Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
21. led 2010

...jo jasně,,,no jsi šikovná 😉

rencav
21. led 2010

ahoj holki. Tak hlásím že do Brna jsme nejeli. Vstoupila nám do toho nemoc manžela. Takže IVF přesunut až na duben 2010.

micinka22
21. led 2010

renco no to je pech :/((( tak snad Duben bude urodnější 😵 😵 😵 😵

stephanie
21. led 2010

renco to si děláš srandu...já jsem na tebe ráno myslela 😉
dyť tu včera ještě psal a ptal se na folíky...
tak to je škoda, že sis to píchala zbytečně

rencav
21. led 2010

Tak snad ten duben bude lepší. Přišlo tak nenadále. Ráno jsme ještě vstávali že tam jedem, a bylo to. Vše jse muselo zrušit. Hlavní je at je ted v pořádku.

teddyna
21. led 2010

ježíš,Renčo,co se Martinovi stalo?????? je to něco vážnýho??? teď to tady čtu,páč jsem si chvíli sedla s nohama hore,když Vojtík chrupe.povídej,nenapínej.

rencav
21. led 2010

Ted už je to celkem v pořádku. Ráno se mi složil v koupelně, tak jsem měla o něj starost. Mluvila jsem s Machačem že dostal záchvat tak to pochopil a vše odvola. To musel mít radost. Brzo ráno jsem mu volala na nonstoplinku v domění že mi někdo poradí, ale byl tam sám Machač.

teddyna
21. led 2010

jakej záchvat?jen omdlel nebo něco vážného?? hele,tak teď můžete sexovat a třeba to klapne přirozeně

stephanie
21. led 2010

rencav to je mrzuté...už se vám mohli líhnout mimča...ale třeba to bylo znamení, že máte ještě počkat 😵 😉
a teddy má pravdu, zkuste na to vlítnout, třeba bude úroda přirozeně 😎

rencav
21. led 2010

Manžel je z toho uplně mimo. Moc si přál tam jet, ale co už ted uděláme. Nejspíš to tak mělo být. Né že jsem zapomněla na poslední injekci, ale ještě tohle.
A co vy jak pak se máte ?

rencav
21. led 2010

Podle mě byl přepracovaný tak se zhroutil. Měli ted v práci toho hodně. Má 12-14 hodinové služby. Chodil ted vždy 2 dny práce a 1 den volna. Takže si vůbec neodpočinul, a nejspíš to na něho bylo moc.
Je už to v pořádku celé dopoledne prospal a je mu lépe.

sukubka
21. led 2010

ahoj holky co to čtu?teda to nejsou dobré zprávy!!!

Gabča posouvá konzultaci,renča zase tohle!chjo holky musíme to tady prolomit!
Rencav a to až na duben?nejde to dřív,nebo nechcete?

asmenko hormonální profil chtěl Machač jen na první konzultaci,ted si to dělám jen já tak at vím protože jím i prášky na štítku a chci si zajít ještě k doktorce na endokrinologii at to zkoukne a jsem si jistá že je vše ok!mrcha ještě nedorazila teda kdybych měla vejcovody už bych si říkala že sem v tom 😉 ale nemám je 😝 břicho bolelo už nebolí no snad dorazí brzy!!!asi čekám na tebe asmenko 😀

rencav
21. led 2010

Sukubko my bychom do toho šly i dříve, ale Machač mi dnes do telefonu řekl ,že to půjde nejdřív až v dubnu. Tak nevím proč až tak pozdě.

stephanie
21. led 2010

rencav, to je divné, že až za tři měsíce...a to se ti bude počítat jako další pokus nebo co? Jako ta stimulace, co jsi měla teď?
a to nevadí, že máš teď v sobě víc vajuch? 😨

kvakuska
21. led 2010

Renčo mně to přijde pochopitelné že až za tři měsíce, Ty jsi nestimulovala malýma dávkama hormonů jako na minimálku, ty jsi měla komplet stimulaci na IVF, čili vysoké dávky hormonů a to je pro tělo zátěž, proto to nejde opakovat brzy po sobě ... jinak mě mrzí že vám to nedopadlo, ale pokud už se manžel trochu vzchopil, tak na to dnes zkuste vlítnout, pokud jsi píchala Pregnyl předevčírem večer, tak nejpozději dnes večer by ti folíky měly prasknout, byla by škoda té šance nevyužít 😉

