Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
16. čer 2009

Donnald držím moc palečky a setkání, jak psala Teddyna bohužel neproběhlo, ale co není může být, takže počkáme na další termín, který Teddyna navrhne(doufám, že to bude dřív, než bude jak kulička, abychom ji nemuseli tahat do schodů) 😀 😀 😀 No a my ostatní se můžem srazit kdykoliv, já se podřídím. Tak podávejte návrhy. 😠

zuzka72
16. čer 2009

Donnald, já to asi zzapoměla-ty jdeš kdy ke Štěpánovi? A vy ostatní, kdy u něj máte návštěvu???

teddyna
16. čer 2009

pche-kulička! už teď jsem jak vyvrženej vorvaň,nicméně - takovej tvarohovej dort od Mahlera - no kurnik,že to dneska neklaplo!! co já,i ostatní dejte termíny - třreba až pojede Čertina,že bysme udělaly nějaký srazík nebo co.ale bez chlapůůůůůůůů 🙂) jo,holky - kdo budete píchat Puregon,zbylo mi asi 200-300 jednotek v peru-tudíš prodám za velmi symbolickou cenu.je to rozpíchnutá 600jednotková ampule.já doufám,že to s Agájou dotáhnem do zdárného konce a nebudu to už potřebovat
jo,holky,kdo tu máte už děti,myslíte,že je k něčemu ten těhotenský pás do auta??hodně jezdím autem. nebo je to marketingový tah?

certina
16. čer 2009

moni, moni - jaký vorvaň......my se fakt musíme potkat - abych tady holkám napsala pravdu......že nejsi žádný vorvaň!!!! Já jedu do OL příští středu - 24.6. na 16 hodin ............s chlapem.....ale ten další termín by to pak třeba šlo se srazit v OL - šak bys jela semnou a pak bychom dali scuka....ale to je zatím v nedohlednu......
no o tom těhu páse jsem už něco četla - neb jezdím dost hodně autem a taky mně samé takové věci hodně zajímaj (co se týče výbavy pro děti a maminy - jsem do toho trochu blázen) , ale myslím, že marketingový tah to určitě bude........sama jsem ho zatím neměla možnost vyzkoušet - tak neporadím, neb ho ani v okolí nikdo nemá.........
tak zatím - musím jít makat......tak snad tu bude někdo pak večer..................že si zase nebudu povídat sama se sebou......... 😠

zuzka72
16. čer 2009

Já děti mám, ale asi ti nepomůžu, za mě nebyly ani sedačky 😀 , teda byly jen takovy ty klasicky bobany na sednoutí, ale nebylo to uzákoněny, my to měli. A těhot. pás-to jsem ani neslyšela, já jsem asi 100let za opicema, no taky jsem rodila v minulym století 😀 😀 😀 Jo a to s těma spermiema taky říkal Štěpán, že podle toho jaky budou, že buď se chytí samy, nebo je budou muset napichávat. Tak uvidíme-už se nemůžu dočkat. A taky se mě pořád ptal, jestli mě nebolí břicho, že mě musí strašně bolet, no a ono nebolí, tak jsem zvědavá, co příjde, jestli jsem to nezakřikla, každopádně se nevejdu do riflí, včera mi praskl zips, zítra si musím koupit nové. 😒

teddyna
16. čer 2009

Zuzi,tak to se připrav na to,že všechno ti v tom břuchu zůstane. stimulací logicky ten břuch nabyde a jak se chytne mimin,tak to zůstane.já už mám břuch teď,ale vůůbec se na to nestydím ba naopak si hodlám jít zítra koupit tričko s tlapkama na břuchu
http://www.protehulky.cz/cz/shop/tehotenska-tri... - tohle se mi docela líbí,ale určitě bych volila jinou barvu než růůžofou.
jo,holky,vám udělám chutě - jsme si právě s Agájou objednaly pizzu a salát!mám od stimulace furt hlad.ale takovej,že jakmile se nenajím,tak mám křeče v břiše.

teddyna
16. čer 2009

Peti,tož klidněěě se můžem srazit.ale ty seš brzda v srážení - tož hod termín a je to.ve čtvrtek dopoledne jdu na nové nehty,tak pak klidně můůůžžu - ať vidíš jaký look dělá ta moje supr nehtařka.

