Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
29. pro 2009

Dobrej nápad já už jsem se přesvědčila že prádlo je suché tak všechny co mají prádlo tak v 17h.se do toho dáme.Víte o tom že jak na nový rok tak po celý rok tak to vyžehlíme dnes.nejhorší je že prádlo na praní se opět hromadí ☹

zuzka72
29. pro 2009

Jejda, tak foukej, foukej větříčku, ať se mohu v 17hodin kolektivně přidat. 😀

britka
29. pro 2009

Foukat tam nefouká,ale zima je tam děsná ☹ Já byla venku,sluníčko krásně svítí,ale ta zimabr,br.Zuzi relaxuješ?Věřím že ano,tebe je asi třeba přivázat k posteli. 🙂

zuzka72
29. pro 2009

Brit-relaxuji prací 😀 , už mám vyluxováno, vytřenou podlahu, vařím, pletu a stříhám na šití, do toho tu byly 2návštěvy a musím ještě uklidit půdu, aby se tam vešli další zgarby. Chtěla jsem jet mrknout do Tesca, ale nechám to na zítra, jelikož mám nějaky pochůzky po městě, tak to spojím.

teddyna
29. pro 2009

tak se hlasím dneska ke kolektivnímu žehlení.ale mám pocit,že u mě to vypukne později než v 17 hod - to je zrovna krmící doba.nicméně,už mám ty koše k žehlení dva,takže do toho budu čučet do silvestra.zítra mi přijedou rodiče omrknout Vojtu.tak musím něco gut navařit.ted cekam,jak se dovari obed a jdu si lehnout.jsem hin. tak zatim dobrou,ozvu se pozdej

irinka.j
29. pro 2009

Ahoj holky, zdravím po vánocích. Koukám,že dneska máte kolektivní žehlení 😀 Já dneska prala, tak mě to čeká zítra.
Capenko já byla na laparoskopii.

britka
29. pro 2009

Zuko tz si nedáš pokoj tebe je třeba přivázat třeba ke křeslu odpočívej a šetři se.Moni ještě že jsi napsal že čekáš vaše.To přijedou z Boskovic?To je pěkně z ruky já tam byla na operaci.Moni to se ti to nahromadilo dost 2 koše,zaměstnej manžílka se žehlením 😀 nebo pošli to ke mě já to zvládnu 🙂 Irinko na jaké laparoskopii?

lenka_s
29. pro 2009

Ahoj holky, tak vás moc zdravím po svátcích. Snad jste je všechny prožili nádherně a samozřejmě, že jste byly mooooc hodné a Ježíšek vám donesl spoustu dárků. Vidím, že tady všechny žehlíte. Mě to taky čeká, ale asi to nechám na zítra. Musím se pochlubit, před několika dny jsem ucítila první pohyby, byl to nádherný pocit, bylo to na konci 17tt. Od té doby jsem ho zažila ještě jednou a jinak nic.Snad se brzy zase dočkám 🙂 .Doufám, že v příštím roce vás tady bude více s rostoucími bříšky. Moc vám to přeji a držím moooooooooc pěstičky 🙂 🙂 🙂, aby se vám to všem splnilo.

stephanie
29. pro 2009

ahoj holky...
tak tady se hromadně žehli? že se vám chce 😀 😀 😀
brit a ty nevíš, že teď žehlit nemáš? Jak se cítíš? Nějaká změna???

britka
29. pro 2009

Zuzi omlouvám se zapoměla jsem napsat Zuzko.Stefi vše je oukej jsem v poho a ty?Akurát mám teplotu už pár dní jestli to není z prášku neboť co jsem měla 3 transfery předtím tak jsem měla vždy teplotu zvětšenou.Leni největší sranda je jak ležíš na boku a mimi řádí vzpomeň si na moje slova.Žehlení až k večeru,moc toho nemámVše dělám jako dřív akurát o zvířatka se stará manžílek.Já jen o nem.pejska.

stephanie
29. pro 2009

brit u mě taky zatím vše v poho...kdy chceš testovat? Nebo už jsi to nevydržela? 😉 Být tebou, tak s tím žehlením nepřeháním...měla sis dát do testu relax...prý se žehlení vůbec nedoporučuje, alespoň do toho testu...i když to tak možná nevypadá, tak se to prý dá srovnat se skládáním uhlí..alespoň to tak psaly holky na jiné diskusi..však to prádlo vydrží 😎 😎 😎

asmeena
29. pro 2009

leni: to se tak krásně čte, když píšeš o těch pohybech. Závidím. Já jak tak koukám, tak v poslední době závidím všechno 😀 😀 😀
teddy: tak hoď jeden koš prádla do Poruby, já ti to vyžehlím při tom mém žehlení. 😉
brit: já jsem matla, jsem úplně zapomněla, že jsi měla teď IVF.

juvik
29. pro 2009

Ahoj holky, taky jsem vás přišla pozdravit po svátcích. 😉
Měli jsme se fajn, pořád někde lítali....až dneska užívám klídku doma, manžel je v práci a já si čtu a vařím čajíky.

