Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
11. lis 2010

@jitulik24 doufejme že ten příští rok bude lepší ten letošní mi nějak nevyšel moc dobře.

jitulik24
11. lis 2010

@britka Pro mě byl zase hrozný rok 2009-přišla jsem o dvě mimča. Hlavní je, že to jde otěhotnět. To mě hnalo dál! Holky nevíte co je s Escadkou? Dlouho jsem jí tu neviděla

sukubka
11. lis 2010

@jitulik24 to teda nevím co s ní je ale je pravda že tu dlouho nebyla!

jitulik24
11. lis 2010

@sukubka Nejsem si jistá, ale neměla Escadka a Misa.patrik začít v listopadu s přípravou na KET?

britka
11. lis 2010

@jitulik24 neboj se klideček 😉

sukubka
11. lis 2010

@jitulik24 no jo escada jela za machačem 100% úplmně jsme zapomněla!

jitulik24
11. lis 2010

@britka Já se nebojím, ale strach mám🙂

britka
11. lis 2010

@jitulik24 vím co cítíš já po tom.....taky budu mít strach a velký.Už jsme toho prožily tolik,že se není co divit.Jenom nechápu,že my máme takové problémy a ty co by ani děcka neměly mít tak se jich drží jak klíště a porodí bez problému.je to fakt zajimavé.

britka
11. lis 2010

holky venku je mráz ,teď jsem byla venku.Už si topim v krbečku ať je teploučko.

jitulik24
11. lis 2010

@britka Zrovna dnes byla v tv nějaká kráva, co obvinila sveho gynadře že jí udělal nepodařenou interupci. To už měla za sebou nedávno jednu interupci. Takové krávy fakt nechápu. V dnešní době kdy je plno druhů antikoncepce. To by se jednou holka divila, kdyby chtěla otěhotnět a nešlo to. To mě fakt dokáže vytočit i manžela to naštvalo. U nás je jeden stupeň nad nulou. Tak ten krb bych si dala říct, ale mě musí stačit topení.

britka
11. lis 2010

@jitulik24 takové baby to člověka umí vytočit takové já nelituji.Vem si kolik úsilí nás to všechno stojí.U nás je to tak že máme v baráku pec na plyn i na tuhé paliva.plyn ten už večer netopí a když se topí pevným tak tchýně už večer nepřikládá a tak já tu přece nebudu mrznout tak si večer zatopím a mám teploučko a jsem spokojená.

jitulik24
11. lis 2010

@britka Ono je to i finančně náročné a ne všechny páry si to mohou dovolit. To je pak ještě horší. Štve mě že stát platí feťákům a alkoholikům lečebny a na nás kteří za to nemůžeme vůbec nemyslí. Brit jen si pěkně zatop, není nad to, když je doma teplíčko. Já už jdu spát, tohle je můj čas. Tak měj pěkný zbytek večera a dobrou noc.

teddyna
11. lis 2010

@britka nazdárek - VOjtula měl včera narozky.oslava bude o víkendu - přijedou moji rodiče a přivezou dort.takže fotejska bude pak.zítra se jedem fotit,tak by měla být nějaká krásná fotka.

britka
11. lis 2010

@teddyna tak to pořádně oslavte a u foťaka se pěkně culit 🙂
@jitulik24 to jsem se minule taky trožku u tel.rozčílila oni ti nahoře se bavili ohledně umělého oplodnění,že pojišťovny na to doplacejí.Oni asi logicky neuvažujou.Právě by měli všechno dotovat ,vždyť tolik to stojí.

