Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
8. led 2010

Iri, já teda nejsem na těhunevolnosti žádný odborník, ale co vím tak těhulím pomáhá zázvor - jsou čajíky a myslím, že i nějaká zázvorová lízatka. Zkus se ale zeptat v lékárně.

irinka.j
8. led 2010

Juvi, dík za radu zkusím se na to poptat v lékarně. Ale dneska už nevstrčím paty, venku chumelí jak blázen a kloužeto na tom sněhu. Už jsem byla v práci s nemocenským podruhé, sestřička na gyndě mi totiž napsala špatně příjmení na nemocenský, tak jsem se 2x proběhla tam a zpátky. A v tom sněhu se člověk nadře, než někam dojde. Zatím do sebe dostanu vývar,tak aspoň něco.

micinka22
8. led 2010

Dobre poledne,
holky kdyz vstavam v 10 a nez dam doporadku ten bordel doma .a nez doctu milion stranek...to se nedá 😅 😅 😅

Certin krasnej pupik a pokojicek..dle me stale jasna holka .-)))

Brtiko :/( to je pech ..ale bojuj ..ono se to jednou vrátí!!

zuzka72
8. led 2010

Mici, už mě neděste, předtím Čerti se neozvala, teď ty...holky já z vás asi porodím.... 😀

micinka22
8. led 2010

Zuzi vydrž ještě měsíc🙂)) at tam pak netrčíte s mimčama🙂))

certina
8. led 2010

téééda Mišo - Ty nám dáváš zabrat!!Já už se lek, že se něco přihodilo!!!!
hele a Ty jako vstáváš v 10hodin????A co Lilča???
Iri díky.............jo to houpací křeslo je do 150kg............tak snad by mělo......ale to už tam máme pověšeno od počátku......a houpalo se tam už hafo lidí....takže řádně odskoušeno 😀

holky dneska dopoledne jsem poprvé cítila , jaké to je - když má mimi škytavku.............bylo to teda docela šílený 😀 😀 😀

no a s těhu čajíky taky nemám moc zkušeností..........teď piju od LEROSU těhotenský čaj - jakož jediný který mi chutná, ale jen tak, abych do sebe aspoň dostávala nějaké ty vitamíny a dobré látky pro těhu......

zuzka72
8. led 2010

😀 Mici-ty jo ty spíš do 10hodin? To ti závidím
Čerti-křeslo super, ale pode mnou by určitě spadlo. 😀 😀
Navíc viset v našem stropě, tak by spadlo aji pod plyšákem. 😀 😀 😀 Na čem to je zavěšeny, to musí být mega hmoždínka. 😀

micinka22
8. led 2010

certin křeslo by\ch taky chtěla..pokud se někdy dočkam druhyho obyvaku 😀 😀 😀 😀 sem se nic uz nevleze :/
joo škytavky jsou super🙂 aspon vis jak mimčo trenuje..taky to nema jednoduchy 🙂
Zuzi noo do 10...Lilca spi taky tak .-)

certina
8. led 2010

joo Zuzi - naštěstí máme betonový strop a ta hmoždinka je teda mega - je určena přímo na takové věci......takže snad nespadne 😀 😀 😀 😀

tééééda holky jedny a v kolik chodíte spát??? 😎

b.e.r.u.s.k.a
8. led 2010

Brit já myslela,že nám podáš příjemné zprávičky,o tom že se nezadařilo,jsem ani neuvažovala.Je to psycho to víme všechny,ale nesmíme se vzdávat.Ja jsem dnes byla u rehabky na napravování a řekla mi,že jsem tipická sterilka,a že jsem děsně bloklá.Takže budeme mít co dělat a na snaženíčko si ještě počkáme,tak nevím,kdy půjdeme do dalšího pokusu.Musíme to s manželem probrat.Když už jsem něco začala.No uvidíme 😒
Certi to je nádhera,takový pokojík jsem ještě neviděla.Já chci taky,ale na zdech bychom potřebovali spíš myšky.Máme myšácký koberec.
Stephi a co ty,je to už lepší,drží se bobánek?Stále na tebe myslím a držím pěstičky. 😉

sukubka
8. led 2010

ahoj holky
brit je mi to moc líto ach jo ty jsi byla na IVF nebo minimálce?
certi opravdu pěkný pokojít!
irinka moje švagrová si kupovala v lékarně jakýsi lízátka a vždy jak ji bylo zle je cumlala!

