Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

luci_pek
19. bře 2016

Holky tak já jsem dnes 13 den po IUI a dostala jsem to, hlavně, že 14 den si udělejte test 😀 ještě se mi to nikdy nestalo takhle brzy, mám to přesné snad i na hodinu a vždycky 17 den po pregnylu a dnes je to teprv 14 den. Tak mě to trošku překvapilo. Je, ale pravda, že když jsem byla na kontrolním ultrazvuku před IUI, 11 DC měla jsem sliznici už 10mm, vždy mám 8mm.. Tak si tak říkám, jestli už není moc velká, někde jsem četla, že to taky beni moc dobré. Budu se muset poptat 🙂 takže do třetice nám to nevyšlo, teď si dáme chvilku pauzu, jak říkal Vrublovsky mám velkou šanci otěhotnět přirozeně a když ne v létě hurá IVF 🙂

vvercatkoo
20. bře 2016

@luci_pek tak to mě mrzí, ale uvidíš brzy se to povede, já mám testovat až za týden a už začínám trnout, že to taky dřív dostanu než budu dělat test

b_lecha
20. bře 2016

@luci_pek to mě mrzí, myslela jsem, že budeš mít víc štěstí než já. Prostě MS je fakt mrcha, naprosto kazí plány :(

kimuska
17. kvě 2016

Ahoj holky, se k vám také přidám, začala jsem chodit po roce neúspěšném snažení k MUDr. Souškové, dva měsíce si píchám Pregnyl, partner minulý týden šel na spermiogram a mě čeká příští pátek RTG ve Šternberku z čehož mám nervy a hlavně strach. Když si to tak pročítám, vidím, že je to běh na dlouhou trať☹ ale doufám, že se šťastným koncem. Držím všem pěstičky!

vvercatkoo
17. kvě 2016

@kimuska ahojky, tak tě tu vítám, moc holek, co chodí do Olmiku, tu není. Já chodím k Mudr. Macháčovi

kimuska
17. kvě 2016

@vvercatkoo Děkuji. Doktorka je skvělá, usměvavá, vše vysvětlí, tvého doktora znám jen z fotky🙂 Popravdě jsem ze všeho vykulená. Koukám, jsme stejně staré🙂 a byla jsi také v tom Šternberku?

vvercatkoo
17. kvě 2016

@kimuska ne a proč tam posílají tebe? Soušková je super, taky mě vyšetřovala

kimuska
17. kvě 2016

@vvercatkoo aby zjistila, jestli mám průchodné vejcovody. MS pravidelnou, ovulaci také, prý je to první krok, aby vědela co dál, ale teď vidím, že to tak není☹

vvercatkoo
17. kvě 2016

@kimuska a to tvůj gynekolog neví? Já než šla do reprofitu, tak mi můj gynekolog udělal potřebná vyšetření a mého chlapa poslal na spermogram a pak se všemi výsledky jsme teprve šli k nim

kimuska
17. kvě 2016

@vvercatkoo Aha, no neví, je to cca půl roku co jsem hledala nového gynekologa, našla jsem si Souškovou a chodím k ní na USGPOL, no a teď jsme to začali řešit, chlapa poslala na spermiogram a mě na RTG, tak proto se ptám🙂

vvercatkoo
17. kvě 2016

@kimuska aha, tak ty k ní chodiš i jako na gyndu. Tak to je jina

kimuska
17. kvě 2016

@vvercatkoo jo,jo a teď mě právě přešupla k sobě na Horní lán. Ti říkám, že jsem ze všeho vykulená🙂

vvercatkoo
17. kvě 2016

@kimuska tak držím pěsti ať výsledky dopadnou dobře 😉

kimuska
17. kvě 2016

@vvercatkoo dekuji🙂tobe take drzim pesticky, at se brzy zadari!

vvercatkoo
17. kvě 2016

@kimuska děkuji, děj pak vědět 😉

anette30
18. kvě 2016

Ahoj holky, chystám na první konzultaci k dr.Machacovi. chci se zeptat,co mám očekávat, že se bude dít? Jen slovní konzultace,ci se na mě rovnou podívá?

vvercatkoo
18. kvě 2016

@anette30 já k němu poprvé došla i s výsledky na od svého gynekologa včetně spermogramu. Takže mi už žádné vyšetření nedělal a ústně vysvětlil, co se bude dít a hned jsme šli do prvního pokusu

anette30
18. kvě 2016

@vvercatkoo děkuji 🙂

avonarv
2. čer 2016

Ahoj milé děvčata. Já jsem také chodila k Dr. Souškové, velmi příjemná, u ní jsem začínala. prošla jsem všechny lékaře a jsou super i sestry. Vím, jaké to je, čekat na výsledky po KETu. 2 roky jsem podstupovala jak IUI tak i 3 IVF. Bylo to náročné, ale výsledek se nám povedl až ze 3.IVF a ještě z posledního zamraženého embrya, máme sladký poklad Michaela. Tak Vám držím palce, aby se Vám to také povedlo. Zůstalo mi jedno balení Estrimaxu a Utrogestanu přenechám zadarmo nechcete někdo?

anette30
2. čer 2016

@avonarv Ahoj, a zůstalo ti jedno balení, či jedno platičko?

avonarv
2. čer 2016

Ahoj jedno balení od každého.

zuzanaxx
14. čer 2016

Ahoj, holky, jsme po velmi nepříjemné zkušenosti s Gyncentrem v Ostravě. A teď máme po vstupních konzultací v IVF Clinic a FN Olomouc a nemůžeme se rozhodnout. Poradíte? Máte některá zkušenost s oběma centry?

hahebu
14. čer 2016

@zuzanaxx ahoj. My chodíme do IVF Clinic. Zatím se nezdařilo, ale jsme tam spokojení.

vvercatkoo
15. čer 2016

@zuzanaxx ja jsem slysela slusne recenze i na FN takže záleží pouze na tobě, jak se rozhodneš. FN by mela být o něco levnější

zuzanaxx
15. čer 2016

@vvercatkoo ale prozatím tam nemají PDG a chlap by ho chtěl. Levnější asi budou, ale to už není nejdůležitější, chci hlavně kvalitu...

vvercatkoo
15. čer 2016

@zuzanaxx tak se přidej k nám 🙂 já jsem tam nadmíru spokojená i když to zatím nevyšlo. Jim totiž nejde o peníze, ale o dobře odvedenou práci

zuzanaxx
15. čer 2016

@vvercatkoo ještě musím přesvědčit chlapa, já jsem pro 😉

kratka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jessabel
30. čer 2016

Já byla taky u Machace na prvni konzultaci, docela prijemny dojem, ale bylo to strasne rychle. Oproti Fertimedu, tam mi hned brali krev, delali utz a stery a poslali na genetiku. A Machac nic nechtel 🙂

britka
31. srp 2016

@kvakuska co je stebou neozýváš se psala jsem ti sms i email