Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
18. únor 2010

sukub, tak to rychle odpověděl...no on je fakt tak obětavý, udělá si na nás čas vždycky...
tak si tu užij sukub!
tak se pak hned ozvi, jak ses měla...a co manžla, co si počne bez olympiady? 😀

asmeena
19. únor 2010

Dobré ráno holky, tak jsem testila a máme slabehou ducha druhé čárky, tak doufám, že bude sílit. Ale takového krásně duchovatého jsme ještě nikdy neměli, tak doufám, že je to nadějné. Ale zatím z toho nejsem ještě nijak odvařená. Dokud tam nebudou dvě tlustice, tak v klidu nebudu.

stephanie
19. únor 2010

dobré ránko,

asmeen, tak to je super zprávička...tak držím moc pěstičky!!!!

zuzka72
19. únor 2010

Asmeen-super, tak aˇjen sílí. 🙂

ferdice
19. únor 2010

asmeeeeeennnn naaaaadhera, jen at sili at sili 😀

zuzka72
19. únor 2010

Holky nechcete někdo 60ks(2balení) Utroše a 1ks Pregnyl, mě to zůstalo a je mi to líto vyhodit, samozřejmě zdarma. 🙂

micinka22
19. únor 2010

Veru zatím potichu ...a tfuj tfuj tfuj 🙂) na ten den je duch akorát .-)) a mamatesty nelžou🙂) dneska udělaš ještě aspon jeden co?? večer 😀 😀 😀 😀 😀

Zuzi ..Verca ho bude potřebovat 😀 😀 😀 😀

asmeena
19. únor 2010

zuzi: doufám, že ho budu potřebovat 😀 . Jinak dnes už netestím, až zase zítra ráno.

micinka22
19. únor 2010

to jsem zvedava 😀 😀 😀 😀 ale urcite bude krasnejsí🙂

teddyna
19. únor 2010

ahojte vespolek. Verčo,moc gratuluji k druhé čárce.já měla taky jen ducha na prvním testu a teď ten duch nám tu řádí v postýlce 😀 .takže nebooj,určitě ti je v Reprofitu naočkovali na šikovné/á miminko/a.zajdi na krvici a máš klid rovnou,ne?pokud HCG pojede nahoru,tak je to v poho.
Zuzi,jak ty?vlastně čekáš do té neděle,co?to je nerváááákkkk 😀

zuzka72
19. únor 2010

Teddy-to si piš, to jsou teda nervy..... 🙄

certina
19. únor 2010

ahooooj.............
Veruš tak to je paráda............moc zatím nebude jásat - raději potichoučku.......ať ducha nevyplašíme.....tak tfuj, tfuj tfuj.........
Moni - zdarec!!!!!!!!Tak co - už jsi zdravá????Vše v pohodě??
Já dnes byla na kontrole............vše v pořádku......no i kdyby něco v pořádku nebylo - můj gyndr to stejně asi řešit nebude - páč když mu řeknu jakýkoliv problém nebo starost - tak se jen usměje a řekne....no jooo - jsme ve finále...........a tím řeč zase skončí..............no, ale snad už to nebude dlouho trvat 😝 😝 😝

jo jinak od včerejška se mi skvěle daří - když se ser. , tak se ser. ..............večer jsem stahovala z kamery natočená videa....měla jsem tam vesměs malého synovce - jeho první narozeniny, jak býval přes rok u nás, jeho fajňacké první krůčky atd.....prostě nádhera a při tom stahování jsem to celé smazala........takže prostě jeho první rok fuč!!!!!!!!!!Tak jsem z toho celou noc nespala, jsem nas.... na celý svět a ke všemu jsem dneska vařila, tak mi vyskiipala celá polívka, pak jsme obědvali a po obědě jsem zjistila, že jsem nechala stále zapnutou varnou desku atd................tak co ještě dneska přijde.........................teď jdu stahovat další věci z kamery..... 😖

zuzka72
19. únor 2010

Čerti a ona se ti sama nevypne, když na ni nic není?
No mě ve špitále taky říkali jen, to víte jste těhotná....
Co je to vyskípala?

certina
19. únor 2010

Zuzi - vyskipala....jako že začala bublat a utekla z hrnce....... 😀
no a já na tej desce nechala dál žhavit pánev.....takže to se sama nevypne...............vypla by se v případě, že bych tu pánev vzala pryč...................