b.e.r.u.s.k.a
8. led 2010

jj ty lízátka cucala i moje koleg.Obsahují zázvor a ten je na nevolnost

irinka.j
8. led 2010

Dík holky, už mi o tom psala i Juvik, v pondělí naklušu do lékárny. Našla jsem na netu, že i vařená zelenina snižuje kyselost žaludku, tak uvidím jestli mi to poleze.

b.e.r.u.s.k.a
8. led 2010

Holky neslyšela jste některá o Katapole,už tu dlouho nebyla a na poštu také neodpovídá.

teddyna
8. led 2010

čaute vespolek.dneska jsme byli s Vojtíkem na kurzu vázání šátků.mě to nadchlo a Vojtík byl spokojený jak želva.jak se navážem,tak nás někdo blikne a pošlem fotejs.
čerti,vlasy jsem zkrátila jen o foouuuseeek. jak by se řeklo u nás na jihu" só vo kósek kračí" 😀

certina
8. led 2010

jjjo Moni - tak blikej a ukládej...................ať móóóžem mrkat 😅 😉

kvakuska
8. led 2010

Stephi moc Ti držím palce, věřím že to tvůj mimísek zvládne 🤐

Brit je mi to moc líto ☹ ... to byl váš čtvrtý pokus s darovanými? ... pokud ano, tak máš můj obdiv, musí to být nápor na nervy jako hrom, určitě není snadné rozhodnout se pro darovaná vajíčka ... a finanční stránka věci, no raději nemluvit, darovaná vajíčka jsou fakt drahá 😒 ... můžu se zeptat, zda máš pro sebe vždy exkluzivní dárkyni a nebo se o dárkyni dělíš i s někým jiným?
Jinak já také nic, mám 4 dny zpoždění, tak jsem dnes udělala test a nic, ani náznak ... proto se tak vyptávám, také začínám přemýšlet o darovaných ... ale jestli ti moje otázky nejsou příjemné, tak mi nemusíš odpovídat, pochopím to ... medicínskou stránku celé věci znám, zajímá mě pohled ženy, která se pro darovaná vajíčka také rozhodla...

b.e.r.u.s.k.a
8. led 2010

Kvakus a ty jsi byla na IVI ne?

kvakuska
8. led 2010

beru ano, já byla na IUI, víc už by se nestihlo, byl to poslední den, kdy byli v Reprofitu před vánocema, měla jsem tři folíky, kdyby mi je odsáli, tak by se tam o ně neměl kdo starat

b.e.r.u.s.k.a
8. led 2010

No vidíš,tak folíky máš a vajíčka třeba taky,tak naco darovaná?

kvakuska
8. led 2010

Já mám folíků a vajíček vždycky dost, teď jsem třeba dva měsíce nic nebrala a byly tam tři folíky, pěkně se mi oplodňují, mívám jedničková embryjka, jenže se jim asi u mě nelíbí, buď se vůbec nechytnou, a nebo se chytnou, ale po nějaké době těhu zamlkne ... jen jednou, v tom desátém týdnu, jsem si fakt už říkala, že snad už bude dobře, ale bohužel, také jsem o mimi přišla ... mně už je 40, tak je možné, že už jsou fakt ta vajíčka nekvalitní ... zase si říkám, než mít dítko postižené, nebo než aby mi přišli na nějaké vady až ve 20 týdnu na plodovce, to snad je lepší, že to vždycky skončí dřív ... i když i potrat v osmém nebo v desátém týdnu hodně bolí ... ale zatím to nehodlám vzdát, jen přemýšlím co dál 😠

teddyna
8. led 2010

tak jsem hodila pár fotejs do alba.nemám teda zatím žádnou šátkovací,nicméně je tam fotka,jak si Vojtík chytnul nos.Těsně před tím si totiž Teddy upšoukl.tak má Vojtík asi nos po mě 😀
Irinko,vezmi si Rennie - ten v těhu můžeš.byl to můj veelmi dobrý kámoš v těhu.dělá se v ovocných příchutích a je mooc dobrej.

