Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
24. bře 2010

Juvi já nevím, mě Machač tvrdil, že je stejný ročník jeko já 72, tak nevím, nevím. 😲

juvik
24. bře 2010

Kdo ví kolik mu holky teda je...nás všechny pěkně houpe 😀

danano
24. bře 2010

zuzi díky moc za info .... 🙂 🙂

teddyna
24. bře 2010

sukub:jsem profi masérka,takže co se účinku na tělo týče,tak lávové kameny doporučuju všema dvaceti!bohužel si to sama neudělám a je to trošku dražší než klasická masáž,ale stojí to za to.jak sem k rodičům pojedu za měsíc,tak se určo zase objednám.
Zuzi,jestli ten Machač s tím věkem netvrdí pokaždý cosik jinýho nebo co. 😀
danano,jdeš přepadávat Machače?je to kouzelník. ten vykouzlí dítě snad i ženské už dávno za zenitem-mi přijde.podle toho,co má za úspěchy

kvakuska
24. bře 2010

teddy já už teda za zenitem jsem, tak by si měl Machač máknout a to mimčo mi vykouzlit 🤐 😒

stephanie
24. bře 2010

Halo halo, kde jste kdo!!! Tady je dneska nějak pusto, nenakecáno.... 😒 😒 😒 ... to vás ty okna nějak zmohly 😝 😝 😝
kvakus, neboj, machač ti taky mimčo vykouzlí...a nemluv furt, že jsi za zenitem 😠 , jsi v nejlepších letech...dneska mívají ženské v tvém věku běžně děti... 😉
kvakus, nebudeš se zase procházet kolem reprofitu? že bys nám tam udělala nějaké občerstvení v pátek 😀 😀 😀

britka
24. bře 2010

Tak jsem se zas zasmála jak jste zkoumaly roky dr.ale je to jedno kolik má je prostě super.Holky já se snad picnu,Právě jsme přijela z práce z odpolední a nebudete mi věřit že každý týden co mám odp.mě dratuji policajti já je snad přitahuji nebo moje škoda 120? 😀

kvakuska
25. bře 2010

Dobré ránko 😀
Stephi výbornej nápad, postavím se v pátek před Reprofit s popcornem a s grogem, vaše folíky jistě budou skákat radostí, jak mě tam uvidí 😀 😎

asmeena
25. bře 2010

Ahoj holky, sice málo příspěvků, ale docela jsem se nasmála.
Mici, co ty všechno s tím miminkem v bříšku nezvládáš? To já mám strach pomalu převléct peřiny (ale dnes jsem to už udělala) a ty jdeš dělat brigádu na cvičák.

Koukám, že zítra v Reprofitu je koníkoví sraz.

asmeena
25. bře 2010

Kino bylo super, snědla jsem celý střední sladký popcorn a přemýšlela jsem, jestli mi z toho nebude špatně, ale naštěstí nebylo. Co se týká filmu, tak byl moc pěkný, akorát konec zbytečně smutný, ale jinak doporučuji. Bylo fajn, že jsme šli už na 14:00 protože byl sál skoro prázdný.

Pak jsme šli ještě do Teska kouknout na nějakou tu hračku a mají tam zrovna 50% slevy, tak jsme koupili jakousi lodičku, ve které stjí panáček, který když se zmáčkne, tak to hraje různé melodie.

sukubka
25. bře 2010

pěkné ráno holky.
anet teda škoda že nebudeš mít OPU už v neděli nebo v pondělí jako já,byli by jsme v Brně spolu 😀
jinak já za Machačem byla taky v neděli myslím na 17h a byli jsme tak jen 2paní,byl to fofr.
kvakus s tou cedulkou to nemělo chybu 😉
Asmenko tak když film doporučuješ tak na něj zajdu 😉 myslím že lodička udělá 100% radost.

teddyna
25. bře 2010

dobré poledne.jsem se ke koňousovi dostala až teď.Vojtík má rýmu,tak odsávačka je největší kámoš.do toho jsem cosik uvařila,pověsila prádlo,trochu pofackovala kuchyň a asi s ním zajdu k místnímu pediatrovi,aby ho poslechl a naordinoval nějaké kapky
asmen:jak se tak dívám,tak máš listopadový termín.to budeš mít oblečení na mimčo ve stejném pořadí jak mám já a řeknu ti,navlíkat mimčo v zimě do těch kombinéz fusaků...hrůza! ať už je konečně teplo!Pokud budete mít chlapečka a chtěla bys,tak ti můžu poprodávat věci po Vojtíškovi.stejně to budu prodávat,nemám to kde skladovat

asmeena
25. bře 2010

teddy: určitě pokud budeš něco mít a bude se mi to hodit, tak si koupím. A až se vrátíš domů, tak musíme konečně zajít do shoppingu ať se poznáme, když nám to už před tvým porodem nevyšlo.

