Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
25. říj 2009

tak udělej bábovku, nebo máte radši zákuskovité buchty?

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

manžel má rád všechno.Taky jsem myslela na bábovku

asmeena
25. říj 2009

tak šup, šup do pečení. 😉

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

No chvilku musím spočnout,od rána jsem v jednom kole.

asmeena
25. říj 2009

jdeš zítra do práce?

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

jdu,nic jiného mi nezbývá ☹

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

já se tak těším až budu s mimim doma

asmeena
25. říj 2009

taky se na to těším, jen doufám, že se toho co nejdřív dočkám

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

musíme doufat 🙂

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

Teď mi kamoška doporučila jednu knížku a tam se píše:Každá naše myšlenka vytváří naši budoucnost,tak se tím snažím řídit.Předtím jsem byla negativní a říkala si,že to zase jako obvykle nevyjde.

asmeena
25. říj 2009

berus: a co to je za knížku? A už si něco upekla? Já jsem trošku žehlila, ale přestalo mě to už bavit a tak jdu koukat na Horákovi. 😉

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

asmeen bábovku už mám upečenou a i večeři jsme slupli.Takže teď máme plná bříška.Jo a ta knížka se jmenuje Miluj svůj život.

britka
25. říj 2009

Majdi chtěla jsem se zeptat kolik je ti let,když píšeš o přechodu?

asmeena
25. říj 2009

majda psala, že jí je 35

britka
25. říj 2009

no to má do přechodu sakra daleko.To ještě bude mít dětí jak smeti.

asmeena
25. říj 2009

no, ale u někoho je přechod dříve, záleží co jí řekl doktor. Ale teď se určitě zadaří. 😉

britka
25. říj 2009

asmeen to s tím přechodem to máš pravdu.Když my všechny bysme za to aby jsme měli mimčo udělali cokoliv a je třeba věřit. 😉

sukubka
25. říj 2009

ahojík holky,já měla včera a dneska rani-od 6-18h tak sem neměla vůbec čas na net,ted mám až do neděle volno tak tu budu s váma,jdu vás dočíst 😉

sukubka
25. říj 2009

si děláte srandu?já zase dojdu a tu nikdo ☹
jinak sem vás dočetla,naštěstí to nebylo na dlouho!ale jsem ráda že ste tak chválili reprofit,já se už těším na pátek a na machače 😉

britka
25. říj 2009

já zas čekám na zítřek na machačův email,kdy začneme s přípravou léčby. 🙂

sukubka
25. říj 2009

on tak píše emaily?já myslela že tam budu muset vždy jet,ale je to takhle´fajn 😉 a ty jsi měla tedka taky první pohovor,nebo tam chodíš dýl?

britka
25. říj 2009

Pohovor jsem měla 22.9 dal mi dotazník na vyplnění ten jsem poslala.tento týden jsem mu napsala co a jak.včera mi napsal kdy chci začít no a já že co nejdřív.on je fakt hodny.kdykoliv po něm budeš něco potřebovat tak mu napiš.

asmeena
26. říj 2009

majdi: tak co testování? Držím pěstičky ať jsou tam dvě krásné dálničky. 😵

jaja35
26. říj 2009

Ahojte holky,
tak jsem se na další pokus o mimčo připravovala zbytečně. Ve čtvrtek jsem jela do Brna k Machačovi na kontrolu, co mi tentokrát jen po clostíku vevnitř vyrostlo. Ten den blbec se opravdu „vyvedl“. Nejdříve manžel zaspal do práce, já pak celou cestu do Brna stála v přeplněném rychlíku, děcka jeli na výstaviště na Gaudeamus (agitace škol), pak jsem stála v Brně u stánku v šílené frontě na lístky na šalinu, přede mnou došly obyč lístky, tak jsem si musela připlatit. Pak jsem jak trubka seděla přes hodinu v čekárně, tam opět samí cizinci. Jen co přišli, tak šli na řadu a já pořád nic. Machač se tam vybavoval a evidentně měl čas. Po hodině jsem se šla zeptat na tu jejich recepci, jestli na mně doktor nezapomněl. Koukali, že jsem spadla z višně. Prý jsem se u nich hned po příchodu měla hlásit a ony by hned připravily kartu. Podotýkám, že jsem byla telefonicky objednaná na 10:30, ale to asi není směrodatné…. Takže mi Machač odešel na sál, místo něho splašily nějakou mladou doktorku - dr. Pospíšilovou. Při ultrazvuku jsem jí říkala, že mně od pondělí bolí vaječník (v duchu jsem se těšila, že mi toho tam asi vyrostlo dost, když mně to tam tak bolí), jenže…… na ultrazvuku viděla něco o velikosti 21 mm a na ten den cyklu to bylo dost velké (8.DC), než aby to byl folikul s vajíčkem. Prý nejspíš cysta. Pak jsem tam měla ještě 3 pidifolikuly o velikosti 8 mm a ty by už nevyrostly. Tak se šla s Machačem radit co se mnou. Nakonec mi pokus stopli a za měsíc si to mám zopáknout znovu. Utěšovala mně že prý ženská nemá všechny měsíce pozitivně nakloněné, takže se uvidí, co dál. Domů jsem jela jako zpráskaný pes. Cysta snad sama praskne při měsíčkách, snad…. Možná tomu nepřidal ani stres v práci, abych všechno stihla připravit kolem té naší akreditace a doma pak mohla být v klidu. Asi zase najedu na bylinky a v lékárně se zeptám, jestli něco není na ty cysty.
Abych se z toho nezbláznila, tak jsem se vrhla na mytí oken, ale stejně nálada nic moc. V pátek jsem dělala doma na počítači a teď vás ani nestíhám dočíst.
Beras dodatečně vše nej k Tomáškovi. Zuzi uvidíš, že teď už všechno bude v pohodě, vybrala sis to už na roky dopředu. Asmi, pořád držím pěsti, Beruško tobě samozřejmě taky. 🙂
Mici, jsme dvě smolařky, co? ☹
Katy, z Františkových Lázní se mi taky nechtělo domů a prý ta slatina fakt dost pomáhá na prokrvení. Mně se nastartovala ovulace. Byly tam holky (i hodně z Moravy), které mohly srovnávat s Klimkovicemi a prý je to ve Fr. Lázních nesrovnatelné. Prostě lázeňské město jak má být. A když v Klimkovicích není slatina.........