kvakuska
9. led 2010

Teddy Vojtíšek je nádhernej, k pomuchlání 🙂 🙂 🙂

britka
9. led 2010

Ahojki holky děkuji že jste se mnou je to fakt trápení když se nedaří.Kdyby mi bylo o 10 let míň tak to tragicky neberu,ale mě je už dost a čas není.Mívám darované nebo svoje vajíčka nemám,ikdyby tam dr.něco vydoloval byly by na nic to mi řekl.My co jsme samoplátci to nemáme lehké,když tak počítám tak za 4 pokusy nás to stálo 260000kč není to sranda a člověk obrácí korunku.Iri ty chutě se ti upraví to je ten začátek pak bude dobře.Zuzi ty se opatruj a šetři se.Certi taky se ti to krátí co?Stefi věřím že ležíš a nic neděláš aspoň tobě ať bobíšek vydrží držím palečky.Kvakus máme smůlu co,ale to zvládnem uvidíš.Objednala jsi se u Macháče už?Já mu napsala hned jak to nevyšlo tak mi napsal ať dojedu a domluvíme se jak dál.Beruš a co ty a juvík?Moni to šátkování je super a mimčam se tam líbí,naposledy jsem to viděla u jedné paní v Olomouci taky tam měla takového drobka.

kvakuska
9. led 2010

Brit fakt máte můj obdiv, jste stateční bojovníci, obdivuju, že se z toho nehroutíš ... já jsem s Machačem v kontaktu stále, o darovaných už jsme mluvili, ale do ničeho mne netlačí, čeká až se rozhodnu sama ... jen mně to rozhodování nějak dlouho trvá, pořád věřím, že to některé moje vajíčko nakonec zvládne ... ale kdy to bude?

britka
9. led 2010

Kvakus já teď si vše dočetla a koukla na fotky,holky fotky krásný pokojíček 🙂 Moni Vojtíšek fotogenický 😉 Tak k těm vajíčkám.V Reprofitu to dělají tak,že ti dají dotazník kde se vypíše nárok na dárkyni je tam např vlasy,oči,výška,vzdělání aby dárkyně vám vyhovovala a mičo bylo podobné vám a neodlišovalo se.Ta dárkyně je jen pro Vás, pro tebe je přichystaná je to,ale drahé nás to teď vyšlo na 79000kč,ale mužeš jim to po dohodě s dr. splatit k nějakému datumu.Já po transféru zaplatila 40000 a zbytek do 1.4 na to mám už přichystané penízky a teď třeba zas našetřit.Jo a když to nevyjde tak při dalším pokusu to je o polovičku levnější tak 40000kč.Je to dost co?Z toho jsem psycho a trápí mě to.Škoda že nejsem mladší.Ty jsi odkud Kvakus?

kvakuska
9. led 2010

Brit jsem z Olomouce ... a tobě nezůstalo nic k zamražení? ... kdybych měla mít dárkyni sama pro sebe, doufala bych, že mi něco k zamražení zůstane 😠

britka
9. led 2010

Kvakus když jsem byla na transféru tak měl dr.tel. s nějakým docentem z Prahy a že jeho známá chce mimčo a svoje a že má 50l. tak dr.řekl že udělá vše aby měla svoje vajíčka vidíš i zázraky se dají.Dr.říkal že mají 60 darkyň měsíčně.Ta moje měla 10 vajíček zbylo 8 ty se opl.a celkem dobře se vyvíjely a nakonec jen 2 zůstaly 1tř na zavedení zbytek zmrazit nešel.Byl z toho zklamany že byly slabé.

kvakuska
9. led 2010

Brit to že Machač udělá vše pro to, aby měla svoje vajíčka, ještě neznamená, že ta vajíčka fakt budou ... já bych teda v 50ti letech už asi mimi nechtěla, přijde mi to proti přírodě ... ale to je každého věc

kvakuska
9. led 2010

Jinak je to fakt smůla to s tou tvojí dárkyní, člověk by doufal, že za ty peníze budou i mražáčci 😖 ... musíš doufat, že pro tebe Machač ještě něco vymyslí 😉