Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
3. led 2010

..ne nic jiného jsem nebrala
já jsem měla slizinici myslím 9

gejbik
3. led 2010

ty jo no tak to ti krásně rostla.... já jsem se připravovala 2x na KET jedla jsem 11 prášků denně a lepila jsem si horm. náplasti a nic... tak jsem zvědavá zda to půjde taky tak dobře i u mě...

stephanie
3. led 2010

...no u každého je to individuální...záleží, jaký problém máš...ale v reprofitu budeš určitě spokojená, přeji ti hodně štěstí 😉 😉 😉

gejbik
3. led 2010

jj to jsme... no já začnu brát pro jistotu listovku a pít kontryhel... u nás je problém u partnera... mě sliznice rostla v pohodě,ale teď jaksi tělo stávkovalo... tak uvidíme... hezky si to těhulení užij a šetři se... 🙂

stephanie
3. led 2010

...jo kontryhel je na to prý dobrý, ale musíš ho vypít hodně...u nás je taky problém u partnera...
děkuji...uvěřím, až uvidím důkaz na ultrazvuku 😉 😉 😉

gejbik
3. led 2010

to je rozumné....

sukubka
3. led 2010

stephanie potichoučku gratuluju,určitě to dotáhnete do zdárného konce!!!!ten rok 2010 pěkně začíná,snad to bude i pro nás ostatní těhulkovej rok!
já měla taky dosti problémů.nemám vejcovody tedy je možná jen minimálka nebo IVF ale 2ivf už máme za sebou tak chceme skoušet tu minimálku a 3pokus IVF si nechat v reservě,ale té minimálce věřím!
měla jsem zvýšený prolaktin,ten je snad už ale v normě,do toho jím léky na štítku ale ta je snad taky v normě.Teda aspon Machač byl s hodnotami spokojenej!tak ve středu jdu ke svému gyndaři,tak mu taky ukážu hormonální profil a už se budu těšit na mrchu a na papání clostíku 😀

sukubka
3. led 2010

gejbik my musíme dát ten srazík,jak sme si psali.já zítra vezu auto na opravu(praskla hadička od brzdové kapalyny a mezi svátkama mi to nechtěl spravit)ale v úterý by to mělo být hotové,tak se pak ozvu 😉

b.e.r.u.s.k.a
3. led 2010

Holky,chtěla jsem se zeptat,zda nemáte některá zkušenosti se steppery.Chci si koupit stepper roto,tak trochu sonduji.Potřebuji dát dolů špíčky,které mi narostly během našich pokusů.Hormony jsou hormony,ale všechno na ně svádět nemůžu.Takže se chci trochu rozhýbat,nemůžu jezdit na rotopedu,tak mě napadl stepper.Hlavně je na boky,posílení stehen,bříška,prsních a zádových svalů.

sukubka
3. led 2010

berusko skušenosti nemám,ale jsem na tom stejně s tím že po těch hormonech se opravdu postavička mění.kouknu na net co ten tvůj stepper je 😉

b.e.r.u.s.k.a
3. led 2010

já jsem si říkala než půjdeme do dalšího pokusu,tak se sebou něco můžu dělat a nemusím se vymlouvat,že nemůžu-kdyby náhodou se nám zadařilo.To je totiž má výmluva,bojím se aby to vyšlo,tak raději necvičím

certina
3. led 2010

ahoj holky...........
nejdřív stephi - tichoučká gratulka............a tfuj, tfuj na krev 😉