zuzka72
11. lis 2010

@teddyna ty brďo už rok...tak to moc gratuluji. 😉 mě se podařilo dostat kluky před foťák a najednou 😀

britka
11. lis 2010

@zuzka72 teda to jsou krásné fotky super.Tak mě napadlo a co holčičku ta by tam za rok pěkně vynikala mezi samými klukama 😉

zuzka72
12. lis 2010

@britka nééé, děkuji, kdyby-jakože už nikdy.......tak zase kluka prosím 😉

britka
12. lis 2010

@zuzka72 to jsi mě dostala 🙂 Ono je to vlastně jedno hlavně že je to zdravé,ale takové šatičky a culíčky 😉

zuzka72
12. lis 2010

@britka no samo, že je to fuk, hlavně zdravoučky, aby to bylo, já to myslela tak, kdybych si mohla vybrat 😀 😀 ale uchcalenku, uřvanou neeee-těch už máme v rodině moc 😀 😀 😀 já jsem na kluky 😉

teddyna
12. lis 2010

zuzo,to jsou úžasné fotky!!! krásné syny máš!ale to je fakt - holčička by se mezi ně nehodila !!! 😀

britka
12. lis 2010

@teddyna ale hodila ,vím máte kluky a holka je holka,ono někdy jsou holky horší než kluci to je fakt.Kluci jsou mazlíčci maminek a holky tatínků

teddyna
12. lis 2010

@britka no,tak já teda nevím - ale u nás je Vojtík mazlík zcela všech.hlavně se chce mazlit s Teddym a ten nějak jeho lásku neopětuje🙂)

daisy14
12. lis 2010

Ahoj holky, dneska je krásný den a já na něj čučím jen z balkonu 😒 Ale aspoň je hned lepší nálada.

@zuzka72 máš krásné kluky, musí Tě nosit na rukou viď?! 🙂

@teddyna Vojtíškovi velká gratulace k prvním narozeninám a super velkou oslavu!!! 🙂

zuzka72
12. lis 2010

@daisy14 😀 😀 😀 😀 no asi tak jako všude, podle nich jsem asi trhlá otřesná matka, která po nich pořád něco chce ☹ ostatní děti z ulice u nás i přespávají a živí se, chodí pro radu a závidí těm mým, že mají takovou super mámu, které můžou všechno říct a je spíš, jako jejich kamarádka, ---oni to však tak nevidí, no jak píšu, asi jako všude. Ale stojí za mnou a určitě by se i za mě prali, tomu věřím. 😀

zuzka72
12. lis 2010

Holky fotky kočáru a srazíku zde...... https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/seznamen...

britka
12. lis 2010

@teddyna tak co napečeno na zítřejší oslavu?Tak to pořádně oslavte s rodinkou. 😉

jej
12. lis 2010

Ahoj holky!
Zdravím po delší době. Muž bývá přes týden v listopadu v Praze, takže já pobývám u mamky, kde není internet...je to teda civilizační závislost 🙂.

Ale hlavně: Asmence moc!!!! gratuluju, Sofinka je krááásná!

Jo, někdo se tu ptal na Fertimed a pak ještě na Unicu v Brně. Prošla jsme obojím, do Fertimedu nedoporučuju ani vkročit, vše špatně tady (až na MUDr. Vodičku, ten se super, ale ten tam prý už stejně není). V Unice jsou fajn, nemůžu říct, že mě něčím naštvali, ale strávili sjme tam dva roky a dva pokusy a nic, už si necěděli rady a šílené doplatky i na hrazené pokusy...takže nej a nej a nejlepší a zlatí a úžasní jsou v REPROFITU!!!! Ten doporučuju!

Jinak všechny zdravím, ještě jsem nedočetla...

Sukub, Anet, Reni, taky jste začaly být lehce nervózní: Já jo....

sukubka
13. lis 2010

@jej to já jsem už taky nervozní 😕 máš už nachystanou kabelu do porodnice?já ne,musím to po neděli napravit!

teddyna
13. lis 2010

tak dnešní oslava proběhla v klidu a míru - nikdo se nepobil ani nepoblil,tak je to dobrý.
jej+sukubka - tož kabelu do porodky nachystejte,ať se zbytečně nestresujete.Jen pro informaci - ve vašem současném tt byl už Vojtík dáávno na světě 😀

kamka1402
14. lis 2010

Ahoj holky byla jsem v pátek na krvi a Maruška mi říkala že Macháč absolutně nestíhá a už to je neúnosný tak musí mu vypomáhat Polák , a také pondělky mívají ted nově otevřeno.