Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
19. srp 2009

ahoj teddy: jak včera proběhlo koupání hafíka? Byl moc naštvaný? To ta naše čertice vždy po vylezení z vany lítá jak zajíc a šíleně štěká.

katapola
19. srp 2009

Teddy, však já mám začít s injekceme druhý den cyklu.

teddyna
19. srp 2009

druhý den?tak v tom případě ráno v pátek.a je vyřešeno.
asmen:no,hafík to sice přežil,ale mokro všude.a manžel ho dává do vany stylem "letadlo"-chytne ho na hrudníčku a tak ho tam dává a on má tlapky ve vzduchu.já ho dávám tak,že mám ruku pod dupkou a tlapkama.ale jo,tentokrát nebyl tak dlouho naštvanej,uplatila jsem ho dvěma piškotkama.teď tu leží vedle mě a už nechce jít ani čůrkat.teď jsem mu ostříhala trochu chlupy na spodní části tlapek,tak opět mě to stálo piškotek.

zabiska
20. srp 2009

Ahoj holky, má Reprofit v Ol nějaké stránky? chceme přestoupit z Brna do Olomouce a vybírám kam...
Jinak už máme tříletou Lucinku po 2IVF a te´d máme za sebou 3xKET, ale je to te´d náročné dojíždět do Brna...

zuzka72
20. srp 2009

info@reprofit.cz
Ordinační doba:
Út 8:00 - 14:00
St 15:00 - 20:00
Pá 11:00 - 14:00

Hanáckého pluku 6,
770 00 Olomouc
Tel.: +420 585 242 733

Víc nevím.

katapola
20. srp 2009

Zabis, asi by sis přestupem do Olomouce pomohla jen trochu, protože na zákroky (punkce a transfer) se stejně musí jet do Brna. Ale pro nás olomoucké je výhoda, že aspoň na kontroly, ultrazvuk nebo pohovor můžeme chodit v OL.

teddyna
20. srp 2009

zabiska-no určitě,v Olomouci má Reprofit jen pobočku,na OPU a ET se jezdí do Brna.takže pokud jsi brňák,rovnou zajdi na kliniku Reprofitu v Brně a máš to jednodušší.pokud jsi z OL,tak samozřejmě ambulance v OL a pak na zákrok do Brna.
Zuzi,jak je?už nešpiníš?dneska má být zas vedro,chjo.a to jsem se chystala,že ošmikám meduňku a udělám z toho šťávu-je to moc lahodný a osvěžující.ale pořád si říkám,že večer až zapadne slunko - jenže na večer,až slunko zapadne už mám naplánovaných takových úkolů,že to všechno ani nestihnu.ale zítra přijede moje mamka,tak pomůže.

zuzka72
20. srp 2009

Teddy a jak děláš ten nápoj z meduňky-citrón, cukr? nebo jinak?
Špiním, sice málo, ale špiním, třeba myslím, že celej den nic a pak teplo a vyjede jakoby ahnědlý roztok, chjo.. 😒

teddyna
20. srp 2009

Zuzi,to není nápoj,to je sirup. dělá to moje kamarádka ze Slovenska,tak mi dala recept.už jsem to jednou dělala a manžel to pije s vodou jak neurvalej.je to děsně osvěžující a hlavně,je to bez konzervantů a stojí to pár korun.čili pokud doma pijete sirupy,tak tohle by se ti šiklo.je to jednoduchý a dělá se to za studena.chceš recept do IP?

zuzka72
20. srp 2009

Jasně chci, já piju jak duha a všichni okolo taky. Sem s tím. 😀

teddyna
20. srp 2009

tož ja,posílám. právě jsem byla ošmikat meduňku a už to chystáámmm

zabiska
20. srp 2009

Holky moc děkuji, to jsem fakt nevěděla, že se na zákroky jezdí do Brna! to bychom si fakt moc nepomohli.... 😖
Chci se ještě zeptat v Olomouci jsou jen dvě centra -ten Reprofit a Fertimed? Holky a moc prosím máte zkušenosti s tím fertimedem? 😵

zuzka72
20. srp 2009

Teddy-díky to zkusím.
Žabko, nalistuj tak o 4-5stránek zpět a máš tam o Fertimedu dost-negativ.

katapola
20. srp 2009

Zabiska - já jsem původně chodila do Fertimedu, absolvovala jsem tam 1 IVF loni neúspěšně a letos jsem právě přešla do Reprofitu. Nijak mi ve Fertimedu neublížili, byla jsem tam dlouhou dobu spokojená (chodila jsem tam už dlouho na normální gyndu), ale byly určité důvody, které mě přiměly k přestupu do Reprofitu.

j.cien
20. srp 2009

Katapol preji hodne stesticka na zitrejsi zahajeni pichacky 🙂 🙂 a hlavne nakone ty // 🙂

katapola
20. srp 2009

J.cien, díky. Tobě a všem ostatním tady přeji taky ty vytoužené // 🙂

zabiska
20. srp 2009

Holky a prosím vás jak se třeba dívají na pary co přecházejí odjinud- musí se podstoupit znovu všechny vyšetření...
Jinak moc děkuji!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

jaja35
21. srp 2009

Ahoj Zabisko, jestli vydržíš ještě týden, tak Ti Tvůj dotaz zodpovím. Jsme s manželem objednáni na 31.8. na první konzultaci k Machačovi do Brna a utíkáme po 2 nezdařených IVF z FERTIMEDU Olomouc. Co čtu na těchto stránkách, tak jsou na přeběhlíky, hlavně z Fertimedu 🙂 zvyklí. Já osobně bych si třeba opakování všech proběhlých vyšetření přála. Hormonální profil mi v Olomouci dělali jen 1x a to při nástupu do centra, moje 1. IVF bylo až 5 měsíců po, genetiku nemám vůbec, na výsledky z imuna jsem čekala 3 měsíce, nejdřív nemohli najít mou kartu (pak se zčista jasna našla v patře u transféru, co tam dělala, když už byla dříve dole u sester?), pak že laborka ještě mou krev ani nezpracovala a nakonec řekli jen dobrý, ale nikdy jsem neviděla jediný výsledek. Tak zatím asi takhle. Hezký víkend všem.

