Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
15. čer 2009

sexuální maratooon - no raději s Rišou (i když dneska bych brala možná i raději "Rosťu") 😅
To my zase musíme naší Enninu porád hlídat - neb hárá a ona potvůrka by šla určo s každým................. 😝 😀
Mám nějakou novou nádobu z Tupperware na vaření rýže v mikrovlnné troubě - tak to zrovna zkouším......raději stojím v kuchyni - kdyby to náhodou nedělalo neplechu - abych to mohla nějak zachránit - tak doufám, že to bude alespoň trošku k jídlu.....sic dneska si toho má drahá polovička moc nezaslouží, ale jíst musí, že????No přinejhorším to rýže v sáčcích jistí 😒 😒 😒

certina
15. čer 2009

jo, jo a nejhorší je vždycky, že chlapi se uměj pohádat i kvůli prkotině - děs!!!!!!!!!!Maj prostě svou hlavu nebo čest????To je jedno - jsou všichni stejní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

certina
15. čer 2009

Týjóó holký -. ono je to fakt výborná věc......ta rýže je fakt supr......v mikrovlnné troubě, bez žádnýho tuku a za 10 minut hotovo - a ještě se to může servírovat na stole přímo z toho - vypadá to dobře..........za ty prachy to asi fakt stojí....neb já se s rýží , co jsme se od tchýně odstěhovali trápím denodenně!!!!!!!U ni jsem zase rýži vařila v zeptrových hrncích - to bylo taky fajn......jenže když jsem si ty zeptry teď koupila - musím je jít reklamovat (to mi připomělo, že bych tam asi měla už zajít) neb nefachčí tak jak by měly 😢

certina
15. čer 2009

Tady už asi dneska nikdo není, co????Tak se holky dobře vyspěte na ten Váš zítřejší den a už se těším na nové info..........................
Verun - kde se pořád touláš????
Tak pa - a dobrou noc..................................

certina
16. čer 2009

hojte všichni........kde jste kdo????Zuzka někde v ordinaci - Moňa snad ve vlaku nebo ještě v OL?????A zbytek??????Halóóóóóóóó´´oóóóóóóó

micinka22
16. čer 2009

Ahoj vespolek ..
jsem zvedava na info od holek 🙂)) snad bude vse na dobre ceste.-))

Ja uklizim ten silenej bordel...ale nechce e mi ..potim se u toho jak kun 😝 😝 😝 akutne musime dodelat satnu ..koupit police at se da v obyvaku a pokojich navrchu pohnout ..je to desny s tema krámama..bych nejradsi vyhazela celej dum a uklidila a pak nanosila dovnitr jen to co se pouziva 😝 😝 😝

certina
16. čer 2009

no už jsem si říkala, kde se potuluješ..............a Lili pomáhá???
Jo to jsem dělala minulý rok, když jsme se stěhovali od přítelové tchýně do našeho domečku.......taky jsem vše třídila a řádně zvažovala zda se to bude ještě hodit nebo ne a nic zbytečnýho neschovávat!!!!!!!!Teď nemáme skoro žádný úložný prostor - takže se snažíme fakt nic neschovávat..............

no jo - taky už jsem nedočkavá - co holky přinesou nového?????Už by tu mohly kouknout, že????Moňa psala , že chce jet zpátky v 8:45 vlakem - to už by měla být doma, ne????

Míšo a Vy bydlíte taky v baráku nebo, jak????

teddyna
16. čer 2009

čaute vespolek.tak Agája má 2 cm,mávala na mě ploutvičkou.Štěpán mě už nechce a posílá mě k mojí gyndr. Takže jsem se s ním dneska rozloučila a bylo mi to i líto. škoda,že jsem u něj nemohla zůstat ne celý těhotenství,ale je fakt,že je třeba dát příležitost dalším.

certina
16. čer 2009

Moóóóňa ani nevíš jak mně to těší - že je vše O.K. - tak už 2 cm, jo????Pěkně roste, že????No a máš už vlastně těhu průkajdu????A kde chodíš na gyndr.?????
NO a jak dopadla ta Tvá známá?????

micinka22
16. čer 2009

joo my mame taky svou chaloupku..už jsou to tři roky co jsme začli stavět 😀 😀 a na Vanoce to byly dva co bydlíme.-)....Lilca pomáhá tak že usnula v 11 v kresilku s jabkem v ruce...to je nejlepsi pomoc co mohla udelat 😀 😀 😀 jinak malovala na dlažbu 😉 nastesti to z ni jde v pohode dolu..horsi jsou ty tapety popsany propiskou 😝
my mame misto na pude..ale tam fakt davame jen krabice a veci na dite ..
no a v obyvaku mam mrazak pultovej..pac se nevlezl do satny(uzky dvere) :// cekam az se postavi zahradni domek a pujde tam..komodu s vecma na Lili uz chci dat taky nahoru do pokojiku at to tady nestrasi ..a hned bude vic mista!!...my nemame zadnou obyvakovou stenu tak nemam kam davat ani papiry ,DVD a tak...tak chcu prave udelat tu satnu at to muze byt tam 😔