Beruš - se stepprem zkušenosti nemám........jen jsem si ho koupila domů....a následně jsem otěhotněla, takže hnedka potom putoval ke švagrové, která si ho ale nemůže vynachválit.............teď o vánocích na něj sice neměla moc času, ale jinak tvrdí, že na něm neustále šlape..............takže asi spokojenost 😉

b.e.r.u.s.k.a
3. led 2010

No já mám doma rotoped,ale ten mi rehabka zakázala,tak přemýšlím nad něčím jiným.
Jé tak já si ho koupím co nejdřív a třeba ho taky budu muset někomu dát 🙂 😀 😀 😀

teddyna
3. led 2010

čaute vespolek.jsem totál hin.bojujem s kojením.podle všeho má teď Vojta období růstového spurtu a je to mazec.kojíme co 1,5 až 2 hod ve dne v noci.jsem vyřízená psychicky,fyzicky.nevím,jestli mu moje mlíko stačí.chtěla jsem mu včera už strčit příkrm,ale ještě jsem vydržela.na váze přibývá,hlady neřve,tak to ještě zkusím vydržet a uvidím.pokud by to takhle šlo dál na úkor toho,že skončím v blázinci nebo sebou kdesik seknu,tak dostane výživnější příkrm+ kojení a bude klid.ve středu máme poradnu,tak se domluvím s doktorkou.v úterý přijede moje laktační poradkyně se mrknout,tak uvidíme,co vymyslíme.kojím přes kloboučky a tím nedochází ke stimulaci prsů k tvorbě výživnějšího mlíka.takže mám mlíko vyrobený na kilo a půl váhy a teď má Vojtík 2790g a už mu to asi nestačí.tak je to takový začarovaný kruh.řeknu vám,kojení je opravdu věda.nikdy jsem tomu nevěřila,ale laktační krize se podobá šestinedělní krizi.
stephi-zatím malá gratulace.postupně budem gratulace navyšovat,jo?? a co ostatní testovatelky,jak to klaplo?

b.e.r.u.s.k.a
3. led 2010

teda Teddy,tak to koukám jaká je to věda s tím kojením a o laktační poradkyni slyším poprvé.
No ještě by se měla ozvat Brit,kvůli testování,asi to taky dopadlo dobře a nechce to zakřiknout.Potom napíše určitě i krevní hodnoty a my budeme koukat 🙂

zuzka72
3. led 2010

Teddy-ty jo-to letí Vojtík už bude mít za týden 2měsíce a váha 2790-no to už je obřík a on se narodil ve 31TT, Nemůžu si vzpomenout. 🙂

stephanie
3. led 2010

ahoj holky, díky ke gratulacím...nějak mě začíná dost bolet levý vaječník, tak doufám, že to není nějaké zlé znamení... 😢

certina
3. led 2010

Moni - Ty taky nebudeš mít chvilku klidku, co??? 🙂 ...téda ale Vojtík roste jak z vody........je to šílené......jak to všechno letí............a prosímtě pak mi musíš poreferovat jaká ta laktační poradkyně je....nebo je to nějaká i Tvá známá???Páč už jsem na netu hledala nějakou nejbližší a taky , která funguje i nonstop třeba na mobilu - až budu třeba potřebovat pomoc z porodnice atd..........tak pisni jaká je???
Zuzi a jak Ty - jak to zvládáš???Já teda nic moc.............nohy se mi nalévaj až hrůza vodou (teda zatím stále víc pravá) a už mě začíná i bolet v zádech..............a dost mě i mimi tlačí dole v podbříšku, jako by se chtělo vytlačit ven...........ve středu jdeme na velká ULZ - tak jsem zvědavá jak je uvnitř uloženo a jak to všechno vypadá...........páč mám břicho šišaté a mám pocit, že si hoví stále jen na pravé půlce břicha 😀 😝 včera konečně začalo komunikovat i s přítelem.............až z toho byl úplně paf - jak ho kopal do rukou............stejně je to všechno šílené jak to ta příroda udělala..............tak pa

aneta1199
3. led 2010

Ahojte holky,
Jiřince a Stefanii velká gratulace a držím pěsti !!!

