Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
10. črc 2009

Certi supe super gratulka 🙂)) ..ted si pockame do uterka na ty dvojčata a pak se bude těhotnět dál 😀 😀 😀 😀

certina
10. črc 2009

tak ták Mišo............přesně tak............jinak samo děkuji..................

certina
10. črc 2009

Holky tak u nás se dneska ta véča nekoná.............neb jsem vstala o půl šesté a byla jsem taková nějaká.....no prostě - rozhodně né někam vyrážet do společnosti...................ale máme objednanou pizzu..............sakriš - mám hláááád ............. už by tu měli býtttt....................a co Vy všechny budete dělat o víkendu????Moňa už asi odjela na fesťák a ostatní????
Já pudu ráno nakoupit a pak se budu asi poflakovat doma...........a v neděli asi taky budem jen tak relaxovat doma,,, možná jen nějaká málo práce na zahradě atd............

micinka22
10. črc 2009

pizza,,,mnam muzu kdykoliv v jakemkoliv mnozství 🙂)
ja dodela svoje veledílo...zítra dám fotku...jestli mi to za ty nervy stojí fakt ://
jinak zitra dojde na navstevu tady ta baba co sem občas nakukuje a má trojčata 😀 😀 😀 😀 a jinak miním relaxovat a jet s hafanem do lesa!!! musime trenovat na zkousky...

Holky nemate nekdo znamyho myslivce??:(( sháním nohy z vysoké(jelen,srnky atd...jde mi o část od kolene po kopyto..) tak kdyby prosím nekdo o něčem věděl budu nadosmrti vděčná!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzka72
12. črc 2009

Holky, tak kde jste všechny? My včera byly v tom Dvoře v ZOO-moc pěkny a ještě v Pardubicích na Tuningu-taky super. Počasí se vydařilo, tak to bylo fajn. Dojeli jsme o půl deváté večer dom a šli na pivo(cappy) s ostatníma a pak odpadli únavou. A co vy holčiny, jak se daří a co je nového? 🙂

teddyna
12. črc 2009

ahoj všem.tak jsem se vrátili v poledne z Jeseníku - bylo super,bezma atmosféra,vynikající program.akorát jsme strašně utahaní - opět málo spánku,hodně chození....takže jsem se najedla,naládovala pračku,písnu vám tady pár řádků a jdu spočnout,páč se mi očí zavírají a Jiří je na tom podobně.pesan se se mnou moc nebaví,že jsem ho tady nechala 2 dny samotnýho a mě je z toho smutno-ách jo,dyť je to můj miláček.
Peti,moc gratuluji k "tečce" a a´t tečka roste do pořádné koule!!
Zuzi,co ty a kontroly????

zuzka72
12. črc 2009

Teddy, jaky kontroly myslíš? 🙂

teddyna
12. črc 2009

tak jsem trochu spočla,pověsím prádlo a vyrazíme s klukama na prochajdu. Zuzo,myslím tvou kontrolu u Machače.ale už jsem si to přečetla na minulé stránce,že to vypukne v úterý.u mě vypukne kontrola ve středu.

certina
12. črc 2009

jjjo - achoj cholki................a u mně to vypukne další středu.............

zuzka72
12. črc 2009

Ahaa 😀 , tak to máme všechny kontrolní týden. 😀

donnald
13. črc 2009

Ahojte děvčata,
tak jak se dívám, dnes tu nikdo není ☹ .

Holky, já jdu zítra taky k Machačovi. Zuzi, ty jdeš na 9:30h si psala, že? Já tam mám přijít kolem 10:30h, ale přijdu tam už tak na 10:00hod, jestli mi to vyjde. Včera jsem jela po dlouhe dobe po Dobrovskeho a je to tam sama dira - hruza!.Zuzi jdeš sama nebo i s tatou?

Ja jsem celou dobu prosila, ať přijde MS ☹ a ono nic ☹ 😒 ☹ 😒 ☹ 😒 . Doufám, že mi zítra Štěpán řekne něco pozitivního aspoň......

zuzka72
13. črc 2009

Veru, já jdu na 9.30 a budu čekat, takže možná budeš hotová dřív, než já. 😀 Jdu sama, někdo musí vydělávat peníze. 😀 Já jsem moc zvědavá, co ti Veru na tu nedojitou MS řekne-kdyby řekl těhu, to by byla krása, moc bych ti to přála. Já sama se bojím co řekne mě, ono nikdy není nic 100%. 😒

teddyna
13. črc 2009

čaute vespolek.to je hic!totálně mě to zmáhá.vyprala a pověsila jsem tři pračky prádla,hezky to uschne.ale jak jsem vlekla ty koše s prádlem ven,tak mě začlo tak rvát v podbřišku,že jsem připravená jít se na chvíli natáhnout
samozřejmě přeju zítra jen samá pozitiva!!

zuzka72
13. črc 2009

Veru, co budeš mít zítra na sobě, ať tě poznám. 😀

teddyna
13. črc 2009

Zuzi,neplaš s oblečením-přece poznávací znamení je karafiát v klopě a noviny v ruce,ne??