Holky napinaji 😕

micinka22
16. čer 2009

Moni no skvelééééééé.-) prukajdu dava až gyndr ne? me ji teda dali asi až ve 12TT

teddyna
16. čer 2009

holky,průkajdu ještě nemám a tohle je to poslední,co by mě napadlo řešit.kus papíru.objednám se k mojí gyndr na kontrolu a ona ji vydává až po kritickém 12tt,tak uvidím,co mi řekne.ale Štěpán mi udělal mega fotku(za pouhých sto korun českých) na fotografický papír.tak je to prej takovej malej myšánek-naznal Štěpán.
na gyndu chodím do OV Zábhřehu-už 11 let mám výbornou paní gyndr.
manželova sestřenice dopadla dobře,je moc spoojená a odcházela s vynikajícím pocitem ze Štěpána.tak jsem ráda aspoň za to - on je fakt zlatíčko!

certina
16. čer 2009

jo, jo - kus papíru - já jen tak, že jsi právě ještě nic o tom nepsala - hlavně , že je vše O.K. 😉

Míšo - taky nemáme obývakovou stěnu.......tv je na zdi a pod ní máme jen tv stolek - protože se nám moc neosvědčila police s dvd a dom.kinem na zdi (bylo to dost blbý pro děti) - ale jinak tam taky nemáme vůbec nic - krom lampy a kyti!!!Přítel má v jednom pokoji svou pracovnu - já tam suším prádlo a jsou tam nějaké pojízdné šufle - takže co se týká dv, cd a papírů jsou všechny věci tam.......největší prostor zabírají fotoalbumy....už nevím co s nima!!!!!!!!!!!!Hele a komodu od Lili níkam nedávej......vždyť ji budeš zas zachviličku potřebovat, ne?????

zuzka72
16. čer 2009

Tak holky, já až teď dorazila od Štěpána a z toho všemožného zařizování. Byla jsem tam s Petrem, u gyndr ještě nebyl, tak byl z toho hotovej-doslova a dopísmene! 😎 😝 Ukazoval mu vše na velké plazmě. Říkal, že tam mám spoustu vajíček, že mu dělám jen radost a že jsem jak dvacítka(tak jsem podotkla, že minule říkal osmnáctka 😵 ). Takže jsem nafasovala další léky-doplatek 3000,- Menogon+Orgalutran+Pregnyl (jsem skladiště léků 🙂 🙂 🙂 . Teď už mám 2plné tašky. V Pátek píchám poslední 3injekce a v neděli v 8hod nastupuji do Brna na odběr a Petr na spermiiky. Mám si vzít papuče+noční košilku+chlapa 😀 . Tak jsem si dnes koupila košilku noční z Ijáčkem-mooc hezkou. Transfer bude v úterý-čtvrtek, to ještě neví.

certina
16. čer 2009

Toš kde jste všechny utekly 😕

certina
16. čer 2009

Jéé to je pěkné.......suprrrrr Zuziiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A to tam budeš zůstávat???Nebo Tě Petr poveze hnedka zase zpátky???Jak dlouho to trvá?????

zuzka72
16. čer 2009

Tak prej v 8hodin jdu pod narkózu, v 8.30 mě zbudí a do 10musím ležet a pak frčíme domů. Prej tam bude klid skoro žádní lidi, parkoviště prázdny, takže to je super. Petr se bál, že tam bude moc lidí a budou stopovat za jak dlouho bude hotovej 😀 😀 😀 . To jsou chlapi, znáte to.

smilers
16. čer 2009

ahojky, zuzi drzim palce 😵 😉

certina
16. čer 2009

jo - jo to jsou celí oni.......to já jsem taky zvědavá jak se na to bude ten můj tvářit - jak tam příští týden společně dorazíme......taky ještě u gyndr. nebyl.......a zrovna se tam nežene...........tak uvidíme.......jo a jinak to včerejší exempóre...........taky to nakonec večer dobře dopadlo......šak co - chcem děti - chcem - tak se musíme snažit, ne????Nic jiného mu nezbývalo.....ale že mu to taky trvalo!!!!

Smile - zdravím....jak ty to všechno stíháš???Nechápu???

smilers
16. čer 2009

certi ahoj, v ramci moznosti a za prispeni rodiny stihame😀

certina
16. čer 2009

A Ty bydlíš jen s manželem - nebo tam máte i rodiče????

zuzka72
16. čer 2009

😀 😀 Neboj u gyndr se to bude i tvýmu líbit, každej chlap po tom touží to vidět, jak to tam chodí, akorát, že si to představují ještě klasicky na koze, nohy každá na jinou stranu a ono je to teď jinak a mnohem pohodlnější. Hlavně ultrazvuk ho nadchnul, říkal-ten byl, co? No-chlap, chápate to? 😀 😀

certina
16. čer 2009

jojojojo - už odpočítávám dny.........ještě 7 dnů do první konzultace....já už to chci mít za sebou - ať vím co a jak.............
Zuzi a kdy pak budeš vědět jak jsi dopadla, jestli se to povedlo atak.......