Chtěla bych se vás zeptat - IUI se taky dělá jen v Brně, nebo i v OL?
Už se začínám do Reprofitu těšit víc a víc
😎

b.e.r.u.s.k.a
3. led 2010

Anet,všechno v Brně,jen kontroly v Olomouci.Akorát vím,že někdo psal,že na to Ivi se dá zajít i do fakultky po domluvě s dr.

aneta1199
3. led 2010

Aha, IUI už ale asi vypustíme, je tam úspěšnost dost malá, radši si uděláme IUI doma 😀

b.e.r.u.s.k.a
3. led 2010

to je dobré anet 😀

gejbik
3. led 2010

Luci určitě dáme sraz... však napiš já jsem v úterý k dispozici celý den... 😀 nemám co dělat...

Holky já od zítra taky začínám cvičit... Loni v lednu jsem přestala tak musím trošku to tělo nabudit... taky jsem přibrala,ale já spíš po hormonech hubla... ťuk ťuk na zuby.... No tak doufám že tím jak ten rok hezky začal tak v tom se bude pokračovat a postupně budeme všechny těhulky...

micinka22
3. led 2010

Stefani tichá gratulka ale určitě bude brzo pořádná!!!! a mě píchá furt někde .-)

no a ja chodím k mejm obyč gyndr pač v Olomouci nemaji otevřeno ne? .-)) a jako do Brna jezdit na utz fakt nehodlám .-)) jak bude Machač na příjmu tak se objednám at me samo zkontroluje i on.-))

ostatnim testovatelkam hodne stestí!!!

stephanie
3. led 2010

AHOJ MICI, děkuji..

já mám pořád takový strach, to je hrůza...včera jsem trošku špinila, dneska mě píchá ten vaječník, ale dost...myslíš, že to není špatné znamení? Za jak dlouho jde na ultrazvuku poznat, že je tedy plod v děloze, nevíte?

sukubka
3. led 2010

holky jakej je rozdíl mezi iui a minimálkou?při minimálce je odebraných víc vajíček né?nebo iui je to že do vás jen zavedou spermijky,že?myslím že na tom byla známá a měla jen jedno vajíčko a to jí oplodnily ani jí ho neodebíraly,sem s toho jelen.
já vám těhulkám tak zavidím,už se úplně těším až se začne něco dít!asi tak jako Aneta 😉
stephanie přesně jak píše micinka myslím že se po tom ivf iui a nakonec ikdyž se zadaří moc pozorujeme,ale já se pozorovala taky a až budu těhule vím že budu strašná a budu se děsně bát!

zuzka72
3. led 2010

Čerti-mě teda naštěstí nohy nenátékají, ale ten kloub a to prso je děs, mno v úterý jdu taky na velký UTZ, tak se těším a zároveň mám i obavy, to pravy mimčo pořád kope míň a břicho mám, jako bych tam měla vetřelce, z leva do prava a naopak, z vany už se mi blbě leze a holím se poslepu-takže mazec. Jinak něco udělám a jdu vydechnout, nějak mě to zmáhá, ale hlavně mi ten pupek zavazí při zavazování bot a ohýbání, vždycky se zohnu a pak si uvědomím, že bych mohla děti přelomit 😀 ,tak jdu na to přes dřep. Jo a taky mám strašny návaly horka, teče ze mě, jako z vola. 😀 😀 😀

stephanie
3. led 2010

a nevíte, kdy se tam to mimi objeví v děloze?...já mám takový strach 😨

stephanie
3. led 2010

sukub ale máš pravdu, člověk se fakt pozoruje, přemýšlí - možná až moc a zbytečně...

certina
3. led 2010

jjjo Zuzi - obouvání bot - ani nemluv hrůza......a holení taky po slepu!!!No vlastně se zrcátkem v ruce 😀 😀 😀 😝 jo a potím se taky dost.............nejhorší v kuchyni při vaření - to bych se pak mohla ždímat! Tak ať nám ty ULZ dobře dopadnou a pak pisni co a jak.....................na kolik hodin jdeš ?? Budu na Tebe myslet!