Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
25. lis 2009

No v pátek tam měli dvě..tak možná zase dodají když to jde tak na odbyt.-))
čistě žlutou sem neviděla..

Sukubko..nás už zruinovali narozeniny malé..ted musim pockat na vyplatu .a teprve pak nakoupit..ale vím komu co tak to bude rychlovka..)

zuzka72
25. lis 2009

Mici, já když tu modrou kupovala, tak jich tam měli v tu sobotu spousty, určitě zase bude, když tak dám vědět, nebo ty mě, jj? A mzslíš, že pokvete pokaždé modře?

micinka22
25. lis 2009

Zuzi Phalaenopsis je druh orchideje..to ostatní ee.-)

zuzka72
25. lis 2009

Mici, vždyť říkám, že se v tom nevyznám, hlavně, že to kvete, ten Fragmant-to je strašně drobňoučká.

micinka22
25. lis 2009

Zuzi ja taky moc ne..jen ty druhy trochu vím..

britka
25. lis 2009

to jsem ráda že jste na kytičky jako já.Já už mám přeplněná okna.Už to není ani zdravé.Orchideje,gloxiny a fialky převyšujou. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
25. lis 2009

holky tak koukám,že nás má hodně stejné zájmy.My máme doma kytiček,že manžel už říká stop,ale vždy ho zase přemluvím.Řekl zvířátka do bytu ne,ale kytičky můžeš,tak mu to vždy připomenu a hned je nějaká nová 🙂

certina
25. lis 2009

Zuzi - tak já měla na cukr jít teď v úterý , ale tím, že jsem ulehla, tak jsem to musela zrušit......takže půjdu tak nejdříve za 14 dní....do neděle mám ještě antibiotika.................jo a k tomu ULZ - taky mě teď gyndr dost naštval - páč mi taky řekl, že mi ULZ bude dělat až v 34tt......tak mě to trošku rozhodilo.....dělal ULZ v nějakém 16tt a pak až ten 34tt...hrůza....ještě, že jsem mezitím byla na vyšetření srdíčka a natočení DVD....tak jsme mimiško aspoň viděli......ale do 34tt - ještě daleko - chjooooo

certina
25. lis 2009

Zuzi a na jak dlouho máš ještě školu???

b.e.r.u.s.k.a
25. lis 2009

Jé Zuzi a co studuješ,asi dálkově,ne?

micinka22
25. lis 2009

Certin no je to desne..já měla naposledy ve 30tt a pak nic..až naživo:/(( aspon jsme byly na genetice ve 20TT tak máme to video 4D a fotku..

certina
25. lis 2009

jjjo Mišo - děs běs.....no nic................utíkám na přešlapy....tak holky pa, pa 😔

zuzka72
25. lis 2009

Večerní škola, 3x týdně od 14.20 do 18,30 a ještě 1,5roku. A pak začnu další, se stejnou tlupou, jsou to super lidi.

b.e.r.u.s.k.a
25. lis 2009

A co z tebe nakonec bude Zuzi?

zuzka72
25. lis 2009

No to ještě nevím pokud to dopadne, jako 2xpředtím tak nic.(jednou ukončení kvůli chlapovi, podruhé kvůli dětem-ale to už je moooc let) Ale o to mi nejde, nepotřebuji tituly, potřebuji cvičit mozek, aby nezakrněl a být mezi lidma.

teddyna
25. lis 2009

ahojte holčiny.tak Vojtík začíná sát.včera si na oběd a svačinu vysál sám 18ml. dneska na oběd 24ml a na sváču 18ml - je moc šikovný,doktorka ho chválí,že dělá neuvěřitelné pokroky. jsem moc štastná,když u něho můžu být a klokánkujeme a nebo se jen tak ňufňáme. Moc vám všem ten pocit přeji,jak se ten tvoreček přitulí a kouká na vás,to je nádherný pocit. už celou situaci zvládám mnohem lépe - ale asi je to i tím,že vidím,že prospívá a že se snaží.Bude to bojovník po mě.dneska mi řekli,že mě k němu přijmou,jak bude mít zhruba 1800 plus mínus,tak uvidíme,jak to zvládnem.

zuzka72
25. lis 2009

Teddy-velikááááááánská gratulace. to je suuuuper. 🙂 🙂 🙂

b.e.r.u.s.k.a
25. lis 2009

Teddy no vidíš,jaký je to šikula,onehdá jsi byla smutná,že nasál jen 2ml a teď už dokonce 24ml.

sukubka
25. lis 2009

teddynko to je super zprávička!!!! 😉 🙂

teddyna
25. lis 2009

beruško,nasál jen dva,páč to prso nemá za co chytit.nemám prý vytvarované bradavky na to sání - to miminko si je musí "vycucat".takže mi doporučili klobouček.koupila jsem klobouček a hned to jde.takže kdybych ten klóbrc měla dříve,tak by sosal určitě i dříve. ale díky bohu aspoň za tohle,jsem fakt moc ráda. dala jsem do albíčka včera fotku. děkuji moc za gratulace. Machačovi jsem ještě nepsala - budu to muset napravit,páč chtěl fotku. ale na nějakou krásnou si bude muset počkat - až nebude mít Vojtíšek sondu.

b.e.r.u.s.k.a
25. lis 2009

koknu na fotečku,ju

b.e.r.u.s.k.a
25. lis 2009

Teddynko to je zlatíčko,až se mi chce plakat,jak vám závidím. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
25. lis 2009

Jo a s těma bradavkama jsem to už slyšela,koleg.rodila v srpnu a taky to chvíli malému trvalo než se pořádně přisál,dokonce chytla i sestřičku,která byla trochu nepříjemná a říkala jí,že se s tím mělo něco dělat už během těhotenství,ale copak to máme vědět.

zuzka72
25. lis 2009

Teddy to bych neřekla, že ten klobouček tak pomůže a já tomu nikdy nevěřila, vidíš, zase jsem chytřejší a jakej máš?

britka
25. lis 2009

teda Moni s Vojtíška je už kus chlapa koukla jsem se na fotky,je krásné miminko. 🙂

teddyna
25. lis 2009

britko,do kusu chlapa má fakt daleko.je to foceno z blízka,tak se to zdá.
zuzi,mám kloboučky od Canpool babbys-jsou silikonové,lehoulinké a tvar odpovídá bradavce.další,co jsem viděla,jsou jakoby kužel a to je děsně velké.tak jak vojtík hezky vysál,tak mu to snad ani nevadí-doufááámmm.
zítra to chceme zkusit se sestřičkou bez klobouku-jestli to nedělám blbě já.ale ta,co tab byla dnes,tak má zítra volno,tak uvidím,na koho narazím

britka
26. lis 2009

to je jasné,že je malinký,ale už je vidět,změna Moni.Řekni sama,že je čím dál šikovnější?

micinka22
26. lis 2009

Teedy jeee bobíček malej šikovnej🙂) vidíš až bude mít sílu tak si te natvaruje pořádně 😀 😀 😀 😀 😀 a snad brzo překoná těch 1800 a budete spolu🙂))

teddyna
26. lis 2009

mici,on saje.ale brzo se vysílí. jinak všem při dobré ráno.

irinka.j
26. lis 2009

Moni, koukla jsem na fotky malého... zdá se mi, že každým dnem je hezčí, a je super,že tak pěkně papá. Tak ať jste brzo spolu 🙂