Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
11. bře 2010

Dobre rano..tak my mame na druhe diskuzi miminko 😵 😵 😵 😵 a druhymu se ven nechce 😀 😀 😀 asi jako u čerti no 😀 😀 😀 ale já říkám že obě do nedělě porodí 😀
Daisy držím palce!!

teddyna
11. bře 2010

no a do toho je Vojtík kňoura,protože chraptí,má trošku rýmu...zítra jdem k mudře.zatím to máme doma zkusit s vincentkou a chladným vzduchem a mokrou plínkou nad postýlkou nebo kočárkem.kočár jsem nezkoušela-to by mi plína zmrzla na kost v těch mrazech.áách jo

britka
11. bře 2010

Moni a nemyslela s kočárkem doma? 😀

juvik
11. bře 2010

Bré ránko,

Daisy, ☹ ach jo....a kolikátý den jsi? Není ještě šance...zajdi na krev.

Certi, doufám, že už tu odpoledne nebudeš strašit 😀 a mimčo se konečně rozhoupe 😵

Jinak děkuju za podporu, jste zlaté 😉 ....snažím se brát to pozitivně a věřit tomu...i když teď mi to zrovna moc nejde, protože jsem se vzbudila s bolehlavem a jsem mimo 😀 Za chvilku se jdu ďobat menopurem 😝

micinka22
11. bře 2010

Daisy to mě tedy mrzí :(((
juvik tak se pěkně ďobni 😀

asmeena
11. bře 2010

daisy: taky mi to je líto, ale třeba je ještě brzy, co tak zajít na krev?

juvik
11. bře 2010

Mici, už jsem se bodla 😀 ....ani mi to už nepřijde, holt jsem ostřílená ďobačka 😀

Akorát bolehlav se stupňoval, tak jsem musela lupnout paralen 😒 ...nemám z toho ale dobrý pocit...snad to nebude mít vliv na vajucha. Hlavně aby to zabralo. Jsem si ještě dneska vymyslela složitý oběd - vepřové se zelím a bramborovým knedlíkem, tak kmitám 🙄

asmeena
11. bře 2010

psala mi sukub, že se jim noťas nepovedlo opravit a že volala na tu krev, ale hcg je 0.

stephanie
11. bře 2010

asmeen, který je dneska den - 8. od ET? TO se jí ještě může objevit, ne? prosím vyřid ji, že na ni moc myslím 😉

juvik
11. bře 2010

Taky na Sukubku myslím...snad to bylo opravdu brzo... protože to mi holky kurňa nedělejte 😒 ...jak mám oplývat optimismem

britka
11. bře 2010

Taky si myslím že Sukubka tu krev měla brzy.Holky venku je nějaká zima byla jsem tam na chvilku a už jsem v teple.Mám odp.tak si přečtu večer román na dobrou noc 😀 co za odp.naklabosite co já budu pracovat jak vůl.už ať je večer.Kdoví jak Certi dopadla.

daisy14
11. bře 2010

Holky, díky za podporu, to víte, že ještě počkám, ale jsem 13 den po ET, zítra mám oficiálně testovat a testy, které jsem použila jsou ty nejcitlivější. Takže jsem s tím smířená, počkám ale ještě než přijde MS, což bude asi zítra.

U sukubky si myslím, že tu krev brali příliš brzy, a ty hodnoty vůbec nemůžou být vypovídající. Tak držme palce!

Taky jsem teď přišla z oběda a venku je pořádná zima, brr, ještě že mám vyhřátou kancelář.
Kdoví co Certi, buď tam zůstala nebo spí 🙂

danano
11. bře 2010

ahoj holky prosím kolik se v OL platí za dárcovské vajíčko pro samoplátce díky moc....

kvakuska
11. bře 2010

danano ahoj, v Brně se neplatí za dárcovské vajíčko, ale za dárkyni ... a máš od té dárkyně všechna vajíčka která ti v tom cyklu naplodí, čili když se zadaří, tak můžeš mít i mražáčky ... základní cena IVF s darovanými oocyty je 93 000 Kč ... tady si můžeš rozkliknout ceník výkonů Reprofitu. http://www.reprofit.cz/page.php?id=26&rodic=7&l...

b.e.r.u.s.k.a
11. bře 2010

Asmeen moc sukubku pozdravuj a ať ještě nevěší hlavu,někdo tě musí následovat
.Certi,že by???