zuzka72
14. črc 2009

TEddy, to bylo minulej měsíc, teď je jiná doba. 😀 😀 😀

donnald
14. črc 2009

Ahoj Zuzi,
včera už jsem se k pc nedostala - bo jsme byli bruslit. Resp. já jsem se snažila napodobot sport bruslení, neboť jsem na tom stála poprvé 😀
Zuzi, mám na sobě bílé kraťasy, bílé triko a na tom sytě růžový top na ramínka. Prostě až přijdě někdo, kdo vypadá jako malá těhotná, a ve skutečnosti není těhotná, jsem to já 😉 .
ZUzi, já tam asi taky budu čekat. Protože mi řekla, ať přijdu tak kolem 10:30hod, tzn. ne přesně v 10:30hod. Tak snad to půjde rychle.
Už jsem moc zvědavá, co mi řekne. Vidím to tak, že řekne - hm, stává se to... . Těhu fakt nejsem. Myslím, že by se to ukázalo ten 32 DC na testu, nebo kdy to bylo.

donnald
14. črc 2009

Zuzi, a co budeš mít vlastně ty na sobě???????

certina
14. črc 2009

bré ranko všem...............

holkiiii - držím pěstičky...............ať to všechno dobře dopadne..................už se těším na nové info................tak spěchejte....................

zuzka72
14. črc 2009

Mno to ještě nevím, ale podle toho, jak to venku vypadá, tak béžovy 3/4 kalhoty a asi bílotyrkysovy triko. 🙂 A ty?

zuzka72
14. črc 2009

Aha, už jsem to tady přečetla, už vše Veru vím. 😀 Bruslím taky, ale už tak 3měsíce jsem nebyla, nebyl čas a to jsem si pořídila novy brusle.. 🙂

teddyna
14. črc 2009

čaute vespolek??tak holky se už asi poznávají u Machače v čekárně aj bez novin a kvítka v klopě.tak jsem zvědavá,s čím holčiny dorazíte.tak pište pište,a´t máme nové zprávy!

certina
14. črc 2009

jjjo a nebo už sedíjou spolu někde na kafčo a na nás tady kašlou..................................

zuzka72
14. črc 2009

Tak jsem doma od doktora, vzali mi krev zítra si mám odpoledne volat na HCG a 21.7. mám jít na ultrazvuk a mám neschopenku. A Verču jsem nepotkala, jelikož jsem už v 9 vypadla, přišla jsem dřív a nikdo tam nebyl, tak jsem ji nechávala u Marušky dopis i s telefoním číslem ať se mi ozve, že jsem ve městě, ale nic, tak nevím.....

certina
14. črc 2009

Zuzi a to Ti dneska nedělal ulz????Neschopenku máš ode dneška???A co Ti jinak říkal?A na krev ještě do toho 21. jdeš jednou????Nebo jen dneska???
tak to už se těším na toho 21....jak to tady oficiálně oznámíš!!!!!!!!Já jdu 22.....už aby to taky bylo......
holky právě jsem se dala trošku do pucu, vyrářím za babičkou do nemocnice, ale zjišťuju, že nemám co na sebe - naládovala jsem do sebe oběd (vyjímečně polévku i druhé) a to břicho, které narostlo - to je děs.............fakt....nejde to vůbec zatlačit a když ho zatlačím, tak je mi tak nějak divně.................takže jdu pátrat po dalších kouscích....ale už toho širšího moc nemám 😀

A co ta Verun...........jsem napjatá jak hrom.............holki - ale byla by to sranda, kdyby ji Štěpán fakt řekl, že je těhu, co????

zuzka72
14. črc 2009

CErti, ÜTZ mi nedělal, prej by nic neviděl,no nevím, jestli za týden něco uvidí, ale on je doktor, neschopenku mám ode dneška, takže jsem odvolala brigádu a stejně mi to rozum nebere, když jsem na úřadu práce, ale asi aby mi nenabízeli místo. Peníze mi stejně nedají, tak je ta neschopenka celkem na nic. Říkal, že nejsem nejsem nejmladší, tak hlvně, že říkal, že jsem jak osmnáctka...., že by počítal tak z 5vajíčky, ale 38, že je strašně moc aže když jsme došli až tak daleko, tak to musíme hlídat, že půjdu kvůli věku na spoustu vyšetření a že dokud nebudu mít dítě v kočárku, tak, že nemám vyhráno. Ale t o je jasny. Ach jo....Toho 21.7. jdu na UTZ, tak uvidíme. Co ta Verča? Je tajemná....

certina
14. črc 2009

ach ták.....tak to jó.............takže už jsme na neschopence 3.......... 😎 😀 .........jsem zvědavá kolik v srpnu dostanu za červenec 😖 😲 , asi mě klepne pepka...................

Verúúnnnn kde jsi................

micinka22
14. črc 2009

ahoj-..tak koukam že nic skoro nevíme .(( a ja se tesila na mimooooooo..chjo..
tak si jeste pockame no🙂)

Verca se zatoulala??

zuzka72
14. črc 2009

Certi a ty jsi říkala, že děláš na sociálce, že? Nevíš to mi zastaví tu podporu směšnou 3250,- co mám, nebo to poběží dál? Prej je to od 1.1.2009 nějak změněny, tak nevím co se bude dít, já nevím, jak to chodí na úřadech.

zuzka72
14. črc 2009

MIci a jak dopadla sešlost s trojkama?-smilers? 😀