teddyna
21. led 2010

stephi,tohle bude mít renča vykazané jako stoplý pokus.tudíš se jí celý pokus IVF nekrátí.jen má vyčerpané léky navíc.ale je to fakt smůla.
kurnik,kdo to prolomí tady - baby,dělejte něco!!! 😝
mě pro změnu štve moje tchýně.nicméně bych chtěla vidět někoho,koho neštve tchýně-ta musí mít svatozář nad hlavou nebo co

stephanie
21. led 2010

...no moc dobře ten nový rok nezačal... 😔
ale už by se mohlo začít dařit, ne? 😵

micinka22
21. led 2010

reni presne tak .-))) udelejte si romanticno a snažte se 😀 😀 😀 😀 😀

irinka.j
21. led 2010

Ahoj, tak máme srdíčko a podle usg. jsem opravdu v 8tt. Prcek je velký 1,23cm. Gyndař mi k těm nevolnostem napsal torecanové čípky, tak uvidím. A dokonce mám už těhotenskou průkazku, myslela jsem,že se dává později.

stephanie
21. led 2010

iri moc gratuluji!!! to je paráda...já to těhotenství budu prožívat s tebou...byla jsem vlastně o týden míň...
a už je ti trošku líp?

asmeena
21. led 2010

steph: aha, já myslela, že jde sukub jen na minimální stimulaci jako já - to se nepíchá jak u klasické stimulace, pouze se bere clostilbegyt a pak se jen dva dny dopíchne fostimon, takže se nemusí nijak stanovovat hladina hormonů v injekcích.
A ještě k té kinezioložce, já jsem u ní byla taky a hodně mi to psychicky pomohlo. Bylo to super. Ona ti zjistí problém, který máš a přesně ti řekne i dobu, ve které si něco negativního co ovlivňuje tvoji psychiku prožila. U mě se trefila úplně přesně.

renci: tak to je škoda, že jste to museli zrušit, ale asi to tak mělo být. V dubnu to bude možná lepší.

asmeena
21. led 2010

teddy: jo, tak to mě taky tchýně štvala a tak jsme si nimi raději omezili kontakt (přitom bydlí vedle ve vchodě) a hodně to pomohlo.

asmeena
21. led 2010

renci: a určitě na to dnes i zítra raději skočte a třeba nám za pár dní oznámíš, že čekáš nějaká paterčátka 😀

irinka.j
21. led 2010

Díky Steph., zatím je mi pořád stejně, ty čípky budu brát,jen když opravdu to bude k nevydržení. A co ty? Tobě už je líp?

stephanie
21. led 2010

ahoj asmeen,
jdu k té kinezioložce příští týden, doufám, že to s ní nesekne, jak mi sáhne na tu ruku 😀 😀 😀
já jsem samý problém...ty jsi tam byla jen jednou? a fakt to pomohlo? už jsem celá nedočkavá

stephanie
21. led 2010

iri dík za optání, už je to trošku lepší...to víš, že to chvílema na mě padne...ale musím se dívat dopředu...
momentálně nemám ani žádné zázemí doma, tak o to je to všechno horší
tak se iri opatruj, udělej se nějaký dobrý čajík a natáhni nožky 😵

juvik
21. led 2010

Ahoj holky,

Iri, moc gratuluju k srdíčku 😵 ...opatruj se

Renco, to je teda pech...ale duben to jistí 😉

Mě dneska příšerně bolí břicho, myslela jsem že ovulka už byla, ale levá strana pořád bolí, tak snad se mi zas neudělala cysta 😒 ...taky musím mít všechno, tak bych se nedivila 🙄
Ke všemu mě rozbolel zub...ještěže jdu příští týden k zubce na prohlídku, bude mít aspoň co dělat 😅

kvakuska
21. led 2010

iri gratuluji k srdíčku 😵 , hlavně se držte TFUJ TFUJ, už tady těch neúspěchů bylo dost 🙄

irinka.j
21. led 2010

Právě, jsem si vás přečetla a mrzí mě, že se vám to holky posouvá a nevychází..... Už by bylo načase, tady trošku vzrůša a očekávání....

asmeena
21. led 2010

step: jojo byla jsem tam jen jednou, a když jsem od ní odcházela, tak jsem se cítila taková volná a plná energie.