Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
22. lis 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Vůbec nedočítám, jste strašně ukecané a nedá se to 😀 . Přeji pěkný zbytek víkendu. 😉

b.e.r.u.s.k.a
22. lis 2009

holky vy jste mě s tím mazanem navnadili,že bych se do něj hned pustila,ale ráno jsme byli nakupovat nějaké ty dárečky a teď musím něco poklidit a večer se jdeme společensky vzdělávat,takže to nechám na zítra mám dovolenou,tak ho vyzkouším.Taky chci jít na nějaké cvičení co mi doporučila doktorka,tak uvidím zda to všechno stihnu.Musím jít totiž ještě do města a do knihovny.

b.e.r.u.s.k.a
22. lis 2009

Ahoj Asmeen,tak jak se dáří Nelince? 🙂 🙂 🙂 🙂

asmeena
22. lis 2009

co pečete? Mazance?
Nelinka je doufám pořád se mnou. Jinak by mě z toho už asi kleplo.

asmeena
22. lis 2009

Aha, už jsem koukla na mazanec, to musí být mniamka. Já mám ale nějakou směs na vánočku do pekárny, tak já to jen naplácám do formy a šoupnu do pekárný a nemusím nic ňahňat, na to jsem líná 😀

b.e.r.u.s.k.a
22. lis 2009

to víš že je s tebou 😉
Ano Sara nám včera psala recept na mazanec a prý je moc dobrý

asmeena
22. lis 2009

Jo,jo nedalo mi to a koukla jsem taky na to. A teď už končím a jdu spinkat. V noci jsem se probudila spocená a bolesti břicha, jsem se totiž večer přežrala chlebíčkama a křupkama. 😅

b.e.r.u.s.k.a
22. lis 2009

Tak vám přeji dobré spinkání

capenka
22. lis 2009

asmenko jsem hr jak si tedy dopadla,ježíš ještě 5 dní a snad se bude vědět co se mnou,
jinak pěkná tabulka ,beruško ,pohrála sis

irinka.j
22. lis 2009

Zdravím, koukám, že se tady peče, cvičí...
Capenko, taky jsem zvědavá s čím vás doktor překvapí, doufám, že příjemně....

sara.max
22. lis 2009

berusko, taky mám už za sebou nákupy na vánoce 🙂 , tedy ne všechno, ale většinu už jo. Jsem moc ráda, chci sii letos vánoce užít víc o atmosféře než o lítání po obchodech. Loni jsme se v listopadu stěhovali, tak to bylo takové všechno hektické. Letos snad doženu pohodu u stánečků na náměstí se svařáčkem 🙂

donnald
22. lis 2009

Ahojky holky,

tak já jen na skok.
Taky jsem byla po nákupech a už mám tak polovinu nakoupenou. Zbytek bych chtěla stihnout taky co nejdřív, abych měla čas si užívat vánoční atmosféru.

Jinak zítra jdu po týdnu do práce, tak se musím chystat a mooooc se mi nechce 😉 . Třeba už to nebude trvat dlouho a nebudu tam muset pár let 😉

sara.max
22. lis 2009

donnald, máš to už za pár. Počítám-li správně ještě týden 🙂

daisy14
22. lis 2009

Ahoj holky,
donnald, ten mazanec musím zkusit, úplně mi tekly sliny, když jsem to jen četla 🙂 Tak vydrž v práci, aspoň ty dny budou rychleji utíkat. Držím palce!

britka
22. lis 2009

Ahojki tak já ten mazanec upekla a je asi dobrý když už je tam jen kousek a každému chutnal. 🙂

teddyna
22. lis 2009

ahoj všem. Holkýýýýý,vojtíšek se přisál a vysál 2 ml !!! máme za sebou první úspěch.dostal pochvalu od sestřičky,že je moc šikovný. mám z něho radost. jak tam přijdu,kouká očičkama,chytá mě za prst. je to zlatíčko.dneska jsem tam seděla u postýlky,hlavu opřenou o postýlku a půl hodiny jsem na něho takhle čuměla.pořád nemůžu uvěřit tomu,že tohle štěstíčko je naše.
Asmen,to si piš,že je Nelinka u tebe. Vojtíšek potřebuje nevěstu!! zatím to tady je samej kluk. nebo vlastně nevíme - čertina nás napíná až do konce 😀

ferdice
22. lis 2009

moc jsem sem ted nechodila, v praci nestiham a doma uz na net neni vubec nalada. ale snad az se zacne u nas neco dit, tak budu mit i vetsi motivaci, zatim se snazim na snazeni nemyslet 🙂