kvakuska
25. bře 2010

sukub 😀 😎

Holky a nevíte někdo co je s čertinou? Je už aspoň doma? Nebo jsem snad někde nějakej příspěvek o ní přehlídla? ... je mi jasný, že ať je kdekoli, tak určo má fofr, ale zase člověk chce být informovanej alespoň o tom, že jsou obě holky v pořádku 😠

juvik
25. bře 2010

Ahoj holky,

nakukuju až teď...dopoledne jsme byli na nákup a shánět dárek pro dvojčata...slaví o víkendu 2 ročky...tak jsme jim koupili dětské kolečka (neboli u nás točky 😀) - dvoje, aby se nehádali 🙂 a k tomu nářadí - lopatu, hrábě....přišlo jaro, tak budou děti makat na zahradě 😀 😀 😀
Pak jsem honem vařila a teď jsem myslela, že domyju poslední okno, co mi zbývá, ale tak tam fučí, že bych nerada uletěla 😅

Jo a Certi se myslím neozvala...má asi určitě šfung s malou 😉

teddyna
25. bře 2010

kvakus,čerti jeu ž dávno doma.ale není na tom moc dobře psychicky ani fyzicky.ozve se určo sama. psala tu příspěvek ještě z porodnice a dál jsem s ní v kontaktu po telefonu.hele,asmen,dám ti množstevní slevu🙂a shopping beru - stejně tam musím zajít vyměnit pásek,co jsem tam manželovi koupila.lupodivu je mu velký,což jsem FAKT nečekala 😀

juvik
25. bře 2010

Teddy, tak až s ní budeš mluvit, moc ji od nás pozdravuj...že na ni myslíme 😵 ....možná si to i přečte 🙂

stephanie
25. bře 2010

ahojík holky,

máte u vás taky takové větřisko?

já jsem na čerti taky už včera myslela, že už se od té doby neozvala...teddy, tak pozdrav ode mě, až spolu budete mluvit...

kvakus, zítra tě čekám s tím popcornem 😀 😀 😀

juvik
25. bře 2010

Stephi, ahoj 😉 ...jj, taky tu fouká jak blázen
To budete mít zítra super ... i s občerstvením 😀 ...že bych taky zase za Štěpánem zajela 😀 ...aspoň bych vás poznala.

stephanie
25. bře 2010

juvi, přijeď, uděláme seznamovací párty 😀 😀 😀

certina
25. bře 2010

ahoooooooj všichni...............................už pár dní nakukuju....ale číst rozhodně nestíhám....takže se mooooc omlouvám, ale vůbec nemám přehled jak na tom kdo teď jste................chjoooo - sem uplŇ ztratila přehled!
No já se mám jakš takš......Adélka je naše velikánské zlatíčko, ale nejdříve mě potrápili v porodnici, když Adélka moc shubla a pak nechtěla sát mlíčko a sestry se o to moc nestaraly, jestli je nebo není něco v pořádku, prostě je akorát zajímalo jestli přibírá.....hrůza......už jsem myslela, že podepíšu v pátek revers, ale nakonec nás pustili sami - doma to pak 2 dny trvalo než jsme si na sebe zvykly a zklidnili se a Adélka začala baštit mlíčko ode mně.....mezitím to byl horor....stříkačkoou, prstem, flaškou, nutrilon, moje mléko........a nic z toho Aďa nechtěla.......naštěstí teď plně kojíme....ale od té doby , co přestala v nemocnici baštit a já byla ve stresu, tak začala šíleně plakat (fakt histericky)....a to jí bohužel zůstalo doteď......takže momentálně buď spí, nebo baští nebo křičí......utiší se jen u taťky v náručí....ale ten pofrčí v pondělí do práce a já na to huštání v náručí nemám sílu, tak jsme od včerejška najeli na utišení vození v košíku, ve kterém Adélka pobývá......a zatím to vypadá, že to funguje + - stejně jako nošení, ale pro mě přijatelnější......no tak snad to Adélce vydrží aspoň tak......................ale jinak s ní momentálně není žádná řeč - chce to čas..............už jsme zkoušeli dávat dudlíka, ale toho nechce - chjoooo - tak jsem koupila další dva takové ty klasické kaučukové, na kterých jsme vyrůstali my , ale ani ten nepomáhá..................zítra jedeme k panu doktorovi na převážení, tak se stavím do lékárny pro sam simplex (to už mi radila Monča)....tak uvidíme jestli zabere....ale moc naděje do toho nedávám. Naštěstí Adélka na váze začala řádně přibírat, tak aspoň něco.................jinak má trošinku špatné kyčle, tak dáváme široké balení plenek a tím, že se Adélka narodila tak veliká - tak má skoro všechno oblečeníčko, které maminka nakoupila malé.......tak se parádí každý den co to jde!! Aby aspoň všechno měla jednou na sobě 😀
Jinak Vám všem moooooooc děkuju, že na mě myslíte..............................fakt moc dík...............občas když jsem sem nakoukla a něco jste o mě psaly.....tak mě to moooooc potěšilo - fakt holky..................velké dík Vám všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Snad se to za chvíli rozjede do nějakých kolejí, Adelku začne zajímat svět kolem sebe a začnem si to teprv užívat a já najdu chvilky, abych tady byla s Váma!!!Škoda, že není nějaká tabulka, třeba u někoho v albíčku, kde by byl přehled kdo co a jak! Nechce se někomu do toho???????
tak já se zase odloučím..........mějte se všichni pěkně....pááááááá

