Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
17. čer 2009

Míšo - co je to ta Goja????
jjj Moni - tak doufám, že to nemáš ve skleněné nádobě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

certina
17. čer 2009

jj - už vím - mrkla jsem na net - takové červené plody to má, že????Slyším o tom poprvé???

zuzka72
17. čer 2009

Jo, Goju mám taky, druhej rok, tak uvidím, co z toho bude, taky jsem na to zvědavá, baštím zatím tu sušenou kupovanou. Mňam.

teddyna
17. čer 2009

Peti,no vidíš - jsem to fikla do skleněkých floašek - tož to bude průůsekr

certina
17. čer 2009

toš to se máme na co těšít 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Pořád uvažuju o tom zítřku......že bychom se sťuchli....ale asi mi to nevyjde a Ty by jsi stejně musela čekat na mě až skončím v práci - okolo 16h......ale já musím asi zítra někam vyrazit po obchodech a pokusit se sehnat něco na sobotu - jdeme na oslavu 50-tin a já sice mám plno hadříků na sebe - to je totiž má další oblíbená zábava - nákupy, ale nemám momentálně nic v čem bych mohla jít, abych byla sladěna vedle mého chlapa, který bude mít oblek .... tož potřebuju se porozhlédnout po nějakým kostýmku......a v pátek máme ten sraz s kámoškama a na sobotu už to nechávat nechci......ale Moňo - neboj - jednou to vyjde 😎

certina
17. čer 2009

Moni - budete chtít vědět co čekáte???Nebo to necháte jako překvápko???

teddyna
17. čer 2009

Peti,stejně bych musela dorazit do OV,takže pokud se sčuchnout chceš,tak bych dojela.páč chci se jít mrknout do Lasa do nějakýho obchodu na těhu tričko.nemám co nosit.gatě mám,ale triko ne.takže záleží na tobě

teddyna
17. čer 2009

no,mě je to jedno,co to bude.ale Jiří je děsně zvědavej,takže ten to vědět chce.takže si to necháme říct.

zuzka72
17. čer 2009

Holky, někdo tady psal, že to vajíčko putuje 36hodin, já si mám 19.6. píchnout Pregnyl a v sobotu nic a v neděli toho 21.6 přesně v 8hod jdu na sál, to je těch 35-36hodin a já pořád přemýšlím, jestli se to nemůže promeškat, nebo uspíšit a tím pádem by bylo vše na prd. Třeba jestli v tu sobotu mám jen ležet, abych to pohybem neuspíšila a tak. Už na mě zase jdou ty myšlenky a přemýšlím o tom, co se všechno může stát... 😖

teddyna
17. čer 2009

Zuzi,nad tímhle vůbec nepřemýšlej!!!!prostě to má Štěpán spočítaný a ležet určitě nemusíš. u přirozené ovulace taky neležíš.Pregnyl ti navodí ovulaci,aby to šlo lépe odsát.kdyby to neodsáli,tak to samozřejmě odputuje.

zuzka72
17. čer 2009

No jo, ale co když to odputuje dřív, než do toho Brna dojedu? Vím, že jsem asi magor, ale s blížícím se dnem D se bojím, aby se to nepokazilo.
🙂

teddyna
17. čer 2009

neodputuje to dříve,páč je to pojištěný ultrazvukem.samozřejmě - stát se může,že folikuly prasknou dříve,ale to muselo být na hraně.tak kdyžtak do toho brna vyrazte dříve,ať máte časovoou rezervu.já tam byla o 3/4 hodiny dříve a stejně mě vzali až na čas,aby to šlo kvalitně odebrat.takže neboj,flákni Pregnyl do břucha a pak už jen "děj se vůle boží".

zuzka72
17. čer 2009

jen aby, už ať je ta neděle...

teddyna
17. čer 2009

nebooj,to uteče jak voda.pak se budeš těšit na druhej den,jak tam budeš volat,kolik bobišů bojuje,pak se budeš těšit na transfer no a pak se budeš těšit,jak ti Štěpán řekne "je to tam" 😅

zuzka72
17. čer 2009

Tak to je krásná představa, jen kdyby to tak vše dopadlo. Ty se máš, ten 9tt tak krásně vypadá. Třeba to tam taky jednou budu mít psané. Nevím , co Donnald? 😒

teddyna
17. čer 2009

Zuzi,ale 9tt je moc málo na nějaký ultraradování.možná to bude tím,že mi už není 18,stojím nohama pevně na zemi a jsem realista.nicméně neboj,oni v tom Reprofitu fakt ty mimina vypiplaj 😀

micinka22
17. čer 2009

Zuzko tak tohoto se vuubec neboj..oni ty vajička nejsou všechny stejne staré..i kdyby se některe uvolnily do druhyho dne dozrají ty další..takže klídek .-)) držím palce!!! at nahlasis peknej počet vajek at je co oplodnovat🙂)
a ja tu Goju nemela ani susenou..snad mi to bude chutnat..moje rostlinka uz ma metr a pul!!!! a to byla srovnana se zemí(pes sežral) na jaře.. a prej to ma mít dva metry...to bude našup..venim čim to podeprit mam to ve volnym prostoru ohraniceny bambusem a spagatama..ktery tu tihu nevydržely a jsou nanic://