Teddynko gratuluji k prisati, ted uz to bude jen lepsi a lepsi.

daisy14
22. lis 2009

Teddy, no vidíš!!!! Skvělá zpráva!!! Tak ať to dál tak perfektně pokračuje!

b.e.r.u.s.k.a
22. lis 2009

Tak už jsme z divadla doma,bylo to super.
Teddynko no vidíš,já jsem ti říkala,že Vojtík je šikovný a bude se snažit,aby byl co nejdříve s vámi doma.
Donald tak tu několika letou dovolenou,bychom si přáli určitě všichni,no snad se postupně dočkáme 🙂

zuzka72
22. lis 2009

Mici-Lili je krásná holka, nechceš mi namluvit, že tu žirafku jsi zase pekla sama(to bych si fakt připadala, jak kopyto). Je úžasná.

micinka22
22. lis 2009

Teddy super zpráva!!!! užasnej na to že je tak malinkej..saje a to je hlavni🙂)

Zuzi díky.-) ano pekla 😉
[IMG]http://http://rodina.cz/micinka24/album/p1060090_1.jpg[/IMG]
[IMG]http://http://rodina.cz/micinka24/album/p1060098_1.jpg[/IMG]

b.e.r.u.s.k.a
22. lis 2009

mici to je nádhera,taky jsem na to musela koknout.Holky vy jste všechny tak šikovné

zuzka72
22. lis 2009

Mici ty ale dokážeš naštvat-to zase neusnu... 😀 Kolik bereš za upečení dortu? 😉
Teddy-SUPER, mám z Vás radost. 🙂

micinka22
22. lis 2009

Zuzi na kšeft nepeču..peču jen pro svoje blízký..a ted se mi tu začínaj rozmáhat sousedi..ale ty si donesou suroviny a pak daji co chteji..takže bych se neuživila.-)

díky.-)

sara.max
23. lis 2009

Dobré ráno holky, tak jsem viděla žirafku a je super. Mici kde bereš ty nápady, ty jsi cukrářka? Máš můj velký obdiv. Já sice hodně a myslím, že i chutně peču a vařím, ale na zdobení nemám vůbec talent. Pro mě je nejhorší nazdobit vánoční cukroví, aby vůbec nějak vypadalo! A dorty, ty už jsem dávno vzdala.

Teddy, mám z vás radost, jen tak dále. Je to šikula 🙂 Než se otočí týden s týdnem, už ti bude prskat přesnídávky kolem sebe 🙂

Hezký den všem
😉

micinka22
23. lis 2009

Dobre ranko..
tak ve stredu jdem na kontrolu s folikama..no mam pocit ze ve me nic navic neroste:/(( ale asi je jeste brzo.nevimno.

Sara...na mimibazaru jsou uz profíci..já kopíruju jen nápady tam..na to nemám hlavu neco vymýšlet..

teddyna
23. lis 2009

dobré ráno všem. tak jsem už dáááávno vzhůru. tím,že se přisávám na odsávačku aj v noci,tak toho už moc nenaspím.tak jsem si byla umýt vlasy,teď to nafoukám,ať Vojtík vidí,že máma k něčemu vypadá a že má teda spěchat domů. ještě sjedu na pracák vyřídit porodný a pak na 11 k němu.už se na něho těším.
Mici,seš fakt šikula s tím pečením. Moje mamka tady peče dorty a baví ji to. taky bych něco stvořila,ale mě to moc nebaví. já spíš tak nějaký řezy.ale ani já ani manžel nejsme moc na ty buchty,tak aspoň ušetřím 🙂)
ozvu se až někdy odpoledne - dneska jsem tam na dvě kojení - na 12 a 15.uvidíme,jak to brouček zvládne.tak držte všechny paluchy

zuzka72
23. lis 2009

😀 Mici-škoda, že nejse tvoje příbuzná!!! 😀 Škoda, že Lili nemá alespoň o 14let víc, že by jako třeba chodila s mým synem. 😀 😀 😀 Kurnik jinak mě nenapadá,jak se vetřít do rodiny. 😀 😀 😀
Jsi straně mooooooooooooooooooooc šikovná.

micinka22
23. lis 2009

Zuzi však budeš mít dva mladší synáčky ne?? a my třeba jednu princeznu ještě 😀 😀 😀 😀 a že budou o dva roky mladší to neva 😀 😀 😀 no ono až jí bude 20 ani o tech 14 let není nic extra 😀 😀 😀 😀