Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
7. únor 2010

juvík aha takže já bych třeba těch vajíček mohla mít i víc kdyby je nechali dýl?já tomuto vůbec nerozumím!ale Machač je super on nám juvi určitě něco vymyslí!už se taky těšíš až se začne něco dít?

teddyna
7. únor 2010

asmen,teda s tebou to pěkně mává jak z toho máš střevní potíže. hoď se do klidu a vše dobře dopadne.ale jak máš žirafkovou košilku,tak to určitě klapne🙂
Mici,tobě to taky letí - už 12tt.za chvíli budeš rodit.
dneska má Vojťulín 4260g,jak stáhnu,hodím fotky do alba,co jsme nafotili včera venku

asmeena
7. únor 2010

sukub: zítra tam mám být na 9:15. Jo minule jsem si nechala zavést dvě a ještě mi zůstala jedna sněhurka, kterou jsme si hned nechali zavést další měsíc po neúspěchu.

asmeena
7. únor 2010

step: jj, jsem Veronika - děkuji

juvik
7. únor 2010

Sukubko, jj to víš že těším....už mě štve, že se dlouho nic neděje 🙂
A musíme doktorovi věřit....příště to určitě bude lepší...bude vědět jak reaguješ a stimulaci přizpůsobí
Já teď budu brát clostíku méně, jen 2x1, protože jsem reagovala moc bouřlivě, měla jsem 7 vajec...tak chce zkusit, aby jich bylo míň a zralé. No uvidíme 😉

juvik
7. únor 2010

Asmee, tak vše nej... a hlavně víš co,že? 😵

asmeena
7. únor 2010

juvik: vím, děkuji.

juvik
7. únor 2010

Jdu koukat na cinemu, je tam Smrt krásných srnců od Oty Pavla....mám tyhle filmy moc ráda 🙂

Tak hezký večer

sukubka
7. únor 2010

asmenko a co víš?holky já vás nepochopila!kde jsi sehnala košilku s žirafkou,tady v šumperku ji asi neseženu 😠

asmeena
7. únor 2010

sukub: juvik mi přála vše nej... a hlavně víš co,že? Tak jsem jí odpovídala, že vím co.Jinak košilku s žirafkou seženeš u ťamanů, takže určitě i v Šumpru.

asmeena
7. únor 2010

Holky pro dnešek se loučím pá. Zítra dám vědět.

sukubka
7. únor 2010

asmneko mrknu k tamanům 😀
hodně štěstíčka 😉 budu napnutá na netu a ráno na tebe budu myslet!

sukubka
8. únor 2010

Pěkné ráno holky.

Asmenko tak držím pěstičky at máš co nejvíc kvalitních vajíček!pak nám podej info.

vám holky pěkný den 😉

stephanie
8. únor 2010

Dobré ranko,

Asmeen, tfuj tfuj tfuj 🙂

ferdice
8. únor 2010

Pekne mrznouci rano,
Asmenko drzim pesti a vse ostatni co se drzet ma, at je hodne kvalitnich vajuch.

kvakuska
8. únor 2010

Přeji hodně štěstí všem, které tento týden něco čeká, ať už jsou to věci příjemné či nepříjemné 😉

britka
8. únor 2010

Holky taky se přídávám a přeji ať vám všem co máte něco před sebou vše vyjde.Byla jsem venku je tam zima a náledí to jsem zvědavá jak vyjedu od chalupy na hlavní cestu mám totiž odpolední mám radost ☹

zuzka72
8. únor 2010

Tak jsem zpět ze šternberka, tchán má zážitek, viděl mě nahou 😲 skoro a UTZ poprvé v životě. Nicméně výsledek je, že plod B stále šikmo, váha 2,6 a 2,7kg. Podepsala jsem snad 10papíru souhlasů s anestezií, hospitalizací, nahlížení do záznamů atd. a pak jsem měla podepsat spontální porod, nebo CŘ, spontální jsem jim dala zpět a podepsala CŘ. Pak dvě lejstra, jedno jestli chci na úplné uspání, nebo jen na půl těla, teď nevím přesně, jak to měli odborně nazvané, no půl k´hodiny jsem to pročítala a nakonec teda dala to poloviční uspání. V pondělí 15.2. v 11hod. jsem předvolana k prmáři a pokud se mimčo neotočí, tak mi dá razítko na císaře a objedná termín. Takže zatím je to jen na 99%. Mno a nevýhoda je, že v Ol ukončují dvojčata v 37tt a ve Šternberku až v 39tt, ale co to už je fuk, hlavně, když bude císař.

abig
8. únor 2010

Ahoj holky, můžu se přidat ? Občas k vám nakouknu, ale už jste "stará garda", tak nechci nějak rušit.
Jste také přeběhlice z Fertimedu, ale to vás určitě nepřekvapuje.

