Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
6. říj 2009

berus: taky jsem koukala, co jsem to na tom UTZ viděla. Jsem neměla ani u normální stimulace na klasické IVF.

micinka22
6. říj 2009

jj v tom Fertimedu jsou nejaci sadisti co 😅 😅 😅 😅 misto aby to ženskejm ulehčily tak ji nuti si delat bolest co 😝

asmeena
6. říj 2009

a ještě za to berou spousty peněz 😀

asmeena
6. říj 2009

a taky jsem čučela, že nemusím před OPU na předoperační vyšetření.

b.e.r.u.s.k.a
6. říj 2009

To jo.Já zítra začínám taky s minimálkou,ale největší úrodičku jsem měla 6folíků poprvé a5 podruhé.Z toho nejprve3vajíčka a potom 5.Ale nakonec zůstalo 1 a 2,ale nechtěli u nás zůstat.A jaktože jdeš na opu a ž v pondělí?

beras
6. říj 2009

Ahojky holky 😀 no konečně to jede 😝 Musela jsem nakouknout jak jste dne pořídily a koukám,že dobře 😀 Asee úroda parádní ale já si myslím,že všech deset asi nebude zralejch z minimálky.Ale stačí polovina a kvalitní 😀 UMicinky je nachystanej brácha tak taky paráda a co ty beruš?Kdy jdeš za štěpánem?

b.e.r.u.s.k.a
6. říj 2009

Já jsem objednaná na příští týden na úterý,vyšlo mi to s odřenýma ušima,to jsem totiž 9 den

asmeena
6. říj 2009

berus: já jsem dnes teprve 6DC a dr. mi to tak nějak spočítal, protože folíky byly velké 10mm a prý denně rostou 2mm, tak uvidíme
beras: to je jasné, že nebudou všechny zralé. Já ani u IVF neměla všechny zralé. Ale tak ty dvě by mi stačili - budu skromná - i jedno by stačilo.

b.e.r.u.s.k.a
6. říj 2009

Aha,tak to tak vychází,já když jsem byla v úterý na kontrole jako ty,tak jsem šla na opu už v neděli,ale to jsem byla 7den.Budu ti držet pěstičky ať neprasknou a alespoň v polovině jsou super vajíčka 🙂 No já jsem zvědavá taky na tu svoji úrodu,tentokrát.Ale taky si říkám,že stačí trocha.ale kvalitních a hlavně,aby u nás zůstali. 😀

asmeena
6. říj 2009

přesně tak berus. I jedno, ale kvalitní stačí a hlavně, ať se dočkáme vytouženého miminka.

Holky pro dnešek se loučím. Jdu koukat na telku a načerpat energii do pracovního dne. Budu teď makat jak mourovatá, abych si mohla vzít příští týden dovolenou. 😉

micinka22
6. říj 2009

muj ma dneska 18mm ..no chtel at jedu už zitra do \Brna..tak snad vajo vydrží do pátku 😅 😅 😅

beras
6. říj 2009

Jo ,jo já jsem byla taky skromná a stačilo jedno 😀 Holky ten konec těhu je nejhorší.Žáha mě pálí už skoro po všem takže si dělám sodu z vodou a jsem ráda,že to pomáhá.A jak ráda bych si už lehla na bříško . 😀 Každej den mě berou křeče do lítek ale prostě jsem štastná jako blecha a přeju to všem.At vám je špatně 😝 ,at nemůžete spát a desetkrát v noci jdete na záchod 😝 ,protože ta odměna potom je krásná. 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
6. říj 2009

mici,tak tfuj tfuj a ať se prcek drží 🙂

asmeena
6. říj 2009

beras: tě teda prcek ještě trápí, ale neboj, určitě už se bude hctít co nejdřív podívat na svět. 😵

capenka
6. říj 2009

ahoj holky zdravím takže do reprofitu jdeme v listopadu na pohovor ,a ve fertimedu se vyhnu obloukem,chlap nás objednával abyl v sedmém nebi jak byla sestřička vstřícná ,to fertas hrůza,tak uvidíme šla bych do inseminace ,ale na to asi musí být dobré spermie což mi nemáme,a IV Fuvidíme co poradí,dávám si naději

b.e.r.u.s.k.a
6. říj 2009

capetko uvidíš,že budete spokojeni.Doktor je super,budete koukat jaký má přístup,ne jako ve fertimedu a proč vlastně přecházíte?