zuzka72
16. čer 2009

Jo, břicho by mi nevadilo, ale kdyby už v něm něco bylo a triko je fakt suprovy, to si schovám ten odkaz, třeba se mi bude hodit. 😝

teddyna
16. čer 2009

Zuzo,to ani neschovávej odkaz.páč jak zadáš do vyhledávače,tak ti vyjede 150 odkazů a firmy se předhánějí.na tohle jsem narazila náhodně.ale chci si ho kooupit v obchodě,až si to budu moct ozkoušet,ať vím tu velikost.a neboj,v břuchu něco bude - v tom Reprofitu jsou fakt machři.dneska Štěpán naznal,že je to multioborová spolupráce - doktor Štencl to kvalitně odebral,embryologové vypiplali a Štěpán to dobře odtransferoval a pak už je to mezi nebem a zemí

certina
16. čer 2009

Já se na to vykašlu - teď jsem napsala odstavec a celý se vymazal - nějak mi přeskakuje net.........

teddyna
16. čer 2009

jo,Peti-tak to se mi stalo předevčírem taky,jak blbnul koňous

certina
16. čer 2009

tak už to vypadá že to poběží ale teď musím jít posekat koousek trávníku......
holký jsem úplně naměko.....kamarádka mi poslala 3D fotku jejich mimi v 19 tt - prostě úžasnéééé - jdeme ji v pátek navštívit - tak už se nemůžu dočkat až bude vykládat.....co a jak.............(a já budu tajně závidět)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzka72
16. čer 2009

A ještě jsem zapoměla-sexuální abstinence až do neděle. ☹ ☹ ☹

teddyna
16. čer 2009

zuzko,to vydržíš,to je v pohodě.stejně bych moc raděj nedivočila,aby ti ty folíky nepopraskaly.tož pár dní vydržíš,ne?
Peti,neboj - dočkáš se.aspoň máš tahák jak jít rychle dopředu

certina
16. čer 2009

😅 😅 😅

krejculka
16. čer 2009

Ahojda holky,

jdu se kouknout,co je nového 🙂 .

Zuzi,Tobě moc držím pěsti,ať vám všechno výjde a ať máte za 9 měsíců miminko v náručí 😵 .

Móňa kecá,že je vorvaň...Nevěřte jí! 🙂 .Když jsem u ní byla s malym na pár dní,tak už stimulovala(ale neřekla mě to 😠 😠 ),na to jsem to zjistila sama 😀 ,tak jsem ji ještě chválila,jak je hubená...a ona napíše,že je vorvaň 🙄 ...

Měli jsme s MM debatu..jestli se objednat k Machačovi nebo ne..tak jsme naznali,teda spíš MM,já jsem na to přistoupila po sléze 🙂 ,že to ještě necháme teď do konce srpna a když nic,tak pak už se rozhodovat nad ničím nebudeme a objednáme se do OL 🙂 .Je fakt,že jsem mladá a času mám dost...Akorát mě mrzí,že mě to nevyšlo tak,jak jsem plánovala 😔 .

Jak jsem si četla na netu o těch polycystických vaječnících,tak jsem byla zhrožená-psali tam,že u tohoto onemocnění se ve 30-40% žena nevyhne IVF 😕 ..laparokoskopie je samozřejmá,tak nevím,na co ten můj doktor čeká 🙄 .

Tak jdu kukat na VKVčka.Dobrou noc 🙂

certina
16. čer 2009

čau Leňas........taky pořád všude čtu, že u polycystických ovárií se dělá laparoskopie, ale ani tehdy ve špitále ani teď dr. o tom vůbec nemluvil - spíš to bral jako že je to normální věc.......(jako že to má dneska kde kdo a že už se to tak neřeší?? mi přišlo)..........................A to s tím , že jsi mladá - jsem si říkala pořád taky a teď když už bych to fakt chtěla mít u sebe v náručí - tak to nejde!Taky jsem to více méně plánovala nejpozději do roka od nastěhování se do novostavby a ouha.........a taky jsem si říkala, že budu první v rodině - že to bude takové to první vnouče a ono z ničeho nic mě předběh mezitím brácha!!A doufám, že mě nepředběhnou ještě i s druhým, neb švagrová chce pokračovat v mateřské, takže by se za chvíli měla do toho opět pustit??A co myslíš tím MM??????
Jo a taky koukáš na VKVčka???My na ně koukali fakt na každý díl od samého začátku - taková naše droga to byla, ale už jsme od toho upustili - nedá se to pořád všechno stíhat!!!Tak se díváme jen na přátele.........

