Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
9. led 2010

tééééda Zuzi - to už je krásnej mega břušek - krásné...............a to že máš ještě své ryfle........to je fakt něco!No taky bych nevěřila, kdybys to nenafotila...............supr 😅

Asmee si mi tím melounem připoměla, že mám pomelo...................tak jsem právě zbaštila 3/4 pomela..........jsem jak baloooon 😀 😝

gejbik
9. led 2010

lucííí tak budeme zítra žehlit spolu jo? aspoň v tom nebudu sama... brr jen si na to vzpomenu a nechce se mi... 😀

no počasí je katastrofa... tady za včerejšek napadlo tak 50čísel... no hnus fialovej.... já jsem včera sebou tak řádně sekla tak mám odřenou ruku... je to k vzteku... 😀

gejbik
9. led 2010

tááááák teď jsem si nalila červený s colou tak těm kdo si něco dají taky si na dálku ťukám....🙂

asmeena
9. led 2010

teda zuzi, to čubrním a bříško máš krásné.

sukubka
9. led 2010

břůšek má opravdu krásnej 😉
jasnačka Gábi budeme zítra žehlit spolu,taky se mi ani trochu nechce,nesnáším to!
jinak já měla svoji dávečku alkoholu včera 😀

certina
9. led 2010

Gejbi........tak já ťukám z čajíkem............tak na zdraví 😅

gejbik
9. led 2010

byly jste pařit???? 😀 a kde??? to já jsem nemocná tak jsme doma... 🙂

certina
9. led 2010

holky tak já dneska mizíííím...................koukáme na trapasy na jedničce...............tak pa, pa..............dobrou všem............ 😉

gejbik
9. led 2010

certi papa a dobrou

zuzka72
9. led 2010

sukubka- ty jo, doufám, že jsem manžela neodradila, jako odstrašující příklad. 😀 😀 😀

teddyna
9. led 2010

čaute vespolek.někdo se tady hlásil o zítřejší žehlení?? opět se přidávám.perem skoro každý den.
Zuzi,hezké bříško máš.moc mě mrzí,že jsem si to těhu nějak neužila a nedotáhla to dál.neměla jsem moc velký břuch,jak jsem šla rodit. strie mě nepotkaly na břichu,ale po porodu se mi udělaly strie na bocích - prý jak se ta kůže smrskla.tak snad aspoň vyblednou časem.zrovna jsem uspala mládě a mám tak dvě hodiny než bude zase jíst.ty noci jsou brutál na to krmení -v noci ho občas trápí bříško,tak je to takový na hoby.včera jsem s ním šaškovala od 24-03.a pak ráno by spal-by mě urvalo.lehla jsem si na chvíli po obědě-ale napřed někdo zvonil na zvonek,pak dorazil manžel,pak pes štěkal...no,takže dopíšu a jdu chrupat,ať cosik naspím.

gejbik
9. led 2010

teddy já se sukubkou jsme se hlásily s žehlením... 😀 takže super budeme na to 3..... 😀
krásné sníčky.... a neboj strie na bocích zesvětlají... za chvíli o nich nebudeš vědět...

martin72
9. led 2010

Ahojky. Renča jsi dneska začíná píchat,takže kolem 20.1 pojedeme na OPU do Brna.Tak držte pěsti,ať to vyjde 🙂

b.e.r.u.s.k.a
9. led 2010

tak hodně štěstí a ať máte spostu vajíček a potom plno embryjek

sukubka
9. led 2010

Gábi byli jsme jen tady u nás s kamarádama v hospůdce,ale docela sme to protáhly!
Teddy tak pěkně spinkej.Za chvíli bude mít malej zase hlad,ale je opravdu úžasnej!
Zuzu manžu si neodradila ani náhodou.
gábi tak co už máš v sobě pár skleniček vínečka?

britka
9. led 2010

Tak abych netrhala partu tak mám 2 pračky vyprané tak v kolik na to žehlení najedem?Venku prší tak ráno bude pěkná klouzačka 😢 Melouny jsem holky viděla v Penny marketu za 12kč za kilo tak v dnešní době koupite všechno na co máte chuť.Na křeče v lýtku tak to je nejlepší se postavit nebo sval natáhnout,je to strašná bolest to znám.

