Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zanny
12. říj 2009

Ok..díky moc Beru.Snad to zvládnem.

asmeena
12. říj 2009

zanny: tak hodně štěstíčka na zítra. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

a taky ti přeji hodně štěstíčka a na kolik jedete?

zanny
12. říj 2009

Asmeen,díky moc..chci jít taky do nativu,tak uvidíme co Machač na to 🙂

asmeena
12. říj 2009

zanny: a co už máte za sebou? Máte nějaký problém?

zanny
12. říj 2009

Asmeen..máme za sebou 1xIUI a 1xIVF.Máme špatný spermiogram,já jinak prý v pořádku,tak uvidíme.Při Ivf jsem měla OHSS a když jsem chtěla před druhým IVF,ať mi dají menší dávky hormonů,tak mi řekl doktor,že ne,prý zase to samé,tak jsme to vzdali a jedem to zkusit za Machačem.Chodila jsem do Zlína a tam mi nativ,ani minimálku nechtěli udělat a vůbec ten přístup nebyl nic moc.

asmeena
12. říj 2009

taky se divím, že nedělají nativ ve více CARech, protože si myslím, že by tak mohlo být více holek těhulek aniž by byly zbytečně předopované hormonama.

micinka22
12. říj 2009

teddy já byla na druhej pokus v pátek .-)) ted je doba čekání ://

jo a cestu si najdete na mapy.cz..
http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Hanácké...

tak je to celkem jasne..kdyz pojedete autem tak budete parkovat hned pred Reprofitem a ne tak jeste brouzdat tramvaji .-))

zanny
12. říj 2009

Asmeen,asi na tom není takový výdělek jako u klasického IVF,jinak si to neumím vysvětlit.Asi jsme každá jiná,ale já jsem se po IVF dávala docela dlouho dohromady,ty hormony se mnou zamávali ☹

asmeena
12. říj 2009

naštěstí, já to mívám v pohodě. I když dnes mě nějak po OPU bolí vaječník, tak doufám, že to bude v pohodě a nebudu mít OHSS. 😖 Snažím se teď hodně pít. co se ještě musí, aby se zabránilo OHSS?

zanny
12. říj 2009

Mici,super díky moc.

zanny
12. říj 2009

Asmeen,tomu nezabráníš,ale ty jsi asi přestimulovaná nebyla,myslím,že jsi měla 4 vajíčka,tak to je v pohodě.Já měla přes dvacet.Jinak se prý má hodně pít a bílkoviny.Tak ať bříško nebolí.

zanny
12. říj 2009

Beru promiň,přehlídla jsem tvoji zprávu..takže díky a jedem na 10hod.

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

já jdu na dvanáct,tak to už ty budeš pryč a vše v pohodě za sebou 🙂

zanny
12. říj 2009

No nevím,jak rychle to tam jde..ve Zlíně jsem čekávala dvě až tři hodiny ☹ Já jdu zítra jen na konzultaci a ty Beru?

capenka
12. říj 2009

jééééjá jdu taky na 12 hodin ale za měsíc

asmeena
12. říj 2009

v Olmiku to jde docela rychle. My jsme minule čekali jen půl hodiny a to jen kvůli tomu, že pak doktor řekl, že si musí dát chleba, protože hladový lékař je jen půl lékaře 😀

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

Já jdu na kontrolu,začala jsem minimální stimulací.No já tam víc jak hodinu nikdy nečekala.

kasa
12. říj 2009

Ahoj Asmen tak už jsem tě nestihla na keliškách ,tak hodně štěstíčka a ať brzy nosíš pod srdíčkem ty vysněné dvojčátka. 🙂 🙂 🙂 Držím pěstičky 🙂 🙂

zanny
12. říj 2009

Holky,tak to je super,že to jde tak rychle..a i chleba bych mu dovolila 😉 Beru,tak ať folíky pěkně rostou.
Capenko,tak to je za chvíli..to uteče jako voda.Asmeen a ty odpočívej 🙂

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

zanny díky

asmeena
12. říj 2009

jdu odpočívat k telce. Dobrou. A na zítra všem držím pěstičky, co něco máte.

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

taky jdu kouknout na telku papa zítra a doufám,že tu budou jen samé skvělé zprávy. 🙂

asmeena
12. říj 2009

berus: ty chceme zítra i od tebe. 😵

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

samo,hned jak budu moci,tak podám info a doufám,že tě budu následovat. 😉

teddyna
12. říj 2009

Mici,ty jo - tak to jsem propásla,že jste si šli v pátek pro brášku krasavce.tak tfuj tfuj - ať se mu u tebe líbí.vítám Zanny - taky jsem jezdila autem,je to jednoduchá cesta,ale kdybys mě zabila,tak ti to nepopíšu.ale trefím spolehlivě 😀 . holt pojedeš podle mapy - je to Hanáckého pluku 6,ale to asi víš.
asmen,hodně pij a těch bílkovin si dej do aleluja.někdo z holek pije Nutridrik,ten obsahuje bílkoviny.ale je to docela drahá sranda.takže já baštila kila jogurtů a to mi zůstalo do teď.jogurtová jsem byla dycky,ale teď miminu nějak více chutnaj.