no a jak Ty??Přežíváš?? 😅

zuzka72
19. únor 2010

Čerti-u nás by polívka utekla 😀 No jo, nechat tam pánev je blby, to pak nefunguje. Já mám tak hloupej sporák, že když si na studenej jen něco odložím, tak furt píská. Lednička, když ji nezavřem -píská,mražák-taky, takže u nás to jen píská 😀
Ńepřežívám, umírám.... ☹ Melu z posledního, ale jen pro to, že mě štve, že pořád nic, ach jo, já to fakt budu nosit až do vánoc. ☹ ☹

zuzka72
19. únor 2010

Jo a dnes v obchodě mi prodavačka říkala, kdy dovezu ukázat mimča, že je inverze a že asi ještě nemohou ven. A já na to, no nemohou, když je mám ještě u sebe v břichu. Docela mě to pobavilo, ona prej, že to nejde na mě vidět, že už myslela......, no ale já to vidím pořád.

certina
19. únor 2010

jjjojjo - utekla 😀 😀 😀 ......to mně taky píská....když je vypnutá a položím na ni něco jiného než hrnec, tak to taky pak pípá...........a lednice taky píská......to pak není možný ani najednou vyložit nákup co????jjjo jo - ta modernizace.....................
taky bych to už ráda měla za sebou................už jsem uvažovala, že se svého gyndr zeptám, jak dlouho mě pak nechá přenášet po termínu, ale nenašla jsem odvahu - stejně by mi to neřekl!!!Ale stejně nechápu proč se už dneska nechodí od nějaké tt rovnou do špitálu, kde rodíš - proč to už zase zrušili..........jeden termín porodu mám za 12 dní - to zní hezky a ten druhý až za 18 dní......a ještě k tomu přičíst nějaké přenášení - no HNUS!!!!!!!!!!!

micinka22
19. únor 2010

Zuzi tak ted v bundach to klidne muze prehlidnout..navic ses hubenour🙂)

certina
19. únor 2010

tak to jsi nás tady oba doma pobavila.....sem to musela přečíst příteli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka72
19. únor 2010

Mici-já byla jen ve svetru, je to hned vedle. 😀

micinka22
19. únor 2010

certin jasne at klidne nechaj prenaset nekoho kdo ma maly miminko..ale me ho od 30 tt nevazily nemerily a pak se divily jak je velka.....doktori jedni 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

micinka22
19. únor 2010

Zuzi a prej že mas velky bricho heh..taka si myslela že ho mas jen po porodu vytahany 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka72
19. únor 2010

Mici-jsou to blbci, mě oba kluky vážili a věděli, že mají přes 4kg a přesto mě nechali pokaždé ještě 2týdny přenášet-jsou to idioti.

micinka22
19. únor 2010

a pak ti řeknou po císaři , že bys stejně normalně neporodila..no na palici://

certina
19. únor 2010

Zuzka a velký břicho???tak to je fakt k zasmání..........nevím, kdo tady psal, že ještě donedávna obléknul své normální netěhu ryfle.................že Zuzi????
no mně ho vlastně taky nikdo neměřil už měsíc a půl.............naposledy první lednový týden a to mělo 1631g a pak na té pohotovosti v 36tt, kdy naměřili 2900g, ale vzápětí jsem pak šla na poradnu asi pár dnů potom a můj gyndr opět naměřil jen 2200g.......takže pak ať si člověk vybere, že???A když jsem chtěla změřit pánev, tak na mě mrknul okem v šatech a řekl............že nač měřit pánev....že to bude dobrý..............no tak fakt moooc dobrý pocit........měiřt vodoka....... 😠

asmeena
19. únor 2010

zuzi: tak to je super vypadat tak báječně a mít v bříšku stále dva broučky. Ale neboj, brzy tvá chvíle přijde.

Jinak hodila jsem svou odpolední fotečku z testování (Míšo nahlodala si mě nakonec testovat znovu odpoledne 😀 ). Tak si toho ducha zkuste domyslet, ale je tam. Na fotce to není tak dobře vidět. Je teď viditelnější než ráno.

zuzka72
19. únor 2010

Mici-no vždyť ti to říkám-idioti. ☹ A ty jsi měla císaře? To mi uniklo. 😲

zuzka72
19. únor 2010

Čerti-ty máš fakt odvaz doktora. 😀
jj rifle obyč jsem psala já a taky je pořád dopnu, jen si tam už nevidím a tepláky jsou pohodlnější. 😀 Mám totiž to břicho víc nahoře, takže pas je původní. 🙂

stephanie
19. únor 2010

ameen, tak to je super, já tam toho ducha vidím 😵
jen tak dál...psala jsi to sukub? ta bude mít radost...no já mám samozřejmě za tebe taky radost...!
držím palce!!!

asmeena
19. únor 2010

step: psala jsem už ráno sukubce