Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
17. lis 2009

teddy jsi silná,vydrž za chvíli budeš mít broučka u sebe,je to šikula a hlavně bojovník

b.e.r.u.s.k.a
17. lis 2009

Irinko tak to půjdeme do toho třeba spolu 🙂 Super

teddyna
17. lis 2009

beruško,možná se silná zdám.ale do toho mám hoodně daleko ☹ .nezvládám tuhle situaci vůbec

micinka22
17. lis 2009

Teddy držím palce at si brzo mrnouska pochováš 🙂) a vyfot nám ho prosím🙂))at se muzeme pokochat "osobně" 😵 😵 😵 😵

b.e.r.u.s.k.a
17. lis 2009

chápu tě,musí to být strašné,když ty jsi doma a brouček v nemocnici.Ale věř,že brzy budete spolu.Vždyť jsi si ho už jednou vybojovala 🙂

irinka.j
17. lis 2009

teddy, možná se ti to nezdá,ale zvládáš, akorát ještě musíš chvíli vydržet.... vím to čekání... pozitivní je, že malý Vojtíšek prospívá a má se k světu...

irinka.j
17. lis 2009

Berus, tak uvidíme, hlavně nesmutni a těš se na březen. Uteče to jako voda...

b.e.r.u.s.k.a
17. lis 2009

Já se už tak děsně těším a doufám,že to uteče jako voda a začneme něco dělat

britka
17. lis 2009

tak teda teta kateřina ze saturnina to jsem dopadla. 😀

asmeena
17. lis 2009

brit: teta kateřina neměla chybu 😀 😉

teddy: dobře to zvládáš, jsi dobrá a neboj, uteče to, Vojtíšek pořádně přibere a poroste a budete ho mít doma. 😉

sukubka
17. lis 2009

ahoj holky došla jsem s práce a hned na vás koukla 😉
irinka já na 1ivf byla ve Fertimedu a na 2ivf ve fakultní nemocnici a udělala jsi dobře že jsi přešla do Reprofitu,já mám za sebou sice jen první pohovor,v pátek jedem k Machačovi s hormonálním profilem ale Machač je fakt fajn 😉

donald s tím testováním já blbla už myslím od 8dne a pak obden,ale nic s toho akorad nervy,ale taky jsem to nevydržela 😒

capenko když si stoupneš k Fertimedu zády na pravo bude ta světelná křižovatka k ní nepůjdeš,ale dáš e so leva asi tak 100metrů,půjdeš po chodníku a pak bude odbočka do prava a tam se dáš,hned na kraji bude pizzerie a naproti tomu reprofit.nebo druhá trasa tramvajová zastávka u dómu a hned uvidíš kopec dolů tam půjdeš a zase uvidíš pizzerii a naproti reprofit,to najdeš!

britko já jdu na 13h a ty????na kolikátou jdeš kontrolu?

rencav to jsi mě moc nepotěšila,chtěla jsem stimulovat ještě letos 😠 ale no co budem si teda muset počkat v pátek se dovím co Machač poví a pak hned napíšu,ale asi to dopadne jak tobě,budeme aspon stimulantky spolu co? 😉

daisynko třeba se ještě testík zabarví,skočila bych si na krev at se zbytečně nestresuješ!!!!držím moc pěstičky

sara.max
17. lis 2009

Holky jak tak pozoruju, tak se v pátek u Štěpánka sejdem všechny. Já ještě nevím v kolik, budu tam volat zítra. Takže sukubka v jednu a kdo dál? To bude fajn pařba 🙂 🙂 🙂

irinka.j
17. lis 2009

Sukubko, do reprofitu se už těším 🙂

teddyna
17. lis 2009

😀 tak jak se tak dívám,tak máte v pátek sraz u štěpána,co?? tak mi ho pozdravte !ani jsem mu fotku zatím neposala VOjtíška.až bude Vojtík bez hadiček a půjdem domů,tak pošlu štěpánovi snad dort poštou 😀

rencav
17. lis 2009

Ahoj Sukubko.
My jme chtěli taky stimulovat ještě letos,ale Machač to nechal až na leden.
Měla bych začít stimulovat 10.12,transfer by vyšel na 24.12 a proto to nechal na leden.
Jedu do Olmíku 8.12 pro léky a injekce na leden.Takže možná opravdu budeme stimulovat spolu 🙂 .