jaja35
13. říj 2009

Ahoj holky,
teda, vy jste se včera rozepsaly. To já jsem se včera nedostala ani k počítači, čekali jsme kontrolu kvůli akreditaci. Z kontroly se vyklubal můj spolužák, takže to bylo celkem v pohodě.
Odpoledne a večer jsem pak v dešti uklízela tuny svých kytek, aby mi venku nezmrzly. Teď to u nás vypadá jak v pralese, není kam šlápnout. Manžel si ještě usmyslel, ať mu uvolním stůl (samozřejmě plný kytek), že bude lepit ty své modely plachetnic. Tak teď chybí kytka už jen na mikrovlnce. 🙂
Asmi, to je parádní výsledek. Budu pokračovat v držení pěstí, ať se embryjka krásně vyvíjí a pak se pěkně uhnízdí. Jsem zvědavá, kolik vajíček budu mít já. Při IVF jsem s počtem vajuch byla na tom stejně jako ty. Už se mi to taky blíží, o víkendu začínám stimulovat. Asmi, do sklípku jedeme. Trochu se podpořím vínem a druhý den začnu stimulovat.
A k té doktorce...... škoda slov. Byla to nějaká trapačka. Já mám titul Ing. a nic z toho nedělám, nikde to nezdůrazňuji, nepřipadám si jako něco víc než ostatní. Můj manžel je soustružník, rodiče mají taky učňák a co? Každý dělá, co umí. Za každého mluví činy a né vychloubání.
A teď příběh o jedné mé "výborné" spolupacientce....
Když jsem byla na biopsii endometria (doktor si chtěl ověřit, jestli mám vůbec ovulaci) a čekala mně první narkóza v životě, tak jsem se na příjmu sešla s holčinou, co v té samé nemocnici dělala na chirurgii sestru. Plácala, že narkóza vůbec nic není a že je na mě vidět, jak se bojím. Pak se ke mě přifařila na pokoj, že se už jako známe, a to jsem si dala. Když nám dávala sestra prášek na spaní, tak pořád plácala dokola, že na ni to vůbec nepůsobí a pak ztvrdla s hlavou v polštáři. A já vůbec nic, cestou na sál jsem zdravila každého jako divá, i doktory pak na sále. 🙂 Ji na sál brali dřív, vyšel jí blbě stěr z čípku, tak jí ho měli seříznout. Byla tam snad 1,5 h, místo té plánované půl hoďky. Ta blbka totiž na pokoji, ještě než vytvrdla, cosi hledala v kabelce. Později se mi přiznala, že si ukradla od nich z chirurgie další prášky a měla tak v sobě celkem 3!!!!! Přivezli ji úplně průhlednou. Padl jí tlak na minimum a doktoři byli rádi, že ji vůbec stabilizovali. No hrůza. Pak mi řekla, že narkózu špatně snáší, tak ji chtěla tutově zaspat. No, prostě exotka. Když jsme si pak po zákroku měly měřit teplotu, jasně že zatloukla, že ji má zvýšenou. Prý aby ji tam nedrželi dýl...... No aspoň mám na co vzpomínat.....

asmeena
13. říj 2009

jaji: no, tak to máš taky super zážitek, se teď tady tomu směju, i když tenkrát to pro tebe asi moc k smíchu nebylo. Ale je jasné, že léčit doktory, kteří se ještě cítí nadřazeně, je hrozné. Já mám taky titul, ale to jsem té paní raději neříkala, protože můj je nižší. 😀 😀
Jsem zvědavá, jestli se dnes dovolám od 13:00 do 14:00 kvůli embryjkům, protože mi přijde jedna hodina na volání málo, když nás včera byla strašná spousta holek na OPU. Tak si asi budu muset připravit nervy. Už abych to věděla.

teddyna
13. říj 2009

asmen,neboj - dovoláš se.to je linka čistě jen pro volající na embryjka.a pokud to tam nebude zdržovat paní MUDra nějakými blbými dotazy do telefonu,tak to klapne rychle,uvidíš.a pak čekáme dobré zprávy,jo??? za chvíli jedu ke kamarádce s dvojčaty,to bude masakr a pak na těhu cvičení do Poruby.už se těším,dneska budou břišní těhu tance.tož jak tam rozvlním špeky,to bude veseloooo.
jaja,to teda byla fakt nějaká exotka-no jo,co naděláš.nejhorší na světě je dycky srážka s blbcem.

asmeena
13. říj 2009

teddy: tak ať se miminku těhu tanec líbí. Až budeš zase někdy v Porubě a budeš mít čas, tak se můžeme domluvit na kafíčko (teda ty ho teď nemůžeš a já asi taky né), tak na džusík. 😉