Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
5. srp 2013

@teddyna až pojedu za Britkou, určo dám vědět ... vidím to tak na konec srpna ... ráda uvidím i Vojtíška, nedonošeňátko jedno prťavy 🙂 ... no a já? já už tak nějak ani moc nebojuju 😠 ... ale to by bylo na delší psaní, spíš si to asi povíme .......

kvakuska
5. srp 2013

@michaelatepla jejda to mě mrzí, že jsi to takhle nesla ... já mám asi trochu posunutej práh bolesti, jen tak něco mě nerozhází ... hele ale pozotivní je, že je všechno průchodné, zkuste teď co nejdřív tu insemku a pokud by se nezadařilo tak znovu, teď jsou vejcovvody pěkně propláchnuté, takže se šance na úspěch poněkud zvyšuje ... já byla na insemce dva měsíce po zákroku (šla bych i hned další měsíc, ale vloudily se tam vánoce) a hned jsem otěhotněla ... to že to potom v 11tt skončilo, to už je jiný příběh 😒 ... držím palce 🤐

kvakuska
5. srp 2013

@britka čau krásko, tak noťas ti chcípnul, jó? Chudák malej, se mu nedivím, tam u vás pod střechou se asi upekl 😠 ... si na tebe kolikrát vzpomenu, jaké tam asi máte vedro 😝 ... brouček už bude asi pěknej cvalík, se těším, až ho zase uvidím 🙂 ... hned jak budu mít chvilku, napíšu víc na email 😉

kvakuska
5. srp 2013

@michaelatepla ... ještě mě teď napadlo (ale snad ti to doktorka Soušková také poradí), vyplatí se si inseminaci plně zaplatit, nenechávat to na pojišťovnu, protože pojišťovny dnes nedělají rozdíl mezi IUI a IVF, obojí je pro ně léčba neplodnosti, takže by se ti mohlo stát, že si vyplácáš 3 hrazené pokusy na IUI (které je levné) a v případě potřeby si potom budeš muset hradit IVF (které je podstatně dražší) 🙄

teddyna
5. srp 2013

kvakuska:tak to nedonošeňátko pr´tavý má 20kg a nikdo na něm nepozná,že byl rozen dřív. vše předehnal - však teta Britka by mohla povídat story,jak se tam zjevíme. pravidelně k ní jezdíme na kopr - nám se ta ludra nějak nerodí či co.
a ty vedra-my je zvládáme dobře.Vojta se počváchá v bazénku,ale malé děti - to je hrůza.i když - jednou si stěžujeme,že je zima,podruhý že je vedro....to si člověk nevybere..

britka
6. srp 2013

@kvakuska Ahojki tak to jsem zvědava kdy pisneš už se těším i jak přjedeš.Maly roste jak zvody a ukecany a vysmaty je pořád od ucha k uchu to každy obdivuje že se pořád směje.Pod tou střechou to je fakt za trest horko jak hrom dole je zas babce zima.Vojtišek od tetky tedy tak je fakt kus chlapa a kurát ja odchazeji od nas tak je zvalany trožku moc čisty příjde odchazí trošičku jijnak.Co dovča byla jsi kde?pa

kvakuska
6. srp 2013

@britka vydrž bobeš, během pár dní ti určitě písnu 😉

gerdusha
6. srp 2013

ahojte baby,

prosim poradte...dr. machac mi predpisal po dnesnom et pichat clexane...a ja truba som az doma zistila, ze expiracia je 07/2013

mam to pichnut??

kvakuska
6. srp 2013

@gerdusha ahoj, určitě to píchni, pokud byl lék správně skladovaný, tak je naprosto v pořádku ... navíc je to fakt jen o pár dní a je to stejné jako s potravinama, raději se píše kratší doba použití, aby si výrobci kryli záda ... a to jsi ho měla doma nebo ti ho dali prošlý v lékárně?

gerdusha
6. srp 2013

@kvakuska

mala som ho doma, ivf som stale kvoli zvysenej sedimentacii odkladala, stale som myslela, ze tento cyklus...a zase nic...a zrazu je zaciatok srpna...

