Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
12. kvě 2010

juvi začínají mě chytat nervíky i za tebe, chjo, proč jen není možné si volat třeba už v deset 😠 ... budu číhat na info od tebe 🤐 😕

juvik
12. kvě 2010

Kvakus, díky....já se snažím na to nemyslet, ale nejde to nejde 🙄 ....jsem napnutá jak guma v gatích a bojím, bojím
Vařím oběd, tak snad něco nespálím, jsem mimo 😅

kvakuska
12. kvě 2010

jituli desátý den po IUI mi přijde fakt dost brzy, to já vždy těch 14 dní vydržela, přece jen ty 3-4 dny navíc v začátcích hrají velkou roli 🙄 ... dnes už bych asi vydržela netestovat i tři týdny, už jedu jen na jistotu, duchy ráda přenechám ostatním, já chci rovnou buď a nebo 😔

kvakuska
12. kvě 2010

juvi nemůžeš se jít třeba projít, nakouknout do obchodů, dát si v cukrárně něco sladkého na nervíky a tak podobně? ... když je člověk sám doma, tak to fakt neutíká a sviňky myšlenky se od té jediné myšlenky nedají odpoutat 😒

juvik
12. kvě 2010

Kvakus, u nás máme jen jeden obchod s potravinami, kde stejně skoro nic nemají 😀 Bydlím tam, kde lišky dávají dobrou noc, víš 🙂 Takže ani cukrárna, ani nic podobného....můžu akorát vylézt na zahradu...a to taky pomáhá 😉

jitulik24
12. kvě 2010

Kvakus, já vím ale jsem hodně netrpělivý člověk a všechno musím vědět co nejdřív. Navíc beru léky které se v těhu nesmí, takže čím dřív objevím // tím dřív ty léky vysadím a vezmu si jiné.

kvakuska
12. kvě 2010

juvi tak si zajdi zaskotačit s liškama, třeba tě přivedou na jiné myšlenky 😀 ... a nebo navař hrášek, tím určitě lišky přilákáš a budou si s tebou hrát ve světnici dokud nebude 13 hodin 😎

juvik
12. kvě 2010

Kvakus 😀 😀 😀
Hele a nemusela bych jít ani daleko....sousedka minulý týden říkala, že viděla kousek za barákem lišku a prý pak zmizela v nějaké noře...tak má strach, že tam má mladé a vyklidí ji všechny slepice. Manžel se tam byl koukat a prý tam asi fakt má noru....takže vezmu housličky, uvařený hrášek a jdu je lákat 😀

stephanie
12. kvě 2010

holky, kde vy na ty hlášky chodíte 😀
kvakus, že se taky ukážeš - píšu ti černý puntík za absenci!!!
neboj, já netestuju, co by se mi tam taky ukázalo 6. den...Já ani testování naplánované nějak nemám, čekám, až mě to zas spontánně chytne 😀

juvik
12. kvě 2010

Stephi, já nic...to Kvakuš 😀 😀 😀
Jdem se naobědvat, manžel pak fičí do práce

micinka22
12. kvě 2010

Miso...tfuj tfuj at duch sílí..je to super..🙂

jej
12. kvě 2010

Ahoj holky!
Zdravím po delší době, vítám nově příchozí. Jen doporučuju místo na profuk vejcovodů se domluvit rovnou na diagnostickou laparoskopii. TAky mi profukama hrozili (nepříjemné je to), ale potkala jsem spolužáka z gymplu, dnes úspěšného gynekologa v Německu, hned jsme na něj vše vysypala a říkal, že tam už se profuky nedělají, je to zbytečná trápená, poněvadž pak stejně 99% těch žen skončí na té laparce, takže tam kouknou rovnou a případně udělají, co je potřeba. TAkže já pak podstupovala rovnou operaci. De facto mi to pak potvrdil ai jeden z lékařů na www.porodnice.cz.

Šukub, chápu, že tě muselo mrzet, že s MAchačem ses nestihla rozloučit...ta paní doktorka se jeví velmi velmi příjemně, ale holt Machač je fakt zlatej. Mě úplně mrzelo, jak se se smou loučili. Vůbec mi setrvání u nich nenabízeli! A to chodím shodou okolností do stejné ordinace (oni se tam střídají) ke svému dr. Nebo možná právě proto mě předali, těžko říct. Tak já mám dr. v poho, tak je to taky fajn, ale klíďo bych u nich setrvala 🙂. Stejně nevím, jak to dělají, když občas už tam sjou vidět ženské s bříškama a přitom po "srdíčku" nás vesměs předávají svým doktorům. Machač mě nicméně již nechal doma, tak teď se mi dny poněkud táhnou, ale nedá se nic dělat, že jo...

