Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2009

Dobré ráno všem,
Kat tak už mám větší půlku cvičení za sebou a zbytek večer.Ale je to makačka na mé netrénované tělo 🙂

capenka
20. lis 2009

jessi držím palečky mi vcelku jsme všechny přeběhlice ,já z Fertimedu a z FN,až Machač se více rozmluvil o problému co mám ,a příští týden v pátek jedu na ultrazvuk zkrz ovulaci,už jsem byla u nich na hormonálním profilu,a v pátek bude že prý dělat závěr,u nás to zatím vypadá nejistě,jenom ,že už mám kolem 40 tak toho se trochu obává ,že už moc na otěhotnění to není ,já se nějak stím nemůžu smířit ,no

capenka
20. lis 2009

já taky cvičila mojžíšovku a půl roku jsem ztím praštila ,svaly dostali zabrat

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2009

No já doufám,že to nějaký čas vydržím,ale včera jsem říkala manželovi,že máme zakázané snaženíčko a moc se mu to nelíbilo.Prý škoda každého dne 😒

capenka
20. lis 2009

jé ,chudák 🙂 ,

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2009

capenko a ty musíš být moc ráda,že se něco děje viď,jsem zvědavá co Machač vymyslí.Určitě vám pomůže.

donnald
20. lis 2009

Ahojte holky,

moc vás všechny zdravím! Moni, hlavně tebe a Vojtíška! je moc mooooooooooooooocccccccccccccc krásná fotka, vypadá fakt na většího chlapáka 🙂.

Jinak holky, pěkně se tu rozjíždí. Já Et v neděli, Jess v pondělí (vítám tě) a Asmen včera.............................Tak ať nic nezakřikneme a vyjde nám to. Co lepšího si pod stromeček přát, že jo 😀

micinka22
20. lis 2009

Donnald jasne a hlavne at jsou pak // !!! už by to chtelo dasli tehule jako suuuuuuuulllllllllll..ja za chvilku pichám první fostimon..manza jel pro desinfekci...Punkce vychází kolem posledního..tak uvidíme..tesk kolem 19.12..tak snad budeme mít taky dáreček🙂

donnald
20. lis 2009

Mici,
vám by to vyjde úplně na vánoční dáreček!!!

asmeena
20. lis 2009

teddy: moc ti to sluší a malý je úžasný a nepřijde mi, že by byl nějak moc malinký.

mici: tak jupíííí, a už taky stimuluješ, to to letí, a na vánoce pod stromečkem budeš mít prcka v bříšku. 😉

micinka22
20. lis 2009

jo tak už jsme to zvládly..trošku to teda bolelo asi sem trefila tvrdsi kuži 😀 😀 😀 manža asistoval..vytahoval jehlu 😀 😀 😀 😀 jo a mam jen 6 jehel..to my asi daji zbytek až na kontrole co??

katapola
20. lis 2009

Beruš, hlavně vyděržať s tím cvičením, taky se k tomu musím nutit skoro násilím🙂 A jsem ráda, že nemusím některé cviky dělat 2x 40, to by byl děs, takže to vlastně cvičím správně.

Teddy, krásný bobeček...

Mici, tak ať se vám ten vánoční dáreček podaří. Já se té minimálky teď bojím, abychom z výsledku neměli pokažené vánoce, tak nevím, jak se rozhodnout.

zuzka72
20. lis 2009

Teddy a prosímtě zajímají mě nějaké detaily, jak to, že jsi rodila tak brzo? Nějaké příznaky jsi měla, nebo co se vlastně událo, jak na to přišli a to tak z ničeho nic? A spontálně, nebo císař. Pokud jsi o tom už psala, tak se omlouvám, ale já to nikde nenašla.

jaja35
20. lis 2009

Ahoj holky,
v práci frčák, doma internet nemáme, tak Vás sotva stačím číst. Včera jsem byla zase po měsíci v Brně na kontrole folikulů před IVF s min. stimulací. Opět jsem nebyla u Machače, i když jsem u něho byla objednaná. Tentokrát si mně vzala MUDr. Vitoušková, fakt příjemná ženská. Abych to neprotahovala, opět se mi udělala cysta, stejný vaječník, stejná velikost. Už jsem házela flintu do žita, ale podle téhle doktorky cysta nevadí, tak to vážně nechápu.
Na pravém vaječníku mám 4 folíky, cysta žádná, na levém vaječníku by se také něco našlo. Tak doufám, že nějaké vajíčko bude. Dostala jsem 2 injekce Menogonu sebou domů. Kreténi Fertimeďáci mi na dopíchávání hormonů loni dali klasickou délku jehly, tak jsem se trochu bála, jak to tentokrát píchnu. Ale dostala jsem malé jehličky a bylo to v pohodě. Ještě zítra mám přijet na další UTZ a uvidí se, jestli půjdu na odběr v pondělí nebo až v úterý.
Asmi, nevlítla jsi včera v 10:00 s Machačem a manželem do ordinace? Zahlédla jsem blondýnu s brýlemi, když jsem přicházela od vedlejší recepce s nafasovanými hormony. Tak ať Ti to tentokrát dobře dopadne a vůbec všem holkám tady.....
Teddy, Vojtíšek se Vám opravdu povedl 🙂 , tak ať teď hezky papá, je zdravý a dělá Vám jen samou radost.
Tak jo, příští týden budu dělat doma, tak se ozvu až pak.
Mějte se všechny hezky a ať se tady konečně objeví nějaká nová těhulka.

katapola
20. lis 2009

Jaji, já se taky chystám na minimálku, můžeš mi prosím napsat, jestli ti dali taky clostyl nebo jestli jsi ještě k tomu měla nějakou malou dávku Fostimonu?

irinka.j
20. lis 2009

Capenko, hodně štěstí na příští pátek, Machač určitě něco vymyslí..... 😉

Koukám holky, že na vánoce bude veselo, hodně štěstí všem. No, my si s beruskou ještě počkáme uvidíme co nám přinese nový rok....