katapola
21. srp 2009

No Machačovi stačilo, když jsem mu vyjmenovala vyšetření, kterýma jsem prošla a s jakým výsledkem. Svůj si udělal aktuální hormonální profil. Ale třeba genetiku taky nemám (jen karyotyp) a neposlal mě na ni, prý jsem vyšetřeníma prolezlá naskrz🙂 Ale Zabiska se možná spíš ptala na Fertimed, protože uvažuje o přestupu z Reprofitu Brno do Olomouce (což pro ni není přínosné, když se jezdí na zákroky stejně do Brna) nebo do Fertimedu Olomouc.

jaja35
21. srp 2009

No tak to jsem z diskuze špatně pochopila. Neznám nikoho, kdo by přestupoval do FERTIMEDU, spíš jim pacientky utíkají. Já osobně budu radši dojíždět 95 km. Ale je fakt, že zase nemáme žádné dítko, tudíž problémy s hlídáním odpadají. Ale myslím si, že nejvíc je právě těch běžných kontrol, které se dají odbýt v ambulanci Reprofitu v Olomouci a na OPU a ET se dá už nějak zařídit. Ale nemůžu soudit. Jinak v Olomouci je ještě fakultní nemocnice, ale o té toho moc nevím. Zkus nějakou diskuzi o FN Olomouc.

katapola
21. srp 2009

Kámoška přestoupila z Fertimedu do fakultky, prostředí sice prý děsné, ale jinak to tam berou zgruntu. Poslali ji rovnou na genetiku (a to nemá za sebou ani 1 pokus IVF), trombofilní mutace, brali jí samozřejmě hormonální profil, cytolku, stěry. Na imuno ji zatím neposlali. Hydrolaparoskopii znova podstupovat nemusí, to by mi asi vadilo muset jít na to znova. Takže jak říkám, berou to tam zgruntu.

zabiska
21. srp 2009

Já to ještě upřesním, my přecházíme z CAR Unica, ani né proto že bychom byli nespokojení(ikdyž lecos by se dalo vylepšit,ale to se asi všude něco najde),ale hlavně proto že bydlíme v Přerově a malá taď začne chodit dopoledne do školky, tak si prostě nemůžu dovolit jezdit někam na kontroly na delší dobu.... a manžel chce zkusit jiné CAR tak celkově.... Jak jsem už psala mám za sebou 2IVF a 3KET. Měli jsme takové bláhové plány že p třech letech přestoupím z mateřské na mateřskou,ale Ketíci nám fakt nejdou,tak se chceme pustit do celého IVF..... a uvidíme v Brně máme ještě dva zamrzlíky.... ale víte jak, finance tíží ani každého.... ☹ ☹

micinka22
21. srp 2009

zabisko taky bych ti doporucila kontroly v Ol a zakrok v Brne..v Reprofitu dlouho nepobudeš neboj🙂) a Machač penízkama šetří .-)) a určitě by šlo zmrzlíky z Unici přestěhovat do Reprofitu .-)

holky ja odešlu mejlik ..a snad rychle najdem nákyho spermiáka vhodného a začku clostíkovat...mám to dostat v úterý..tak snad to nějak stihnem

zuzka72
21. srp 2009

Holky nevíte co udělat se 3 nepoužitými balení Utrogestanu a 1 Pregnyl a spousta roztoků na ředění v ampulích, stříaček a jehlí co mi zbylo?

katapola
21. srp 2009

třeba vrátit do Reprofitu? Nebo nechat pro mě?

teddyna
21. srp 2009

ahojte vespolek.Zuzi,mrkni na diskuzi ve snažilkách "mám /nemám léky na IVF" -taky jsem tam něco nechala.no a nebo nechat Katy 😀
jinak je zcela pravda,jak tu píše Jaja 35 - opravdu taky neznám nikoho,kdo by přestupoval DO Fertimedu.spíše mají odliv pacientek - není se čemu divit,při tom přístupu a bordelu,který tam mají.
mici-tobě se to už blíží,supééér.a není zatím vhodný dárce??př

micinka22
21. srp 2009

Zuzi utrogestan a pregnyl nech pro budoucí těhule joooooooooooo..me se bude taky hodit...snad..tak když nebude chtit kat tak mi nechej 🙂))

Teddy jj blíží ..snad se štepan brzo ozve na mejlika co budeme provádět..napsla sem že bych ráda stihla IUI už další cyklus 😀 😀 😀 😀 ja mu posilala tedka mejlik sndotaznikem na darce a on ho preda do labiny a daji mi tri na výber co se nejvic podobají mym pozadavkum..snad se najde nejakej rychle .-)

teddyna
21. srp 2009

Mici - jo táák,takže požadavky typu: "vysokej,svalnatej,modrý oči...no prostě hotovej Arnold,jo? 😀 "
hláávně,ať to vyjde a stihneš to a je nějaká šance!

micinka22
21. srp 2009

teddy neee manža kontroloval .-)) ma hnedy oci, hnedy vlasy,185cm,postava normal..takže klasika 😀 😀 😀

micinka22
21. srp 2009

jinak moc IUI neverim...uvidíme://