Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
18. čer 2009

jjj - už vím, teď když jsi to napsala - tak jsem si hnedka vzpoměla.......já blbá - jo vlastně , vždyť ty jsi už měla pregnyl.............
a teď pícháš jednou denně???

zuzka72
18. čer 2009

No teď píchám 1x 4ampule Menogon a 1ampule Orgalutran-zítra naposledy píchám+ Pregnyl. A pak už nic a v neděli punkce. 😉

certina
18. čer 2009

budu na Tebe (na Vás oba) moc myslet......držím palečky.......v 8 ráno, že????Jó to už budu vzhůru.......a pak si někam zajdete něco zbaštit, ne?????No pak musíš hnedka napsat echo.....

zuzka72
18. čer 2009

No v 8 jdu na sál, pak se uvidí, jak na tom budu, každopádně až dojedem, hned podám info. 😠

krejculka
18. čer 2009

Peti,mám utroš kůli sliznici(nešla mu ani změřit,jak skoro nebyla,teď na utz.říkal,že ji mám 8mm-takže předpokládám,že je to o.k., a jinak clostilbegyt 😒 .

krejculka
18. čer 2009

abych to upřesnila,v tom září 2008 jsem tu sliznici neměla 😅 ,takže za 9 měsíců vyrostal až na 8mm

certina
18. čer 2009

tak to je pěkné, jak se to spravilo, že????To jsi ráda.......
a jak baštíš to cc????Já ho vždycky měla 3-7 DC (1-0-1)......
a co dneska podnikáte???Davídek chodí do školky?????a ty užíváš samoty doma?????

krejculka
18. čer 2009

jj,jsem ráda,že tak pěkně vyrostla..ale myslela jsem si,že to bude trvat kratší dobu 😒 ...
Clostil mám taky 3-7DC 2tbl..
Davídek chodí do školky od září,takže první rok zvládl ukázkově 😵 .Já jsem sama,ale vůbec se nenudím,potřebovala bych,aby den měl aspoň 36hod.
Odpoledne jedu za kamarádkou do nemocnice,má po laparoskopii(zjistili jí endometriózu ☹ ) a pak mám srazíka s kamarádkama,tak se odreaguju,malýho si bude užívat tatínek 🙂 .

krejculka
18. čer 2009

jdu se věnovat malýmu,než prchnu.Hezký den 😵

teddyna
18. čer 2009

čaute baby-tak můj nový nehtový look je tmavě-světle modrý s černýma motýlkama.a není to gel,ale porculán - říkala nehtařka,že je to pevnější než gel. takže jsem s tím klíďo píďo sekala trávu,zalívala zahradu,včera čistila nějakou hadici od malty či co a vydrží to.akorát to odrůstá,takže tak 1x za tři tejdny se to musí jít doplnit.lak se neslupuje,páč je zafixovanej gelíkem.
Leńas,triko s nožičkama nemám,páč jsem do toho obchodu ještě nedošla.dneska je tady smažák a pe´tas se nechce sčuchnout,do Ostravy nejedu.jsem myslela,že zabiju dvě muchy jednou ranou.tak tam sjedu jindy.
Zuzi,nebooj,už se to blíží do finále.ale připrav se na to,že břuch ti zůstane,to nesplaskne.já vypadám jak v 5.měsíci už teď a to jsem 10tt.

micinka22
18. čer 2009

Ahoj vespolek .)
Zuzi jak te čtu tak se mi ta bolest vybavuje..a to ja mela jen pár vajek..nevim co bych delala kdyby se mi jich urodilo třeba 30..chudaci holky no..ale pak je aspon co schovat .-)

jo a ja mam taky nejakej porcelán a v pohode..ze zacatku jak jsem mela tipy tak sem mi obcas jeden ulomil ,ale ted uz mam svoje dlouho a v pohode..a vydrží my to měsíc když to udelaji poradne a kdyz hur tak ty 3 tydny...

certina
18. čer 2009

já Ti dám dvě mouchy jednou ranou...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mně původně má nehtařka porcelán nedoporučovala - teď už nevím proč.....ale s gelovkama jsem fakt spokojená......už se mi nelámou a jsou fajn.....taky to docela dost rychle roste - takže pro mě co 3 týdny - je fakt maximum......

