Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
23. říj 2009

Mici,tak hodně štěstíčka do dalšího boje. 😉

Asmeen a na testík je opravdu brzy,to mě manžel naučil být trpělivá a testit až v ten den,kdy doporučí dr.Takže já se ještě načekám 🙂 No a s tím embryjkem je to skvělé,vidíš ty máš alespoň další naději.

Juvik,další skvělá zpráva,máš hezkou úrodičku.

b.e.r.u.s.k.a
23. říj 2009

Daisy já byla vždy na 2 kontrolách,ale tentokrát jen na jedné,bylo to totiž 9 DC

asmeena
23. říj 2009

teddy: to taky znám, když si něco udělám tak z toho mám velkou radost.

asmeena
23. říj 2009

holky loučím se, jdu se osprchovat a dát si utrošek. 😉 pápá

b.e.r.u.s.k.a
23. říj 2009

teddy ty jsi sehnala látku s žirafama to je super.A kde je ten obchod jak jsi psala-s metráží?

sukubka
23. říj 2009

holky zase ste toho naštěbetali.
jinak na mimibazar taky chodím,teda zatím nemám pro koho nakupovat,ale aspon nakukuju,ty děcký hadříky jsou nádherný!
holky jak to při minimálce probíhá když jsem ted 2den po menzes,to budu čekat na další mrchu abych mohla začít s minimálkou?

teddyna
23. říj 2009

beruska,je to na Fifejdách-kousek od Futura,takže super. manžel tam byl pro tu látku a prý tam mají dost výběr a mají tam i věci na mimča.

britka
24. říj 2009

ahoj holky.2 dny jsem tu nebyla a kolik novinek se událo.Tak Vododička už není ve Ferťasu?tak proto jsem ho tam dlouho neviděla a byl tam vždy druhý doktor a ten s tebou povykladal o všem možném.Jinak to tam stalo za nic všechno,jezdila jsem tam 2 roky a prodrbala peněz a zbytečně.Macháč mi řekl že po 3 transferu bych stopro mimčo měla.kdo ví co se tam dělá za dveřmi.

zuzka72
24. říj 2009

Hodila jsem do albíčka výsledky té genetiky-KONEČNĚ !!!

asmeena
24. říj 2009

zuzi: snažila jsem se tu genetiku rozluštit, ale je to maličké, je to vše o.k.?

zuzka72
24. říj 2009

Vše OK.

asmeena
24. říj 2009

tak to je super.

asmeena
24. říj 2009

tak to ti ze srdce spadl kámen, že?

zuzka72
24. říj 2009

Tak to si piš......

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

Ach jo ach jo holky,dnes v noci a k ránu mě bolelo bříško,jako vždy týden před mrškou.A to teda fest. ☹ 😢

Zuzi a s tou genetikou je to super,konečně jsi v klidu.

asmeena
25. říj 2009

berus: třeba to jsou dobré příznaky, já nemám žádné příznaky a dnes jsem testila a mám tam jen jednu čárečku, takže si už nedělám žádné iluze. Když tak si pojedeme pro tu naši zamraženou blastocystičku.

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

Asmeen a není ještě brzy na testy?No já si říkám,že se třeba zavrtává,ale na druhé straně,když to tak mám vždy před mrškou 😒

kasa
25. říj 2009

Beruš,na vaší diskuzi nechodím,vešla jsem tu ,protože jsem tu viděla Verču,tak jsem vešla omylem,ale chci reagovat na tebe.Verča má pravdu,že to můžou být první příznaky,já jsem měla hrozné bolesti jako na mrchu,až jsem myslela ,že to nevydržím a vemu si tabletku,ale nevzala a dneska jsem možná těhu.V pátek i v sobotu mi vyšel test pozitivně,krev budu vědět až zítra.Tak se zatím nestresuj. 🙂 Pěkný den všem Peťka

asmeena
25. říj 2009

berus: a na mršku je ještě docela brzo ne?

