to čekání mezi jednotlivými ultrazvuky, nejde to nijak poznat, je-li vše ok, když píchá moc, jsem nervozní, když nepíchá dlouho, tak taky, ale věřím, že je to bojovník po mamince a společně to zvládneme. A jak dlouho to zkoušíte a tohle je tvé první ivf? Promiň, určo si to sem už psala, ale tak zpátky jsem nešla... Krásný večer 🙂

asmeena
6. únor 2011

@pecicka Takhle už je velká ta naše holka 😉

jitulik24
7. únor 2011

@asmeena Ta je tak sladká 😵 a jak se krásně směje 😵 . Už aby byl květen a já měla tu svoji princeznu u sebe, tiše závidím 😉

jitulik24
7. únor 2011

@escadka Držím palce na úterý, určitě ty testy dopadnou dobře. Taky jsem měla ze začátku strach a je to pochopitelné.

asmeena
7. únor 2011

@jitulik24 neboj to uteče ani nemrkneš. Taky jsem se nedávno třepala v Reprofitu, když nám zaváděli embryjka jestli to už konečně vyjde a teď už má Sofča 3 měsíce. 😉

11112
7. únor 2011

@escadka ahoj nic se neděje vůbec si to nemohla tušit a já o tom raději mluvím než to v sobě dusit.Je to moje první IVF a naivně jsem si myslela že je velká prvděšbodobnost,že se to povede,ale jak to tady postupně čtu tak bych musela mít moc velké štěstí.Ještě jsem ji nedostala pak mám volat Machačovi a jdu na píchání.Držím ti v úterý palečky 🙂 🙂

juvik
7. únor 2011

Holky, ještě jednou moc děkuji 😵
@asmeena malá je rozkošná 😵 😵 😵
@sukubka ahojky mamino 😉 co malý? Nějaká fotečka by nebyla?
@escadka chodím ke svému dr., u Machače jsem nebyla...ale psala jsem mu...měl radost a gratuloval nám k zázraku 🙂
@11112 držím palce, ať to vyjde a nemusíš čekat dlouho 😉

joili
7. únor 2011

Ahoj holky,
potřebuji poradit, zjistila jsem, že jsem těhotná, ale chytla jsem chřipku a mám 38,5, vzala jsem si půlku paralenu, ale nezabral, po 4 hodinách jsem si vzala druhou pulku. Jenže te´d se bojím, že jsem ubližila miminku.

jitulik24
7. únor 2011

@joili Ahoj, já jsem v 11tt byla nachlazená a tak jsem se ptala doktora, co můžu. Do konce 12 tt se nesmí žádné prášky. Paralen obsahuje paracetamol a ten by mohl poškodit plod. Pokud je teplota nad 38 stupňů a nepomáhají zábaly, tak musíš do nemocnice.

11112
8. únor 2011

@escadka Ahoj tak jak jsi dopadla u Machače?Doufám že je vše ok?