certina
18. čer 2009

Hele Míšo - tvůj manža má dneska svátek, ne????Tak to budete slavit 😅 😵

micinka22
18. čer 2009

certi joo má..no oslava..PRACí leda tak 😅 😅 😅 😅 sem mu koupila susenky 😅 😅 😅 😀 jinak si objednal pilu..ale dojde az dalsi tyden .-)a zitra jdeme do kina 😀 😀
ja prave s gelovkama nebyla spokojena...loupalo se to a bylo to na okraji tlusty....u tech porcelanek ..nebo acrylu my to obrousí do tenka že neni poznat že nejsou moje 😉 ted sem mela odrostly tak 6mm ale bylo to peken udelany tak to nebylo ani moc videt.-)

certina
18. čer 2009

jééé - taky porád uvažuju, že bychom si v tu neděli - jestli budu chcíplá zašli do kina....a na co jdete????
susenky 😕 😎 😀

micinka22
18. čer 2009

na Andělé a démoni .-) no takovy sušenky z Lidlu..je má rád...je na nich napsany miluji te ve 4 jazycích 😀 😀 😀 a ta pila byla draha tak co by chtěl 😀 😀 😀 my to nejak neprozivame ty svatky... 😉 😉 😉

certina
18. čer 2009

jjjj - my taky svátky nějak moc neřešíme.....zajdem max někde na véču atak, ale jinak svátky nějak neslavíme.... 😝 A nebo, když zrovna je něco, co si chce jeden z nás pořídit - tak se to svede právě na svátek nebo narozky.......co je nejblíž 😀

certina
18. čer 2009

Moni a už jsi se objednala ke své gyndr.??Kdy jdeš???

certina
18. čer 2009

Kde stě kdo??

teddyna
18. čer 2009

čaute,právě se chystám jít vykoupat dravou zvěř- čili Teddyho.z toho zase nebude vodvaz,chudák - dycky se se mnou dvě hodiny nebaví a vyválí se v ovčinách,co leží před krbem.už je to třeba,je nějakej ušmudlanej.k mojí gyndr jdu příští pátek na krevní odběry.

certina
18. čer 2009

a ty jsou nač?????to nejsou ještě ty na ......... no a teď když do mě střelí si nemohu vzpomenout, na jaké testy se chodí okolo 12tt??????

teddyna
18. čer 2009

to jsou krevní odběry na downův syndrom,HIv a kde jakou breberu snad ještě nebo co.já ti nevím,ani jsem se zatím neptala.to se dozvím v pátek.jsem se vrátila z bazénu - bylo super.bylo málo lidí,takže se dobře plavčilo

certina
18. čer 2009

Kde jsou ostatní????
Veronika se už asi chystá na víkendový oslavovací sešup.......dohání chystání dresů na víceboj, co????Snad to všechno stihla, ještě teď když musí obstarávat to další zvířectvo...................
Moni a za jakdlouho máš výsledky????To trvá myslím 3 týdny, že????

teddyna
18. čer 2009

teda,kde fakt všichni jste???se každej kdesik fláká nebo co....to je teda pořádek!

zuzka72
19. čer 2009

Holky, mě včera petr odvezl počítač na instalaci dalšího disku, nebo co. Takže teď píšu od sousedky a odpoledne bych měla mít ten svůj doma. Ještě, že jsem si pamatovala heslo. 😎 Keramicky nehty? to zní dobře, to musím zjistit, kde to v Olmiku dělaj, mě se taky nelíbí ty gelovy, že jseu tak silny. Teddy ty už tam máš zase 10tt, tobě to ale letí.... 🙂

teddyna
19. čer 2009

dobré ráno všem. Zuzi neboj,to letí všem a všude.taky jsem se nedávno klepala v Brně a dělala srandy s anestezioložkou,že si sama našejkruju anesteziologickou směs a hele me se,najednou 10tt. no,ráda bych,abych to dotáhla do konce. ty porcelánky nehty fakt vypadaj hezky,nejsou fakt tak tlustý,páč se ten porcelán zbrousí a ty nehty vypadají jak vlastní.můžeš si nechat porcelánem potáhnout svoje vlastní nehty,tak to mám teď já.na tom máš nějaký lak a ještě je to přetáhnuté gelem,takže ty malůvky,co tam máš,vypadají jak pod sklem a hlavně-se to neodírá,neloupe a můžeš s tím jít aj do brambor plevat a nic se tomu nestane

zuzka72
19. čer 2009

A ty porcelány jsou asi hodně dražší než gel, že jo? A to je tam přilepeny, nebo potaženy ten porcelán.

teddyna
19. čer 2009

porcelán je stejně drahej.platím za zcela nový nehty 430 a za doplnění 280Kč

zuzka72
19. čer 2009

juj, tak to jdu taky 🙂

teddyna
19. čer 2009

určitě zajdi.škoda,že nemám foťák,bych vám to blikla.