Můžu se zeptat, když jste braly Norethisteron na úpravu cyklu, kdy jste ho začaly brát ?
Už třetím týdnem čekám na schválení od pojišťovny a dokud nebude schváleno, tak se nebude nic dít.
Čeká mě 2IVF, první bylo v srpnu, ale zmohlo mě OHSS, takže mi dali stopstav na půl roku a teď zase jen a jen čekám.

asmeena
8. únor 2010

Ahoj holky, tak se hlásím po návratu z Brna. Vajíček máme čtyři a zítra se uvidí, jestli jsou i nějaká embryjka. Na pokoji se mnou byla jedna super holčina, tak jsme perfektně pokecaly.
Jinak ráno za mnou přišel na pokoj Machač, prý že se nemám lekat, že přijdeme trošku později na řadu, že má 12 pacientek, ale že na nás určitě nezapomene. Tak jsme skoro 3 hodiny čekaly, než jsme přišly na řadu. Já si sundala brýle a tak jsem neviděla co za doktora mě na chodbě zdraví (byl totiž v dálce) - myslela jsem, že to je Machač, ale na sále se ukázalo, že je to Koudelka. Tak jsem se ptala, jakto že nebude dělat OPU Machač, když za mnou ráno byl? Koudelka mi řekl, že pokud chci Machače, že ho zavolá. Tak jsem neodmlouvala, jenom jsem řekla, že on je určitě taky šikovný, že mi OPU může klidně udělat i on.
Po OPU, když jsem se probudila na pokoji přišel zase Machač i s papírama a hned jak dosedl na postel jsem mu řekla, že to od něho není pěkné, že nebyl u OPU a že s ním nekamarádím. Tak se omloval a dal mi hádat kolik mám vajíček. Nakonec jsme se dostali na čtyři pěkná vajíčka a říkal, že se uvidíme u ET ve středu nebo ve čtvrtek (záleží kolik bude embryjek). Tak to jsem zvědavá jestli u toho ET opravdu bude. Ale jinak pan Dr. Koudelka je taky moc šikovný.
S tou holčinou jsme ještě před OPU konstatovali, že jsou tam moc pěkní doktoři a že z nich jde taková dobrá energie. Hold jsou to páni doktoři, kteří umí dobře povzbudit a dodat energii do dalšího boje.

juvik
8. únor 2010

Asmee, tak to je super 🙂 ...4 vajíčka si měla i posledně, že? Držím paluchy na krásná embryjka 😵
A jak píšeš o tom ET ve středu nebo čvrtek....ve středy tam Machač dopoledne je nebo ne? Ptám se, protože bych tam měla jet za dva týdny na biopsii sliznice, asi ve středu a nevím, jestli tam bude on nebo ne, protože odpoledne je v Olomouci.

Abig, klidně se přidej....my jsme tu samí přeběhlíci 😀
Jinak s tím Norethisteronem neporadím, nevím 😒

stephanie
8. únor 2010

Ahoj holky,

asmeen, tak to je super 😵 ...a jak se cítíš?
a kolik tak vůbec bývá v průměru vajíček po minimálce? příště bych taky chtěla minimálku, tak ať jsem v obraze...
Asmeen, tak to jsi dobrá, že ještě tak vtipkuješ s machačem, to já jak tam vlezu, tak nejsem schopna ani promluvit, nevím proč, mám to tak u všech doktorů
a koudelka je super, to je vlastně jejich nadřezený, ne?
tak zítra dej vědět, co mimina, jak se vyvíjejí
držím ti palce

juvid a ta biopsie sliznice se dělá kvůli čemu? 😨

juvik
8. únor 2010

Stephi, to se v cyklu před pokusem trošku naruší děložní sliznice a někdy to prý pomůže k uhnízdění embrya. Dozvěděla jsem se o tom nedávno od jedné známé, ta byla v Praze asi na 6 pokusech, taky zkoušela minimálky a nativy a její dr, ji tu biopsii taky udělala a povedlo se. Není řečeno, že je to tím ,ale co když jo. Většinou to v centrech neuznávají a nedělají, je to spíš takový experiment. Ale Machač byl pro, v Reprofitu to dělají, tak se chci s ním domluvit na termínu. Dělá se to jak jsem psala v cyklu před pokusem, 20,21 nebo 22 DC.

stephanie
8. únor 2010

aha, jo o tom jsem četla - biopsie endometria - jo machač to prý dělá...
už jsem o tom četla kdysi...
no tak to jsem teda zvědavá, jestli to zabere...a to už jdeš příští týden?
Takže ty jdeš na tu biopsiii a pak hned na zavedení? a to se taky budeš u toho ještě stimulovat? to je zas otázek, co?
Juvík budu ti samozřejmě držet palečky
jo a ve středu odpo je machač v olmiku

asmeena
8. únor 2010

step: když Machač přímo vybízí k tomu s ním hodit řeč a zažertovat. Je moc super. Vždy mě tak povzbudí, že od něho odcházím jako měsíček vysmátá. A Koudelka je to samé.

asmeena
8. únor 2010

ta biopsie je zajímavá, o tom slyším poprvé. U nás není žádný problém, máme krásná embryjka, ale nikdy se nechytla, tak kdyby to náhodou nevyšlo, tak se na to taky zeptám Štěpána. Třeba máme taky takový nějaký problém.

stephanie
8. únor 2010

jj asmeen, on je vtipálek, ale já jak vidím doktora, tak jsem zkrátka křečovitá...to můj manža, ten s ním sranduje vždycky...

asmeena
8. únor 2010

a jinak kolik je vajíček z minimálky těžko říct, já byla na minimálce podruhé a znovu mám čtyři vajíčka. To asi záleží jak která holka reaguje.

stephanie
8. únor 2010

já jsem taky o tom četla nedávno, prý tou biopisií dojde k narušení té sliznice a proto se embryjko líp uchytí....
to jsou věci, co?

asmeena
8. únor 2010

step: to teda jsou.