Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
11. dub 2010

Tak jsem se tu k Vam vetrela 🙂 diky holky ze muzu mezi Vas... jsem tu z5 protoze manza kouka na motorky tak pojistovnu zkouknu zitra... 🙂 jdu si to tu procitat at jsem vice v obraze.. 😉

sukubka
11. dub 2010

anet teda ty máš výdrž že nezajdeš na krev,úplně tě obdivuju,to bych já nevydržela!Já chci jít v úterý a to budu mít co dělat abych to vydržela!
brit,myslím že to step testování že na to nejde nemyslet at člověk dělá cokoli 😒

asmeena
12. dub 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET)3minimálka-hlásí // !
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka duben/květen!
aneta1199 - minimálka - hlásí // !

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 21tt
ASMEENA - těhule 11tt po minimální stimulaci (původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

asmeena
12. dub 2010

Dobré ráno holky, trošku jsem poupravila tabulku, ať vidíte, že mi taky trvalo než jsem otěhotnala, ale v Reprofitu dělají zázraky, tak všem držím pěstičky, ať jste taky těhulinky a maminky. 😵

stephanie
12. dub 2010

Dobré ráno...
asmeen, no cestička to byla tedy trnitá, klobouk dolů...A já tu bulím po 3. nezdaru...
Hezký den všem 😵

misa.patrik
12. dub 2010

Dobre ranko Stepi nesmut 🙂 to prijde uvidis... kdo si pocka ten se docka ja se taky tesila z kazdeho tehu a bylo to horsi zklamani nez kdyz jsem cekala // a byla / ...bude lip 😉

stephanie
12. dub 2010

míšo, to víš, že si počkám 😉 😵

misa.patrik
12. dub 2010

😉 pesne 🙂

kvakuska
12. dub 2010

stephi nebul, chce se mi bulet s tebou, já jsem celá nedočkavá a těším se kdy se u mě zase začne něco dít, před stimulkou člověk vůbec nemyslí na to, že přijde zase i to testovací období a nervy budou zase na pochodu 😒

kvakuska
12. dub 2010

sukub kam ti zmizla fotka? 😨

asmeena
12. dub 2010

Vypadá to, že zase dělali nějaké úpravy, protože kamarádce zmizelo celé album.

juvik
12. dub 2010

Dobré ránko holky 😉

u nás vykukuje sluníčko, ale asi to moc dlouho nevydrží.
Taky jsem se dívala, kde má Sukubka fotku. Asmee, celé album? A proč...neodpovídalo pravidlům? 😕

Manžel dostal do středy nucenou dovolenou, mají málo práce ....na jednu stranu budem spolu, ale zase nehlásí nic moc počasí, tak ani nic nepůjde podnikat...leda tak spát 😀 Dneska asi vyrazíme ještě i do města.

pecicka
12. dub 2010

ahoj holky, všechny vás zdravím po víkendu, hlásím, že jsem včera začala píchat a v pátek jdu ke Štěpánovi na utz, tak věřím, že vše ůjde jak má. Je tady krásně, sluníčko svítí, tka se i pozitivně myslí, vždycky mi to sluníčko dodá spoustu energie 🙂

b.e.r.u.s.k.a
12. dub 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET)3minimálka-hlásí // !
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka duben/květen!
aneta1199 - minimálka - hlásí // !
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 21tt
ASMEENA - těhule 11tt po minimální stimulaci (původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

b.e.r.u.s.k.a
12. dub 2010

Tak jsem se sem taky dovolila připsat,i když vám moc poslední dobou nenavštěvuji.Snad nevadí.Sukubko aanet hodně štěstíčka

juvik
12. dub 2010

Berusko, vždyť k nám patříš...to je přece jasné 😉
Peci, a jak zvládáš injekce....pícháš si je sama?

pecicka
12. dub 2010

juviku-včera jsem si to píchala sama, protože měl manžel noční, ale jinak mi to píchá on 🙂

juvik
12. dub 2010

Peci, tak to já se přiznám, že jsem si to raději ďobala sama...manžovi se děsně třesou ruce...jsem se na něj koukla a zatrhla to...kdo ví kam by to píchnul 😀 Tak ať folíky rostou 😵

U nás už sluníčko zalezlo ☹ Jdu něco dělat, zatím 🙂

pecicka
12. dub 2010

juviku, děkuji ti moc, já tomu prostě těd věřím, asi to jaro přidává na pozitivním myšlení, mám funkční jen jeden vaječník, tak jsem zvědavá, kolik jich doroste 🙂

capenka
12. dub 2010

zdravím po delší odmlce,mám po OPU a čekám.jinak Machač už nás utvrdil ,že jsme dobře udělali,před 14 dny jsme si dovezli sourozence z děcáku,tak mám ted výborný starosti a jsem spokojené.že jestli otěhotním ,zase stejně potratím.jak se potratí po třetí ,dá rozum ,že není něco v pořádku ,a to jsme uznaní jako zdraví,takže gratuluji těhotným a holky držte se

capenka
12. dub 2010

chtěla jsem napsat 2 sourozence 🙂

micinka22
12. dub 2010

Capenko tak to gratuluji k dětem 🙂))tak napiš neco víc....fotky a takkkk🙂))

asmeena
12. dub 2010

capenko: a jak máte staré děti?

capenka
12. dub 2010

školkový a škola,trošku odrostlý ,a tak to se poddá a mi si zvyknem ,dělájí potvorstvo,romové nejsou,tot hlavní ,máma jim umřela ,a tak budem se snažit,

juvik
12. dub 2010

Capenko, ahoj...to jsem nevěděla, že máte žádost o náhradní rodinnou péči. Děti máte v pěstounské péči? A jak dlouho jste na ně čekali? Jestli jsem to dobře pochopila, tak čekáš jestli bude ET?

juvik
12. dub 2010

Holky a teď mě napadlo...nevíte co je s Katapolou....měla mít tuším v pátek OPU?

teddyna
12. dub 2010

capenko,to je úžasné - sourozence si vzít!! jasně-čekáme podrobnější info,foto atd atd atd...
holky,já ty dopoledne časovně nějak nedávám. Vojtíšek dá opravdu zabrat.ale to každé miminko.a kdo mi tvrdí že ne,tak ať si mě nepřeje 😀
a jak testovatelky?jak to vypadá??

andinka22
12. dub 2010

Hezké pondělní odpoledne,

Peci tak ať ti to píchání hezky jde a ať jsou v pátek krásní folíčci.

Juvi taky myslím, že měla mít Katapolka OPU, tak třeba se ukáže.

Capenko, tak to je krásný, že jste si vzali sourozence, těšíme se na fotečky.

Sukubko, Anetko ještě jedno potichoučku gratuluji a ať čárečka hezky sílí.

Hezký den všem ostatním beruškám. 🙂

sukubka
12. dub 2010

ahoj holky má čárka je asi pořád stejná,uvidím zítra na krvi!

capenko taky se těším na fotečky!
peci a co injekce?dá se to zvládnout že?

sukubka
12. dub 2010

kurna a štvou mě s tou fotkou 😠