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

No ano mrška by měla být až začátkem listopadu,ale u mě to tak funguje,že týden před mám už bolesti.

asmeena
25. říj 2009

tak to já týden před MS mám bolesti prsou a ty se mi taky dostavily přesně. No nic, pokud se nezadaří, tak to nevzdám, půjdu do dalšího boje. Jednou se určitě zadaří.

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

ty máš alespoň ještě malého sněhuláčka,takže máš další naději.Ale já doufám,že se nám opravdu zadaří

asmeena
25. říj 2009

taky si říkám, že je možná brzy na testování. Jsem 10den po ET. Možná, že zůstal jenom jeden brouček z těch dvou světlušek a ten tolik sám nestíhá produkovat hcg. Pořád si tiše dělám naděje, ale na druhé straně tomu i moc nevěřím. No jsem z toho tak trošku na vážkách.

kasa
25. říj 2009

No hlavně buďte holky v klidu. 🙂 🙂 🙂 .As raději se neupínat na to ,že se to povede,já jsem se už taky chystala na prosinec na IVF a třeba mi to pomohlo.Vím je to těžké ,Berušku neznám,ale ty už jsi si prošla vcelku dost a určitě si už ten zázrak opravdu zasloužíš.Je to ,ale stejně nespravedlivé ,když si člověk uvědomí jak někdo dítě nechce a má ho,a pak ho někde odloží,a zase ten co by mu dal všechno tak se snaží a nedočká se.No mi vcelku dost pomohlo i to,že jsem věděla,že bez dětí nezůstaneme,že kdyby se nám nezadařilo přes umělé,tak byl Peťa pro abychom nějakého bobka adoptovali. 🙂 🙂 .Tak to mě vcelku uklidnilo. 🙂 🙂 🙂 . 🙂

asmeena
25. říj 2009

tak to já si nedokážu představit, že bych šla do adopce. Pořád chci geneticky naše miminko.

kasa
25. říj 2009

Beruš není zač.Proto ty diskuse existují,abychom se navzájem podpořily. 🙂 🙂 🙂

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

No nic teď valím do kostela a něco nakoupit a pak už jen něco uvařím a budu relaxovat.Všera jsme toho dost poběhali,tak dnes budu odpočívat.Potom ještě nakouknu.

teddyna
25. říj 2009

dobré ráno holky.
asmen:neztrácej naději a místo stresu s testama hopni na krev a jasno máš hned. 10.den od ET už by na testu mělo být něco vidět,pokud ten test je aspoň trochu kvalitní.liší se citlivostí. takže bych volila test s nejvyšší citlivostí - čili 25IU-to je mamatest a ten z té lékárny Dr.max(nebo tak nějak se to jmenuje).no,však uvidíš.
holky,nesmíme se vzdávat-každá si to miminko zaslouží.jedna dřív,jedna později.

donnald
25. říj 2009

Ahojte holky,

Zuzi - to je super zpráva!!!!!!!!!!!!!!!!

Já už odpočítávám dny , kdy začnu stimulovat. tak uvidíme. Jen se bojím, že zase budu mít cystu a ze všeho sejde ☹.....

sarik1
25. říj 2009

Ahoj holky, ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s Reprofitem, já byla v Praze Gennetu, tam jsem 2x otěhotněla, ale také bylo 2x zamklé těhu.... ted se nám delší dobu nedaří a zvláště po KET, vždy sem otěhotněla po ET... musím mít dárkyni vajíčka.... zkusili jsme Sanus, jelikoz jsem z Pardubic, tam je to také super, ale v pátek opět KET nega.... máme siceještě 4 mrazáčky,ale kdyby to bylo opět neg. tak zvažuji Reprofit, jelikož při porovnání výsledků tak Gennet měl 20 procent uspěšnost po KET a Reprofit s darovanými vajíčky 60 procent, což je opravdu výrazné odlišný výsledek..