Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
20. zář 2009

Já měla Ijáčka a zabral dvojnásobně. 😀

katapola
20. zář 2009

Holky, žirafkou nebo košulkama to není ☹ Měla jsem žirafku bylo to k ..... Ale aspoň jsem opravdu věřila a byla jsem v dobré náladě.

micinka22
20. zář 2009

no v pyžamu to boužel nebude:(( ale i tak je to pěknej symbol...
a IUI se do pyžama nepřevlíká 😀 😀 😀 😀 ja shodila sukni lehla na stup a sup byly tam 😀 😀 😀 😀 😀

no a v Ráji je rychlá obsluha to jooo..pač tam nikdo nebyl jak jsme tamy byly my 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
20. zář 2009

zuzi, mas peknou fotecku. 😉

zuzka72
20. zář 2009

Asmi, z nouze ctnost, donutilo mě to udělat si zatím prozatimní autofoto, když už nejsem černovláska. Až se mi podaří lepší foto, tak to zase prohodím. Taky výběr jmen se zmenšil, ale není to definitivní.

kristyna3
20. zář 2009

Ahoj holky,
diky moc za info. Kamaradka mi taky doporucuje Machace, jen se bojim toho dojizdeni do Brna. Jsme sice z Olomouce, ale přítel dojíždí do práce, tak by se mu ty cesty protahly. Ale mimi je pro nas hlavni.

donnald
20. zář 2009

Ahojte děvčata,
tak nás už pozítří čeká návštěva u Machače a rozhovor nad tématem IVF. Tak jsem mooooc zvědavá.
Nervozita už ve mě začíná růst a hlavou se mi honí různé myšlenky..... . Doma jsme to zatím nikomu neřekli, mlžíme 😵 . To z toho důvodu, aby nás zbytečně neznervoznovali, tak uvidime... . Třeba už konečně to vyjde i nám...

micinka22
20. zář 2009

donaldiku tak to držím palce at se IVf pekne naplanuje a nafasujete arsenál🙂))
Zuzi jeee kočkaaaaaaaa...se mi libis vic s blondatejma🙂)
Kristy ..treba pojedete jen jednou ?.-)))

teddyna
20. zář 2009

čaute.tak hlásím návrat z Tater.bylo fajně,ale přiznávám - jsem fakt unavená. takže teď vyprat,vyžehlit a vzpamatovat se a bude to vše OK. 😀

micinka22
20. zář 2009

Teddy ted hod nožky na stul a odpočívej🙂)) skoromatko 😀 😀 😀 😀

asmeena
20. zář 2009

ted: žehlení počká, teď odpočívej
zuzi: taky se mi víc líbíš jako blondýnka, moc ti to teď sluší.

capenka
21. zář 2009

ahoj holky ,můžu k vám,zdrhám z Fertimedu,moc mi nepomohli 3 krát jsem měla MA,šlo to přirozeně,pak jsme navštívili FN Olomouc ,tam udělali veškeré vyšetření co existuje,závěr byl zkusit IVF ,tak jsme šli do Fertasu,jenže oni tohle neřeší ,šup dali jsme polovičního dárce a stejně se to neujmulo,vůbec se s námi o ničem ve Fertasu nebavili ,spíše nevím jde tam spíše o peníze né o úspěšnost,
asmeena,nebyla jsi ve Viamedě v Brně ,mě tam nicnezjistili ,sice nasadili prednison ,nezabral,
tak vůbec nevíme zda máme podstoupit 2 IVF a riskovat ,že se to zase nepovede,laparoskopii nechce gynekolog napsat ,že se to píše jen když je ženská neplodná, ale u mě je hned problém ve vývoji ze začátku,
a tak jsme si řekli že to zkusíme v jiném CAR,

zuzka72
21. zář 2009

🙂 kristyna3-my jsme taky z Olomouce a přítel jezdí dlouho do večera v práci a bála jsem se toho dojíždění do Brna, že to nestihne, nebo někde bude a tak, nakonec mi to Machač udělal tak, že vše naplánoval na víkendy a to bylo v pohodě i s pokocháním po Brně a žádnej spěch-neboj
😉 capenko vítej a rychle se objednej do Reprofitu-je to jediná možnost
😎 mici a asmen-díky, zase mi stouplo sebevědomí

capenka
21. zář 2009

prosím můžete mi dát telefonní číslo a jak tam jsou v Olmiku= díky

zuzka72
21. zář 2009

pevná-585242733
mobil sestra-774399398

capenka
21. zář 2009

MOC DĚKUJI ,jen by mě zajímalo jestli nasočí hned ovulace po IVF

teddyna
21. zář 2009

čaute vespolek.

asmeena
21. zář 2009

capenko: já jsem stará keliška z Fertimedu, která taky zdrhá do Reprofitu. Ve středu máme první pohovor. Už aby to bylo. Čím víc se to blíží, tím jsem nervóznější.