Držím palce holkám čekajícím na // 😵
My pořád nevíme, kdy půjdeme do dalšího pokusu...recept na clostík sice došel, takže léky mám....ale fakt jsme se teď dost vydali z peněz - minimálky, Vánoce...takže je třeba šetřit.

irinka.j
29. pro 2009

Brit, Capenka se ptala minulou stránku kdo byl na laparoskopii, tak jsem ji odpověděla,že já 🙂 Brit, taky jsem zvědavá kdy budeš testovat?

irinka.j
29. pro 2009

Jo a taky Stephani, kdy ty budeš testit?

britka
29. pro 2009

tak já svátky měla celkem v klidu.venku dnes v noci bude pěkně mrznout.byla jsem na chvíli u baráku a jdu si lehnout je mi nějak všelijak a zas jsem se dala do háčkování a to zvládám vleže. 🙂 juvi o penězích to mi ani nemluv to je strašné slovo.

stephanie
29. pro 2009

ahoj iri, uvidím, jak dlouho to vydržím, s brit máme testit v neděli, alespoň já jo 😉

asmeena
29. pro 2009

tak já jsem zvládla vyžehlit a jsem ráda, že jsem ráda. Ještě tam trošku mám, ale už bych toho víc nedala, stačilo žehlit 2 hodiny. Ale měla jsem toho opravdu hodně.

brit, step: opravdu jste ještě nezkoušeli testnout? Jste dobré, že se držíte.

stephanie
29. pro 2009

asmeen, nechceš přijet ještě ke mě? taky se mi tu už nahromadila pěkná kupička 😀 😀 😀

asmeena
29. pro 2009

step: a to je jak daleko od Poruby? 😀

stephanie
29. pro 2009

...asmeen no daleko to není...co by kamenem dohodil... 😉 😉 😀 😀 😀
takže pokud nemáš program, klidně dojeď 😀 😀 😀 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
29. pro 2009

Ahojky,koukám že se tu žehlilo,taky mám prádlo na věšáku a nemůžu se dokopat ho vyžehlit.Nejste náhodou některá z Olomouce,která ráda žehlíte? 🙂
A co naše budoucí těhulky,už jste zkoušely testovat?

sukubka
29. pro 2009

ahojík žehlící ženy 😀
asmenko mě mrcha dorazila po 24 dnech takže to mám stejně nějak dřív,tak sme na tom stejně v lednu půjdeme do boje!já teda spíš koncem ledna 😠 snad se ale zadaří!s těma antibiotikama nevím!

kvakuska
29. pro 2009

Zdravím všechny v této diskuzi, už nějakou dobu sem nakukuju, zajímá mě jak se vám daří (hlavně teda v tom těhotněni), ale zatím jsem nepsala, protože jaksi nemám moc co řešit ... jelikož se tu ale před týdnem psalo o mně, tak jsem se dnes rozhodla také napsat
Britko, Stephanie, já jsem ta štangla, kterou jste minulé pondělí obě zaznamenaly v Reprofitu😀 ... a obě si vás pamatuju ... myslím, že se Steph. jsem se i míjela na WC ... doufám, že všechny tři máme v bříšku opožděnej vánoční dáreček a že na konci léta příštího roku přivedeme na svět krásná zdravá miminka ... a ostatní holčiny v této diskuzi nás jistě budou následovat nejpozději do příštích vánoc 😉
Všem snažilkám z této diskuze přeji úspěšné otěhotnění, pohodové těhotenství a do roka a do dne mimuško v náručí 😎

zuzka72
29. pro 2009

Kvakus-vítej
Beru-já jsem z Olomouce a žehlení miluji-prožehlila bych celé dny, nikdo to sice nechápe, ale mě to baví.

teddyna
29. pro 2009

uuffff,tak jsem ukopla dva koše prádla,vytřela,uvařila na zítra.manžel vyčistil krb a vysál.mezitím jsme se postarali o Vojtu,vykoupali a teď tu sedíme oba totál vyřízení.a to se za chvíli ozve v chůvičce - uáááá-hamíííí. takže dám hami,předám syna manželovi a jdu si lehnout.
a kdy dáme další hromadný žehlení?? vzhledem k tomu,že se mi koš se špinaavým prádlem opět plní,tak bych to viděla tak za dva dny plus mínus,že bych i cosik zase požehlila,když mezítím vyperu.nasbírat celou pračku Vojtíkova prádla není absolutně žádný problém.největší podíl tvoří bavlněné plínky,co mám pod hlavu v postýlce,v peřince nebo na krmení.do toho sem tam ublinkne,takže furt cosik.a když to jde dobře,tak na jeden den jsou jedny dupačky a jeden kabátek.když to jde hůř,jsou to kousky dva.víc ještě nezašpinil.
kvakuska-vítej mezi nás. bylo by to super,kdyby vám to vyšlo,co jste byly v jeden den na transfer.
soni,příště ti ten koš přihodím-je to tady co by kamenem dohodil,tak ti budu přehazovat přes cestu ty košile,jo? 😀
dnešní váha 2630g.

zuzka72
29. pro 2009

Ty jo, ten ale klučina roste. 🙂

britka
29. pro 2009

Moni my máme dodávku a jezdím kolem tebe tak to vždy můžu vzít a pak přivézt 😀 Vojtíšek teda krásně přibírá já ti říkala že bude kluk jako buk.Kvakus promiň tu štanglu,ale jestli jsi to ty tak já jsem vedle tebe prcek trapas ☹ .Ty jsi seděla vedle mě že?

zuzka72
30. pro 2009

To je tak holky, když jste v utajení a nedáte se do albíčka, nebo do Nicku fotky. 😀

britka
30. pro 2009

Ahojki holky taky je u Vás sníh?U nás sněží to mám radost,na cestách ho vůbec nemusím a to jsem chtěla jet do ulic.Jak se těšíte na Silvestr?My budeme doma,ale 2.1 jdeme na narozeniny manž.babičce má 80let tak tam bude celá rodinka.Co se týče těch fotek tak jsem to nezkoumala jak se vkladají.Až dojdu někdy k Monči tak se ji zeptám jak na to.