britka
17. lis 2009

mám to na 1/2 12h..Jedu tam po 2 musí mi připravit léčebný profil tak jsem zvědavá co a jak.To tam bude fakt v pátek v OL narváno.Ten rok 2010 by mohl být šťastný pro všechny musíme věřít,není možno že by nám to nevyšlo. 🙂

asmeena
18. lis 2009

Dobré ráno,

musím vám poreferovat svůj včerejší úžasný den. V poledne jsem měla brát jednu tabletku estrimaxu, tak jsem si ji vzala a protože jsem vařila a dělala spustu jiných věcí, tak jsem na to zapomněla a pak jsem po chvilce přemýšlela, jestli jsem si opravdu tu tabletku vzala nebo né, tak pro jistotu jsem si šoupla ještě jednu. Takže v poledne jsem měla dvě tabletky. No a aby toho nebylo málo, tak večer jsem se šla osprchovat, zavedla si utroš a na estrimax jsem zapomněla. Probudila jsem se v 1:00 a došlo mi to, tak jsem si ho hned vzala. No jsem hrozná. To se mi ještě nestalo.

teddyna
18. lis 2009

dobré ráno všem. tak za chvíli vyrážím po úřadech vyřizovat.to bude kino-úřady vyloženě nesnáším. navíc na matrice manželovi řekli,že porodný a rodičovské dávky se vyřizují na pracáku,což slyším prvně.myslela jsem,že na OSSZ. ale jedu do práce k účetní,tak se tam na vše poptám.pak ještě na matriku,vyzvednout balíček na poště,dát do opravy batoh a za Vojtíškem,abych tam byla zhruba na půl dvanácté,kdy má přebalování a krmení. akorát bude ještě pod světlem kvůli žloutenky,tak si ho nebudu moct pochovat.
asmen,no vidíš - to už máš těhu manévry s tím zapomínáním. v těhu to bude jen a jen horší - věř mi 🙂

certina
18. lis 2009

Moni - to řekli Jiřikovi dobře.......porodné, rodičovák a přídavky a další tyto dávky se vyřizují na pracáku - či nevíš, kde dělám???? 😖 😝 na OSSZ se vyřizuje pouze nemocenská a mateřská - peněžitá pomoc v mateřství.....tak vyřizování zdar........a s Vojtíškem si to pořádně vychutnej....a nesmutni....buď ráda, že je to chlapík šikovný... 😉

britka
18. lis 2009

to vyřizování to je radost člověk se ulítá. ☹

juvik
18. lis 2009

Ahojky,
tak jsem se objednala k Machačovi na příští úterý, psal ať přijdu 10.-11. DC na ultrazvuk. Jsem zvědavá, jestli tam nějaký folík bude a jestli jo, tak budem zvažovat nativ. Uvidíme, co nám ale řekne a doporučí.
Snad něco vykutíme 🙂
Dneska mám scuka s kamarádkou, tak za chvilku vyrážím... přeju pěkné sluníčkové odpoledne 😉 ...u nás teda sluníčko svítí, nevím jak jinde 😅

micinka22
18. lis 2009

Juvik venku je krásně🙂))pujdem na zahradu trošku uklidit .. .-)

sukubka
18. lis 2009

holky eda vy jste až na 3 stránce málem jsem vás nemohla najít! 😀
holky v pátek ale bude v olmiku Machač že jo?
asmenko to já taky tak někdy zapomínám,ale pobavila jsi mě! 😀

sukubka
18. lis 2009

micinka u nás moc hezky nebylo a ještě k tomu jsem byla celý den od 6-18h v práci 😠

b.e.r.u.s.k.a
18. lis 2009

sukubko v Olmiku je vždy jen Machač

sukubka
18. lis 2009

tak proč se říká u Štěpána to je jeho jméno? 😀

b.e.r.u.s.k.a
18. lis 2009

ano jmenuje se Štěpán Machač
ty jdeš na kontrolu?

asmeena
18. lis 2009

ahoj holky, až teď jsem se dostala k netu, ještě jsem dnes doumývala poslední okno a dál jsem dávala trošku dopucu ten náš byteček, abych od zítra mohla jenom lenošit. Mám si zítra ráno v 8:00 volat přímo Machačovi jestli je naše sněhurka rozmražená. Tak se modlím, aby to dobře dopadlo. Už má i jméno - bude to Nelinka 😀 , takže to už musí vyjít. 😵

Děvčátka moje zlatá, vím, že mi všechny držíte pěstičky, zítra vám ještě napíšu info, jestli se KET konal, ale potom budu hodně omezovat koníka, jednak kvůli psychice, jednak kvůli tomu, že sedím u noťasu skrčená a manža už mi nadával, že si mačkám břicho a taky mi přijede kamarádka na víkend, tak se budu věnovat jí.
Pokud bude něco důležitého pisněte prosím do IP.

b.e.r.u.s.k.a
18. lis 2009

Asmeenko tak hodně štěstí apotom dej vědět jak se u vás Nelince líbí 🙂 Já jsem si říkala,že při dalším pokusu taky omezím počítač.Tak tfuj tfuj.

asmeena
18. lis 2009

Moc děkuji berus. Budu se snažit net omezit, ale nevím jak to zvládnu, protože jsem závislák. Ale manžel nakoupil spoustu Čtyřlístků, tak budu mít aspoň co číst 😀