teddyna
16. čer 2009

čaute -já jsem normálně z toho stresu totál vytuhla🙂 zuzi,vůbec ať Petr nemá strach,páč ti ho odvedou do nějakýho odběrové místosti či co a až to bude tak to bude.tebe mezitím vezmou na sál,takže on tě počká na pokoji,jak tě dovedou.podotýkám,že se jde pěšky a já jim povídala od probuzení z narkozy i po cestě neustále o tom,že je třeba nechat ostříhat psa,tak z toho měli aspoň čurinu. a taky jsem si koupila novou košili na OPU - jsem měla s žirafou,páč holky,co byly přede mnou měly všechny košulu s žirafou a vyšlo jim to.tak jsem usoudila,že žirafa je asi nějaká zakletá nebo co.jo a parkoviště je tam dost velký podél celýho výstaviště,tak zaparkovat se dá taky v pohodě.jak píšeš o tom čase - tak já šla na řadu v 8:45 a ve 12 jsem už seděla ve Velkým Újezdě na Myslivně na oběd a jak mi ten steak chutnal-jsem si speciálně objednala steak jak sloní nohu!probuzená jsi velmi rychle a pak záleží na tobě,jak se rychle zvetíš.přijde ti doktor říct,kterej to bude dělat jak dopadl spermiogram,kolik vajíček z tebe vydolovali a přijde se domluvit jak je chcete domluvit - buďto přirozeně nebo ICSI.a vůbec se neboj,já měla strach jak sfiňa a jak mi pak steak chutnal!!!

smilers
16. čer 2009

certi mame dvougeneracni RD? takze bydlime s nasema 😉

zuzka72
16. čer 2009

Teddyno a jaký je prosímtě rozdíl mezi přirozeně nebo ICSI? A na spermiografu už jsme taky byly, a to taky měl strach, že ho někdo bude měřit-čas. 😎
Certino, kolik mi jich vyndaj, to mi řeknou hned a pak si mám telefonovat a oni mi postupně budou říkat, kolik přežilo a pak jeden den řeknou dojeďte a udělají transfer, tak mi to teda nějak říkal Štěpán. 😝

certina
16. čer 2009

HOlky a potkaly jste se v té čekárně???????

teddyna
16. čer 2009

Peti,v čekárně jsme se nepotkaly,páč já jsem odcházeka už v 8.20 pryč.
zuzi,no přirozeně to je tak,že ty tvoje vajíčka a Petrovy spermie nasypou do misky a nechají je,ať se pooplodňují samy.a ICSI(Incitoplasmatická spermiová injekce) spočítá v tom,že každé vajíčko napíchnou jen jednou vybranou spermií a tudíš je šance na oplodnění mnohem vyšší.ale to se rozhodnete až na místě po výkonu podle počtu vajíček.za každé nainjektované vajíčko zaplatíte 1000Kč z vlastní kapsy.a s tím transferem je to tak,že si druhý den zavoláš,jak se miminka vyvíjejí a oni ti řeknou,kdy by byl nejlepší transfer.standartní doba je třetí den,já byla čtvrtý,páč ten třetí jsem byla v práci.ale uvidíš,co ti řeknou

donnald
16. čer 2009

Ahojte děvčata,

mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooocccccccccccccccccccccccccc vás všechny zdravím!!!!!!!!!!!!!!!

To, že se neozývám, neznamená, že na vás kašlu, ale mám teď fakt fofry. O víkendu jsme byli v Rakovníku, jak jsem psala, do toho odjela tchýně s tchánem na dovolenou na 3 týdny a mi musíme denně jezdit na barák krmit kočky. Samy máme kočičáka, takže jsme se tam zatím nepřestěhovali, až v dalších týdnech 🙂, bo to bude jednodušší . Teď od pátku nás totži čeká největší oslava tohoto roku a sice maminy a segřeny narozky 50-30 🙂 , + Miška (první vnučka mých rodičů) má 1 rok. Bude to ve velkém stylu na chatě na Malé Morávce, takže musíme vše připravit a a já jsem takový organizátor, že mi to nedá a musím to zorganizovata 🙂 . Dresy už mám všechny hotové až na 2. a do toho všeho mám v práci hodně práce a pořád jsem někde mimo (služebně) - takže práce s tojí 😀 . No hrůůůůzička. Ale na tu oslavu se moc těším a chci aby byla skoro dokonalá 😀 😀 😀 😀 😀

Holky jinak včera jsem se dověděla, že manželům bratranec čeká na silvestra 2 dítě............ach ach ach ☹ Už abychom taky čekali..... .

Zuzi, držím palečky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co ten sraz- byl????????????????????

teddyna
16. čer 2009

čau Verčo,neboooj,taky se toho uřvanýho smrada dočkáš.-) - všechny se dočkáme,Štěpán je prostě borec. Sraz neproběhnul,páč jsem dneska ke Štěpánovi nejela sama a i Zuza měla vyřizování,tudíš to necháme na indy,ale u mě je problém ten,že mě Štěpán dneska předal k mojí gyndr,takže do OL na kontrolu už nepojedu.ale to neznamená,že bych po cestě k rodičům,si neudělala mezipřistání v OL - že? 😎