pecicka
11. bře 2010

ahoj holky, všechny vás zdravím, já jdu na krev zítra, tak jsem zvědavá, jak dopadnu....dneska je to 14den od ET

beras
11. bře 2010

Ahoj holky 😀 ,nakukuju co sukubka a daisy a vidím ☹ ☹ .Vše už tady bylo napsáno tak holky držím palečky do dalších a už úspěšných bojů. 😉 Musím hlídat troubu 😀 peču fantastickou citronovou babetu taková jak se prodává ale tahle bude ještě teplá 😀 takže mnamozní. 😀

asmeena
11. bře 2010

beras:pisni prosim recept,já ji miluji 🙂

beras
11. bře 2010

Asmi ty taky 😀 ,tak tady je
25 dkg polohrubé mouky
22 dkg cukru moučka
4 vejce
1 dcl vody
1 dcl oleje
1 van. cukr
1 prášek do pečiva
štáva ze dvou citonů/kdo chce může dát i kůru/
žloutky + cukr ušlehat
potom přidat mouku vše ostatní
Nakonec z těch 4 bílků ušlehat sníh a přidat ke všemu.Mám to v kulaté formě a je fakt žůžo 😀

beras
11. bře 2010

Dělala jsem taky jednu v dom. pekárně ale ta není tak dobrá.Pekárna u mě boduje na kynuty těsta.To je těsto jedna básen a ty buchty stojejí za to. 😀

juvik
11. bře 2010

Beras, tu taky peču, je super 😵

Peci, a co testíky, pořád nic?

certina
11. bře 2010

ahoooj holky moje...........tak mně tady máte zase zpátky....ještě asi nějakou dobu budu strašit 😝 ....na kontrole vše dobré....(no pro ně, že??) pro mě - kdyby už to bylo zamnou....tak je to dobré 😝 ....no nic - další kontrola v porodnici v pondělí 15.3. ......a pak dle toho jak to všechno půjde....nejpozdějc asi v pátek (10dní po TP) se bude vyvolávat 😅 .......nejpozdějc v úterý 23.3. - prý musí mít maminka miminko v náručí!!!!Takže tak 😝

Daisy - to je mi taky moc líto , jak jsi dopadla, ale taky si myslím, že není ještě všem dnům konec.....třebas to na Tebe vykoukne třeba zítra, ne???A néééé žádná mrcha!!!!Ta nepříjde - nesmí!!!!!Držím palečky......

A Sukubce - taky vyřizuji pozdravy a držím palečky....tam je to ještě docela brzo....ještě se to určitě změní.....!

Peci - a u Tebe to bylo jak??Jejda už se mi to motá....ty jsi už testila??Nebo jen čekáš na tu krev???a na kolik hodin jdeš zítra na tu krev??

holky jedny umlsaný.....buchty už sem nedávejte (no samozřejmě si recept opíšu), ale to buchtovo/těhotenské období mi za chvíli končí a nastává opět zdravý dietní režim....tak šup sem nějaké to MASO!!!!!!!!!!!!!!!

asmeena
11. bře 2010

beras: a to si jenom uhněteš v té pekárně a pak z toho těsta uděláš něco v normální troubě? Já mám taky pekárnu, ale zatím jsem tam pekla pouze už z hotových směsí. Tak jestli máš i recepísek na nějaké dobré kynuté těsto nebo na nějaký výborný chlebík, tak šup sem s ním
A já si jdu teď opsat ten recept na tu babetu.Mniam. A děkuji.

asmeena
11. bře 2010

certi: co tady strašíš, to snad není možné. A až v pondělí tě chtějí vidět, tak to ten tvůj prcek má teda výdrž.

certina
11. bře 2010

jjjo - a podejť by neměl výdrž 😕 ....já mám sice břicho úplně napnuté....div každou chvíli nepraskne, ale dnes dle paní doktorky - tam prý má hoooodně místa, protože mám strašně moc plodové vody! Tak proto taky takový vorvaň, že???

kasa
11. bře 2010

Verun zítra budeme držet vše co máme.Pohlaď za nás bříško a zítra se budeme na vás moc těšit. 🙂 🙂 Posíláme hodně štěstíčka.

juvik
11. bře 2010

Certi, ženská jedna 😀 ...jsem pořád čekala, jestli se objevíš ...

juvik
11. bře 2010

asmee, dobré recepty jsou na stránkách http://domacipekarny.dama.cz/
Celkem často tam hledám a vybírám, je tam i hodnocení těch co už ty recepty zkoušely, jsou tam recepty na chlebík, sladké i jiné věci 😉

asmeena
11. bře 2010

juvik: budu na to muset kouknout, ať se něčím zabavím. Celý týden jsem teď vyráběla pro mamku do práce ty zapichovátka ptáčků až mi je líto jí je všechny dát, protože si myslím, že se mi povedli. 😀 Tak trošku samochvály. 😀

micinka22
11. bře 2010

Jdu píct babetu..holky na kolik stupnu horkovzduch nebo spodekvrch??