Já byla na nechtech dneska tak mam zase krátký a nenápadny🙂

micinka22
17. čer 2009

Teddy me to řekl na genetice v 16TT Polák .-) to máš za chvilku ..on je na to machr 😀 😀 😀 😀

zuzka72
17. čer 2009

Holky díky, ještě, že jsem vás tady objevila, jste moje velká opora a můžu se vykecat někomu, kdo ví o co jde. DÍKY. 🙂 🙂 🙂

teddyna
18. čer 2009

dobrý ráno,holčiny. tak právě vyrážím utratit do Tesca-ta naše lednice to jídlo pojídá snad sama nebo co a pak vyrážím k nehtařce.dneska jsem se rozhodla pro nějakou extravaganci.ale jak se tak znám,tak odejdu opět s něčím střízlivým.jo a v neděli jdem do cirkusu-je tady Cirkus Humberto.tož su zvědavá,v cirkuse jsem nebyla tak 20 let. tak já pádím,cestou necestou....a ozvu se až dojedu

zuzka72
18. čer 2009

Do cirku bych šla hned, ale nemám s kým, děcka už nechcou a Petr to nemusí, tak asi až u nás budou, tak půjdu sama ☹ . Teddy, jak často si ty nechty děláš a hlavně, jak v tom všechno děláš, já jsem je měla 2x, ale za týden byly pryč(bo se pořád máčím ve vodě, cementu atd. 🙂

certina
18. čer 2009

Dobré ranko holky....
Jé Moni - Ty jde š do cirkusu - taky bych hnedka šla......taky jsem byla naposledy snad ještě za školky????
My v neděli plánujeme nějaký výletík na kole a pak prochajdu s pejsanem....ale nevím nevím....jak to všechno bude - od včerejška mně opět pobolívá v krku ... a to jsem byla nachlazená cca před 3 týdny - tak nevím, co to zase je.....
JInak Zuzi - já taky nikdy nehty neměla...nerostly mi ... lámaly se....prostě byly takové papírové, tak jsem jednou si nechala udělat gelové nehty a taky musím říct, že jsem si na ně dost dlouho zvykala....doma jsem s něma narážela do zdí.....(samo, že omylem).., máčela v kyblích.....atd.....ale pak jsem si je nechala vždycky udělat trošku kratší a už je to v pohodě.....už jsem si na ně hóo´dně zvykla a teď už bych bez nich nemohla asi být......já chodím co 3 týdny.
a jak jinak.....co nového?????

zuzka72
18. čer 2009

Nového celkem nic, břicho mám jako cedník rozpíchany, ☹ píchám 5injekcí a zítra budu píchat 6(naštěstí se to mísí, takže je to 2vpichy a zítra 3) . Nafouklá jsem jak v 5měsíci a břicho už mě začíná bolet, Štěpán měl pravdu, ale já vytrvám. A prsa, tak to je BOLEST !!! To je TABU, nikdo mi na ně nesmí chytat, au, a ty dvorce a tak nějak cely mám strašně velky, asi ty hormóny. To jsem zvědavá, jak to dopadne. Včera byl poslední sex ☹ , takže teď to se mnou půjde z kopce a budu nerviš, ale ještě jsou i jiné možnosti(naštěstí). 🙂

krejculka
18. čer 2009

Ahoj,

tak se jdu zase ukázat 🙂 .

Móňo,ty nemáš gelovy,že ne? 😕 Nebo jóóóó?

Já jsem je měla v zimní sezóně 😀 ,když se nic nedělalo na domě 🙂 .Svoje jsem měla tak hnusný-lamaly se,slabý byly,každej si rostl jak chtěl...no a teď mám pravej opak 😵 ,zatím,takže gelový si teď nedám 😉 .

krejculka
18. čer 2009

Peti,mě to Mudr.říkal,že když do září nic,tak že půjdu,ale teď na poslední schůzce říkal zase úplně něco jinýho 😖 ,o laparce ani slovo...tak nevím.

krejculka
18. čer 2009

Móňo,máš to tričko s nožkama? 😵

krejculka
18. čer 2009

Zuzi,už se ti to blíží..musí to být hrozny si píchat cosik do břicha ale to miminko za to určitě stojí!Myslím na tebe.Uteče to jak voda a za týden budeš mít miminko(a)v pupíku 🙂

zuzka72
18. čer 2009

Díky moc za podporu, je fakt, že člověk překoná všechno, ono to zas není taková bolest, spíš je to hodně nepříjemný pocit, ale jinak je to dobré, je fakt, že už si píchám ten Menogan, nebo jak se to jmenuje a to druhy 10den a připadá mi, že je to jako včera, strašně to utíká, ale neděle ta je daleko....

certina
18. čer 2009

Zuzi a ty sis už předtím někdy něco píchala????Nebo teď poprvé......já jen, že si nedovedu představit, že bych si to píchala sama sobě 😕 - já vím, že na všechno si člověk zvykne.....no však musí, že???Výsledek je pak jasný.....už se těším, až nám to tady oznámíš!!!!!Jo a ta podpora tady s Váma je fakt supr........nevím komu jinému bych o tom tak říkala.........neb kdo to všechno neprožije, tak neví........a neboj neděle už se kvapem blíží!!!!!!!!!
Míšo a Ty máš jaké nehty????
Leni a Tvůj gyndr. Ti dává něco alespoň baštit, nebo jen tak volný průběh????

zuzka72
18. čer 2009

Tak já si píchala 3měsíce Pregnyl(takže 3x) a teď už snad 100píchanců, už to nepočítám, píchám sama-to nic není a zvykneš si a když je doma Petr-tak píchá on, ale po pravdě od něj mě to bolí trošku, ale to mu neříkám, jen ať si to užije, musíme na to být dva, no né, a jak jsem už tady kdesi psala, jen ať se zapojí a já si to pořádně užiji se vším všudy a né jako v minulym století s exmanželem. 😖