asmeena
26. říj 2009

jaji: tak to je blbé, to sis teda užila. Mně se taky dělaly hodně cysty a pomohl mi na to Femigard. Ale né každému pomáhá. Už ho teď beru vkuse skoro rok. 😉
Nehaž flintu do žita, pokud máš dole vše vpořádku, tak příští měsíc to určitě vyjde. Je pravda, že každý měsíc reaguje tělo jinak, prý nejlepší je to na jaře. Takže já jsem rozhodnuta, že pokud to teď nevyjde a ani KET nedopadne, že jdu na jaře do klasického IVF a uvažuju o preimplantační diagnostice. Už opravdu nevím, co my můžeme mít za problém, když takhle vyšetřeníma nic nezjistili.

jaja35
26. říj 2009

Asmi,
dnes si půjdu ten Femigard koupit, třeba pomůže. 😉 Ještě nic nevzdávám, třeba příští měsíc to bude lepší. Hlavně už nebudu jako trubka sedět na recepci, aniž bych se neohlásila. 🙂 Tchýně na mně hned doma spustila, že bychom měli zažádat o adopci. Ta umí fakt podržet. Pořád si myslím, že jsme ještě nic moc nezkusili. Prostě ten nativ jen tak nevzdám. Jen mně mrzí, že jsem si o tom nepokecala s Machačem. No, cca na Martina začínám zase s clostíkem.

jaja35
26. říj 2009

Asmi a ty se taky drž. Švagrová byla 2x těhotná a ani jednou jí nevyšel test se dvěmi čárkami. A to dělá v lékárně a přehled o testech má. Určitě zajdi na krev, je to jistější.

capenka
26. říj 2009

no koukám že se to tady pěkně rozjíždí ,mě už se to krátí za 20 dní už konečně jedem na pohovor,to jsem zvědavá co vyřídíme ,moc asi né,mám autoimunitní problém,otěhotnění a následné potracení , že prý bude pořád,

jaja 35,nevzdávej to,já taky měla cystu ,měla jsem dlouhý protokol ,ale ve Fertimedu,muselo se měsíc čekat ,menstruace zpožděná o 3 týdny ,to byl mazec.pak krátký protokol= stejně se nezadařilo ,a ted už čekám co bude dál ,do adopce bych šla ,ale mám věk 38 tak nevím jestli bych ještě mohla,a chlap nechce ,kámoška má adoptovaný 2 ,a brečí ,v životě by do toho nešla,už jsou pubertáci = romové,problémy atd,

zuzka72
26. říj 2009

Jaja35-mno asi to sem ani nepatří,ale já měla před 15lety cystu a řekli mi, že musím na operaci a proto,že mi nejde otěhotnět, tak já vzdala těhotenství a přemýšlela, jak mě budou kuchat, za tři týdny na to jsem šla na předoperační vyšetření a řekli mi, že jsem těhotná, časem se i cysta vstřebala a dnes je klučíkovi 14let. Nezoufej. 🙂

teddyna
26. říj 2009

dobré ráno,holky. Jaja 35,tak to byl opravdu fakt den blbec.ale věř,že všechny dny nejsou stejné a určitě se času umoudří a bude dobře.
tak u mě to je tak,že jsem v pátek zjistila,že nám kočárek asi visí někde na centrále dopravní firmy. mluvila jsem s majitelkou velkoobchodu telefonem - prý zjistí,dá vědět.samozřejmě celý víkend nic.takže jsem jí v sobotu psala meil,včera smsku - nic.dneska ráno v 7 přišla od ní smska,že jí náš kočárek vezou z dopravní společnosti zpět,protože se po cestě od ní z obchodu na centrálu dopravní firmy poškodil obal a oni to takhle odmítají převést ke mě. odpoledne mi má volat,co se stalo a jestli je poškozena opravdu jen krabice. no uznejte,nepatří se na to vykašlat??tak jsem se jí ptala,kde ten kočárek teda visel ten týden,co o něm není zpráva.tak prý jí na dopravní společnosti řekli,že zůstala krabice u nich na centrále,páč tam teď mají nějaké zmatky.
no,to jsou fakt pozitivní zprávy.ještěže ještě nerodím a nepotřebuju ten kočík akutně.jsem fakt zvědavá,co mi paní zavolá.každopádně z jejich webu si už nic nikdy neobjednám a doufám,že nebudu muset řešit reklamaci,jinak mě asi fakt omeje