Míšo, duch je dobré znamení!

Juvi, kde ty to bydlíš, prosím Tě? Ale tak zase určitě máte kolem krásnou přírodu, to je taky paráda! Tady na Olomoucku je teda dnes prozatím krásně, jak jsi psala o šíleném lijavci...no nic, jsem se nějak rozepsala...

juvik
12. kvě 2010

Holky,
buch...slyšeli jste ten kámen, co mi spadnul ze srdce? 🙂 Zítra je transfer v 13.30....oba embryjka se dělí, jedno má 3 buňky a jedno dokonce 5 😵 ...snad budou bobísci i dál bojovat. Jdu si dát čokošku nebo něco sladkého na nervy 😅

Jej, bydlím na malé vesnici, baráky jsou tady roztroušené, některé celkem daleko od sebe....je to na SV Moravě....hezké počasí závidím, tad je pořád zamračeno,ale teď neprší

misa.patrik
12. kvě 2010

Holky diky moc 🙂 ja s tim radeji nepocitam ale vite jak to chodi 🙂 takovych duchu uz jsem mela a MS vzdycky dorazila 😒
JUVI supeeer jsou to sikulinky 🙂uvidis...uz se tesi na maminku bobanci mali 😉

juvik
12. kvě 2010

Miso, díky 😵 A ty nezoufej, zkus to za 2 dny a věřím, že už to nebude jen duch 😉

misa.patrik
12. kvě 2010

jasne ze 🙂 tak bud a nebo co nadelam 😀 uvidim jestli to vydrzim testnu az v sobotu
ale to asi nevydrzim 😀

juvik
12. kvě 2010

miso, jak už jednou člověk začne testovat, tak to pak jede a nejde to zastavit 🙂

misa.patrik
12. kvě 2010

Jojo presne tak Juvi ..jak kdybych mohla tak testuju 3krat denne 😀 😀 😀
ale jsem si tez uvedomila ze kdyz jsem treba mela zpozdeni tak jeden den tak jsem na testu mela slaboulinkou carku... a taky mam zavedeneho jednoho Lednáčka tak nez on zacne produkovat to HCG do moci tak to trochu trva 😀 😀

juvik
12. kvě 2010

Miso, no právě, ono to chvilku trvá než to hcg stoupne a testy to zachytí. 😉

stephanie
12. kvě 2010

juvi, no vidíš!!! super!!!

juvik
12. kvě 2010

Stephim já vím, jsem plašan 😅 Ale po tolika pokusech mám nárok 😀
Ale vyhráno není....nikdy. Jsem zas optimista, co? 😀

stephanie
12. kvě 2010

juvi a která z nás není plašan 😀
každá z nás si něco prožila a má strach, to je normální...

misa.patrik
12. kvě 2010

Holky proc se v noci tak strasne potim ??? tohle mi dela vzdy pred MS

juvik
12. kvě 2010

Miso, já myslím, že to je po tom utroši a všech hormonech...já to mám taky tak...po clostíku jsem se potila v noci děsně a po utroši mi to občas dělá taky, chvíli je mi vedro, chvíli zima ...holt jsou ty hladiny hormonů rozbouřené

Stephi, jj, jiné už nebudem...budem plašit pořád 😀

misa.patrik
12. kvě 2010

aha 🙂 no mozna i z toho estrimaxu 😉

juvik
12. kvě 2010

Miso, estrimax jsem nebrala, tak nevím...ale možné to je 😉
Natlačila jsem do sebe půl oříškové milky...jsem fakt čuník ...ale byla mooooc dobrá 😀

misa.patrik
12. kvě 2010

cokolada je dobra na nerviky 🙂 ja jsem ted zbouchala 2 lednáčky 😀

juvik
12. kvě 2010

Miso, to jo...tím jsem si to taky ospravedlňovala 😀 Hmmm...a ledňáčky bych si taky dala...a nebo míšu, ten nanuk miluju 😵

misa.patrik
12. kvě 2010

jojo ten taky muzu a taky mrože 🙂
Neni nad klasicke ceske nanuky 😉 😉

teddyna
12. kvě 2010

jůů,mroož-ňamka
a kde je asmen?se asi ztratila v Shoppinu 😀 .mooc jí to sluší s klubajícím se bříškem.seděly jsmev kavárně a daly jsme si Latte za 54 😝 😠 .to kdybych věděla,tak si donesu tu černou vodu v butylce 😀 .ale bylo fajně.snad to zase zopáknem.ale s dětma je to horší-Vojtík nakupovAcí typ nebude.za to Adélka od čerti je typická ženská milujicí nákupy. tak jak nad tím přemejšlím,tak jsem asi chlap 😲