juvik
25. bře 2010

Certi, jééé nakoukla si na nás 😵 Přeju ať se s Adélkou sžijete co nejřív a začnete si to užívat 🙂 Držte se...jste holky statečné 😉

Stephi, že by? 😀

asmeena
25. bře 2010

certi: tak to je fajn, že jsi se ozvala. Neboj, až najedete na nějaký režim, tak to bude zase o trošku veselejší. 😉 Držte se holky a moc na vás myslíme.

zuzka72
25. bře 2010

Čertííííííííííííííííííí-jste šikulky, neboj, vše zvládnete.
Co je to sam simplex a na co to je?
Teddy-jj taky se mi zdá, že nás s tím věkem Štěpán houpe. 😀

ferdice
25. bře 2010

certi: jsi hodna ze ses nam ozvala. Urcite se szijete brzy brzicko a az zacnete v krasnych jarnich dnech jezdit ven, tak to bude vubec super. myslime tady na vas 🙂

juvik, ze vahas jasne ze se prijed podivat.

bychom si mely domluvit nejake znameni 🙂 mam doma maleho plastoveho konika, ze bych si ho vzala do ruky? to bych asi byla za exotku, ani neni modry.

zuzka72
25. bře 2010

Tak hlásím jsme se konečně po třech dnech doslova posr...., v ložnici smrad, jako ze staryho vola a v plínce nevzhledné barvy kaše, ale tak vyšlehaná, že by se ani nejlepší kuchařka nemusela stydět. A nejenom v plínce.....
Holky my jsme pořád venku, to je super, vždycky vylezeme i se psy a jdeme prochajdu dopoledne, dojdem o půl1, kluci dospí na zahradě, já navařím, nakojím, poklidím, přijede taťka, ohřeju jídlo, nakojím, frčíme zase na prochajdu, ale to už sami bez psů. Návrat večer kolem šesté, nakojím, udělám velkým večeři, policu kolem domácnosti, koupem a papáme. Pak spánek-teda všichni, jen já pořád nemůžu spát, takže makám v noci-to mi vyhovuje, peru, žehlím. Jinak ten den strašně utíká a zítra už mají chlapečci měsíc.
Hele holky, vím, že když se kojí, že se nemusí dávat čaj, ale já bych jim ráda dala nějaký na to lepší kakání-hlavně Lukáškovi, myslíte, že můžu? A jakej, máte někdo zkušenosti? Viděla jsem nějakej fenyklovej od sunaru, ale nevím.

juvik
25. bře 2010

Ferdi, hehe už to vidím...všechny tam zítra budete s koníkem v ruce a budete na sebe mávat 😀 ...to my máme doma na půdě akorát velkého - houpacího 😀

Zuzi, to jsou myslím kapičky na bolení bříška ....aspoň teda švagrová něco takového kupovala 😕

juvik
25. bře 2010

Zuzi 😀 ...švagrová vždycky říkala, že to jsou nadělení při kterých se otvírají okna a zavírají oči 😀

asmeena
25. bře 2010

zuzi: ty jsi taky jak zajíček Duracel, to není možné, že tak tu velkou rodinu zvládáš. Jsi dobrá.

stephanie
25. bře 2010

ahojík čertí,

to je fajn, že ses ozala...neboj, to chce čas, přesně jak píše asmeen, až budete mít režím, tak se to určitě zlepší...
ještě jsou dobré probiotické kapky, ale jsou trošku dražší...
tak a´t Adélka hezky roste 😉