super, strasne si ma potesila, ze mozem pichnut...dakujem dakujem

kvakuska
6. srp 2013

@gerdusha no hele já mám tyhle informace přímo od lékaře, mám za sebou hodně stimulací a tak jsem se ptala lékaře jak se dívá na to, že třeba zrovna tady na koníkovi se někdy prodávají stimulační léky, které jsou třeba měsíc-dva prošlé a on mi právě řekl, že pokud jsou dobře skladované, tak se nic neděje 😉
Tak držím palce, aby to vyšlo ... tfuj tfuj 🤐 🙂

gerdusha
7. srp 2013

@kvakuska

este raz vdaka...a aj za tie palce 🙂

teddyna
7. srp 2013

Britka: však víš,my doma to máme opačně. babka nahoře ječí,že se tam uvaří a my máme dole v poho. místo,aby se babka s dědkem přestěhovali,tak tam raděj budou nahoře se smažit - tak ať se smaží 🙂. zítra se vracím domů. jestli vyjde čas a vše stihnu,v pátek doletím.

britka
7. srp 2013

@kvakuska no to jsem zvědava ☹

britka
7. srp 2013

@teddyna tak to maš radost 😉 v patek se stav budu doma určitě.

teddyna
15. srp 2013

tak jsem dnes dopo byla za Britkou a poňufňala si malýho Dominička - furt se to děcko řehní a teta odjížděla poslintaná -klasika. ale s Dominičkem jsme se domluvili,že to tetě vůůůbec nevadí,páč to pračka vypere🙂

britka
15. srp 2013

@teddyna a víš že jsme byli venku až do 16.30h vždy jsem odskočila domů pro něco jinak pořád venku 🙂

ivulis
21. srp 2013

Ahoj holky 2 roky se snažíme o miminko a nic, problém je u mě jsem téměř bez ovulace :( teď jsem měla poslední dávku Clostilu, ale bez úspěchu, folikuly se na lévém vaječníku tak splašily, že se mi udělala cysta, takže mám teď Utrogestan po dobu 10 dní a po MS mám přijít a dostanu doporučení na kliniku Reprofit v Olomouci, tak jsem se chtěla zeptat na to jaké první vyšetření se dělá, když tam půjdeme s přítelem poprvé a kolik když tak stojí IUI i s lékama, děkuji moc moc 🙂

britka
26. srp 2013

tady teda na ty stranky nikdo nechodí kde jste holky?Taky toho mam hafo a těch 5min si udělam. ☹

britka
26. srp 2013

@ivulis ráda bych ti odpověděla,ale nevím kolik co stoji.Ale jedno ti můžu říct že lepší než reprofit nenajdeš a udělala jsi dobře že sis ho vybrala.Dr jsou dobří jak v Olomouci tak v Brně.i sestřičky.nedama ně dopustit a díky jim mam Dominička a jsem nejšťastnější na světě že ho mam.

ivulis
26. srp 2013

@britka Ahoj děkuji ti za odpověď první konzultaci budeme mít v září tak uvidíme, každopádně už se těším a snad nám pomůžou k vysněnému miminku 🙂

teddyna
26. srp 2013

ivulis@ kukni na www.reprofit.cz - tam by měl být ceník a najdeš,co hledáš. hlavně,at se povede a brzy držíš ten užvaný uzlíček v náručí!!

britka
27. srp 2013

@teddyna ahojki tak už je prcek zdravy?

britka
27. srp 2013

@ivulis to je fajn že jsi objednana a na peníze nehleď důležité je mít miminko 🙂

teddyna
28. srp 2013

britka@ zdravý je,ale v pátek s ním valím na ortopedii. buď má růstový bolesti nebo něco horšího.ale to rozhodne lékař.uvidíme. mám po noční a jsem jak majzlá pytlem - klasika🙂

britka
28. srp 2013

@teddyna tak starosti ach jo,Vojtíšek je vysoky to je fakt.Noční jsou za trest to znám. ☹

smilers
28. srp 2013

@teddyna ahojky, jen jsem sem mrkla po dlouhe dobe,a koukama, ze tu vidim starou gardu, teda jednu z nich🙂 jak se vede? Vojtula roste jako z vody🙂

teddyna
28. srp 2013

smilers@ nazdárek - no však tvoje kočeny taky rostou festovně! akorát na těch děckách človk vidí,jak stárne,co? to byly kdysi starosti,když jsme se plácali po IVF centrech.... ale za ty malý uřvance to stojí 🙂

smilers
28. srp 2013

@teddyna jj, leti to silene, a mas pravdu, na detech clovek fakt vidi, jak starne 😀 no u nas to bude zachvilku uz 5 let od IVF😀 a co se tyce tech malejch urvancu, no comment😀

britka
29. srp 2013

@smilers ahojki co tvoji mrnousci ti už musí byt velcí pomalu se chystate do školy co?A co školka dobré?Zvladaji to?