teddyna
16. čer 2009

teda Leňas,jak jsi to zjistila???? cce - jsi šňupala v lednici,co?? 😀 no vidíte to?to mám teda příbuzný,místo kusu masa jde po injekci! 😝
kurnik,ten opar mě štve.takovej velkej se mi vylíhnul a nejde nijak zastavit.se mě drží jak veš košile. ☹

certina
16. čer 2009

Moni a ty trpíš na opary????Prý existuje nějaká mast jako prevence proti oparům, ale musíš si jí natírat na rty každý den (jednou denně) 😒

zuzka72
16. čer 2009

Tak na opary jsem měla mast Zovirax a ještě jednu a stálo to peněz a bez úspěchů, teď používáme ty samolepky a je to super, ale musí se to podchytit hned na začátku. Tu abstinenci zvládnu snad, teda budu asi jak stepní koza, ale zkusím to, no myslím, ale, že po tom transferu to bude taky nějaká abstinenčka, co holky? 😖

certina
16. čer 2009

Zuzi to zvládneš ! Musíš - však víš jaký Tě pak čeká výsledek - nu ni??????Stojí to snad za to, ne?????
Nevím, jak se ta mast jmenuje - jen to v práci vykládala nedávno kolegyně a říkala, že od té doby co to maže - tak má pokoj - samolepkama to nikdy nestihla podchytit??Tak nevím - já to naštěstí zatím nemívám!

zuzka72
16. čer 2009

Já to vydržím, neboj 😖 . To za to stojí. 🙂 A teď, jak teddyna psala, že by to tam mohlo nějak popraskat, tak to budu mooooc opatrná. 😅

certina
16. čer 2009

holky já jdu spinkat - tak dobrou noc všem...............pa, pa

certina
17. čer 2009

Bré ranko všem........ kde se touláte????
Moni a v kolik jdeš na ty nehty - zítra????

teddyna
17. čer 2009

čaute vespolek,tak hlásím,že jsem v 8 naběhla pod rybíz,orvala 10l kýbl a teď už se odšťavňuje na plotně. na opary trpím děsně,ale teď to mám ze stresu-nespala jsem moc z kontroly,tchán mi ztratil foťák,firma na okna vyrobila úplně jiný rozměry,než si byla u nás poměřit,tudíš budem čekat další dobu než vyrobí ty správný...ale teda je to opar jak kráva,mám hubu totálně křivou 😠 teď už ty samolepky asi nepomůžou.tak do sebe rvu B-complex forte,mažu to mastičkou a svítím bioptronovou lampou.
Peti,na nehty jdu zítra na 11

certina
17. čer 2009

Týjo Moni - 10l - jak dlouho jsi to obírala - no musím říct, že toto jsem musela vždycky dělat doma a fest mně to nebavilo.....raději stokrát něco jiného než toto, a to jako odšťavňuješ všechno sama - nebo máš pomocníky????
Takže akce okna se teď nekonaj, jo??A jak dlouho na to teď teda budete čekat???

teddyna
17. čer 2009

odš´tavňuje to hrnec,kterej na to máme speciální.tam to naházíš,hadicu namíříš do dalšího hrnce a už jen odpouštíš štávu jak si vzpomeneš.pak do toho fikneš cukr a kys.citronovou a je to.no a rvala jsem to asi hodinu - byly to velký bobule,takžýe pohoda.měla jsem u toho společnost dvou psů,kocourka a 9 slepic,který mě střídavě oklobávaly nohy a střídavě rybíz,co spadnul ze země.o těch oknech mi ani nemluv,stoupá mi z toho tlak

zuzka72
17. čer 2009

Jo rybíz to znám, můj děda má plantáže rybízu a trháme to každý rok ve čtyřech lidech týden-je toho moc. A ještě k tomu je červenej, a já jím jen černej. 😖

micinka22
17. čer 2009

No nam zahradnik naplanoval taky spoustu tech obiravejch kericku...ani za nic!!!!!!! jednak to nejim..a jednak me nebavi piplat se s tim....jediny co chci je boruvkA a jeste mam Goji..na tu jsem zvedava jak to bude chutnat..roste to jak sileny tak snad i nejakej plod bude 😀 😀 😀

teddyna
17. čer 2009

uf,to mám hotový.ještěže na to mám ten supr hrnec,že s tím není žádná práce.mám toho 3,5 litru,tak to by mohlo manželovi vystačit na nějakou dobu.ale ještě tu dozrávají další dva keře ☹ nicméně,to asi nechám dobrovolně špačkům.jdu se naobědvat a pak na chvíli se natáhnout k Sama doma.