Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
4. srp 2009

Tak jsem doma, ofotila jsem všechny zprávy a mám novy foto dvojčat, ale do albíčka dám až večer, protože to neumím dostat z mobilu. Nechala jsem se objednat na to vyšetření v I. trimestru(1400,-), takže 17.8. jdu na krev a 9.9. na UTZ vše u Dr. Polácha. Jinak Štěpán se se mnou rozloučil, až mi slza ukápla, říkal, že mu mám donést ukázet mimina až budou na světě a že skočime na pivo-takže už se těším a předal mě mýmu dr. Marušce nešla tiskárna, takže zítra tam jdu zase pro recept ne Utroš , mám ho brát ještě 10dní 2-2-2 a pak 10dní 1-1-1. Ptala jsem se štěpána, kdy má dovču, že to chcou vědět holky, tak se smál a říkal, že od příštího úterý 14dní v kuse. Jinak taky říkal, že jsem šikovná, že to tak zvládám a že mimča jsou ukázková.

teddyna
4. srp 2009

Zuzi,tak to je super,že se ti tak daří!! tak hlavně,aby bylo vše dál takhle v pohodě až do konce těhotenství.to už ale nesmíš tahat konve s vodou!!s těma miminama,abysme je nosili ukázat,to říká všem.tak si tak říkám,že tam asi má ty novorodiče s těma autosedačkama denodenně,aby mu ukázali,co si vyrobil 😀

katapola
4. srp 2009

Jé, Zuzko, ty máš tak krásné zprávy.

zuzka72
4. srp 2009

Děkuji. Teddy asi to říká všem, ale víš, jak je to potěší to a zahřeje u srdíčka. 😉

katapola
4. srp 2009

A to by mi bylo jedno, že to říká všem. Hlavně aby už to řekl i mně 😉

zuzka72
4. srp 2009

Neboj Katy-i ty se dočkáš,
Dnes tam holky byla ženská a měla lejstro do Brna na OPU a té snad bylo 180let. 😒 Tak jsem si říkala do kdy oni to tak ten ženskym dělají, jako hranici věku. Teda fakt nic proti té paní, ale fakt vypadala, jak moje babička. 😒

beras
4. srp 2009

Ahojky Zuzi a moc gratukuju,že se bibínci mají čile k světu.Prej 180 let 😀 😀 😀 😀 ..Se řehtám jak koník 😀 😀 Já když jsem byla u Poláka ve 20tt tak tam byla taky ženská s chlapem a to spíš bylo jak babička s dědečkem a né rodiče.Fakt jsem na ně hleděla a nechápala. 😅 Já jsem při poslední návštěvě řekla Štěpánovi,že jsem ráda,že jsem ho poznala ale budu ráda když se potkáme někde jinde.tak říkal at přijdeme ukázat mimi a pošleme fotku a prej se třebas radši potkáme v parku než v ordinaci 😀 😀 😀 Prostě je to náš velkej borec Štěpánek. 😀 😀 😀 😀 😀 Kéž by takovejch dr. bylo více a všude. 😀

teddyna
4. srp 2009

no jo,Zuzi.jestli ona ta 180letá osoba třeba nebyla 20cetilá,ale nevypadala tak staře.to jsem měla taky jednu klientku-je mladší jak já a když jsem ji viděla prvně,tak jsem jí tipla tak o dvacet víc než mám já
no jo,ale papír do Brna - hlavně,aby jí tam napsal,že si má vzít košili,papuče a chlapa.páč aby babička nenechala dědečka doma - třeba 😀 .
jasně,že to zahřeje u srdíčka.vůbec Štěpán je celej takovej empatickej.kdyby takových doktorů bylo víc!!!!!!!!Katy neboooj,co nevidět ti bude Štěpán cvrlikat radostný zprávy!

beras
4. srp 2009

Teddy no hlavně aby dědeček byl k použití v tom Brně 😀 😀 😀

zuzka72
4. srp 2009

A ještě jsem zapoměla ve čtvtek 14,30 jdu ke svýmu gyndr. primář Jabůrek.

beras
4. srp 2009

Holky ted jsem šmejdila 😎 😎 na www.neplodnost.org a kdo tam neodpovídá v tématu asistovaná reprodukce 😀 ?No přece Štěpán. 😀 😀 😀

micinka22
4. srp 2009

Zuzi super výsledky...ted je jen do porodu udrzet v klidu co??? .-) a pak se nezastavíš 😀 😀 😀 😀
No už se těším na pátek..si tam tři hodky posedím a pak na mě snad dojde řada 😝 😝

teddyna
4. srp 2009

teda beras,ty jsi Colombo.hned tam jeduuuuu mrknout"

asmeena
4. srp 2009

ahoj holky, tak už se mezi vás hlásím legálně, dnes jsem se objednala do Reprofitu a tak si to tam i já 23.9. pořádně omrknu. Mluvila jsem přímo s Dr. Machačem a po telefonu hodně sympatický. 😉

micinka22
4. srp 2009

asmeena super!!! do Vánoc bude prcek zadělanej uvidíš 😵 😵 😵

asmeena
4. srp 2009

mici, kéž by si měla pravdu. Nikomu jsem zatím neřekla a ani to nehodlám zatím říkat, o prodělaných IVF u nás věděla celá rodina a věděli i co plánujeme dál, ale toto bylo takové náhlé rozhodnutí (protože původně jsem do dalších pokusů chtěla jít až tak na jaře příští rok), takže o tom nikdo neví. Navnadily jste mě tady vy, že se vám tak daří.

katapola
4. srp 2009

Asmeena, taky mě holky hodně navnadily, i když rozhodnutí přejít do Reprofitu jsem udělala sama dřív, tak teď se na ten 2. pokus téměř těším a nemůžu se ho dočkat 🙂 Košulku s žirafkou máš? 😉

asmeena
4. srp 2009

mám, na ramínka 😀 modrou se žlutou žirafkou. 😀

asmeena
4. srp 2009

To všechny koníkovky mají poznávací znamení? Já jen abych teda nevybočila z řady. 😀

katapola
4. srp 2009

já mám bílou s oranžovou žirafkou s krátkým rukávem. Ještě mi chce půjčit kámoška, tak nevím, jestli náhodou nakonec nebudu mít na sobě košulky dvě 😀

asmeena
4. srp 2009

tak to taky není špatný nápad, ale aby ti pak nedali vyšší cenu, když uvidíš jak jsi na tom dobře, že máš i na dvě košulky. 😀

katapola
4. srp 2009

to mě nenapadlo, spíš jsem si říkala, aby neposlali spíš do blázince 🙂

asmeena
4. srp 2009

😀
Kat: a ty jsi odkud? Z Olmiku?

katapola
4. srp 2009

Jo a dneska jsem si u nás v lékárně objednala ten Femibion, tak od zítřka ho začnu brát.

katapola
4. srp 2009

jj, z Olmiku

asmeena
4. srp 2009

to berou hodně těhulky že?To je listovka?

asmeena
4. srp 2009

a ty teď stimuluješ? nebo jak je to u tebe?

katapola
4. srp 2009

Asmena, začínám se stimulací okolo 20.8. Femibion 800 je i pro snažilky.

katapola
4. srp 2009

Nic, přišla návštěva, tak se tu zatím mějte. Asmena, Machač na tebe určitě zapůsbí i v reálu.

asmeena
4. srp 2009

díky kat, pá a užij si návštěvu