Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
5. led 2010

Tohle mi napsala na vysvětlenou jiná holčina, ale jestli je to dobře , nebo špatně, tak to z toho nechápu.
DS = placenta uložena mimo dolní děl. segment ¨
Jinak to pochopila dobře Mici-jdu lehnout, pokud nebude místo, tak mě možná pustí, ale to ten můj doktor říkal, že pochybuje.

zuzka72
5. led 2010

sestřička říkala, že mám krásný pupík, že takovej hezkej dlouho neviděla a to je nějaká sestřička už asi v důchodu na výpomoc-tak si toho považuji.

micinka22
5. led 2010

Zuzi já bych řekla že placenta nezasahuje do porodní cesty..takže jako dobrý ne..kdybys rodila normalne..
tak snad tě ještě stihneme navštívit!!! v pondělí bych měla jet do OL

micinka22
5. led 2010

\Zuzi jo taky sem ti chtěla pochválit pupík..teda vyrost za týden dost|🙂) ale moc pěknej je!!! ani ti nepraská že?

sukubka
5. led 2010

ahoj holky tak gejbík super že jsi obědnaná tak brzy!
asmenko taky na to jdeme koncem ledna tak budeme bojovat spolu!jupí těším se
stephanie ta hodnota je úžasná

gejbik
5. led 2010

Luci no taky jsem ráda.. dřív nebylo volno,ale mě to nevadí.....

holky jak dlouho trvá ta inimální stimulace???

sukubka
5. led 2010

já myslím že tak 14dní i s odběrem vajíček

stephanie
5. led 2010

ahoj holky, už jsem doma,,díky za gratulky 😉
certi myslíš, že bych měla jít ještě jednou na to hcg? to slyším poprvé? A za jak dlouho bych měla jít? 😨

sukubka
5. led 2010

mě by zajímali jak vemou v olmiku mě když mají tak narváno,ale doktor mi prostě řekl že mám od ledna začít papat clostík a pak zavolat abych 7-8-9 den cyklu byla na kontrole,tak tam asi musí mít nějakou reservu,asmenka to má taky tak že?

stephanie
5. led 2010

jo a jinak čerti, neboj, jestli bude vše ok. tak bude i albíčko 😉 😉 😉

zuzka72
5. led 2010

Mici, jo v pondělí ještě budu snad doma, a pupík nepraská-ten už popraskal před 18ti lety. 😀

stephanie
5. led 2010

jinak sukub, neboj, oni mají v olmiku rezervu, když máš přijít na utz, tak tě určitě maruška veme, to se neboj 😵

sukubka
5. led 2010

stephanie ty máš obchůdek s děckýma oblečkama?to je úžasný a nemáš internetové stránky hned bych koukla,moje švagrová čeká dvojčátka-přirozeně 2holčičky a pořád s ní koukám na nějaký hadříčky atd je to úžsasný ty věci na ty mimča.

stephanie
5. led 2010

sukub bohužel ještě ne, jen některé potřeby prodávám na mmb...ale jak bude čas, tak budou i stránky 😎

zuzka72
5. led 2010

Stephanie-a máš tam i něco čučavého na dvojčata kluky? 😀

stephanie
5. led 2010

zuzi ani nevím, ale není problém něco přivézt...já se pak kouknu, co tam mám a můžu i vyfotit 😉

sukubka
5. led 2010

mimibazárek tam hodně koukáme,taky se těším až budu nakupovat pro svýho prcka,úplně ty miminkovský hadříky miluju 😉
jinak jak ´jste psali že obdivujete toho kdo jede na OPU vlakem tak mi do ted jezdili autem,ale do Brna si manža netroufne a já nikdy víc jak 7odebraných vajíček neměla tak mě břuch ani nebolel,vždycky sem se šla cestou domů i najíst do globusu 😀

zuzka72
5. led 2010

Stephan-tó by bylo fajn, ono v těch byzárkách pro dvojčátka toho moc není. 😒

stephanie
5. led 2010

jo jasně sukub, však jak ti nic nebylo...já jsem nemohla fakt chodit, bylo to hrozné...taky bych si autem netroufla, nemám absolutně orientační smysl...ale není to těžké tam zajet...pojedete jako by na BVV - na výstaviště, je to hned vedle...a naproti Reprofitu je i parkoviště.

zuzi já pak kouknu a dám vědět, ju?

sukubka
5. led 2010

my budeme mít co dělat trefit tam z busu! 😀

b.e.r.u.s.k.a
5. led 2010

sukubko my taky vždycky jezdíme busem nebo vlakem

sukubka
5. led 2010

do olmika jezdíme v klidečku autem to jezdím i sama,ale v zimě do brna pojedem rači vlakem,v létě by nebyl s autem problém!

dívali jste se na zprávy jak nechala ta cikánka to dítě v porodnici a chodí za nim 1x deně?stejně mi připadal úplně praštěná i ta její sestra!

b.e.r.u.s.k.a
5. led 2010

Co na to říct Sukubko.NEMÁM SLOV 😒

stephanie
5. led 2010

sukub, no jak cikánky 😉 ....u nich je to prý běžné, že utíkají z porodnic...asi nedočkavě letí pro porodné na sociálku 🤐 ...jak jsem byla s malým v porodnici - rodila jsem o měsíc dřív, tak tam měla cigána taky v inkubátoru mimčo a přišla se na něho podívat asi jen jednou...taky mi to hlava nebrala, ale ony uvažojou jinak

sukubka
5. led 2010

to sou fakt Krá.y!!!jde jim opravdu jen o ty peníze!a co děláte holky?já zítra jedu na gyndu,autobusem 😒 auto mám totiž v opravě!

b.e.r.u.s.k.a
5. led 2010

Holky teď koukám na tu holku a teda to vystupování,hrůza.No snad bude mít prcek štěstí a půjde s ní domů a hlavně,aby se o něj starala
A myslíte,že dostanou porodný?Na to se snad čeká ne?

stephanie
5. led 2010

...já se picnu, ona dostane ještě 5 000 , že porodila první dítě...uteče a ještě dostane zaplaceno 😅

sukubka
5. led 2010

je to fakt hrůza já to dnes viděla 3x na primě čt1 a ted zas na nově a to sem si o ni i četla na netu že ten starosta je naštvanej že zdrhla a má právě strach že se vrátí jen k vůli 5tisícům od radnice!

b.e.r.u.s.k.a
5. led 2010

No včera jsem četla,že je starosta naštvaný a že tyto dary nejspíš zruší.Já bych jí to nedala.

stephanie
5. led 2010

já bych ji to taky nedala, už za ten útěk ne