Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
9. lis 2010

Také se přidávám ke gratulaci! Ať Vám Sofinka dělá jen samou radost.

jitulik24
9. lis 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu.
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat.
KAMKA1402- 2x IVF- negativní.
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Reprofit- první pohovor

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
BERAS- Tomášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček
ASMEENA – Sofinka

smilers
9. lis 2010

Tak tady jeste preposilam fotecku male Sofie🙂 Vyridilka je snad od Vas vyrizena🙂

jitulik24
9. lis 2010

@smilers krásná holčička 😵 ta se rodičům povedla 😉

smilers
9. lis 2010

@jitulik24 jj, je moc hezka🙂

pecicka
9. lis 2010

@smilers asmen obrovská gratulace, at jsou holky obě zdravé a malá je krásná 🙂

kvakuska
9. lis 2010

@asmeena Asmenko Sofinka je nádherná, moc se vám povedla, přeji jí v životě jen samé štěstíčko a vám oběma holky hodně zdravíčka 😵 ... pěkně si užívejte jedna druhé 🙂

ladus77
9. lis 2010

Asmen, pridavam se ke gratulacim, mala je moc krasna! At vam dela jenom samou radost!!! 🙂 🙂 🙂

britka
9. lis 2010

@asmeena moc a moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka a malé Sofince štěstíčko do života prostě vše nej.nej jako správná sudička 🙂

britka
9. lis 2010

@kvakuska dojela jsem v pořádku a jdu ven na lavičku loupat ořechy příště ti dovezu.

ladus77
9. lis 2010

@jitulik24 drzim palce na dobre vysledky odberu, ale myslim, ze sis uz vsechno spatne vybrala, ted to bude tutovka 🙂
A pohyby uz v 17 tydnu, tak to jsi dobra, ja osmatavam bricho furt a nic, nebo nevim co hledat, no... Ja zase ted nekdy bych se mela dozvedet vysledky triple testu, tak se taky trochu bojim, snad budou ok.

daisy14
9. lis 2010

Asmeen, krásná holčička, přeji hlavně zdraví Vám oběma! 🙂
@ladus77 ještě chvilku vydrž, já začala cítit "bublinky" až kolem 19tt, a pak se to postupně zvyšovalo a teď už jsou to pořádné šťouchy a kopance 😵 . Držím palce na výsledky triplu, věřím, že budou dobré.
@jitulik24 neboj, výsledky budou určitě dobré!

milusiaw
9. lis 2010

@jissis co to je ten Femibion?Na co on se pouziva?

milusiaw
9. lis 2010

Asmen, pridavam se ke gratulacim,přeji hodně zdravíčka a štěstí

sukubka
9. lis 2010

@asmeena co to čtu?tak konečně se Sofince zachtělo ven.Je moc pěkná.Hlavně že jste obě v pořádku a zdravé!!!!Užívej si to a pak nám písni 😵

b.e.r.u.s.k.a
9. lis 2010

Asmeenko a Sofinko vše jen to nej nej do života 😀

teddyna
9. lis 2010

Sofince moc a moc zdraví a štěstí do života a mamince brzskou rekonvalescenci!!!!

jissis
9. lis 2010

taky koukám. Najednou je to tu. Moc gratulací.
Femibion - vitamíny pro snažilky až do 12 tt těhotenství, pak se mění složení.

ferdice
9. lis 2010

Male mile Sofince preji do zivota vse nej nej nej. Tobe mamko Asmeenko spoustu radosti se Sofinkou.

britka
9. lis 2010

@sukubka za nějakou chvilku se budeš radovat i ty jak budeš mít miminko 🙂 v náručí.

britka
9. lis 2010

Byla jsem dnes v OL a tak další pokus v únoru dříve podle dr.v žádném případě kvůli potratu co jsem měla..Už aby byl únor 🙂

britka
9. lis 2010

@teddynatak co Vojtíšek už je zdravý co zoubky už jsou venku?

lijank
9. lis 2010

Dobrý večer, napsala by mi prosím některá z vás, jak vlastně funguje Reprofit v Ol. a v Brně? tedy kdo kdy kde ordinuje? a můžu se objednat na první konzultaci do Olomouce? Díky.

sukubka
9. lis 2010

@britka už aby to bylo 😵
tobě přeji aby se nový rok rychl přehoupl a vy se začali zase snažit

britka
10. lis 2010

@sukubka ještě se pá nocí vyspíš a už budeš držet miminlo v náručí a to ti budu tak závidět i asmence závidím ?(taková zavistivá jsem)jen v dobrém,každé holce to přeji a moc.

jissis
10. lis 2010

@lijank Ahoj, podlě mě i všech holek jsme s Reprofitem moc spokojené. Na první konzultaci můžeš určitě do Olomouce. Já tam chodím a do Brna jedu na zákrok, kde je klinika. V Ol. ordinuje Dr. Machač a Dr. Soušková. Jsou tam v út, st a pá. Dnes tam nejsou - mají konferenci.

rencav
10. lis 2010

Asmen,gratulujeme s manželem 🙂 Hlavně ať jste obě zdravé a malá roste jako z vody...

britka
10. lis 2010

@rencav kdopak se nám to objevil.Tak jak se ti daří?

rencav
10. lis 2010

Daří se nám dobře. A co ty jak bojuješ ? Občas to tu pročítám, ale samozdřejmě nestíhám vše.

britka
10. lis 2010

@rencav dopadla jsem špatně a další pokus až v únoru dřív to nejde musí se mi tělo zas dát do kupy podle dr.To jsem ráda,že se ti daří dobře taky se to zkulí a budeš mít miminko teď se narodila Sofinka v OV a teď přibude v Havířově 😉