Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
12. čer 2009

tady Móňa

teddyna
12. čer 2009

no,Leňas,myslím ,že za konzultaci na vyšším pracovišti nic nedáš - jen 30Kč. a tvůj gyndr o tom vůbec nemusí vědět.tudíš bych volila variantu konzultace u Machače a u tvýho gyndr bych se tvářila že jako níííícc 😀

teddyna
12. čer 2009

a nebo mě tak napadla varianta se rovnou toho tvýho Patrika zeptat,zda by doporučoval konuzltaci v CAR.že dál nechceš čekat i když seš mladinká

krejculka
12. čer 2009

on mě říkal,že CAR nepotřebuju,že polycysticky vaječníky má kde kdo...ale pořád mě nějak nedocvakává,proč mám do sebe rvát ten clostil 😒 .Chtělo by to teda konzultaci u Machače ještě před tím,než to začnu zase brát.V pondělí bych se tam zkusila objednat-bude v OL?Jestli jo,tak jaky má ordinační hodiny?

donnald
12. čer 2009

Ahojte děvčata,
2 dny jsem tu moc nebyla a píšete jak draci 🙂 .
Dnes jsem byla s kámoškou v Olympii a udělala jsem si spoustu radostí - hadříků 😀 . Jen asi manža tak nadšený nebude.

Holky, nic méně jsem se rozhodla, že chci letos k moři, takže to vypadá tak, že na konci června někam pojedeme. Huráááá!!!! Jen nevím, jestli jsem to předem nezakřlka.

Jinak si už přijdu taková v klidu a po sexuální stránce je to ještě lepší. Potom co mi kámoš Štěpán řekl, že tento měsíc nic, tak sexujeme bez zábran a konečně neřeším "držet stehna pevně u sebe ......a další sračky". Takže uvidíme.

A co u vás nového - kromě žehličky 🙂 Moni, je škoda, že nejsi z Olomouce - hned bychom se s manželem stali tvými zákazníky 🙂

teddyna
12. čer 2009

Machač ale léčí clomidem taky.nicméně k tomu se dává ten metformin,kterej ty nemáš.Machač ordinuje v UT,ST,PA.je fakt,že PCO má kde kdo,nicméně by se to dalo řešit laparoskopicky.ono je těžko,každej doktor má jinej názor a jak mu začneš vnucovat svůj,automaticky se řadíš do kategorie "problémovej pacient"

teddyna
12. čer 2009

Léňo,ale je ten Patrik sympoš - ti povím 😎
Verčo,žehlička byla včera hlavní téééma.jsem kvůli tomu i špatně spala.aole už je to dobrý

krejculka
12. čer 2009

Asi tak...co to je clomid?Já mám clostilbegyt 😕

krejculka
12. čer 2009

No sympoš je,ale mě už to tak nepřipadá,když k němu chodím už 10let 😀

krejculka
12. čer 2009

Štěpán je teda větší sympoš 😎 😀

teddyna
12. čer 2009

clomid(clomifen citrát) je látka obsažen v Clostilbeytu-čili je to generický název.tak promííň,šak mě znášáááš.

teddyna
12. čer 2009

no joo,štěpán je holt Štěpán.jsem zvědavá,co mi v úterý řekne.se bojím jak sfiňa.zas u toho ultrazvuku zapomenu aj dejchat,jestli je všechno OK.

donnald
12. čer 2009

Moni, neboj, vše bude OK.