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2009

Kat vždy ti dá clostyl a nakonec pícháš fostimon,tak 2x či 3x a potom pregnyl

jaja35
20. lis 2009

Katy,
brala jsem od 3. do 7. DC 3x denně clostilbegyt a včera mi při kontrole 8.DC sestřička píchla Menogon 75 jednotek (prý je nejlevnější, stojí cca 300 Kč, docela rozdíl oproti klasickému IVF, kdy jsem denně píchala 240 jednotek Puregonu) a ještě jeden mi dali domů. Doktorka se mně ptala, jestli nemám doma nějaké zbytky od minule, že by to stačilo, ale já jsem zbytky jako blbec odevzdala ve Fertimedu. A stejně nevím, jak dlouhou záruku to má, když už je to otevřené. Zítra se uvidí, možná budu ještě dopíchávat. No a pak ten Pregnyl. Však to znáš. Katy neboj, ono to jednou dopadne. Já jsem se už během těch 4 let snažení tak obrnila, že emoce jestli to vyjde nebo ne neřeším. I když úplně jedno mi to taky není. Byla bych ráda, kdyby to vyšlo, za 2 měsíce mi bude 36, některé moje spolužačky ze ZŠ už mají 17 -ti leté děti, ale co s tím nadělám....

micinka22
20. lis 2009

Tak sem volala kazdou chvilku do Reprofitu a nikdo nebral že..sem se dovolala za uz sla domu 😝

sara.max
20. lis 2009

Asmeen, tak koukám, žes to bez koníka dlouho nevydržela 🙂 , je to droga co! Taky už jsem závislák.

Jak jsme na tom teď s testováním? První na řadě je myslím asmeen, pak já a pak hned micinka, že?
Je tu ještě někdo v našem termínu do vánoc?

britka
20. lis 2009

Ahoj holky.Ptávě jsem dorazila z OL a dostala jsem tam včeličku na stimulaci a 16.12 bychom měli jet pro dáreček pod stromeček.Byla jsem dost překvapená na tu rychlost Štěpán se jen smál na to jak jsem reagovala.Moni super fotka strašně ti to s malým sluší,jsi mamina.No je vidět,že se tu nějak rozjíždí Beruš co se týče cviky Mojžíšky tak jsem šmatrala v mozku,nebo jsem před XX rokama je taky cvičila a chodila na rehabky,že tak drastický půst nebyl.Micinko Maruška tam lítala dnes,že jsem ji řekla ať si pořídí kolečkové brusle.Na 1 sestru to je moc.Jessi vítám tě taky, mi je taky nějaký pátek jsem tu beztak nejstarší,ale neřeším to, máme všechny stejný problém.

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2009

Brit no super,akorát nerozumím té včeličce a pro dáreček si jedete až 16.12.To je dlouhá stimulace,ne?

britka
20. lis 2009

Včelička je na vyvolání menstr.a jak to dostanu tak budu brát estrofen 10 den na ultrazvuk a 16.12 bych měla jet na transfer.

sara.max
20. lis 2009

Holky jen vám chci oznámit, že se před malou chvílí narodilo v Praze další miminko přes IVF. Jmenuje se Terezka a maminka si taky užila své, než se na ni štěstí usmálo. Tímto bych Terezce chtěla popřát hodně štěstíčka do života. Maminka sice nechodila mezi nás, ale začínala taky na modrém koníku a těžké chvilky zoufalství překonala díky nám všem. Tak holky, hodně štěstí !

donnald
20. lis 2009

Ahoj holky,
tak jestli se nepletu, tak testování by mělo být:

1) já 🙂
2) jessica
3) asmen
4) sara
5) mici

????

Holky je to tak? Mrknětě na to, ať v tom máme už jednou pořádek 🙂

sara.max
20. lis 2009

Super donnald, a nevíš přibližné termíny? já to budu mít kolem 11.12.

donnald
20. lis 2009

Tak já byla na transferu v neděli a testovat mám 29.11., takže jess asi 30.11. asmen 4.12, ty 11.12., Mici 16.12.??????

donnald
20. lis 2009

Jak to holky odsouhlasi tak to muzeme dopsat za jmena, co vy na to?

Ať se máme aspoň na co těšit 🙂

sara.max
20. lis 2009

tak jsem to sesumírovala a zkuste se dopsat kdo má ještě nějaké info 🙂

1) donnald 29.11
2) jessica 30.11.
3) asmen 4.12.
4) sara 11.12. - 2.IVF
5) mici 16.12.

donnald, dík ze spolupráci 😉

donnald
20. lis 2009

Není zač 😀
jen ať máme potom všude samé // 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