capenka
21. zář 2009

no já nezdrhám z Fertasu,ale utíkám co nejvíc,a když mi každý říkal nelez tam,nevěřila jsem ,neřeší problémy jaké třeba mám já,když měli z imunologie napsaný prednison ,tak nereagovali ,no já ho brala ,ale stejně nepomohl,darmo mluvit,
asmeena= musíš napsat jak dopadl 1 pohovor,

asmeena
22. zář 2009

capenko: určitě dám vědět, to víš, že budu určitě plná dojmů. 😉 A na koníka se chodím vykecat, takže si piš, že napíšu.

teddyna
22. zář 2009

čaute vespolek. capenko,schvaluju ti všema deseti(no,teď už dvaceti) zdrhnutí z Fertimedu.jsou to jen šrouti peněz a ničitelé zdraví.nedělají nic pro konkrétní pár nýbrž pro sebe-z čeho by asi jinak měli zlatý kliky na dveřích,že? 😀 Asmen:už se ti to blíží,co?? uvidíš,jak uvidíš Štěpán v Olmiku,tak z tebe všechno spadne...pak už jen košulu s žirafou nebo s iháčkem(to má dvojefekt,že Zuzi? 😀 ) a výsledek je doma 😀 . a pak,jestli chceš,klidně se k nám můžeš přidat s Čertinou na kávičky.zrovna včera jsme byly v Shoppingu,kde jsme 3/4 hodiny trápily prodavačku s ukázkou dvou kočíků.ale statečně to holka zvládla 😀 .

donnald
22. zář 2009

Ahojte holky,

tak já už jsem regulérně nervozní 😉 .
Za 1,5hod už snad budeme vědět víc... .

zuzka72
22. zář 2009

Veru, tak co? Modraj mi pěsti, jak je držím.

teddyna
22. zář 2009

verčooo - nenapínej.jsme tu jak na trnííí. holkyýýýý- mimin už kopéééééééééééééééééééééé.teda nevím,jestli kope bo co tam dělá,ale už to cejtím.zhruba to registruju od poloviny minulýho tejdne,ale dneska v noci tam snad tančil čardáš nebo co,bo jsem se nevyspala.a od rána do oběda se tam taky nějak hemžil.teď asi nyná,páč je klid.a začne beztak zase večer boxovat.no,už bylo na čase,páč to všichni cítili dřív než já.a jak se máte??

micinka22
22. zář 2009

Veru veru veruuuuuuuuuuuuu 😀 😀 kde jsi🙂

Teddynko gratulka..je to krasny co?? 😵 😵 😵 😵 😵 zatím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zuzi ty pleteš ty košíčky z pedigu??? ja si chci uplest do koupelny..v podstate celje nabytek bych chtela udelat s pedigu bílého..tak mi porad jak na to 😅 😅 😅

certina
22. zář 2009

ahoj holki??? jak se máte???
no musím říct, že si to musím trošku project dozadu - páč se mi trocha vytratilo zhlavy - kdo kdy má pohovor , akci "Z" atd.......takže to projedu, udělám poznámky a zase budu chytřejší............ 😀 😎

Já byla dneska s chlapem na poradně a bylo to fajn.....vše je zatím O.K. - teda snad - brali mi krev na genetiku, tak pevně věřím (nebo teda alespoň musím pevně věřit) že to bude dobré.........Přítel byl poprvé semnou - tak na to hleděl jak buk............dr. mu všechno ukazoval - hlavu, ruku, prsty, palec, páteř, nohy, stehno, srdíčko atd....všechno to proměřoval a zapisoval do průkajdy.....bylo to krásné......měla jsem trocha strach - páč mě od neděle pobolívalo v podbřišku na pravé straně a sem tam i na levé, ale dr. mě uklidnil, že to pracuje sstále děloha.....že kdyby se něco dělo - určitě bych to poznala a když se díval, říkal, že mám být v klidu, že uvnitř je všechno v pořádku...............tak jsem zase klidnější.................na další poradnu jdu za měsíc - už mi to prodloužil - páč do teď jsem chodila co 3 týdny - tak to bude dlouhé čekání..................ptala jsem se jak jsme velcí - tak říkal, že to neměřil, ale podle všeho ostatního cca 16 cm - to je supr!!!!!!!!!!!

tak já jdu dočítat a zapisovat..............ať to mám v merku!

Verun - kde jsi?????Ty nás tady zase budeš napínat až do večera - nejlépe klasika - až do zítřka?????Jako vždy!!! 😀 😝 Tak šup, šup a pišššššššššš..................................

asmeena
22. zář 2009

Ahoj holky, tak zítra už máme první pohovor, ale jako by nám něco naznačovalo, že už tam snad nemá cenu jezdit 😝 , protože se nám dnes pokazilo auto a do zítra to nestihneme opravit. Takže jsme museli volat tchánům, se kterýma nemáme dobré vztahy a prosit aby nám půjčili na zítra auto. Tak doufám, že jejich slib bude platit a do zítra se to nezmění. Asi by mě z toho trefilo, když se tak moc těším. A já to tam dost často mám, že když se tak moc těším, že se to nějak pos...re. 😠

micinka22
22. zář 2009

asmeen všechno vyjde!!! držím palce🙂

asmeena
22. zář 2009

děkuji mici, by mě opravdu šlak trefil