Krejculo ty máš taky polycystické vaječníky???Já prý taky 😀 . Jak dlouho chodíš ke Štěpánovi a co vše s tebou dělá???...po zdravotní stránce samozřejme.

teddyna
12. čer 2009

Verčo,Léňa nechodí ke Štěpánovi,.zatím je ve fázi uvažování. a tys tu včera nebyla,tuedíš to nevím - Krejculka(Lenka) je moje sestřička

krejculka
12. čer 2009

Verča jsi,že? 🙂 ,já jsem Lenka 🙂 ,tak Veru,mám je polycysticky už od září 2008,na každém utz.to vidím,jak jsou hnusny 😒 ,u Machače jsem ještě nebyla,pravděpodobně se tam vypravím,bo můj gyndr.do mě cpe léky,ktery ty cysty ještě podporují místo toho,aby zmizely.Já beru akorát 3-7DC 2X1clostil,a 16-26DC 2x1utrogestan-ale to jsem měla nárůst sliznice-v tom září mu to nešlo ani změřit,prý jsem ji měla tak 1mm,teď ji mám už krásnou,dneska jsem se kochala na utz 😀,až do té doby,než vjel na vaječníky 😖.

donnald
12. čer 2009

Ahoj Leni, těší mě 😉

Já byla zatím u Štěpána 2x a mám taky Clostík 3-7 DC 2x1 stejně jako ty. Sliznici mívám kolem toho 12dne tak 7,5-8mm, což je prý dobré. prosím tě a jak vypadají ty tvoje vaječníky na ULT????

teddyna
12. čer 2009

Leňas,ale ta léčba bude u machače stejná.nicméně si myslím,že ti tu laparku bude chtít Machač udělat - no,za konzultaci dáš jen 30 Kč,tož co

krejculka
12. čer 2009

Moni a tou laparoskopií odstraní ty cysty? 😕

Veru,jsou to takové hrbolky na nebo ve vaječnících...

teddyna
12. čer 2009

tak samozřejmě se dají odstranit i cysty,ale problém PCO se řeší tak,že je třeba odstranit tu pevnou vazbu kolem těch vaječníků,aby se ty folikuly mohly v pohodě líhnout.tudíš se vaječníky propíchají,odstraní případný srůsty atd... nicméně je možný,že ti ten clostil zabere a k nějaké ovulaci dojde.

krejculka
12. čer 2009

a taky mě zaráží to,že ví,že nemám OVU a taky se s tím nic neděje,ale teď jsem vyčetla,že když jsou poylcysticky vaječníky,tak OVU většinou není(jen tak u 20%)-protože ty cysty brání dozrávání vajíček a že se tento problém pak řeší IVF 😕 ....Moni,je to tak,nebo jsem to špatně pochopila?

teddyna
12. čer 2009

jenže pojem polycystické vaječníky(PCO) neznamená,že na těch vaječnících musí být cysty.od toho se ten název neodvíjí. ale syndrom PC znamená,že máš kopu vajíček zavřených ve vaječníků a nemůžou ven,čili neprobíhá ovulace.

krejculka
12. čer 2009

no to jo,ale kazoval mě na utz.ty hrboly,byly jako by uvnitř toho vaječníku...

krejculka
12. čer 2009

kazoval=ukazoval 🙂

donnald
12. čer 2009

Holky, tak mě Štěpán taky říkal, že mám PCO a nikdy o hrbolech nemluvil. Mluvil právě o tom, že vajíček mám až až (a vždy jich tam na ULZ je hodně), ale že mám právě problém s dozrátím a uvolněním vajíčka - tzn. ovulací.

Tento měsíc mi ukazoval i cystu - bohužel.

donnald
12. čer 2009

A cysty jsou způsobovány právě tou stimulací - teda je u toho větší možnost 🙂....mi říkal štěpán 🙂

teddyna
12. čer 2009

no jistě,že uvnitř,když nemůžou ven. mě Machač řekl,že mám vajec jak na znojemským vinohradě 😀 ale uvnitř nemáš cysty.cysty jsou nasedaný na vaječníku z venku

donnald
12. čer 2009

takže hrbol = cysta????

teddyna
12. čer 2009

cysta se ukazuje buď kulatá nebo hrbolatá - je to taková kulička naplněná tekutinou.

krejculka
12. čer 2009

hm,tak teď teda nevím,co vlastně mám 😀 ...prostě polycystické vaječníky 😀

krejculka
12. čer 2009

nic o tekutině neříkal,takže to je asi tak,jak psala Móňa.