micinka22
6. říj 2009

Beras chtelas to?? mas to 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 ne že bych ti přala zažít 42TT 😝 😝 😝 😝
ja u druhyho doufam že se mi povede domluvit cisare na 38TT-pokud se tedy nerozhodne samo tak brzo..už ten konec nechci zažít 😅 😅 😅 😅

berusko tak ty už se taky brzo dockas foliku..parara..a snad i zdarneho konce 🙂)

capenko teste se ..treba na tom ty spermose nebudou tak blbe a zkusi to IUI .-)

asmeena
7. říj 2009

capenko: to je dobře, že jdete zkusit taky něco jíného. Já jsem nadšená a po včerejšku úplně nejvíc. 😉

beras
7. říj 2009

Ahojky holky 😀 ,no to víš Mici,že jsem to chtěla a strááášně moc 😀 ale já už právě 42tt zažila 😝 😝Ted jsem se zhrozila jak už mi tam naskočil ten týden.Jsem říkala manželovi ,že jak jedeme v pá .do Štbk. tak tam zůstanu sedět a ani se nehnu dokud mi neřeknou kdy porodím 😀 😀 😀 Tak prej at dávám bacha at neskončím na druhé straně města "pro ty kdo neví co tím myslím tak na druhé straně je cvokárna" 😀 😀 😀 Dnes jsem od půl třetí kukala na televizi,protože si miminko usmyslelo navalit nohu pod žebro a at jsem dloubala jak chtěla tak prostě nic.Capenko hodně štěstí při přestupu. 😀 A všem krásný dnes snad slunečný a teploučký den. 😀 😀

micinka22
7. říj 2009

beras budeš roDit ve šternberku jo?..tam me nechali pekne dotrápit až do konce a pak honem honem cisare:/(( a ted už tam ani ení nikod znamej tak uvazuju o Prostějově..Olomouc ani za nic..jen kdyby byly nejaky extra komplikace....
tak to preju at to prijde driv..42 je uz opravdu na ten cvokhaus 😀 😀 😀 😀

teddyna
7. říj 2009

čaute vespolek.teda beras,ty fakt držíš po kupě lepidlem nebo co. včera jsem byla na prvním těhu cvičení s přednáškou,tak vám řeknu-byla jsem spokojená jak želva,ale děsně utahaná.ono cvičit na balonech s gumou - jsem si řekla,že je to brnkačka.ale jak se mi ruky a nohy klepaly... ale bylo super.je to uzavřený kurz,takže po celých 8 lekcí tam budem chodit jen ty,co jsme přihlášené.je nás tam pět mamin - takže paráda.všechny máme první mímo a všechny čekáme kluky.a pak to tam dělají ještě tak,že jak porodí ta poslední mamina,tak dělají setkání toho kurzíku,takže kdo bude chtít,tak budem dál v kontaktu. Mici,tak ať vyberou nějakýho krásnýho brášku. Verčo,tobě to taky uteče,uvidíš a za chvíli budeš po OPU,pak bude ET a pak už to klapne

beras
7. říj 2009

😲 Mici to mi ani neříkej 😝 ,já jsem tenkrát měla štěstí na PA ta byla fakt skvělá a strašně mi ulevila když mi skočila na bříško a pomohla malé ven. 😀 Říkala ,že se to nesmí ale pomůže mi. 😀 No a z Prostějova tam se mnou ležela holka na pokoji a ta říkala,že zase by nešla tam.No prostě asi šude je něco 😝 😝 Hele a ,že Prostějov má taky Agel?

micinka22
7. říj 2009

beras jasne Agel tamm ma centralu:// manža kvuli tomu musel ze štb do PV..pac tam udelali novou labinu..ale ted uz je 7 dni zamestnancem jinde🙂) nastesti🙂)..no on se pry ted prostejov zlepsil..a kamosky mamka dela na gynde..a bouzel i byvaly starsi spoluzak tam dela doktora..toz toho nechcu 😀 😀 ale to by mi domluvila kdo by me cisaroval🙂 a v olmiku na gynde mam taky znamou 😀 😀