certina
10. led 2010

Dobré ranko holky..................
Venku je teda pěkně hnusně - zas tam něco kipe a je to spíš déšť hrůza.............to počasí 😠

teddyna
10. led 2010

brééé rááno. tak nevím,jak vy.ale já umeju mládě,jak se probere-páč má asi nálož v plíně,nakrmím,předám tatínkovi a jdu na to žehlení.brambory na oběd jsem si oškrábala už v 7,takže pohoda.pak jen fiknu kuře do trouby a je to. toho žehlení mám dvě pračky,ale z toho jsem něco poskládala jen tak,takže na žehlení mám v podstatě jen Vojtíškovo a pak nějaké košile a rifle od nás.to půjde rychle.
ten Brit,melouna bych si dalááá. ale manžel ho nemá rád,tak bych to musela zbouchat sama a celej meloun fakt nesežeru.dnešní noční krmení bylo zas děs.trápilo ho bříško,tak jsem ho masírovala,pak se trošku uklidnil.pak se najedl,za dvě hodiny znova,pak kolem páté,pak v půl sedmé.ale to si jen cucnul a usnul.tak jsem ho tam nechala tatínkovi,šla jsem se umýt v klidu,uvařit si čaj... a za chvíli to vypukne.
Martine,to je super,že jste se rozhodli a že už začínáte - aspoň změna a těšení se na něco.tak tfuj tfuj,ať to klapne.
holky,co uděláme s tím srazíkem?furt se domlouváme a furt nic.i když,ted v té kalamitě se těžko někde srazíme.

gejbik
10. led 2010

bré ránko holky, jééé teddy no já budu žehlit odpolko nebo k večeru... 😀 😀
martine držím pěsti...
Luci tak to jo hehe neplánovaný akcičky jsou nejlepší.... 🙂
jj to počasí je hrozný u nás už opět začíná sněžit což jsem opravdu ráda.... 😠 😠 😖

certina
10. led 2010

u nás už taky sněží..........ale je nad nulou...........tak to zas bude sajrajt 😒 - chlap dostal příkaz od firmy, která nám stavěla barák - že má sundat ze střechy sníh...........tak frčel pro žebřík a má o zábavu postaráno 😅 😀 😝 a já frčím vařit..............

gejbik
10. led 2010

certi no tak tady je těžce pod nulou... brrrrrr se mi nechce ani vytáhnout paty z baráku.... ☹ jej no chudák to má teda zábavičku... copak budeš dělat dobrého???

certina
10. led 2010

já dnes vařím nějaké masíčko z mladého býka.............dala mi to nedávno mamka....tak to zkouším......zatím to masíčko vypadá dobře je tenoučko nakraté a velmi chudé..............tak myslím, že si pochutnáme...........dělám to na nějaké paprikové omáčce s knedlíkem....................a co vaříš Ty????

tak to už tu máme dneska - kuře, byčí ............

gejbik
10. led 2010

no my jsme pozvaní k Márovým rodičům...ale měla jsem v plánu dělat hovězí roštěnou- nějakou minutku... No masíčko z mladého býčka je to nejlepší co může být... upřímně závidím.... 🙂 Přeji teda dobrou chuť... My budeme mít myslím řízky??? jsem slyšela jak tchýně klepe.... 😀 tak buď příroďáky a nebo obalovaný... 😀

certina
10. led 2010

téééda - tak to si taky pochutnáte.............mňam............doufám, že to ten můj chlap rychle shodí ten sníh a už aby jsme obědvali 😉 😀

tak dobrou chuť všem!

gejbik
10. led 2010

už máme po obídku.... 🙂 co vy holky?????

certina
10. led 2010

a tak co gejbi - přírodní nebo obalovaný 😀 😀 😀

my už jsme taky po obídku..........teď relaxujem............bylo to fakt suprovní...... 😉

gejbik
10. led 2010

Obalovanýýýýýýýýýýýýýýýý... 😀 😀 😀 mňam mňam.... jůůů no to vaše muselo být naprosto luxusní... no já bych taky hodila relax,ale budeme asi mastit karty.... 😅

certina
10. led 2010

to jsme mastili mezi svátkama 😀 😀 😀 .........ale říkám si už dlouho, že by nebylo marné zahrát člověče nezlob se...........ale nějak na to nepřichází čas.............. 😒

gejbik
10. led 2010

😀 jj no my většinou mastíme žolíka... 😀 hehe a to je pak sranda.... člověčeme nemám ráda od dětství, protože jsem pořád prohrávala....

certina
10. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