No ja mela asistentku asi nejhorsi z cele porodnice..neprijemna, jak kakabus takova starsi...zadny tutununu..no po cisari mi skakala po brichu aby vyhnala co nejvic krve....bolest jako prase...pac uz spinal odchazel..takže pekne naživo...akorat nohy sem mela porad mrtvy 😝 😝 😝 ale pak tam byla jedna takova babicka ktera mi jednou aspon prisla rict jak kojit a povydala si..znala totiz od manži babi a dedu ..jinak ja byla na nadstandartu a ani sem nic nepotrebovala..mala byla hodna ..spis sem se nudila no..

beras
7. říj 2009

Mici no o kojení mi ani nemluv 😝 Pamatuješ si tam takovou malou blodýnku načančanou??Tak ta mi malou donesla na první kojení.Já tele o tom tenkrát nevěděla skoro nic. 😝 Otevřela dveře ,položila mi malou do postele a prej ,že jí mám nakojit a zase za sebou pěkně zavřela.Já hleděla jak trotlík a nevěděla co dělat.Výsledek byl ten,že mě tak akorát pěkně zmasakrovala co se bradavek týče a byla hladná jak hektor. 😝 Pak možná mluvíme o té jedné starší tak ta mi v dalších dnech když měla službu pomohla strašně moc.Jinak všechny ostaní na téma kojení hrůůza.Ted už jsem vyzbrojená i kloboučkama takže mě můžou škrábat na zádech a budu si dělat v téhle věci jak to bude pasovat mě a né jim. 😀 No a tu asistentku u porodu nebyla taky blodýna ?Tu jsem měla já při příjmu a to byla teda babizna.A ted jsem jí tam potkala jak jsem byla na ozvech.Jenom si pro něco přišla v civilu ale ta příjemnost z ní jen sršila 😀 😝

micinka22
7. říj 2009

beras tak ja se sestricek o nic neprosila..krome toho at mi laskave malou neberou pryc...chtela jsem ji mit porad u sebe..prvni noc po cisari ji teda meli ..ale me to hrozne vadilo ze neni u me...a taky zakaz miminko mit u sebe na luzku..to sem nepochopila když jsem jeho matka jako..no jasne ze v noci spinkala se mnou 🙂)
barvu vlasu si nemapatuju ale byla takova vetsi silnejsi ...babizna proste...

beras
7. říj 2009

Jo,jo zákaz na lůžku. 😝 To sjela sestra tu holku co tam byla se mnou,že ohrožuje dítě na životě ,protože prý je ta postel plná bacilů 😝

beras
7. říj 2009

😀 Já mám dnes nějakou pracovitou náladu,škoda ,že se tím nadá poznat ,že by začínal porod. 😀 Už mám vyprany tři pračky prádla a ted šůruju koupelnu ale dnes teda fest 😝 .Beru to i s kachlema a ted jsem ještě hodila peřiny na balkon jak je tam nádherně.Pažááák 😀 😀

micinka22
7. říj 2009

beras jasne plna bacilu a co vzduch a vlastne moje kosile a telo ktery na tom luzku leží??://// proste na palici...ja nemocnice nesnasim fakt:/( dokonce sem uvažovala o porodu doma 😀 😀..by me zajimalo co by rikali na to "infekčni" prostredi doma 😝 😝 😝

micinka22
7. říj 2009

jooo ses akční počkej za chvilku budeš hlasit že prdla voda 😀 😀 😀 dneska je fakt nadherne..navic pres noc asi lilo a je krasne zalito 🙂)my jedem do Prostejova s malou a psama..cestou musim vyzvednout pregnyl a naockovat psa🙂

beras
7. říj 2009

Mici a tím pregnylem budeš očkovat psa? 😀 😀 Mici já nemocnici taky ee 😝 Já už se vidím jak od tam jedu rychle domů 😀 😀 no a voda prdne tak leda ve vodovodní trubce a né mě. 😠